Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Macaristan'da Master & MBA

Yüksek Lisans Yapmak İsteyen Gençlerin Orta Avrupa’daki Tercihi Macaristan’da Mezun Olduktan Sonra 2 Yıl Çalışma İznine Sahip Olabilirsiniz…

Köklü eğitim kurumları ve Avrupa Birliği’ne dahil olmasının ardından eğitim kalitesi daha da yükselen ülke Macaristan uluslararası öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen ülkeler arasında girmiştir. Dünya çapında başarıya ulaşmış, ödüllü pek çok bilim insanı ve sanatçıya sahip olan Macaristan’da yüksek lisans eğitimi alarak başarıya giden yolda emin adımlar atmak mümkün. 

Kaliteli eğitimi ve cazip fiyatlarıyla dikkat çeken Macaristan turistik bir ülke olması dolayısıyla öğrencilere eğlenceli bir hayatta vaad etmektedir. Birbirinden güzel mimari yapıları, kültür ve sanat mekanları, sergileri, sahne şovları, müzeleri ve gezilecek şehirleriyle Macaristan keyifle yaşanacak ülkeler arasındadır. Ülkenin Avrupa’daki lokasyonu ve Schengen Vizesi’ne dahil olması sebebiyle bu ülkede okuyan gençler Avrupa’nın pek çok ülkesine tren ve otobüslerle seyahat etme imkanı da yakalayacaktır. Bu sayede gençler Avrupa kültürünü yakından tanıma, farklı milletlerle kaynaşma ve network oluşturma imkanı yakalar. Bu da bir gencin hayata bakış açısının şekillenmesinde ve kendini geleceğe hazırlamasında büyük rol oynar. 

Ayrıca Macaristan dünya çapında büyüklüğe sahip General Motors, IBM, Siemens, Sony, Pfizer, Microsoft, Boeing… gibi pek çok markanın Avrupa merkezlerini sınırları içerisinde barındırmaktadır. Öğrenciler bu firmalarda staj yapma ve mezun olduktan sonra sahip oldukları 2 yıllık çalışma izni ile buralarda çalışma imkanına sahip olur. Yurtdışında çalışma deneyimi bir genç için oldukça önemli bir fırsattır. Öğrenci dilerse geleceğini farklı bir ülkede şekillendirme imkanı yakarlar, dilerse ülkesine dönerek yurtdışı çalışma deneyimi sayesinde yüksek mevkilerde, iyi şartlarda iş bulabilir. 

Devamını Oku

Program

Yüksek lisans programları için tercih edilen Macarsitan’da 1 veya 2 yıllık yüksek lisans/master programlarına sahiptir. Macaristan’da yüksek lisans yapmak için ülkemizdeki yapılan ALES ve benzeri sınavlara girmek zorunlu değildir. 4 yıllık lisans diploması olan her öğrenci yüksek lisans başvurusunda bulunabilir.
Ülkede eğitim İngilizce dilindedir. Bu sebeple yüksek lisans başvurusunda bulunabilmek için yeterli İngilizce seviyesine sahip olmak gereklidir. Öğrenciler; IELTS’ten 6.5, TOEFL’dan 79 skora ulaşmalıdır. İngilizce yeterliliği olmayan öğrenci Macarasiyan’da hazırlık programına katılarak, İngilizcesini geliştirir ve sonrasında yüksek lisans programlarına geçiş yapabilir.
Öğrencinin mezun olduğu bölüm ve bu bölümde aldığı derslerin yüksek lisans programıyla ilişkili olması beklenmektedir. Yani mezuniyet alanı ve yüksek lisans alanı birbiriyle örtüşmelidir. 

Devamını Oku

Macaristan’da Okurken ve Mezun Olduktan Sonra Çalışma İmkanı

Ülkede yüksek lisans yapan gençler doktora programlarına doğrudan başvuru yapabilir. Hatta yüksek lisansı devam eden öğrenciler doktora programlarına yüksek lisanstan mezun olmadan yapabilir. Çift diploma programları öğrencilere bu imkanı sunar. 

Macaristan’da yüksek lisans yapan öğrenci eğitim hayatı süresince part-time çalışma imkanına sahip olur. Böylece öğrenci kendi yaşam masraflarını karşılayabilir ve sosyalleşir. Öğrenci sosyalleşmesinin neticesinde ikinci bir yabancı dili de öğrenme imkanı kazanır. Yüksek lisans programlarından mezun olan öğrenci mezun olur olmaz ülkesine dönmek zorunda değildir. Arzu ettiği takdirde 2 yıl boyunca Macaristan’da kalarak, çalışma iznine sahip olur. Bu süreçte öğrenci dünya devi şirketlerde çalışma yollarını arayabilir ve geleceğini planlama imkanı yakalar. 

Başvuru İçin Gerekli Evraklar
- Lisans diploması, transkript
- İngilizce yeterliliği ispatlar belge (TOEFL, IELTS)
- Akademik referans
- Niyet metubu

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım