Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Arizona State University

Arizona Eyalet Üniversitesi

1885 yılında kurulan Arizona Eyalet Üniversitesi, Amerika’nın en yenilikçi üniversitelerinden biri olarak tanınıyor. Toplumun en zorlayıcı sorunlarına çözüm bulmak amacıyla girişimcilik odaklı bir eğitim veren Arizona Eyalet Üniversitesi’nin, Tempe kampüsünde yaklaşık 43.000 lisans öğrencisi bulunuyor. Arizona Eyalet Üniversitesi öğrencileri en çok iş destek hizmetleri, işletme ve biyoloji alanlarına ilgi gösteriyor. Yerleşkesinde W. P. Carey İşletme Fakültesi, Sandra Day O’Connor Hukuk Fakültesi, Ira A. Fulton Mühendislik Fakültesi ve Mary Lou Fulton Öğretmenlik Fakültesi gibi yüksek kaliteli eğitim birimleri bulunduran okulun ayrıca 500’den fazla öğrenci kulübü ve organizasyonu bulunuyor. 


Arizona Eyalet Üniversitesi, erişilebilir akademik deneyimler yaratırken geleneksel disiplin sistemine bağlı olmayan, mükemmeliyetçi, iş birlikçi ve girişimci bir ortam oluşturan 4.700’den fazla öğretim üyesi ile yeni keşifler sağlamanıza yardımcı olacak araştırmaya ve problem çözmeye yönelik bir eğitim sistemi sunuyor. Özgeçmişinize değer katacak Arizona Eyalet Üniversitesi sertifika bölümleri ile İşletme, tasarım, sanat, küresel yönetim, sağlık çözümleri gibi farklı alanlarda yan dallar yaparak sertifika sahibi olabilirsiniz. 600’ün üzerindeki Lisans ve Yüksek Lisans programı ile Arizona Eyalet Üniversite bölümleri geniş bir yelpazede eğitim almanızı sağlıyor. 


Arizona Eyalet Üniversitesi başvuru oranı en yüksek olan okullardan biri. Yılda 80.000 öğrenciye ev sahipliği yapan Arizona Eyalet Üniversitesi; Polytechnic, Tempe, West ve Downtown Phoenix ile 4 kampüsten oluşuyor. Tempe kampüsü birden fazla sanat akımını bir araya getirilerek tasarlanan eklektik mimarisi, tropikal peyzajı, alışveriş merkezleri ile hareketli ve enerjik bir yaşam alanı sağlıyor. Arizona Eyalet Üniversitesi lisans öğrencilerinin, eğitim aldıkları birinci yıllarında kampüste konaklaması zorunlu kılınıyor. Aynı kampüs içinde eğitim aldığınız arkadaşlarınız ile bir arada 7/24 güvenli bir konaklama imkanı sağlıyor. 


Arizona Eyalet Üniversitesi bölümleri ile hayal ettiğiniz alanda eğitim alırken; okul, yıl içinde iki farklı tarihte başvuru yapmanıza avantaj sağlıyor. Arizona Eyalet Üniversitesi ilkbahar dönemi için son başvuru tarihi 1 Kasım, sonbahar dönemi için başvuru tarihi ise 1 Mayıs olarak belirtiliyor. Arizona Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri 40.000-58.000 dolar arasında değişiyor. “Arizona Eyalet Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Arizona Eyalet Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Arizona Eyalet Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Arizona Eyalet Üniversitesi bölümleri

 • Archaeology
 • Architecture
 • History, Philosophy & Theology
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Art, Performing Arts & Design
 • Chemical Engineering
 • Mechanical & Aerospace Engineering
 • Civil Engineering
 • Electrical & Electronic Engineering
 • General Engineering
 • Agriculture & Forestry
 • Biological Sciences
 • Sport Science
 • Economics & Econometrics
 • Business & Management
 • Accounting & Finance
 • Physical sciences
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • Physics & Astronomy
 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Politics & International Studies 
 • Communication & Media Studies
 • Sociology
 • Geography
 • Psychology
 • Law
 • Education
 • Computer Science

Lokasyon

Arizona Eyalet Üniversitesi’nin; Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde bulunan 270 hektarlık Tempe şehrindeki kampüsü başta olmak üzere, Phoenix bölgesine yayılmış dört kampüsü bulunuyor. Kolejleri ve üniversiteleri ile tam bir yenilikçi öğrenci şehri olan Tempe, sanat kültür ve gastronomi alanında eşsiz bir yaşam sunuyor. South Mountain Parkı’nda bisiklete binebilir, Saguaro Gölü kıyısında Desert Belle gezisine çıkarak bölgenin coğrafyası ve jeolojisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım