Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

National University of Singapore

National University of Singapore-Singapur Ulusal Üniversitesi

Singapur halkına hizmet etmek üzere 1905 yılında bir tıp okulu olarak kurulan, ilerleyen zamanlarda artan akademik kolları ile Singapur’un ve Asya’nın öncü araştırma üniversiteleri arasında yer alan Singapur Ulusal Üniversitesi, deneyimli ve alanında uzman akademik kadrosu ile 39.000’i aşkın öğrenciye eğitim veriyor.

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Program

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.


Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Singapur Ulusal Üniversitesi başvuru zamanı

İşletme, hukuk ve ekonomi alanlarında dünyaca ünlü bir konumda bulunan Singapur Ulusal Üniversitesi başvuruları 15 Ekim’de başlıyor ve 1 Ocak itibarıyla bitiyor.

Singapur Ulusal Üniversitesi fiyatları

Ekvator’a yakınlığı nedeniyle daima sıcacık bir iklime sahip, farklı mutfak kültürüyle herkesi kendine hayran bırakan, özellikle safari turları ile herkesin ilgisini çeken Singapur’un köklü üniversitesi Singapur Ulusal Üniversitesi’nde okumanın ücreti yıllık 25.000-40.000 dolar arasında!

Lokasyon

Singapur Ulusal Üniversitesi nerede?

Asya kültürünün disipline eğitimini odak noktasına koyan ve yenilikçi anlayışını bilimsel bakış açışıyla birleştiren Singapur Ulusal Üniversitesi Lower Kent Ridge’de bulunuyor. Kampüsünde sayısız öğrenci kulübüne ve organizasyon merkezine sahip olan Singapur Ulusal Üniversitesi’nde her dönem farklı etkinlikler yapılarak özellikle uluslararası öğrencilerin hem ülkeye hem de kuruma kolayca alışmaları amaçlanıyor. Asya kıtasındaki sorunlara ve yaygın hastalıklara yönelik araştırmaları ile bilinen Singapur Ulusal Üniversitesi, son yıllarda geliştirdiği teknolojik araştırmaları ve kadrosuna kattığı inovatif bakış açısına sahip akademisyenleri ile dünyadaki bilimsel gelişmelerin desteklenmesinde uluslarası bir önem teşkil ediyor.

Singapur Ulusal Üniversitesi ve ranking/sıralamalar

  • National University of Singapore, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 20’de bulunuyor.

  • National University of Singapore, en iyi Asya üniversiteleri sıralamasında ilk 10’da bulunuyor.

  • National University of Singapore, Asya’nın en iyi uluslararası üniversiteleri arasında ilk 10’da bulunuyor.

Lisans programlarının kabul şartları

  • En az 90 TOEFL puanı

  • En az 6 IELTS puanı

Singapur Ulusal Üniversitesi bölümleri:

Accounting

Admissions

Alumni Relations

Anaesthesia

Analytics and Operations

Anatomy

Architecture

Arts & Social Sciences

Biochemistry

Biological Sciences

Biomedical Engineering

Board of Trustees Secretariat

Building

Business

Campus Amenities

Campus Infrastructure

Campus Security

Central Procurement Office

Chemical & Biomolecular Engineering

Chemistry

Chinese Studies

Civil & Environmental Engineering

Communications & New Media

Computer Science

Computing

Conferences and Events Management Unit

Continuing and Lifelong Education entistry

Design & Environment

Development of Teaching & Learning

Development Office

Malay Studies

Management & Organisation

Marketing

Materials Science & Engineering

Mathematics

Mechanical Engineering

Medicine
Microbiology

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım