Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Kanada'nın Kozmopolit ve Hareketli Şehri Toronto'da Dil Eğitimi Almak Keyif Verecek

Kanada Toronto’da Eğitim, Dil Okulu, Yaşam ve Çalışma

Yurtdışındaki dil okullarını incelemek için çıktığımız yolculuğumuzda sıra Kanada’ya geldi… Kanada’da ilk durağımız Toronto oluyor… Yurtdışında dil eğitimi almak isteyenlerin son dönemde sıkça tercih ettiği şehirlerden olan Toronto, her yıl uluslararası pek çok öğrenciyi okullarında ağırlıyor. Eyalet sistemiyle yönetilen Kanada’nın Ontario Eyaleti’nin başkenti olan Toronto kozmopolit ve hareketli bir şehirdir. Yüksek refah düzeyine sahip olan şehir dünyadaki en yaşanabilir şehirlerden bir tanesidir. Tek sıkıntı Toronto’nun kışları soğuk ve bol karlı olmasıdır. Toronto’da eğitim almaya karar verdiğinizde soğuk bir şehirde yaşayacağınızı göz önünde bulundurun. Bu şehrin soğuk olması gözünüzü korkutmasın, Toronto halkı sıcak kanlılığıyla size bu şehri sevdirecektir. Toronto’yu yakından tanımak ve bu şehirde eğitim almak nasıl öğrenmek istiyorsanız buyurun yazımıza bir göz gezdirin…

İklimi Soğuk, İnsanı Sıcak Ülkenin En Hareketli Şehrinde Eğitim Alın!

Kanada; fıkralara konu olacak kadar iyi niyetli insanların yaşadığı, farklı kültürlerden gelen insanların kendini asla yabancı hissetmediği, oldukça güvenli, soğuk havasına rağmen sıcak insanlarıyla kalpleri ısıtan bir ülke. Kanada’nın en önemli şehirlerinden biri de şüphesiz Toronto. Kozmopolit yapısı ve canlı hayatıyla İstanbul’a benzeyen Kanada’da 5 milyon kişi yaşıyor. Dünyanın dört bir yanından gelen kültürlerin buluşma noktası olan Toronto çok kültürlü yapısıyla tanınıyor. Farklı kültürlerin ve etnik grupların renklendirdiği şehirde tam bir anlayış ve hoşgörü havası hakimdir. Toronto’ya gittiğinizde asla yalnızlık ya da aidiyetsizlik duygusu hissetmezsiniz. Bu şehir sizi kısa bir süre içerisinde kucaklayacak ve kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi sağlayacaktır Kuzey Amerika’nın en temiz ve en güvenli şehirlerinden olan Toronto’da suç olayları nadiren yaşanmaktadır. Bu sebeple ailelerin de çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderdiği şehirlerden olan Toronto’da kendinizi rahat ve güvende hissedeceksiniz. Çok kültürlü bir yapıya sahip olmasının getirdiği pek çok güzellikten biri de halkın yardımsever olmasıdır. Toronto’da yardıma ihtiyacınız olduğunda size yardım etmeye hazır insanlar bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Toronto’ya Nasıl Giderim?

Yurtdışına yalnız başımıza çıkacağımızda hepimizin aklında yanı sorular dolanır. “Nasıl gideceğim? Ne yapacağım? Halledebilecek miyim?” Korkmanıza gerek yok çünkü hepimiz aynı kaygıları taşıyoruz. Yurtdışına eğitim almaya giden öğrenciler olarak pek çoğumuz ilk yurtdışı seyahatimizi bu şekilde gerçekleştiriyoruz. Gergin olmanız normal. Ama unutmayın hepimiz aynı yollardan geçtik, aynı endişeleri duyduk fakat sonucu hep güzel oldu. Hepimiz başardık siz de başaracaksınız…

Türkiye’den Toronto’ya direk ya da aktarmalı uçuşlar bulunmaktadır. Uçuşlar 12 saat sürmektedir. Biletinizi almayı son dakikaya bırakırsanız fiyatlar biraz daha yüksek olacaktır. Aktarmalı bilet alırsanız fiyatlar daha uygun olacaktır. Aktarma yapmaktan endişe etmeyin uçuş personeli sizi zaten aktarmalar esnasında yönlendiriyor. Sadece gözünüzün uçuş panolarında, kulağınızın anonslarda olması yeterli.

Şehirde 3 adet havalimanı bulunmaktadır, hangi havalimanını tercih edeceğinize okulunuzun bölgesi netleştirdikten sonra karar verebilirsiniz. Pearson Havalimanı uluslararası uçuşlarda en sık kullanılandır. Buttonville Havalimanı ve Toronto City Center Havalimanı da seçenekler arasındadır. Havalimanlarından şehir merkezlerine havalimanı servisleri, otobüs ve taksiyle ulaşım sağlanabiliyor.

Saat olarak da Avrupa ülkelerine göre kıyasladığınızda Kanada ile aramızda epey bir zaman farkı var. Toronto Türkiye’den 7 saat geride. Toronto’da saat 10:00 iken Türkiye’de saat 17:00 olacaktır.

Toronto’da Öğrenci Olmak – Güvenli ve Eğlenceli Bir Şehirde Dil Eğitimi Alın

Dünyanın en güvenli ve en yaşanabilir şehirlerinden olan Toronto’da öğrencilik oldukça keyiflidir. Kendinizi güvende hissedeceğinizden sürekli tetikte olmanıza gerek yoktur ve sizi kabullenip seven insanlarla dolu bir çevreniz olur.

Toronto’da yerel halkla kaynaşmanız ve sosyal hayata adapte olmanız diğer ülkelere kıyasla çok daha hızlı ve kolay olacaktır. Kanadalıların sıcakkanlı yapısı sayesinde bu şehirde çok keyifli bir öğrencilik geçireceksiniz. Uluslararası öğrencilerin yoğunluğu farklı kültürleri tanımanızın önünü açacaktır.

İster doğayı sevin ister kültür sanata yoğun bir ilginiz olsun Toronto’da ilgi alanlarınıza uygun etkinlik alternatifleri bulmakta zorlanmayacaksınız. Toronto; tüm Kanada’nın olduğu gibi harika ve eşsiz bir doğaya sahiptir. Ontario Gölü ve çevresinde pek çok doğal güzelliği görebilir ya da şehir içerisinde bulunan parklarda doğanın tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra şehirde gezilecek pek çok müze, sanat galerisi ve gösteri merkezi bulunmaktadır. Ayrıca şehirde yıl boyu ilgi çekici festivaller de düzenlenmektedir. Bu şehirde geçireceğiniz süre zarfında çok sayıda etkinliğe katılma fırsatı yakalayacaksınız.

Toronto’da Nereye Gidilir? Toronto’da Ne Yapılır?

– Ontario Gölü: Ontario Gölü dünyanın en büyük göllerinden biridir. Devasa gemiler göl boyunca ilerleyebilmektedir. Bu göl ve göl çevresinde yapacağınız gezintilerde doğanın güzelliğine hayran kalacaksınız.

– Art Gallery of Ontario: Ontario Sanat Galerisi Garange Park’ta bulunmaktadır. Birinci yüzyıldan günümüze kadar uzanan 60 binin üzerinde sanat eseri bu galeride sergilenmektedir.

– Royal Ontario Müzesi: Kanada’nın en büyük, Kuzey Amerika’nın en büyüklerinden biri olan Royal Ontario Müzesi; sanat, dünya kültürü ve doğa tarihi müzesidir. İçinde uzun süre keyifli vakit geçirebilirsiniz. Müzeyi daha dışardan gördüğünüz an mimarisi karşısında büyüleneceksiniz…

– Roy Thompson Hall: Şehrin kültür sanat etkinliklerinin düzenlendiği önemli noktalardan olan Roy Thompson Hall’da konserlere, müzik dinletilerine, opera ve bale gösterilerine katılabilir, film lansmanlarına dahil olabilir, film izleyebilir ve diğer gösteri sanatlarını takip edebilirsiniz. Eşsiz bir atmosfere sahip olan merkezde en az bir etkinliğe katılmanızı öneririz.

– CN Tower: Toronto’nun simgesi olan CN Tower, 553 metre uzunluğuyla dünyanın en yüksek kulelerinden birisidir. Camlı asansörü ile ilginç bir deneyim yaşatır. Kuleden harika manzarayı izleyebilirsiniz.

– Yonge Street: Dünyanın en uzun caddesi olan Yonge Street alışveriş merkezleri, dükkanları ve restoranlarıyla keyifli vakit geçirebileceğiniz bir lokasyondur.

– Harbourfront: Bir liman bölgesidir. Pek çok restoran, kafe, butik, sanat galerisine ev sahipliği yapan bölgenin açık hava tiyatrosu da bulunmaktadır. Yoğun ve hareketli bir bölgedir. Turistlerin uğrak noktalarındandır. Bölgede festivaller düzenlenmekte ve sergiler yapılmaktadır. Kültür sanata ilgisi olanların uğradıklarında keyif aldıkları lokasyonlardandır.

– Toronto Islands (Toronto Adaları): Toronto Adaları birbirine bağlı 3 adadan oluşuyor. Vapurlarla 10 dakikada varılan adalar kesinlikle ziyaret etmeye değer. Piknik alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları, plajları ve birbirinden güzel kafe ve restoranlarıyla adalarda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

– The Distillery District: Birçok kaliteli restoran ve kafenin bulunduğu bölgede; sanat galerileri ve butik dükkanlar bulunmaktadır. Tarihi bir bölgede olan The Distillery Distirct’te keyifli bir gezinti yapabilir, akşam ya da öğlen yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

– St. Lawrence Market: Dünyanın en iyi yiyecek pazarları arasında gösterilen St.Lawrence Market’da kendinizi kaybedebilirsiniz. Çiftçilerin getirdiği tazecik sebze meyveler, pek çok lezzetli yiyecek, mutfak eğitimleri ile saatlerinizi burada geçirebilirsiniz.

– High Park: Toronto’nun pek çok doğal güzelliğe sahip olduğunu söylemiştik. Doğanın tadını çıkarmak isteyenler High Park’ta doğanın keyfini çıkarabilirler. Şehrin koşturmacasından uzaklaşıp doğaya sığınmak isteyenler için güzel bir kaçış noktasıdır. Parkta yürüyüş yapabilir, sakince kitabınızı okuyabilir, spor yapanları seyredebilirsiniz.

– Canada’s Wonderland: Eğlence severlerin çok ilgisini çeken Canada’s Wonderland’da hız trenlerine binebilir farklı bir sürü oyuncağın tadını çıkarabilirsiniz.

– Yonge/Dundas Square: Toronto’nun en işlek noktasıdır. Meydanın etrafı restoranlar, kafeler, butiklerle doludur. Sokak sanatçılarının gösterileri bölgeyi iyice hareketlendiriyor.

– The Beach (Sahil Bölgesi): Toronto’nun sahil bölgesidir. Butikleri, yazlık evleri, sahili, restoranları ile bu bölge özellikle yaz aylarında keyifli vakit geçireceğiniz bir yer…

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım