Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Amerika'da Lisans Eğitimi

Yurtdışında üniversite eğitimi dendiğinde Amerika ön plana çıkmaktadır. Dünya gençlerinin lisans eğitiminde en çok tercih ettiği ülke olan Amerika’da üniversite eğitimi almak hayata bir adım önde başlamayı sağlar. Bir milyonun üzerinden yabancı öğrenciyi üniversitelerinde ağırlayan Amerika üniversiteleri; kaliteli eğitimleri, sosyal imkanları, her bütçeye hitap eden fiyat alternatifleriyle öğrencilerin ilk tercihi oluyor. 


Rüyalar ülkesi Amerika’da üniversite eğitimi almak; kaliteli bir eğitim almanın ve dünya çapında geçerli diplomaya sahip olmanın yanında öğrencilere kişisel olarak da büyük katkı sağlar. Kozmopolit bir ülkede yaşamak, farklı kültürleri tanımak, fırsatlar ülkesinde kendine yer edinmek öğrencinin ufkunu açmakta ve kendisi için iyi bir gelecek planlamasını sağlamaktadır.

Devamını Oku

Amerika Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Amerika’da lisans eğitimi almak için her üniversitenin kendi şartları vardır. Genel olarak Amerika’da üniversite okumak için iyi bir lise diploma notuna sahip olmak önceliktir. İngilizce dil yeterliliğinin uluslararası geçerliliği olan sınavlarla kanıtlanması da beklenir. IELTS veya TOEFL gibi sınavlardan yüksek skorlara sahip olmak Amerika’da üniversite okumak için gereklidir. Not ortalaması yeterli olmayan, İngilizcesini geliştirmesi gereken öğrenciler ise kayıt koşulları daha kolay olan ve 4 yıllık üniversiteye hazırlık olarak nitelendirilebilecek ‘Community Collage’lere başvurmaktadır. Amerika’nın en iyi üniversitelerine giriş için SAT gibi sınavların sonuçları da istenebilir. Bu yüzden kesin bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz.  

Devamını Oku

Neden Amerika’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

Amerika’da lisans eğitimi almak öğrencilerin hayatlarında bir dönüm noktası olacaktır. Amerika’da lisans eğitimi alan öğrenciler, dünyanın en iyileri sıralamasına giren okullardan mezun olma şansı yakalar. Öğrenciler saygın eğitim kurumlarından dünyanın dört bir yanında geçerliliği olan diplomalarla mezun olur. Bu da hayata; rakiplerine kıyasla birkaç adım önde başlamayı sağlar. 


Amerikan eğitimi sistemi öğrencilerin kendilerini bulmalarına ve ne istediklerini fark etmelerine olanak sağladığından öğrenciler mutlu bir çalışma hayatının temellerini de burada atacaktır. Amerika’da üniversite eğitimi alanlar ilk iki senelerinde temel eğitim alır. Öğrenciler iki yılı tamamlayıp, üçüncü sınıfa geçtiklerinde okumak istedikleri bölümü seçer. Bu sistem; öğrencinin kendini tanıyıp, hayatı boyunca yapmak istediği mesleği doğru bir şekilde seçmesi için çok etkilidir.


Dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan Amerika’da lisans eğitimi alanlar akademik yönden olduğu kadar kişisel yönden de gelişir. Dünyanın nabzını tutan ve bir çok alanda öncü olan Amerika’da lisans eğitimi almak dünyadaki son gelişmeleri yakından takip etmeyi de sağlar. Öğrenciler hem eğitim aldıkları alanlarda hem de kişisel olarak ilgi duydukları alanlarda son gelişmeleri yakından takip edebilir. Dünyada çığır açan araştırma ve çalışmalara yön veren üniversitelerin ferdi olabilir.


Amerika alternatifler ve olasılıklar ülkesidir. Bu eğitim kurumlarında çeşitliliği de beraberinde getirir. Pek çok farklı alanda eğitim almak ve bu eğitimleri farklı bütçe seçenekleriyle almak mümkündür. Amerika’da üniversite fiyatları pek çok bütçeye uygundur. Amerika’da lisans eğitimi alanlar kampüs içerisinde haftada 20 saat çalışma iznine sahiptir. İsteyen öğrenciler bu haklarını kullanarak cep harçlıklarını çıkarır. 


Amerika’da üniversite okumak akademik olduğu kadar sosyal, kültürel ve kişisel gelişimi de beraberinde getirir. Öğrenciler; teknoloji, sanat, finans, moda… dünyasının nabzının attığı Amerika’da yaşama ve gözlem yapma fırsatı yakalar. Seyahat kolaylığı sayesinde pek çok eyaleti gezme şansına sahip olur. Dünya çapında popüler pek çok kültür sanat etkinliğini yerinde izleme olanağı bulur. En önemli noktalardan biri de Amerikan iş hayatını yerinde gözlemleyebilir.

Devamını Oku

‘Community Collage’ 2 Senelik Ön Lisans Eğitimi

Amerika’daki ‘Community College’ sistemi Türkiye’deki Meslek Yüksek Okulları ile karıştırılmamalıdır. ABD’de ‘Community Collage’ler yükseköğretime adım atmanın alternatiflerindendir. 4 yıllık üniversitelere göre daha küçük olan ‘Community Collage’lere kayıtların ve kabullerin daha kolay olması, daha uygun fiyatlı olmaları ve iki yıllık eğitimin ardından 4 yıllık üniversiteye geçiş yapma imkanının yüksek olmasından dolayı öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.
Bu okullar öğrencileri 4 yıllık üniversitelere hazırlar. 4 yıllık üniversitelerde öğrenci;  ilk iki sene temel eğitim almakta ve okumak istediği bölümü seçememektedir. Bu iki yıllık süreyi ‘Community Collage’lerde okumak öğrencilere ekonomik açıdan rahatlık sağlar. Öğreci; 4 yıllık üniversiteye yapacağı masrafı ‘Community collage’lerde eğitim alarak düşürebilir.
Öğrenci  iki yılını Community Collage’lerde tamamladıktan sonra 4 yıllık üniversiteye geçiş yaparak, okumak istediği bölüme dair dersleri almaya başlayabilir. Bu iki yıllık süre zarfında da ekonomik olarak tasarruf yapmış olur. Ayrıca; 4 yıllık üniversitelere giriş aşamasında istenen üniversite hazırlık dönemi ‘Community Collage’lerde tamamlanabilmektedir.

Devamını Oku

Amerika’da Lisans Eğitimi için Gerekli Belgeler

Akademik Not Çizelgesi (Transkript)

Mezuniyet Diploması

İngilizce Yeterlilik Sertifikası – IELTS/TOEFL/PTE Test/Diğer.

Niyet Mektubu (Personal Statement)

Referans Mektupları

CV(özgeçmiş)


Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci
 • Amerika’daki Partner Üniversiteler

  California Lutheran University
  www.callutheran.edu
  Lokasyon: Thousand Oaks, California
  Sıralama : Overall 289
  En Popüler Bölümleri; ,Pazarlama ,Psikoloji, İktisat, Molekuler Biyoloji
  Başvuru Kriterleri  Yüksek Lisans Eğitimi İçin: Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5
  Ortalama Okul Ücreti:  35000$ –37000$
  Okul Başlangıç Dönemleri: Mart-Kasım 


  Pasıfıc Unıversıty:
  www.pacificu.edu
  Lokasyon: Forest Grove, Oregon
  Sıralama: Overall 198
  En Popüler Bölümleri; Ekonomi, Biyoloji, Kimya, Muhasebe, Finans
  Başvuru Kriterleri  Yüksek Lisans Eğitimi İçin: Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5
  Ortalama Okul Ücreti: 35000$ –37000$
  Okul Başlangıç Dönemleri: Eylül/Ekim – Ocak/Şubat 


  Alliant International University
  www.alliant.edu
  Lokasyon: San Diego, California
  Sıralama :Overall 289
  En Popüler Bölümleri: Çocuk Gelişimi, Psikoloji, Ekonomi, Bilgisayar Programcılığı, Muhasebe, Finans
  Başvuru Kriterleri: Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5
  Ortalama Okul Ücreti: 35000$
  Okul Başlangıç Dönemleri: Kasım 

  Saginav Valley State University:
  Lokasyon: Michagan
  En Popüler Bölümleri: Öğretmenlik, Muhasebe, Finans, Biyoloji
  Başvuru Kriterleri  : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5
  Ortalama Okul Ücreti:  18000$ - 20000$
  Okul Başlangıç Dönemleri: Şubat 15, Eylül 1


  Cleveland State University:
  www.clevelandstatecc.edu
  Lokasyon: Michagan
  En Popüler Bölümleri: Bilgisayar Programcılığı, Muhasebe, Finans, İletişim
  Başvuru Kriterleri  : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5
  Ortalama Okul Ücreti:  9000$ - 10000$
  Okul Başlangıç Dönemleri: Kasım-Ocak 


  Lama Collage For Musıc Professionals:

  www.lama.edu
  Lokasyon: Pasadena, California
  En Popüler Bölümleri: Müzik Performans, Müzik Prodüksiyon
  Başvuru Kriterleri : Ibt79  Ilts 6,5
  Ortalama Okul Ücreti:  21000$-30000$
  Okul Başlangıç Dönemleri: Ağustos – Kasım

  University Of  Wisconsin:
  www.wisc.edu
  Lokasyon: Madison, Wisconsin
  Sıralama : 41
  En Popüler Bölümleri: Mühendislik, Uluslararası İlişkiler, Müzik
  Başvuru Kriterleri  : Gpa 3.0  Ibt95  Ilts 6,5 – 7,5
  Ortalama Okul Ücreti:  26000$ - 27000$
  Okul Başlangıç Dönemleri: Kasım-Şubat 


  Concordia University Of Wisconsın:
  www.cuw.edu
  Lokasyon: Wisconsin
  Sıralama : 68
  En Popüler Bölümleri: Pazarlama, Mühendislik, Uluslararası İlişkiler, Müzik
  Başvuru Kriterleri  : Gpa 3.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5
  Ortalama Okul Ücreti:  25000$
  Okul Başlangıç Dönemleri: Ağustos 15 

  Nova Southeasthern University :
  www.nova.edu/
  Lokasyon: Florida
  En Popüler Bölümleri: Mühendislik, Sosyal Bilimler, Uluslararası İlişkiler
  Başvuru Kriterleri  : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5
  Ortalama Okul Ücreti:  25500$
  Okul Başlangıç Dönemleri: Temmuz 21

   

  Texas A&M University :

  www.tamu.edu

  Lokasyon: Texas

  Sıralama :122

  En Popüler Bölümleri: Mühendislik, Mimarlık, Biomedikal

  Başvuru Kriterleri  : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti:  12000$

  Okul Başlangıç Dönemleri: Ağustos 1 – Kasım 1

  Okul Başlangıç Dönemleri: Eylül/Ekim – Ocak/Şubat

   

  Northeastern Illınois University :

  www.neiu.edu

  Lokasyon: Chicago

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri: Eğitim Bilimleri, Mühendislik,Pazarlama

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt61- 80  Ilts 5,5-6,5

  Ortalama Okul Ücreti:  18000$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Temmuz

   

  Atlantis  University Of Miami :

  www.atlantisuniversity.edu

  Lokasyon: Florida

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri: Bilgisayar, Pazarlama, Grafik Dizayn

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt61-80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti:  22500$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Temmuz

   

  Ferris State  University

  www.ferris.edu

  Lokasyon: Michigan

  Sıralama : 62

  En Popüler Bölümleri:Hukuk, Biyoloji, Kimya

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt61-80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 15500$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 8 Ocak – 21 Ağustos

   

  Stetson University Florida :

  www.stetson.edu

  Lokasyon: Florida

  Sıralama : 5

  En Popüler Bölümleri;Hukuk, Mühendislik, Finans

  Başvuru Kriterler : Gpa 3.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 38000$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Kasım – 1 Ağustos

   

  Barry University Florida :

  www.barry.edu

  Lokasyon: Florida

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri;Biyoloji,İletişim,Tarih

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt61-80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 28000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım –  Ağustos

   

  University Of İdaho :

  www.uidaho.edu

  Lokasyon: Moscow Idaho

  Sıralama : 161

  En Popüler Bölümleri;Mühendislik, İletişim,  Müzik

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 19600$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım –  Ağustos

   

  California State East Bay :

  www20.csueastbay.edu

  Lokasyon: California

  Sıralama : 90

  En Popüler Bölümleri;Mühendislik, Finans,Pazarlama

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 16600$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  30 Kasım

   

  John F. Kennedy University:

  www.jfku.edu/

  Lokasyon: California

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri;Psikoloji, Tarih, Hukuk

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 16600$

  Okul Başlangıç Dönemleri:   Kasım

   

  Layola Marymount  University:

  www.lmu.edu

  Lokasyon: California

  Sıralama : 3

  En Popüler Bölümleri;Film Televizyon, Hukuk,İletişim

  Başvuru Kriterler : Gpa 3.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 41000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  15 Ocak

 • Amerika’daki Partner Üniversiteler

  University Of  La Verne:

  www.laverne.edu

  Lokasyon: California

  Sıralama : 161

  En Popüler Bölümleri; Biyoloji,İletişim,Kimya

  Başvuru Kriterler : Gpa 3.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 35000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  15 Ocak

   

  Western Kentucky University

  www.wku.edu/

  Lokasyon: Bowling Green, Kentucky

  Sıralama : 30

  En Popüler Bölümleri; Tarih,Kimya,İletişim,Hukuk

  Başvuru Kriterler : Gpa 3.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 22000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  1 Ağustos

   

  University Of Buffalo The State New York : 

  www.buffalostate.edu

  Lokasyon: New York

  Sıralama : 109

  En Popüler Bölümleri;  Sanat Tarihi, Ekonomi, Pazarlama

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 18000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  1 Kasım

   

  Mercy Collage: 

  www.mercy.edu

  Lokasyon: New York City

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri;  Sanat Tarihi, Ekonomi, Pazarlama,Bilgisayar

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 17000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  10 Ocak

   

  Brauch Collage:  

  www.baruch.cuny.edu

  Lokasyon: New York

  Sıralama : 22

  En Popüler Bölümleri;  Hukuk, Tarih, Sosyoloji

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 15000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  13 Kasım

   

  New York Film Academy:  

  www.nyfa.edu/

  Lokasyon: New York

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri; 

  Başvuru Kriterler : Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 19000$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 

   

  San Jose University:  

  www.baruch.cuny.edu

  Lokasyon: California

  Sıralama : 36

  En Popüler Bölümleri;  Hukuk, Antropoloji, Biyoloji

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 14000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  30 Kasım

   

  University Of Tennessee: 

  www.baruch.cuny.edu

  Lokasyon: Tennessee

  Sıralama : 101

  En Popüler Bölümleri;  İletişim, Muhasebe, Mimar

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 28000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  30 Kasım

   

  Troy State University:  

  www.troy.edu

  Lokasyon: Alabama

  Sıralama : 80

  En Popüler Bölümleri;  Bilgisayar,Kimya, Ekonomi, Biyoloji

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 17500$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  1 Yıl Boyunca

   

  Arizona State University:  

  www.asu.edu

  Lokasyon: Phoenix, Arizona

  Sıralama : 142

  En Popüler Bölümleri; Mühendislik,Mimarlık, Psikoloji, Matematik

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 23500$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Şubat – Ekim

   

  California State University San Marcos :

  www.csusm.edu

  Lokasyon: San Marcos, California

  Sıralama : 70

  En Popüler Bölümleri; Biyoloji, Antropoloji, İletişim, Ekonomi

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 21500$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Agustos – Ocak

   

  Florida National University:

  www.fnu.edu

  Lokasyon: Florida

  Sıralama : 49

  En Popüler Bölümleri; Bilgisayar,Kimya, Ekonomi, Biyoloji,İletişim

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 28500$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım

   

  Full Sail University:

  www.fnu.edu

  Lokasyon: Winter Park, Florida

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri; Medya İletişim, Bilgisayar Animasyon, Web Dizayn

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 10000$ - 15000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Her Ay

 • Amerika’daki Partner Üniversiteler

  Lincoln University:

  www.fnu.edu

  Lokasyon: Oakland, California

  Sıralama : 49

  En Popüler Bölümleri; Bilgisayar,Kimya, Ekonomi, Biyoloji,Mühendislik

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 12000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım – Subat

   

  Millennia Atlantic Collage:

  www.maufl.edu

  Lokasyon: Florida

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri; Pazarlama,Muhasebe, Ekonomi

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 9000$-10000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım – Nisan

   

  National Aviation Academy:

  www.naa.edu

  Lokasyon: Florida

  Sıralama : 71

  En Popüler Bölümleri; Pilotluk Eğitimi, Uçak Bakım

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 25000$-30000$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 

   

  Northern Arizona University:

  www.nau.edu

  Lokasyon: Flagstaff, Arizona

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri; Pazarlama,Muhasebe,Bilim,Mühendislik

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 22000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Ağustos

   

  North Park University:

  www.northpark.edu

  Lokasyon: Chicago

  Sıralama : 53

  En Popüler Bölümleri; Öğretmenik,Hemşirelik,Biyoloji

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 24000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Temmuz

   

  Pace University:

  www.pace.edu

  Lokasyon: New York

  Sıralama : 173

  En Popüler Bölümleri; Pazarlama, İletişim, Gazetecilik,Psikoloji

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 39000$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Mart

   

  Park  University:

  www.park.edu

  Lokasyon: Parkville, Missouri

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri; Öğretmenlik, İletişim, Biyoloji

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 11000$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Ağustos

   

  Philadelphia  University: 

  www.philau.edu

  Lokasyon: Philadelphia

  Sıralama : 81

  En Popüler Bölümleri; Mimarlik,Pazarlama,Grafik Dizayn,Moda Tasarım

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 34000$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Temmuz

   

  Saint Peters  University: 

  www.saintpeters.edu

  Lokasyon: New Jersey

  Sıralama : 101

  En Popüler Bölümleri; Biyoloji,Biyomedikal, Pazarlama

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 33000$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Temmuz

   

  St John’s  University:

  www.stjohns.edu

  Lokasyon: New York

  Sıralama : 152

  En Popüler Bölümleri; Biyoloji,Hukuk, Pazarlama

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 38000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Subat - Ekim

   

  The  University Of Fındlay:

  www.findlay.edu

  Lokasyon: Ohio

  Sıralama : 62

  En Popüler Bölümleri; Pazarlama, Ziraat,Finans

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 30000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Temmuz

   

  University Of Bıdgeport: 

  www.bridgeport.edu

  Lokasyon: Connecticut

  Sıralama : 62

  En Popüler Bölümleri; Diş Hekimliği, Psikoloji, Moda Tasarım

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 31000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Ağustos

   

  Uc Berkeley Extension : 

  www.extension.berkeley.edu

  Lokasyon: Berkeley, California

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri;Pazarlama,İletişim,Finans , Proje Yönetimi

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 29000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Ocak- Mayıs – Ağustos

   

  Ucla Extension : 

  www.uclaextension.edu

  Lokasyon: Los Angeles, California

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri;Pazarlama,İşletme,Finans,Gazetecilik,Oyunculuk

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 22000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Ocak- Ağustos

 • Amerika’daki Partner Üniversiteler

  Uc İrvine Extension : 

  www.unex.uci.edu

  Lokasyon: California

  Sıralama :

  En Popüler Bölümleri;Ingilizce,Yoğun İngilizce, Turizm

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 3300$

  Okul Başlangıç Dönemleri: 

   

  University Of Colorado: 

  www.colorado.edu

  Lokasyon: Boulder, Colorado

  Sıralama : 86

  En Popüler Bölümleri; Psikoloji,Mühendislik,Pazarlama,Biyoloji,Biomedikal

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 32000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Ocak 15

   

  University Of İdaho: 

  www.uidaho.edu

  Lokasyon: Moscow, İdaho

  Sıralama : 161

  En Popüler Bölümleri; Öğretmenlik, Yabancı Dil Edebiyatı,Makina Mühendisliği

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 20000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Ağustos 1

   

  University Of Miami: 

  www.miami.edu

  Lokasyon: Florida

  Sıralama : 47

  En Popüler Bölümleri; Biyoloji,Biomedikal,Gazetecilik,İletişim

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 43000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Ocak 1

   

  University Of New Haven :

  www.newhaven.edu

  Lokasyon: Connecticut

  Sıralama : 101

  En Popüler Bölümleri; Biyoloji,Biomedikal,Mühendislik, Pazarlama

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 34000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım – Mayıs

   

  University Of North Alabama :

  www.una.edu

  Lokasyon: Alabama

  Sıralama : 80

  En Popüler Bölümleri; Biyoloji,Biomedikal, Gazetecilik, İletişim

  Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5 – 7,5

  Ortalama Okul Ücreti: 16000$

  Okul Başlangıç Dönemleri:  Temmuz 1

 • Nasıl Başvuru Yapabilirim?

  Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin yurtdışı eğitim danışmanları aracılığıyla süreci yönetmesi hem doğru kararlar almasına hem de kabul oranını  artırmasına yardımcı olacaktır. Global Vizyon'un deneyimli danışmanları öğrencilerin başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmektedir. Öğrenciler başvuracakları okulu ve bölümü danışmanlarıyla seçtikten sonra doğru yönlendirmelerle evraklarını hazırlayıp süreci başlatacaktır. 

 • Süreç Nasıl İşlemektedir

  Amerika’da lisans eğitimi alacak öğrenci danışmanlarıyla birlikte üniversite ve bölüm seçimini yapar. Gerekli evrakları danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlar. Evraklar okulun başvuru dönemlerinde iletilir ve gelen cevabın ardından öğrencinin Amerika’ya gidiş işlemleri başlatılır. Öğrencinin konaklaması, uçuşları ayarlanır, gerekli oryantasyondan geçirilir ve Amerika’ya gidişi sağlanır. Öğrenci eğitim süresi boyunca yaşadığı sıkıntılı durumlarda Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilir. 

 • Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

  Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrenci yurtlarda, aile yanında  ya da özel daire kiralayarak konaklama sorununa çözüm getirebilir. Sayılan bu konaklama seçeneklerinin her birinin kendine göre artısı bulunur.  Her birinden kısaca bahsedecek olursak; Amerika’da lisans eğitimi alan gençler genellikle yurt konaklamasını tercih eder. Yurtlar üniversite yurdu ya da özel yurtlar olarak ayrılır. Amerika’daki üniversitelerinin çoğunun kendi yurdu bulunur. Pek çok üniversite öğrencilere ilk seneler için yurt garantisi sunar. Yurtlarda konaklayan gençler yaşıtlarıyla iletişim halinde olduklarından yeni bir ülkeye ve yeni bir ortama daha çabuk alışır. Sosyalleşme ve oryantasyon konusunda sıkıntı yaşamazlar. Üniversite yurtlarında öğrenciler genellikle 3-4 kişilik odalarda kalırlar. Yurtlar; kampüs içerisinde yada üniversiteye yürüme mesafesinde bulunur.  


  Diğer konaklama alternatifleri de aile yanı yada ev kiralamaktır. Aile yanı konaklama daha hesaplı olurken, ev kiralamak biraz daha maliyetli olabilir. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler Amerikan kültürünü daha yakından tanıma ve anadili İngilizce olan kişilerle uzun vakitler geçirme imkanı bulur. Aile yanında konaklayan öğrenciler ailelerin kurallarına uygun yaşamak durumundadır. 


 • Amerika Üniversite Fiyatları

  Amerika üniversite fiyatları öğrencilerin ve ebeveynlerinin en çok merak ettiği konudur. Amerika üniversite fiyatları X’den başlar. Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrenci; Global Vizyon danışmanlarıyla yapacağı görüşmeler sonucunda kendi bütçesine en uygun okulu bulur. Başarılı öğrencileri Amerika’da lisans eğitimi alırken burs imkanlarından da faydalanabilir. Amerika üniversite fiyatlarını aşağıda inceleybilirsiniz. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım