Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Arizona State University

Arizona State University Hakkında


1885 yılında kurulan Arizona Eyalet Üniversitesi, Amerika’nın en yenilikçi üniversitelerinden biri olarak tanınmaktadır. Toplumun en zorlayıcı sorunlarına çözüm bulmak amacıyla girişimcilik odaklı bir eğitim veren Arizona Eyalet Üniversitesinin, Tempe kampüsünde yaklaşık 58.000 lisans öğrencisi bulunmaktadır. Arizona Eyalet Üniversitesi öğrencileri en çok iş destek hizmetleri, işletme ve biyoloji alanlarına ilgi göstermektedir. Yerleşkesinde W. P. Carey İşletme Fakültesi, Sandra Day O’Connor Hukuk Fakültesi, Ira A. Fulton Mühendislik Fakültesi ve Mary Lou Fulton Öğretmenlik Fakültesi gibi yüksek kaliteli eğitim birimleri bulunduran Arizona State University’de ayrıca 1000’den fazla öğrenci kulübü ve organizasyonu bulunmaktadır.

Arizona Eyalet Üniversitesi, erişilebilir akademik deneyimler yaratırken geleneksel disiplin sistemine bağlı olmayan, mükemmeliyetçi, iş birlikçi ve girişimci bir ortam oluşturan 5.000’den fazla öğretim üyesi ile yeni keşifler sağlamanıza yardımcı olacak araştırmaya ve problem çözmeye yönelik bir eğitim sistemi sunmaktadır. Özgeçmişinize değer katacak Arizona Eyalet Üniversitesi sertifika bölümleri ile İşletme, tasarım, sanat, küresel yönetim, sağlık çözümleri gibi farklı alanlarda yan dallar yaparak sertifika sahibi olabilirsiniz. 800’ün üzerindeki Lisans ve Yüksek Lisans programı ile Arizona Eyalet Üniversite bölümleri geniş bir yelpazede eğitim almanızı sağlamaktadır.

Arizona Eyalet Üniversitesi başvuru oranı en yüksek olan okullardan biridir. Yılda 80.000 öğrenciye ev sahipliği yapan Arizona Eyalet Üniversitesi; Polytechnic, Tempe, West ve Downtown Phoenix ile 4 kampüsten oluşmaktadır. Tempe kampüsü birden fazla sanat akımını bir araya getirilerek tasarlanan eklektik mimarisi, tropikal peyzajı, alışveriş merkezleri ile hareketli ve enerjik bir yaşam alanı sağlamaktadır. Arizona Eyalet Üniversitesi lisans öğrencilerinin, eğitim aldıkları birinci yıllarında kampüste konaklaması zorunlu kılmaktadır. Arizona State University, aynı kampüs içinde eğitim aldığınız arkadaşlarınız ile bir arada 7/24 güvenli bir konaklama imkanı sağlamaktadır. 

Arizona State University Dünya Başarı Sıralamaları

Arizona State University, US News & World Report - National University Ranking sıralamasında 121. sırada yer almaktadır

Arizona State University, THE (Times Higher Education) - University Ranking, dünyadaki tüm üniversiteleri içeren sıralamada 156. sırada yer almaktadır.

Arizona State University, QS - World University Ranking, dünyadaki tüm üniversiteleri içeren sıralamada 219. sırada yer almaktadır.

Arizona State University, US News & World Report - Global Universities, dünyadaki tüm üniversiteleri içeren sıralamada 156. sırada yer almaktadır.

Arizona State University Öğrenci Sayıları

Arizona State University, 112.177 lisans öğrencisi ve 30.459 lisansüstü ile birlikte oldukça büyük bir öğrenci nüfusuna sahiptir. Arizona State University’nin akademisyen kadrosu 5.000'den fazla üyeden oluşmaktadır. Arizona State University Öğrenci nüfusunun %33.5'i birinci sınıf lisans öğrencilerinden oluşmaktadır. Ayrıca, 158 ülkeden 12.066 uluslararası öğrenci ile birlikte, Arizona State University oldukça çeşitli bir öğrenci topluluğuna ev sahipliği yapmaktadır. Toplam lisans öğrencilerinin %4.2’si uluslararası öğrencilerden oluşmaktadır.

Arizona State University Başvuru Tarihleri

Arizona State University, bahar döneminde başlayan programlar için son başvuru tarihi 1 Kasım’dır, sonbahar döneminde başlayan programlar için son başvuru tarihi 1 Mayıs'tır. Yaz döneminde başlayan programlar için ise başvuru son tarihi 1 Şubat'tır.


Arizona State University Amerika Öğrenci Vizesi Başvurusu


Arizona State University’de eğitim almak isteyen Türk öğrencilerin F1 vizeye sahip olması gerekmektedir. Vize konusunda daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz


 

Devamını Oku

Neden Arizona State University

Arizona State University burs konusunda diğer Amerikan Üniversitelerine göre daha cömerttir. Lisans öğrencilerinin %34’ü burslu olarak eğitim almaktadır. Arizona State University, U.S. News & World Report’a göre 2016 yılından itibaren, üst üste tam 8 senedir inovasyon kategorisinde birinci sırada yer alıp, MIT ve Stanford üniversitelerinin önünde yer almaktadır. Arizona State University, Fiske Guide to Colleges 2024 raporuna göre, tüm Amerikan üniversiteleri arasında ödenilen ücret/eğitim kalitesi dengesinde en iyi 10 üniversite arasında yer almaktadır.

Arizona State Üniversitesi, çeşitli sıralamalara göre birçok üst düzey dereceli programa sahiptir. Accounting programı, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 13. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 12. sıradır.

Aerospace Engineering programı, U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 27. sırada yer alır.

Business bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 23. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 29. sıradır.

Business Analytics bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 8. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 10. sıradır.

Business and Economics bölümü, Times Higher Education World University Rankings by Subject 2022 sıralamasında dünyadaki tüm üniversiteler arasında 44. sırada yer almaktadır.
Civil Engineering bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 18. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 30. sıradır.
Computer Engineering bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 23. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 27. sıradır.
Computer Science bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 46. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 49. sıradır.
Criminology bölümü, U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 2. sıradır.
Education bölümü, Times Higher Education World University Rankings by Subject 2022 sıralamasında dünyadaki tüm üniversiteler arasında 40. sırada yer almaktadır.
Electrical Engineering bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 20. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 34. sıradır.
Engineering bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 33. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 40. sıradır.
Entrepreneurship bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 17. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 30. sıradır.
Environmental Engineering bölümü, U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 16. sıradır.
Information Systems bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 10. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 11. sıradır.
International Business bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 18. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 20. sıradır.
Journalism bölümü, Broadcast Education Association’s (BEA) 2022’e göre dünyada 1. sıradır.
Management master's bölümü, Times Higher Education/Wall Street Journal 2019’a göre dünyada 1. sıradadır.
Management bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 13. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 16. sıradır.
Marketing bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 15. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 20. sıradır.
Supply Chain Management bölümü, U.S. News Best Colleges 2022–23’e göre ABD’de 2. sıradır ve U.S. News Best Graduate Schools 2024'e göre ABD'de 3. sıradır.

Devamını Oku

Arizona State University Türk Öğrenciler İçin Başvuru Koşulları

Arizona State University Amerikan üniversiteleri arasında yoğun ilgi gören bir üniversite olarak bilinmektedir. 2022 yılında sadece lisans bölümlerine 1. Sınıf olarak 68.789 öğrenci başvuruda bulunmuştur. Arizona State University öğrenci kabul oranı %89.8’dir. Geçtiğimiz yıl Arizona State University’e yapılan başvuruların üçte ikisinin GPA’sı 3.42’den yüksekti.

Lisans bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

•          Dil Gereksinimi (TOEFL 61-100, IELTS 6.0-7.0, DUOLİNGO 95-120) (Bölümler arasında farklı dil gereksinimleri bulunmaktadır. Daha fazla detay ve bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.)

•          Lise Diploması 3.0/4.0

Yüksek Lisans Bölümlerine başvuru yapmak isteyen öğrencilerden,

•          Dil Gereksinimi (TOEFL 80, IELTS 6.5, DUOLİNGO 105)

•          Lisans Diploması: 3.0/4.0

Arizona State University Popüler Bölümleri

Arizona State University tarafından sunulan lisans bölümleri genellikle 3 yıl sürmektedir. Yüksek lisans bölümleri ise 12 ay ile 24 ay arasında sürmektedir.

Arizona State En çok talep gören Lisans Bölümleri

·        Computer Science

·        Software Engineering

·        Data Science

·        Business Entrepreneurship

·        Technological Entrepreneurship and Management

·        BGM Global Management

·        Management

·        Architectural Studies

·        Earth and Space Exploration Exploration Systems Design

·        Neuroscience

Arizona State En çok talep gören Yüksek Lisans Bölümleri

·        Global Management Data Science

·        Computer Science Cybersecurity

·        Global Management Global Entrepreneurship

·        MBA Full-Time Program

·        Management

·        Software Engineering

·        Program Evaluation and Data Analytics

·        Architecture

·        Computer Science Biomedical Informatics

·        MGM Global Management Integrated Health Care

Arizona State University PHD Programları

Arizona State University, ABD'deki en hızlı büyüyen araştırma kuruluşlarından biridir. ASU'nun araştırma bütçesi, 2002'den bu yana 6 kat artarak 2022 yılında 760 milyon dolara ulaştı. Bu, tıp fakültesi olmayan üniversiteler arasında National Science Foundation Higher Education Research and Development Survey’e göre Princeton, Caltech ve Chicago Üniversitesi'nin önünde altıncı sırada yer almasını sağlamıştır. Arizona State University 120 kadar bölümde PhD programı sunmaktadır. Arizona State University tarafından sunulan PhD programlarına kabul şartı olarak minimum 3.0 GPA gereklidir.  

Arizona State University Online, Uzaktan Eğitimler

Online eğitim programları çoğu üniversite tarafından genellikle sadece yüksek lisans bölümlerinde verilirken Arizona State University tam 148 tane lisans bölümünde online eğitim vermektedir. Toplam olarak 300’den fazla lisans, yüksek lisans ve sertifika programıyla Arizona State University, online eğitim konusunda tüm Amerikan üniversiteleri arasında önde gelmektedir. U.S. News & World Report, 2024 raporuna göre, Arizona State University en iyi 10 online lisans eğitimi veren üniversite arasında yer almaktadır. Arizona State University tarafından sunulan online eğitim programları yılda tam 6 farklı tarihte başlamaktadır.

Arizona State University İş Olanakları

Arizona State University, öğrencilerine hayallerindeki kariyer olanaklarına sahip olmaları için birçok hizmet sunmaktadır. Arizona State University Kariyer ve Profesyonel Gelişim Hizmetleri tarafından açıklanan son bilgiye göre, Arizona State University mezunlarının %87'si, mezuniyetlerinden sonraki 6 ay içinde iş bulmaktadır. Arizona State University, QS Graduate Employability Rankings 2022 Sıralamasına göre öğrenci-işveren networkü açısından dünyanın en iyi 10 üniversitesi arasında yer almaktadır. LinkedIn tarafından yapılan bir diğer analize göre, Arizona State University mezunları, 20 önde gelen Fortune 500 şirketinde çalışan en fazla mezuna sahip 10 üniversite arasındadır. HiringSolved iş bulma platformu tarafından yapılan açıklamaya göre Arizona State University mezunları, işe alım açısından Silicon Valley’deki şirketler tarafından en çok tercih edilen 10 Üniversite arasında yer almaktadır.

Arizona State University, öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için çeşitli kaynaklar ve araçlar sunmaktadır. Arizona State University 'nin Kariyer ve Profesyonel Gelişim Hizmetleri, öğrencilere özgeçmiş yazımı ve mülakat hazırlığı, iş bulma eğitimleri, kariyer ve staj fuarları ile gibi birçok kariyer geliştirme fırsatı sunar. Ayrıca, Arizona State University öğrencileri, üniversitenin iş bulma portalında 40.000'den fazla staj ve iş ilanına erişebilirler.

Devamını Oku

Arizona State University Eğitim Fiyatları ve Burs olanakları

Arizona State University Lisans Ücretleri: 32,760$

Arizona State University Certificate Ücretleri: 24.000$

Arizona State University Yüksek Lisans Ücretleri: 26.640$

Arizona State University Master of Business Administration (MBA) Ücreti: 105.000$

Arizona State University Burs olanakları: Akademik olarak başarılı öğrencilere 1.000 dolar ile 10.000 dolar arasında çeşitli burs olanakları sağlanmaktadır. Bölümler arasında ekstra burs olanakları bulunmaktadır daha fazla bilgi için yurtdisiuniversiteler.com veya Global Vizyon danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Arizona State University Konaklama Seçenekleri

Arizona State University bünyesindeki yurtlarda 7/24 destek hizmetleri ve güvenlik hizmeti barındırmaktadır. Kampüs içerisindeki olanaklara doğrudan erişim sağlandığı için Arizona State University yurtları öğrenciler tarafından yoğun bir şekilde ilgi görmektedir. Arizona State University yurtları genel olarak yatak, çalışma masası ve sandalyesi, kitaplık, gardırop kablosuz internet erişimi, gibi seçenekler standart olarak odalarda bulunmaktadır. Belirli oda seçeneklerinde ortak banyo ve tuvaletler bulunurken, bazı odalarda dahili kişiye özel banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Çamaşırhane ve mutfaklar ortak kullanım şekilde hizmet vermektedir. Arizona State University ayrıca yemekli yurt seçeneği de bulundurmaktadır, öğrenciler isterseler bu seçenekten faydalanabilmektedir. Aşağıda belirtilen yurt fiyatları 1 yıllık fiyatlardır ve ısınma, elektrik, su gibi tüm faturalar dahildir.

Arizona State University Yurt Fiyatları

Downtown Phoenix: 11,062$ - 14,894$
Taylor Place: 10,116$ - 10,916$
Lake Havasu Hall: 6,550$ - 7,746$
Century Hall: 8,840$ - 10,660$
Lantana Hall: 8,600$ - 10,144$
Villages (Shared Housing): 4,636$ - 6,900$
922 Place Apartments: 8,094$ - 19,694$
Adelphi Commons I & II: 7,620$ - 9,000$
Barrett Complex 9,362$ - 12,034$
Best, Hayden, Irish Halls: 6,810$ - 7,920$
Greek Leadership Village 8,910$ - 9,110$
Hassayampa Academic Village: 7,652$ - 10,500$
Manzanita Hall: 9,118$
McClintock Hall 7,920$
Palo Verde East & West 7,080$ - 8,888$
San Pablo 7,620$ - 8,888$
Sonora Center 7,620$ - 8,888$
Tooker House 9,238$ - 9,916$
Villas at Vista 11,082$ - 11,486$
Vista del Sol 9,550$ - 19,784$
University Towers: 8,280$

Belirtilen fiyatlar yıllık fiyatlardır.

Devamını Oku

Arizona State University Sosyal Olanakları

Arizona State University bünyesinde 1000’den fazla öğrenci kulübü ve topluluğu barındırmaktadır. Arizona State University öğrenci kulüpleri, öğrencilerin ortak ilgi alanları etrafında bir araya gelerek farklı aktiviteler yapabilecekleri ve sosyal etkileşimlerini artırabilecekleri organizasyonlardır. Bu kulüpler, öğrencilere çeşitli fırsatlar sunar ve öğrencilere kampüs yaşamlarını daha keyifli hale getirmelerine yardımcı olmaktadır.

Arizona State University, öğrencilerine geniş bir yelpazede spor olanakları sunmaktadır. Öğrenciler, Arizona State University kampüsünde birçok farklı spor etkinliğine katılabilirler. Arizona State University Sun Devil Fitness Complex öğrencilere fitness merkezinde, egzersiz yapma, yoga ve diğer grup fitness derslerine katılma, yüzme havuzunu kullanma imkanı sunar.

Arizona State University Intramural Sports programı aracılığıyla öğrenciler, takımlar kurarak farklı spor dallarında yarışabilirler. Futbol, basketbol, voleybol, tenis, golf, su topu ve masa tenisi gibi spor dallarında kendi aralarında rekabet edebilirler.

Arizona State University Sun Devil Athletics, Amerikan Üniversiteler Arası Spor Lig’inde mücadele eden 26 farklı spor takımı bulundurmaktadır. Öğrenciler, Arizona State University futbol, basketbol, voleybol, güreş, kros ve daha birçok spor dalında yüksek seviyeli müsabakaları izleyebilirler.

 Arizona State University Adventure Devils ise öğrencilere kampçılık, dağcılık, bisiklet, kano, kayak ve diğer açık hava etkinlikleri için malzemeler ve rehberlik sağlar. ASU, öğrencilerin aktif bir yaşam tarzı sürdürmelerini ve farklı spor dallarında rekabet etmelerini sağlayacak birçok farklı seçenek sunmaktadır

Arizona State University Şehir ve Bölge Hakkında

Arizona Eyalet Üniversitesi’nin; Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde bulunan 270 hektarlık Tempe şehrindeki kampüsü başta olmak üzere, Phoenix bölgesine yayılmış dört kampüsü bulunmaktadır. Kolejleri ve üniversiteleri ile tam bir yenilikçi öğrenci şehri olan Tempe, sanat kültür ve gastronomi alanında eşsiz bir yaşam sunuyor. South Mountain Parkı’nda bisiklete binebilir, Saguaro Gölü kıyısında Desert Belle gezisine çıkarak bölgenin coğrafyası ve jeolojisi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Arizona State University öğrencilerinin eğlenmek için en çok ziyaret ettiği bölgelerden birisi de Mill Avenue caddesidir. Mill Avenue’de Fat Tuesday, Bar Louie, Low Key Piano Bar gibi birçok bar ve eğlence mekanı bulunmaktadır. 185’ten fazla mağazası sinema ve çeşitli yemek seçenekleri ile Arizona Mills Mall öğrencilerin alışveriş ihtiyaçlarını giderebilecekleri yerler arasında yer almaktadır.

 

Devamını Oku
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım