Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Macaristan'da Master & MBA

Macaristan'da Master (Yüksek Lisans)

Yüksek Lisans Yapmak İsteyen Gençlerin Orta Avrupa’daki Tercihi Macaristan’da Mezun Olduktan Sonra 2 Yıl Çalışma İznine Sahip Olabilirsiniz…

Köklü eğitim kurumları ve Avrupa Birliği’ne dahil olmasının ardından eğitim kalitesi daha da yükselen ülke Macaristan uluslararası öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen ülkeler arasında girmiştir. Dünya çapında başarıya ulaşmış, ödüllü pek çok bilim insanı ve sanatçıya sahip olan Macaristan’da yüksek lisans eğitimi alarak başarıya giden yolda emin adımlar atmak mümkün. 

Kaliteli eğitimi ve cazip fiyatlarıyla dikkat çeken Macaristan turistik bir ülke olması dolayısıyla öğrencilere eğlenceli bir hayatta vaad etmektedir. Birbirinden güzel mimari yapıları, kültür ve sanat mekanları, sergileri, sahne şovları, müzeleri ve gezilecek şehirleriyle Macaristan keyifle yaşanacak ülkeler arasındadır. Ülkenin Avrupa’daki lokasyonu ve Schengen Vizesi’ne dahil olması sebebiyle bu ülkede okuyan gençler Avrupa’nın pek çok ülkesine tren ve otobüslerle seyahat etme imkanı da yakalayacaktır. Bu sayede gençler Avrupa kültürünü yakından tanıma, farklı milletlerle kaynaşma ve network oluşturma imkanı yakalar. Bu da bir gencin hayata bakış açısının şekillenmesinde ve kendini geleceğe hazırlamasında büyük rol oynar. 

Ayrıca Macaristan dünya çapında büyüklüğe sahip General Motors, IBM, Siemens, Sony, Pfizer, Microsoft, Boeing… gibi pek çok markanın Avrupa merkezlerini sınırları içerisinde barındırmaktadır. Öğrenciler bu firmalarda staj yapma ve mezun olduktan sonra sahip oldukları 2 yıllık çalışma izni ile buralarda çalışma imkanına sahip olur. Yurtdışında çalışma deneyimi bir genç için oldukça önemli bir fırsattır. Öğrenci dilerse geleceğini farklı bir ülkede şekillendirme imkanı yakarlar, dilerse ülkesine dönerek yurtdışı çalışma deneyimi sayesinde yüksek mevkilerde, iyi şartlarda iş bulabilir. 

Program

Yüksek lisans programları için tercih edilen Macarsitan’da 1 veya 2 yıllık yüksek lisans/master programlarına sahiptir. Macaristan’da yüksek lisans yapmak için ülkemizdeki yapılan ALES ve benzeri sınavlara girmek zorunlu değildir. 4 yıllık lisans diploması olan her öğrenci yüksek lisans başvurusunda bulunabilir.
Ülkede eğitim İngilizce dilindedir. Bu sebeple yüksek lisans başvurusunda bulunabilmek için yeterli İngilizce seviyesine sahip olmak gereklidir. Öğrenciler; IELTS’ten 6.5, TOEFL’dan 79 skora ulaşmalıdır. İngilizce yeterliliği olmayan öğrenci Macarasiyan’da hazırlık programına katılarak, İngilizcesini geliştirir ve sonrasında yüksek lisans programlarına geçiş yapabilir.
Öğrencinin mezun olduğu bölüm ve bu bölümde aldığı derslerin yüksek lisans programıyla ilişkili olması beklenmektedir. Yani mezuniyet alanı ve yüksek lisans alanı birbiriyle örtüşmelidir. 

Macaristan’da Okurken ve Mezun Olduktan Sonra Çalışma İmkanı

Ülkede yüksek lisans yapan gençler doktora programlarına doğrudan başvuru yapabilir. Hatta yüksek lisansı devam eden öğrenciler doktora programlarına yüksek lisanstan mezun olmadan yapabilir. Çift diploma programları öğrencilere bu imkanı sunar. 

Macaristan’da yüksek lisans yapan öğrenci eğitim hayatı süresince part-time çalışma imkanına sahip olur. Böylece öğrenci kendi yaşam masraflarını karşılayabilir ve sosyalleşir. Öğrenci sosyalleşmesinin neticesinde ikinci bir yabancı dili de öğrenme imkanı kazanır. Yüksek lisans programlarından mezun olan öğrenci mezun olur olmaz ülkesine dönmek zorunda değildir. Arzu ettiği takdirde 2 yıl boyunca Macaristan’da kalarak, çalışma iznine sahip olur. Bu süreçte öğrenci dünya devi şirketlerde çalışma yollarını arayabilir ve geleceğini planlama imkanı yakalar. 

Başvuru İçin Gerekli Evraklar
- Lisans diploması, transkript
- İngilizce yeterliliği ispatlar belge (TOEFL, IELTS)
- Akademik referans
- Niyet metubu

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci
Bizimle konuşun

Macaristan Yüksek Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım