Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Avustralya'da Yaz Okulu

Avustralya'da Yaz Okulu

Yaz Tatilini Boş Geçirmek İstemeyenler İçin Eğitim ve Maceranın Bir arada Sunulduğu Ülke: Avustralya

İngilizce öğrenmek küreselleşen dünyanın olmazsa olmazlarından… İngilizceyi öğrenmenin en etkili yolu ise dili konuşulduğu yerde pratik yaparak deneyimlemek… Ülkemizde öğrencilerin yoğun eğitim hayatları yıl içerisinde yurtdışına çıkmalarına izin vermemekte. Fakat son dönemde aileler vakitsizliğin de etkisiyle çocuklarının yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmesini arzu etmekte. Yıl boyunca yoğun bir eğitim döneminden çıkan öğrencilerin yaz aylarında sıkılmadan, bunalmadan, ders/ödev baskısı altında olmadan İngilizcelerini geliştirmeleri için en iyi yol yaz okulları… Bu noktada Avustralya kendine has özellikleriyle öğrencilerin yaz aylarını sıkılmadan geçirmeleri için en iyi alternatiflerden biri…

Avusturalya; diğer ülkelere benzemeyen doğası, bitki örtüsü, egzotik canlıları, sıcak halkı, dünya çapında değere sahip olan kültür ve sanat merkezleri, yerli halkları, şahane okyanus kıyısıyla öğrencilere sıkılmadan, bunaltamadan yeni kültürler tanıyarak ve yepyeni bir kıtayı keşfederek İngilizcelerini geliştirme imkanı sunuyor. Sydney’in Pasifik Okyanusu kıyısında bulunan plajlarında sörf yapma, dünyaca ünlü Opera Evi’ni gezme, birbirinden egzotik canlıları yakından görme ve onlarla etkileşim kurma, dünyanın en eski kültürlerinden olan Aborjin kabilelerini ziyaret etme imkanı sayesinde öğrenciler hayatları boyunca yaşaması zor bir deneyime imza atacaklar.

Devamını Oku
Program

Avustralya’da açılan yaz okullarına her yaştan öğrenci ve yetişkin katılabilmektedir. Okullara 8 yaşından başlayarak kayıt yapılabilmektedir. Daha küçük yaş grupları için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi önermekteyiz. Fakat unutulmaması gerekir ki daha küçük yaş guruplarında ailelerinde çocuklarına eşlik etmeleri ve belki de kendilerinin de o ülkede bir sertifika programına katılmaları hem çocuklarının psikolojileri hem de kendi kariyerlerin için çok daha etkili olacaktır. 

Avustralya’da yaz okulları liseler ya da kolejler bünyesinde açılmaktadır. Her öğrenci okula geldiği gün seviye belirleme sınavına tabi tutulur ve bu sınav sonuçları neticesinde seviyesine ve yaşına en uygun sınıfa yerleştirilir. Avustralya’da bulunan eğitim kurumlarının tamamı yüksek teknolojiyle donatılmıştır ve eğitmenler çağdaş eğitim metotlarını kullanarak ders vermektedir.  Derslerdeki amaç; öğrencilerin iletişim becerilerini artırmak, dilbilgilerini geliştirmek ve İngilizce konuşmaya dair özgüvenlerini yükseltmektir… 

Dersliklerde yapılan derslerin yanı sıra interaktif etkileşimlere girilerek yapılan çalışmalar, kültürel faaliyetler ve birebir ilgi sayesinde öğrenciler büyük bir yol kat etmektedir. Eğitim kurumların öğrencilerin eğitim aldıkları süre zarfında kendilerini geliştireceklerine dair garanti vermektedir. Öğrenci aldığı her 6 haftalık eğitimde bir kur daha ilerlemektedir. Yani öğrenci ne kadar uzun süre yaz okuluna devam ederse ülkeye o kadar gelişmiş olarak dönecektir. 

Eğitim kurumları öğrencilerin yoğun bir eğitim döneminden çıkıp yaz okullarına geldiklerinin farkındadır. Bu sebeple mümkün olduğunca öğrencileri sıkmadan, bol aktiviteli programlar sunmayı amaçlarlar. Bu nedenler her hafta 4-5 ayrı aktivite planlanmakta, 2 haftada bir tam gün geziler organize edilmektedir. Aktiviteler ve geziler dahilinde; yürüyüşler, müze gezilerin, alışveriş, yerel okullarla düzenlenen kültürel değişim etkinlikleri, yüzme, basketbol, voleybol, sörf, doğa yürüyüşleri, spor turnuvaları, el sanatları, video ve film geceleri… gibi etkinlikler yer almaktadır.

Devamını Oku
Konaklama, Karşılama ve Diğer Bilgiler

Öğrenciler ailelerin çocuklarını güvende hissetmeleri için havaalanına indikleri andan itibaren okul yetkililerinin himayesi altındadır. Öğrenci havalimanından alınarak konaklama yapacağı yer yerleştirilir. Öğrenciler genellikle aile yanında konaklamaktadır. Aile yanı konaklama sayesinde öğrenci ev konforundan ve aile sıcaklığından uzaklaşmadan farklı bir ülkeye daha kolay adapte olabilmektedir. Avustralya’da konaklama için seçilen aileler devlet ve eğitim kurumların tarafından titizlikle incelenmekte ve düzenli kontrolleri yapılmaktadır. 

Öğrenciler her gün konakladıkları aile yanından servisle alınarak okuluna götürülür. Aileler öğrencilerin okulda yiyecekleri ara öğünleri hazırlamakla yükümlüdür. Aileler öğrencilerle hergün yakından ilgilenir, ihtiyaçlarını karşılar ve onlarla sohbet eder. Bu sayede öğrenci yalnızlık çekmeden, günlük hayatın içerisinde İngilizcesini daha hızlı bir şekilde geliştirir, aksanını düzeltir.

Avustralya’da bir yaz okuluna kayıt olunduğunda ücret dahilinde verilecek hizmetler; haftada 15 saat dil eğitimi, uluslararası sınıflarda okuma imkanı, en fazla 15 kişilik sınıflar, tam pansiyon aile yanı konaklama, yaz gezilerinin dahil olduğu tüm aktiviteler, öğrenim materyalleri, dosya ve belgeler, 24 saat acil yardım hattı, dünyaca geçerli İngilizce kurs bitirme sertifikasıdır. 

Her okulda öğrencilerin genel durumunu izleyen rehberlik kadrosu bulunmaktadır. Rehberlik öğretmenleri her öğrenciyi tek tek inceler ve onlarla yakından ilgilenir. Bunun yanı sıra öğrencilerin sosyal etkinliklere katılmalarını teşvik edecek, onlara ilgi alanlarına göre yönlendirmelerde bulunacak sosyal aktivite sorumluları da bulunmaktadır. Bu sayede öğrenci okulda da yalnızlık çekmez ve doğru yönlendirmelerle kendini geliştirme imkanı bulur.

Devamını Oku

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım