Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Arizona State University

Arizona Eyalet Üniversitesi

1885 yılında kurulan Arizona Eyalet Üniversitesi, Amerika’nın en yenilikçi üniversitelerinden biri olarak tanınıyor. Toplumun en zorlayıcı sorunlarına çözüm bulmak amacıyla girişimcilik odaklı bir eğitim veren Arizona Eyalet Üniversitesi’nin, Tempe kampüsünde yaklaşık 43.000 lisans öğrencisi bulunuyor. Arizona Eyalet Üniversitesi öğrencileri en çok iş destek hizmetleri, işletme ve biyoloji alanlarına ilgi gösteriyor. Yerleşkesinde W. P. Carey İşletme Fakültesi, Sandra Day O’Connor Hukuk Fakültesi, Ira A. Fulton Mühendislik Fakültesi ve Mary Lou Fulton Öğretmenlik Fakültesi gibi yüksek kaliteli eğitim birimleri bulunduran okulun ayrıca 500’den fazla öğrenci kulübü ve organizasyonu bulunuyor. 


Arizona Eyalet Üniversitesi, erişilebilir akademik deneyimler yaratırken geleneksel disiplin sistemine bağlı olmayan, mükemmeliyetçi, iş birlikçi ve girişimci bir ortam oluşturan 4.700’den fazla öğretim üyesi ile yeni keşifler sağlamanıza yardımcı olacak araştırmaya ve problem çözmeye yönelik bir eğitim sistemi sunuyor. Özgeçmişinize değer katacak Arizona Eyalet Üniversitesi sertifika bölümleri ile İşletme, tasarım, sanat, küresel yönetim, sağlık çözümleri gibi farklı alanlarda yan dallar yaparak sertifika sahibi olabilirsiniz. 600’ün üzerindeki Lisans ve Yüksek Lisans programı ile Arizona Eyalet Üniversite bölümleri geniş bir yelpazede eğitim almanızı sağlıyor. 


Arizona Eyalet Üniversitesi başvuru oranı en yüksek olan okullardan biri. Yılda 80.000 öğrenciye ev sahipliği yapan Arizona Eyalet Üniversitesi; Polytechnic, Tempe, West ve Downtown Phoenix ile 4 kampüsten oluşuyor. Tempe kampüsü birden fazla sanat akımını bir araya getirilerek tasarlanan eklektik mimarisi, tropikal peyzajı, alışveriş merkezleri ile hareketli ve enerjik bir yaşam alanı sağlıyor. Arizona Eyalet Üniversitesi lisans öğrencilerinin, eğitim aldıkları birinci yıllarında kampüste konaklaması zorunlu kılınıyor. Aynı kampüs içinde eğitim aldığınız arkadaşlarınız ile bir arada 7/24 güvenli bir konaklama imkanı sağlıyor. 


Arizona Eyalet Üniversitesi bölümleri ile hayal ettiğiniz alanda eğitim alırken; okul, yıl içinde iki farklı tarihte başvuru yapmanıza avantaj sağlıyor. Arizona Eyalet Üniversitesi ilkbahar dönemi için son başvuru tarihi 1 Kasım, sonbahar dönemi için başvuru tarihi ise 1 Mayıs olarak belirtiliyor. Arizona Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri 40.000-58.000 dolar arasında değişiyor. “Arizona Eyalet Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Arizona Eyalet Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Arizona Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Lisans Programı

Yurtdışında eğitim denildiğinde akla ilk gelen lisans eğitimidir. İyi bir gelecek hayali taşıyan milyonlarca genç kaliteli eğitim ve yaşam deneyimi için yurtdışı lisans programlarını tercih etmektedir. Akademik kadroları güçlü üniversitelerde lisans programlarına katılanlar; kaliteli bir eğitim alırken farklı kültürleri tanıma ve vizyonel anlamda gelişme imkânı yakarlar.

 


Yüksek Lisans

Yüksek lisans, İngilizcesi “master“ olan bir lisans  öğretimine dayalı eğitim-öğretim ve araştırmanın sonuçlarını ortaya koymayı amaçlayan bir yükseköğretimdir. Yüksek lisans eğitimi, kişinin eğitim aldığı branşta uzmanlaşması ve bu durumu bilimsel bir tezle ispat etmesiyle tamamlanır. Yüksek lisans eğitimde kişi genel araştırma teknikleri hakkında bilgi sahibi olur. Araştırmacı çalışma yaptığı disipline daha metodolojik bakarken, temel çalışma alanını belirler.

Sertifika Programı

Sertifika programları özellikle kısıtlı zamanı olan mesleki alanlarda kısa bir dönem içerisinde uzmanlaşmak ve iyi bir kariyer hedefleyerek rakiplerinin önüne geçmek isteyenler için çok uygundur. Sertifika programları tamamen mesleki bir dalda uzmanlaşmaya dayalı ve daha çok pratiğe yönelik programlardır.

Arizona Eyalet Üniversitesi bölümleri

 • Archaeology
 • Architecture
 • History, Philosophy & Theology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Art, Performing Arts & Design
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • General Engineering
 • Agriculture & Forestry
 • Biological Sciences
 • Sport Science
 • Economics & Econometrics
 • Business & Management
 • Accounting & Finance
 • Physical sciences
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Politics & International Studies 
 • Communication & Media Studies
 • Sociology
 • Geography
 • Psychology
 • Law
 • Education
 • Computer Science

Lokasyon

Arizona Eyalet Üniversitesi’nin; Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde bulunan 270 hektarlık Tempe şehrindeki kampüsü başta olmak üzere, Phoenix bölgesine yayılmış dört kampüsü bulunuyor. Kolejleri ve üniversiteleri ile tam bir yenilikçi öğrenci şehri olan Tempe, sanat kültür ve gastronomi alanında eşsiz bir yaşam sunuyor. South Mountain Parkı’nda bisiklete binebilir, Saguaro Gölü kıyısında Desert Belle gezisine çıkarak bölgenin coğrafyası ve jeolojisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 


Arizona Eyalet Üniversitesi Başarıları

 • QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 250’de yer alıyor.

 • Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en iyi üniversiteler arasında ilk 100’de bulunuyor.

 • Arkeoloji, antropoloji ve coğrafya bölümleri dünyada ilk 100’de yer alıyor.

Arizona Eyalet Üniversitesi lisans kabul şartları

 • En az 24 ACT puanı

 • En az 1180 SAT puanı

 • En az 61 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 500 (PBT) TOEFL puanı

 • En az 6 IELTS puanı

 • En az 53 PTE puanı

 • Not ortalaması en az 3 GPA (4’lük sistem)

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım