Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Amsterdam

University of Amsterdam - Amsterdam Üniversitesi

1632 yılında kurulan Amsterdam Üniversitesi, Hollanda’nın en iyi 3 üniversitesi arasında yer alıyor ve 35.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Modern metotlarıyla teknolojik bir yaklaşım sunan ve geleceğin yenilikçi liderlerini yetiştirmeye odaklı kurum duruşuyla ünlenen Amsterdam Üniversitesi, LERU ve Universitas 21 topluluklarındaki üyelikleriyle biliniyor.


Amsterdam Üniversitesi bölümleri zengin müfredatı ve Sosyal Bilimler, Ekonomi, Hukuk, Fen, Diş ve Eczacılık alanında önder 4.000’den fazla kişiden oluşan deneyimli kadrosuyla, her yıl farklı araştırma kurumlarından destek fonları kazanıyor. Amsterdam Üniversitesi her öğrencinin kendini evinde hissetmesini sağlarken, farklı kültürlerden bir araya gelen öğrencilerin birbirine saygı duyması için özen gösteriyor. Amsterdam Üniversitesi kampüsünde yer alan kütüphaneler, laboratuvarlar, kafeler, kitapçılar ve postaneler öğrencilerin hayatına kolaylık kazandırırken, kampüste kurulan kulüpler ve hobilere yönelik birlikler de öğrencilerin boş zamanlarında keyifli zaman geçirmelerine imkan tanıyor. Lisans eğitimin ilk yıllarında, konaklama yardımı amacıyla öğrenci evi fırsatları sunan Amsterdam Üniversitesi, başarı bursları ile maddi ve manevi desteğini tüm eğitim süresince hissettiriyor.


Amsterdam Üniversitesi bölümleri arasında en çok ilgi duyulan ve uluslararası alanda bilinen Amsterdam Business School (ABS), İngilizce eğitim veren MBA programları ile ön plana çıkıyor. 


Uluslararası öğrencilerine eğitim süresince staj fırsatları veren ve mezuniyet sonrasında kurduğu iş ağı sayesinde öğrencilerini dünyanın dört bir yanında yalnız bırakmayan Amsterdam Üniversitesi, dünya üniversiteleri arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor. “Elective Programı” ile Hollanda araştırma üniversitelerinden birinde veya uygulamalı bilimler üniversitesi öğrencisi iseniz Amsterdam Üniversitesi’nde dersler almak ve araştırmalar yapmak da mümkün. 


Öğrencilerinin, değişim ve yenilik yaratacakları araştırmalar yapmasına olanak sağlayan Amsterdam Üniversitesi bölüm ücretleri 22.000-27.000 dolar arasında değişiyor. Hollanda üniversiteleri arasında seçkinliğini ve prestijini kanıtlamış üniversitelerden olan Amsterdam Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin, 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. Toplumun karşı karşıya olduğu karmaşık sorunları anlamak ve bunlara çözümler sunmak, bilgi ve son teknolojiyi bir araya getirerek araştırmalara imza atmak istiyor ve “Amsterdam Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Amsterdam Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Amsterdam Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Devamını Oku

Amsterdam Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Amsterdam Üniversitesi başvuru zamanı

Amsterdam Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen adayların, 15 Ocak gününe kadar başvurusunu tamamlaması gerekiyor.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar:

Eğitimin ilk yıllarında, konaklama yardımı amacıyla öğrenci evi fırsatları sunan
Amsterdam Üniversitesi, başarı bursları ile maddi ve manevi desteğini eğitim süresince hissettiriyor. Farklı kültürlerden gelen öğrencilerine eğitim süresince staj fırsatları veren ve mezuniyet sonrasında kurduğu iş ağı sayesinde öğrencilerini, dünyanın dört bir yanında yalnız bırakmayan Amsterdam Üniversitesi, dünya üniversiteleri arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor.

Amsterdam Üniversitesi bölümleri

 • Actuarial Science
  Bussiness Administration
  Communication Science
  Econometrics and Operations Research
  Economics and Business Economics
  English Language and Culture
  European Studies
  Liberal Arts and Science
  Industrial Engineering & Management International Maintenance
  Management
  Linguistics
  Literary and Cultural Analysis
  Media and Information
  Political Science
  Psychology
  Sign Language Linguistics
  Sociology
  Politics, Psychology, Law and Economics

Universiteit van Amsterdam

Universiteit van Amsterdam’da (UvA) eğitim görmek öğrencilere 2 harika fırsat sunmaktadır: entellektüel bir içeriğe sahip seçkin bir akademik eğitim ve Amsterdam’ın heyecan verici ortamı. UvA küçük bir üniversitedir ancak kurulduğu tarihten bu yana büyük bir gelişim göstermiştir. Amsterdam popüler bir kültür ve medya merkezi ve ticari firmalar ve araştırma kurumlarının kesişme noktasıdır.

 

UvA İktisat, Dişçilik, İnsani Bilimler, Hukuk, Tıp, Sosyal Bilimler ve Bilim olmak üzere 7 ayrı fakültesi, 23,000 öğrencisi ve 5,000 çalışanı ile çok geniş bir üniversitedir. Üniversitemiz daima uluslararası işbirliğini desteklemiştir ve üniversitemizde 100’den fazla ülkeden gelen 2,500 uluslararası öğrenci ve öğretim görevlisi vardır.

 

UvA 60’dan fazla alanda lisans ve yüksek lisans derece programları sunmaktadır. Bu  programlardan lisans seviyesinde olan yaklaşık 80 tanesi İngilizce verilmektedir. Öğrenciler görevli danışmanlar eşliğinde kendi yetenek, ilgi ve amaçlarına en uygun programları seçebilirler.

 

UvA günümüzün Avrupa eğitim kurumları arasında dünyanın çeşitli yerlerinden gelen öğrencilerine bu ölçüde kapsamlı bir ders programı sunan en büyük üniversitesidir. Sınıfların birçoğunun çeşitli ülkelerden gelen uluslararası öğrencilerden oluşması uluslararası bilgi alışverişini geliştirmektedir. Amsterdam’da yaşam heyecan verici ve harekete geçiricidir ve siz de uluslararası bir kaliteye sahip üniversiteye kaydolup bu bütünün bir parçası olmak istiyorsanız Universiteit van Amsterdam (UvA) harika bir seçim olacaktır.

                        

Lokasyon

Amsterdam Üniversitesi, Hollanda’nın başkenti Amsterdam şehrinde öğrencilerine ev sahipliği yapıyor. Hollanda’nın en yoğun nüfusuna sahip olan şehir; sanat, tarih, eğlence, spor etkinlikleri ve festivalleri ile tüm öğrencilere sosyal olanaklar sağlıyor. Kanalları ile ünlü olan Amsterdam'da toplu taşıma çok rahat ve kolay işliyor, ayrıca nüfusun büyük bir kısmı bisikleti ulaşım aracı olarak tercih ediyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım