Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programı

Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programı

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yeni sektörler ve bu sektörlere bağlı meslekler orta çıkmaya başladı. Siber Güvenlik alanı ve bu alanda çalışan kişilerde son yılların yükselen değerleri haline geldi. Günümüzde kimi meslekler önemini yitirirken doğru mesleği seçmek öğrencilerin hedefleri arasında yer almaya başladı. Mesleğine uzun yıllar devam etmek ve yüksek maaşlarla çalışmak isteyenler için Siber Güvenlik alanı güvenli bir liman haline geldi. Siber Güvenlik alanında kariyer yapmak isteyenler yüksek lisans programlarına ya da dünyanın dört bir yanında açılan sertifika programlarına başvurabilmektedir. Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programları kısa sürede iş hayatına atılmanın önünü açmaktadır. Siber Güvenlik alanı tüm dünyada yeni bir alandır, ülkemizde de bu alanda yeni yeni atılımlar yapılmaktadır. Bu sebeple Siber Güvenlik alanında eğitim almak isteyenler genellikle yurtdışındaki eğitimleri tercih etmektedir. Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programları bu yüzden son dönemin en çok kayıt alan programlarındandır.Yurtdışı Siber Güvenlik Programları genellikle bir yıl sürmektedir. Yurtdışı Siber Güvenlik Programı kapsamında; blockchain, büyük veri, IoT gibi siber güvenliği tüm yönleriyle öğrenilebilmektedir. Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programları kapsamında bilgi güvenliğindeki riskleri önceden tahmin edebilme, network’leri korumak için yeni yollar geliştirme, siber saldırıları önleme gibi beceriler kazanılmaktadır. Öğrenciler eğitim kapsamında sadece sınıflarda ders dinleyerek geçirmezler. Öğrenciler laboratuvar ortamında, son teknolojideki aletlerde çalışmaktadır ve eğitimlerini bu şekilde almaktadır. Yurtdışı Siber Güvenlik Programlarında; Siber Güvenliğe Giriş, Bilgisayar Networkleri, İletişim/Operasyon Sistemleri/Data Yönetimi, Siber Dünyada Bilgi Güvenliği, Hackathon gibi dersler verilmektedir.

Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Siber Güvenlik Diploma Programını yeni bir alan olan Siber Güvenlik alanında çalışmak isteyenler tercih eder. Matematik geçmişi olanlar, mühendislik eğitimi alanlar bu programı sıklıkla tercih etmektedir. Siber Güvenlik alanında üniversitelerde açılan bölümler az olduğunda öğrenciler farklı mühendislik ya da sayısal ağırlıklı bölümlerde eğitim alıp sonrasında Yurtdışı Siber Güvenlik Programlarına katılarak kendilerini bu alanda geliştirebilmektedir. Ülkemizde Siber Güvenlik alanında hala büyük bir açık vardır. Bu hem eğitimsel alanda hem de mesleki alanda bir açıktır. Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programlarına katılmak hem öğrencilerin en güncel bilgileri edinmelerini sağlar hem de ülkelerine geri dönüklerinde yurtdışı deneyimi olan göze çarpan elemanlar olmalarına yarar. Türkiye’deki Siber Güvenlik alanındaki eğitimin kendileri için yeterli olmadığını düşünen tüm öğrenciler Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programlarına katılabilmektedir. Günümüzde ve gelecekte gözde olacak meslekler çok hızlı değişirken Siber Güvenlik alanındaki meslekler epey uzun bir süre önemini kaybetmeyecek gibi gözükmektedir. Bu yüzden gelecekte mesleki kaygı duymak istemeyen kişiler kendilerini Siber Güvenlik alanında geliştirerek, gelecekte de gözde olmaya devam edecek bir meslek edinebilirler.

Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programına katılanlar bu sektörün gözde elemanları olacaktır. Çünkü günümüzde bu mesleğe sahip olan pek az kişi bulunmaktadır. Siber Güvenlik alanı bir İşletme Bölümü kadar fazla mezuna sahip değildir. Bu alanda eleman açığı bulunmaktadır. Bu sebeple Siber Güvenlik alanından mezun olanlar bir de kendilerini yurtdışında geliştirme imkânı buldularsa çok hızlı iş bulabilir ve kariyerlerinde çok hızlı yükselebilirler. Yurtdışı Siber Güvenlik eğitimlerinden mezun olanlar Kanada, Amerika, İngiltere gibi bu sektöre yön veren ülkelerde en güncel bilgileri alanında uzman eğitmenlerden öğrenme fırsatı yakarlar. Bu büyük bir avantajdır. Bir de üstüne bu öncü ülkelerdeki öncü şirketlerde çalışma fırsatı bularak kendilerini rakiplerine göre çok geliştirme fırsatı bulurlar. Siber Güvenlik gibi gözde alanlar yurtdışında bir hayat ve kariyer kurmak isteyenler için uygundur. Yurtdışı Siber Güvenlik eğitimi alanlar geleceklerine yurtdışında devam etmek istiyorlarsa bu hayalleri için avantajlı bir adım atmış olur. Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Program ücretleri üniversite ücretlerine göre daha uygundur. En önemlisi Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programında öğrenciler üniversitedeki gibi en az 3 sene değil 1 sene eğitim alır. Bu da 3 senelik değil 1 senelik ücret ödenmesi demektir. Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Program fiyatlarının cazip olması öğrenciler için büyük avantajdır. Neden Siber Güvenlik Management Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Siber Güvenlik eğitimi almak öğrencilerin hayatlarında dönüm noktası olacaktır. Günümüzde pek çok öğrenci Siber Güvenlik alanından mezun olmamış olsa da herhangi bir sayısal bölümden mezun olup Yurtdışı Siber Güvenlik Programlarına katılarak bu gözde alanda çalışabilmektedir. Siber Güvenlik alanında çalışanların aldığı yüksek ücretler ve bu mesleğe gelecekte de ihtiyaç duyulacak olması neden bu alanda eğitim alınması gerektiğine dair güzel bir yanıt olacaktır. Yurtdışı Siber Güvenlik eğitimi kapsamında öğrenciler hem üst düzey bir eğitim alacak hem de dünyanın gözde şirketlerinde iş deneyimine sahip olacaktır. Öğrenciler sınıflarda, laboratuvarlarda aldıkları eğitimlerden sonra çalışma dönemine geçiş yapmaktadır. Bu geçiş döneminde eğitim aldıkları kurumları onlara iş mülakatları ayarlar, eğitim aldıkları eğitmenleri bu mülakatlar nasıl davranmaları gerektiğini öğretir ve sonunda işe kabul olan öğrenciler belki de yeni hayatlarına bir başlangıç yapma adımını atmış olur. Yurtdışında kariyer ve gelecek planı yapan pek çok öğrenci girdikleri ilk işlerinde kendilerini iyi bir şekilde gösterebilirse bu şirketlerde yükselme şansı bile yakalar.
Devamını Oku

Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Siber Güvenlik Diploma Programından mezun olanlar günümüzde hemen hemen her sektörde çalışabilmektedir. Günümüzde her sektör online alanda yer almak zorunda olduğundan bu alan güvenliklerini de sağlama almalıdırlar. Bu sebeple Siber Güvenlik uzmanlarına ihtiyaç duyarlar. Yurtdışı Siber Güvenlik Diploma Programının çalışma döneminde öğrenciler IT Destek uzmanı, Network Yöneticisi, IT Sistem Analisti gibi görevlerde işe başlar. Öğrenciler mezuniyetlerinin ardından kariyerlerinde yükselerek IT Güvenlik Analisti, Sistem Güvenlik Analisti, Güvenlik Yöneticisi, Güvenlik Yazılımı Geliştiricisi ve Şifreleme Uzmanı gibi önemli pozisyonlarda iş hayatlarına devam edebilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Siber Güvenlik Diploma Programlarında genellikle bir yıllık programlar tercih edilmektedir. Bir yıllık programlarda 24 hafta eğitim, 12 hafta çalışma dönemi vardır. Arada kalan kısım resmî tatil dönemleridir. Yurtdışı Siber Güvenlik Programlarından mezun olmak isteyen öğrencilere özgeçmişlerinin güçlü olması adına uzun süreli programları tercih etmeleri önerilir. Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programlarının farklı süreli olanları da bulunmaktadır. Daha kısa süreli ya da daha uzun süreli eğitim almak istiyorsanız Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Siber Güvenlik Programlarına uzun dönemli katılanlar çalışma iznine sahip olmaktadır. Bu hemen hemen her sertifika programında geçerli olan bir kuraldır. Kısa dönemli katılımcılar çalışma iznine sahip olamazken, uzun dönemli katılımcılar çalışma izni alabilir. Yurtdışı Siber Güvenlik Programının genellikle bir yıllık olanı tercih edilmektedir. Bu bir yıllık Yurtdışı Siber Güvenlik eğitimlerinde öğrenciler çalışma izni alır. Öğrencilerin çalışacakları işyerleri eğitim aldıkları eğitim kurumları tarafından organize edilmektedir. Yurtdışı Siber Güvenlik Diploma Programının süreleri ve çalışma izinleri koşulları hakkında Global Vizyon danışmanlarıyla görüşüp, en doğru bilgiyi almanızı öneririz.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Siber Güvenlik Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım