Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

University of Amsterdam

University of Amsterdam - Amsterdam Üniversitesi

1632 yılında kurulan Amsterdam Üniversitesi, Hollanda’nın en iyi 3 üniversitesi arasında yer alıyor ve 35.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Modern metotlarıyla teknolojik bir yaklaşım sunan ve geleceğin yenilikçi liderlerini yetiştirmeye odaklı kurum duruşuyla ünlenen Amsterdam Üniversitesi, LERU ve Universitas 21 topluluklarındaki üyelikleriyle biliniyor.


Amsterdam Üniversitesi bölümleri zengin müfredatı ve Sosyal Bilimler, Ekonomi, Hukuk, Fen, Diş ve Eczacılık alanında önder 4.000’den fazla kişiden oluşan deneyimli kadrosuyla, her yıl farklı araştırma kurumlarından destek fonları kazanıyor. Amsterdam Üniversitesi her öğrencinin kendini evinde hissetmesini sağlarken, farklı kültürlerden bir araya gelen öğrencilerin birbirine saygı duyması için özen gösteriyor. Amsterdam Üniversitesi kampüsünde yer alan kütüphaneler, laboratuvarlar, kafeler, kitapçılar ve postaneler öğrencilerin hayatına kolaylık kazandırırken, kampüste kurulan kulüpler ve hobilere yönelik birlikler de öğrencilerin boş zamanlarında keyifli zaman geçirmelerine imkan tanıyor. Lisans eğitimin ilk yıllarında, konaklama yardımı amacıyla öğrenci evi fırsatları sunan Amsterdam Üniversitesi, başarı bursları ile maddi ve manevi desteğini tüm eğitim süresince hissettiriyor.


Amsterdam Üniversitesi bölümleri arasında en çok ilgi duyulan ve uluslararası alanda bilinen Amsterdam Business School (ABS), İngilizce eğitim veren MBA programları ile ön plana çıkıyor. 


Uluslararası öğrencilerine eğitim süresince staj fırsatları veren ve mezuniyet sonrasında kurduğu iş ağı sayesinde öğrencilerini dünyanın dört bir yanında yalnız bırakmayan Amsterdam Üniversitesi, dünya üniversiteleri arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor. “Elective Programı” ile Hollanda araştırma üniversitelerinden birinde veya uygulamalı bilimler üniversitesi öğrencisi iseniz Amsterdam Üniversitesi’nde dersler almak ve araştırmalar yapmak da mümkün. 


Öğrencilerinin, değişim ve yenilik yaratacakları araştırmalar yapmasına olanak sağlayan Amsterdam Üniversitesi bölüm ücretleri 22.000-27.000 dolar arasında değişiyor. Hollanda üniversiteleri arasında seçkinliğini ve prestijini kanıtlamış üniversitelerden olan Amsterdam Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin, 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. Toplumun karşı karşıya olduğu karmaşık sorunları anlamak ve bunlara çözümler sunmak, bilgi ve son teknolojiyi bir araya getirerek araştırmalara imza atmak istiyor ve “Amsterdam Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Amsterdam Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Amsterdam Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Amsterdam Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Amsterdam Üniversitesi başvuru zamanı

Amsterdam Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen adayların, 15 Ocak gününe kadar başvurusunu tamamlaması gerekiyor.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar:

Eğitimin ilk yıllarında, konaklama yardımı amacıyla öğrenci evi fırsatları sunan
Amsterdam Üniversitesi, başarı bursları ile maddi ve manevi desteğini eğitim süresince hissettiriyor. Farklı kültürlerden gelen öğrencilerine eğitim süresince staj fırsatları veren ve mezuniyet sonrasında kurduğu iş ağı sayesinde öğrencilerini, dünyanın dört bir yanında yalnız bırakmayan Amsterdam Üniversitesi, dünya üniversiteleri arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor.

Lokasyon

Amsterdam Üniversitesi nerededir?

Amsterdam Üniversitesi, Hollanda’nın başkenti Amsterdam şehrinde öğrencilerine ev sahipliği yapıyor. Hollanda’nın en yoğun nüfusuna sahip olan şehir; sanat, tarih, eğlence, spor etkinlikleri ve festivalleri ile tüm öğrencilere sosyal olanaklar sağlıyor. Kanalları ile ünlü olan Amsterdam'da toplu taşıma çok rahat ve kolay işliyor, ayrıca nüfusun büyük bir kısmı bisikleti ulaşım aracı olarak tercih ediyor.

Amsterdam Üniversitesi bölümleri

 • Actuarial Science
  Bussiness Administration
  Communication Science
  Econometrics and Operations Research
  Economics and Business Economics
  English Language and Culture
  European Studies
  Liberal Arts and Science
  Industrial Engineering & Management International Maintenance
  Management
  Linguistics
  Literary and Cultural Analysis
  Media and Information
  Political Science
  Psychology
  Sign Language Linguistics
  Sociology
  Politics, Psychology, Law and Economics

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım