Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Avustralya'da Yaz Okulu

Avustralya'da Yaz Okulu

Yaz Tatilini Boş Geçirmek İstemeyenler İçin Eğitim ve Maceranın Bir arada Sunulduğu Ülke: Avustralya

İngilizce öğrenmek küreselleşen dünyanın olmazsa olmazlarından… İngilizceyi öğrenmenin en etkili yolu ise dili konuşulduğu yerde pratik yaparak deneyimlemek… Ülkemizde öğrencilerin yoğun eğitim hayatları yıl içerisinde yurtdışına çıkmalarına izin vermemekte. Fakat son dönemde aileler vakitsizliğin de etkisiyle çocuklarının yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirmesini arzu etmekte. Yıl boyunca yoğun bir eğitim döneminden çıkan öğrencilerin yaz aylarında sıkılmadan, bunalmadan, ders/ödev baskısı altında olmadan İngilizcelerini geliştirmeleri için en iyi yol yaz okulları… Bu noktada Avustralya kendine has özellikleriyle öğrencilerin yaz aylarını sıkılmadan geçirmeleri için en iyi alternatiflerden biri…

Avusturalya; diğer ülkelere benzemeyen doğası, bitki örtüsü, egzotik canlıları, sıcak halkı, dünya çapında değere sahip olan kültür ve sanat merkezleri, yerli halkları, şahane okyanus kıyısıyla öğrencilere sıkılmadan, bunaltamadan yeni kültürler tanıyarak ve yepyeni bir kıtayı keşfederek İngilizcelerini geliştirme imkanı sunuyor. Sydney’in Pasifik Okyanusu kıyısında bulunan plajlarında sörf yapma, dünyaca ünlü Opera Evi’ni gezme, birbirinden egzotik canlıları yakından görme ve onlarla etkileşim kurma, dünyanın en eski kültürlerinden olan Aborjin kabilelerini ziyaret etme imkanı sayesinde öğrenciler hayatları boyunca yaşaması zor bir deneyime imza atacaklar.

Program

Avustralya’da açılan yaz okullarına her yaştan öğrenci ve yetişkin katılabilmektedir. Okullara 8 yaşından başlayarak kayıt yapılabilmektedir. Daha küçük yaş grupları için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi önermekteyiz. Fakat unutulmaması gerekir ki daha küçük yaş guruplarında ailelerinde çocuklarına eşlik etmeleri ve belki de kendilerinin de o ülkede bir sertifika programına katılmaları hem çocuklarının psikolojileri hem de kendi kariyerlerin için çok daha etkili olacaktır. 

Avustralya’da yaz okulları liseler ya da kolejler bünyesinde açılmaktadır. Her öğrenci okula geldiği gün seviye belirleme sınavına tabi tutulur ve bu sınav sonuçları neticesinde seviyesine ve yaşına en uygun sınıfa yerleştirilir. Avustralya’da bulunan eğitim kurumlarının tamamı yüksek teknolojiyle donatılmıştır ve eğitmenler çağdaş eğitim metotlarını kullanarak ders vermektedir.  Derslerdeki amaç; öğrencilerin iletişim becerilerini artırmak, dilbilgilerini geliştirmek ve İngilizce konuşmaya dair özgüvenlerini yükseltmektir… 

Dersliklerde yapılan derslerin yanı sıra interaktif etkileşimlere girilerek yapılan çalışmalar, kültürel faaliyetler ve birebir ilgi sayesinde öğrenciler büyük bir yol kat etmektedir. Eğitim kurumların öğrencilerin eğitim aldıkları süre zarfında kendilerini geliştireceklerine dair garanti vermektedir. Öğrenci aldığı her 6 haftalık eğitimde bir kur daha ilerlemektedir. Yani öğrenci ne kadar uzun süre yaz okuluna devam ederse ülkeye o kadar gelişmiş olarak dönecektir. 

Eğitim kurumları öğrencilerin yoğun bir eğitim döneminden çıkıp yaz okullarına geldiklerinin farkındadır. Bu sebeple mümkün olduğunca öğrencileri sıkmadan, bol aktiviteli programlar sunmayı amaçlarlar. Bu nedenler her hafta 4-5 ayrı aktivite planlanmakta, 2 haftada bir tam gün geziler organize edilmektedir. Aktiviteler ve geziler dahilinde; yürüyüşler, müze gezilerin, alışveriş, yerel okullarla düzenlenen kültürel değişim etkinlikleri, yüzme, basketbol, voleybol, sörf, doğa yürüyüşleri, spor turnuvaları, el sanatları, video ve film geceleri… gibi etkinlikler yer almaktadır.

Konaklama, Karşılama ve Diğer Bilgiler

Öğrenciler ailelerin çocuklarını güvende hissetmeleri için havaalanına indikleri andan itibaren okul yetkililerinin himayesi altındadır. Öğrenci havalimanından alınarak konaklama yapacağı yer yerleştirilir. Öğrenciler genellikle aile yanında konaklamaktadır. Aile yanı konaklama sayesinde öğrenci ev konforundan ve aile sıcaklığından uzaklaşmadan farklı bir ülkeye daha kolay adapte olabilmektedir. Avustralya’da konaklama için seçilen aileler devlet ve eğitim kurumların tarafından titizlikle incelenmekte ve düzenli kontrolleri yapılmaktadır. 

Öğrenciler her gün konakladıkları aile yanından servisle alınarak okuluna götürülür. Aileler öğrencilerin okulda yiyecekleri ara öğünleri hazırlamakla yükümlüdür. Aileler öğrencilerle hergün yakından ilgilenir, ihtiyaçlarını karşılar ve onlarla sohbet eder. Bu sayede öğrenci yalnızlık çekmeden, günlük hayatın içerisinde İngilizcesini daha hızlı bir şekilde geliştirir, aksanını düzeltir.

Avustralya’da bir yaz okuluna kayıt olunduğunda ücret dahilinde verilecek hizmetler; haftada 15 saat dil eğitimi, uluslararası sınıflarda okuma imkanı, en fazla 15 kişilik sınıflar, tam pansiyon aile yanı konaklama, yaz gezilerinin dahil olduğu tüm aktiviteler, öğrenim materyalleri, dosya ve belgeler, 24 saat acil yardım hattı, dünyaca geçerli İngilizce kurs bitirme sertifikasıdır. 

Her okulda öğrencilerin genel durumunu izleyen rehberlik kadrosu bulunmaktadır. Rehberlik öğretmenleri her öğrenciyi tek tek inceler ve onlarla yakından ilgilenir. Bunun yanı sıra öğrencilerin sosyal etkinliklere katılmalarını teşvik edecek, onlara ilgi alanlarına göre yönlendirmelerde bulunacak sosyal aktivite sorumluları da bulunmaktadır. Bu sayede öğrenci okulda da yalnızlık çekmez ve doğru yönlendirmelerle kendini geliştirme imkanı bulur.

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci
Bizimle konuşun

Avustralya Yaz Okulu Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım