Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

University of Amsterdam

University of Amsterdam - Amsterdam Üniversitesi

1632 yılında kurulan Amsterdam Üniversitesi, Hollanda’nın en iyi 3 üniversitesi arasında yer alıyor ve 35.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Modern metotlarıyla teknolojik bir yaklaşım sunan ve geleceğin yenilikçi liderlerini yetiştirmeye odaklı kurum duruşuyla ünlenen Amsterdam Üniversitesi, LERU ve Universitas 21 topluluklarındaki üyelikleriyle biliniyor.


Amsterdam Üniversitesi bölümleri zengin müfredatı ve Sosyal Bilimler, Ekonomi, Hukuk, Fen, Diş ve Eczacılık alanında önder 4.000’den fazla kişiden oluşan deneyimli kadrosuyla, her yıl farklı araştırma kurumlarından destek fonları kazanıyor. Amsterdam Üniversitesi her öğrencinin kendini evinde hissetmesini sağlarken, farklı kültürlerden bir araya gelen öğrencilerin birbirine saygı duyması için özen gösteriyor. Amsterdam Üniversitesi kampüsünde yer alan kütüphaneler, laboratuvarlar, kafeler, kitapçılar ve postaneler öğrencilerin hayatına kolaylık kazandırırken, kampüste kurulan kulüpler ve hobilere yönelik birlikler de öğrencilerin boş zamanlarında keyifli zaman geçirmelerine imkan tanıyor. Lisans eğitimin ilk yıllarında, konaklama yardımı amacıyla öğrenci evi fırsatları sunan Amsterdam Üniversitesi, başarı bursları ile maddi ve manevi desteğini tüm eğitim süresince hissettiriyor.


Amsterdam Üniversitesi bölümleri arasında en çok ilgi duyulan ve uluslararası alanda bilinen Amsterdam Business School (ABS), İngilizce eğitim veren MBA programları ile ön plana çıkıyor. 


Uluslararası öğrencilerine eğitim süresince staj fırsatları veren ve mezuniyet sonrasında kurduğu iş ağı sayesinde öğrencilerini dünyanın dört bir yanında yalnız bırakmayan Amsterdam Üniversitesi, dünya üniversiteleri arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor. “Elective Programı” ile Hollanda araştırma üniversitelerinden birinde veya uygulamalı bilimler üniversitesi öğrencisi iseniz Amsterdam Üniversitesi’nde dersler almak ve araştırmalar yapmak da mümkün. 


Öğrencilerinin, değişim ve yenilik yaratacakları araştırmalar yapmasına olanak sağlayan Amsterdam Üniversitesi bölüm ücretleri 22.000-27.000 dolar arasında değişiyor. Hollanda üniversiteleri arasında seçkinliğini ve prestijini kanıtlamış üniversitelerden olan Amsterdam Üniversitesi başvuru yapacak öğrencilerin, 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. Toplumun karşı karşıya olduğu karmaşık sorunları anlamak ve bunlara çözümler sunmak, bilgi ve son teknolojiyi bir araya getirerek araştırmalara imza atmak istiyor ve “Amsterdam Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Amsterdam Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Amsterdam Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.


Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Amsterdam Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Amsterdam Üniversitesi başvuru zamanı

Amsterdam Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen adayların, 15 Ocak gününe kadar başvurusunu tamamlaması gerekiyor.

Üniversitenin Sunduğu İmkanlar:

Eğitimin ilk yıllarında, konaklama yardımı amacıyla öğrenci evi fırsatları sunan
Amsterdam Üniversitesi, başarı bursları ile maddi ve manevi desteğini eğitim süresince hissettiriyor. Farklı kültürlerden gelen öğrencilerine eğitim süresince staj fırsatları veren ve mezuniyet sonrasında kurduğu iş ağı sayesinde öğrencilerini, dünyanın dört bir yanında yalnız bırakmayan Amsterdam Üniversitesi, dünya üniversiteleri arasında en çok tercih edilenlerin başında geliyor.

Amsterdam Üniversitesi bölümleri

 • Actuarial Science
  Bussiness Administration
  Communication Science
  Econometrics and Operations Research
  Economics and Business Economics
  English Language and Culture
  European Studies
  Liberal Arts and Science
  Industrial Engineering & Management International Maintenance
  Management
  Linguistics
  Literary and Cultural Analysis
  Media and Information
  Political Science
  Psychology
  Sign Language Linguistics
  Sociology
  Politics, Psychology, Law and Economics

Lokasyon

Amsterdam Üniversitesi nerededir?

Amsterdam Üniversitesi, Hollanda’nın başkenti Amsterdam şehrinde öğrencilerine ev sahipliği yapıyor. Hollanda’nın en yoğun nüfusuna sahip olan şehir; sanat, tarih, eğlence, spor etkinlikleri ve festivalleri ile tüm öğrencilere sosyal olanaklar sağlıyor. Kanalları ile ünlü olan Amsterdam'da toplu taşıma çok rahat ve kolay işliyor, ayrıca nüfusun büyük bir kısmı bisikleti ulaşım aracı olarak tercih ediyor.

Üniversitenin Başarıları

 • University of Amsterdam, Hollanda’nın en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 10’da bulunuyor.

 • University of Amsterdam, QS dünya üniversiteleri sıralamasında ilk 60’ta yer alıyor.

 • University of Amsterdam, Times en iyi üniversiteleri sıralamasında ilk 50’de bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 6,5 IELTS puanı

 • En az 92 9 (IBT) TOEFL puanı

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım