Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Amerika'da Lisans Eğitimi

Amerika’da Üniversite / Lisans Eğitim

Yurtdışında üniversite eğitimi dendiğinde Amerika ön plana çıkmaktadır. Dünya gençlerinin lisans eğitiminde en çok tercih ettiği ülke olan Amerika’da üniversite eğitimi almak hayata bir adım önde başlamayı sağlar. Bir milyonun üzerinden yabancı öğrenciyi üniversitelerinde ağırlayan Amerika üniversiteleri; kaliteli eğitimleri, sosyal imkanları, her bütçeye hitap eden fiyat alternatifleriyle öğrencilerin ilk tercihi oluyor. 


Rüyalar ülkesi Amerika’da üniversite eğitimi almak; kaliteli bir eğitim almanın ve dünya çapında geçerli diplomaya sahip olmanın yanında öğrencilere kişisel olarak da büyük katkı sağlar. Kozmopolit bir ülkede yaşamak, farklı kültürleri tanımak, fırsatlar ülkesinde kendine yer edinmek öğrencinin ufkunu açmakta ve kendisi için iyi bir gelecek planlamasını sağlamaktadır.

Amerika Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Amerika’da lisans eğitimi almak için her üniversitenin kendi şartları vardır. Genel olarak Amerika’da üniversite okumak için iyi bir lise diploma notuna sahip olmak önceliktir. İngilizce dil yeterliliğinin uluslararası geçerliliği olan sınavlarla kanıtlanması da beklenir. IELTS veya TOEFL gibi sınavlardan yüksek skorlara sahip olmak Amerika’da üniversite okumak için gereklidir. Not ortalaması yeterli olmayan, İngilizcesini geliştirmesi gereken öğrenciler ise kayıt koşulları daha kolay olan ve 4 yıllık üniversiteye hazırlık olarak nitelendirilebilecek ‘Community Collage’lere başvurmaktadır. Amerika’nın en iyi üniversitelerine giriş için SAT gibi sınavların sonuçları da istenebilir. Bu yüzden kesin bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz.  

Neden Amerika’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

Amerika’da lisans eğitimi almak öğrencilerin hayatlarında bir dönüm noktası olacaktır. Amerika’da lisans eğitimi alan öğrenciler, dünyanın en iyileri sıralamasına giren okullardan mezun olma şansı yakalar. Öğrenciler saygın eğitim kurumlarından dünyanın dört bir yanında geçerliliği olan diplomalarla mezun olur. Bu da hayata; rakiplerine kıyasla birkaç adım önde başlamayı sağlar. 


Amerikan eğitimi sistemi öğrencilerin kendilerini bulmalarına ve ne istediklerini fark etmelerine olanak sağladığından öğrenciler mutlu bir çalışma hayatının temellerini de burada atacaktır. Amerika’da üniversite eğitimi alanlar ilk iki senelerinde temel eğitim alır. Öğrenciler iki yılı tamamlayıp, üçüncü sınıfa geçtiklerinde okumak istedikleri bölümü seçer. Bu sistem; öğrencinin kendini tanıyıp, hayatı boyunca yapmak istediği mesleği doğru bir şekilde seçmesi için çok etkilidir.


Dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan Amerika’da lisans eğitimi alanlar akademik yönden olduğu kadar kişisel yönden de gelişir. Dünyanın nabzını tutan ve bir çok alanda öncü olan Amerika’da lisans eğitimi almak dünyadaki son gelişmeleri yakından takip etmeyi de sağlar. Öğrenciler hem eğitim aldıkları alanlarda hem de kişisel olarak ilgi duydukları alanlarda son gelişmeleri yakından takip edebilir. Dünyada çığır açan araştırma ve çalışmalara yön veren üniversitelerin ferdi olabilir.


Amerika alternatifler ve olasılıklar ülkesidir. Bu eğitim kurumlarında çeşitliliği de beraberinde getirir. Pek çok farklı alanda eğitim almak ve bu eğitimleri farklı bütçe seçenekleriyle almak mümkündür. Amerika’da üniversite fiyatları pek çok bütçeye uygundur. Amerika’da lisans eğitimi alanlar kampüs içerisinde haftada 20 saat çalışma iznine sahiptir. İsteyen öğrenciler bu haklarını kullanarak cep harçlıklarını çıkarır. 


Amerika’da üniversite okumak akademik olduğu kadar sosyal, kültürel ve kişisel gelişimi de beraberinde getirir. Öğrenciler; teknoloji, sanat, finans, moda… dünyasının nabzının attığı Amerika’da yaşama ve gözlem yapma fırsatı yakalar. Seyahat kolaylığı sayesinde pek çok eyaleti gezme şansına sahip olur. Dünya çapında popüler pek çok kültür sanat etkinliğini yerinde izleme olanağı bulur. En önemli noktalardan biri de Amerikan iş hayatını yerinde gözlemleyebilir.

Devamını Oku

Amerika’daki Partner Üniversiteler

California Lutheran University
www.callutheran.edu
Lokasyon: Thousand Oaks, California
Sıralama : Overall 289
En Popüler Bölümleri; ,Pazarlama ,Psikoloji, İktisat, Molekuler Biyoloji
Başvuru Kriterleri  Yüksek Lisans Eğitimi İçin: Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5
Ortalama Okul Ücreti:  35000$ –37000$
Okul Başlangıç Dönemleri: Mart-Kasım 


Pasıfıc Unıversıty:
www.pacificu.edu
Lokasyon: Forest Grove, Oregon
Sıralama: Overall 198
En Popüler Bölümleri; Ekonomi, Biyoloji, Kimya, Muhasebe, Finans
Başvuru Kriterleri  Yüksek Lisans Eğitimi İçin: Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5
Ortalama Okul Ücreti: 35000$ –37000$
Okul Başlangıç Dönemleri: Eylül/Ekim – Ocak/Şubat 


Alliant International University
www.alliant.edu
Lokasyon: San Diego, California
Sıralama :Overall 289
En Popüler Bölümleri: Çocuk Gelişimi, Psikoloji, Ekonomi, Bilgisayar Programcılığı, Muhasebe, Finans
Başvuru Kriterleri: Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5
Ortalama Okul Ücreti: 35000$
Okul Başlangıç Dönemleri: Kasım 

Saginav Valley State University:
Lokasyon: Michagan
En Popüler Bölümleri: Öğretmenlik, Muhasebe, Finans, Biyoloji
Başvuru Kriterleri  : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5
Ortalama Okul Ücreti:  18000$ - 20000$
Okul Başlangıç Dönemleri: Şubat 15, Eylül 1


Cleveland State University:
www.clevelandstatecc.edu
Lokasyon: Michagan
En Popüler Bölümleri: Bilgisayar Programcılığı, Muhasebe, Finans, İletişim
Başvuru Kriterleri  : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5
Ortalama Okul Ücreti:  9000$ - 10000$
Okul Başlangıç Dönemleri: Kasım-Ocak 


Lama Collage For Musıc Professionals:

www.lama.edu
Lokasyon: Pasadena, California
En Popüler Bölümleri: Müzik Performans, Müzik Prodüksiyon
Başvuru Kriterleri : Ibt79  Ilts 6,5
Ortalama Okul Ücreti:  21000$-30000$
Okul Başlangıç Dönemleri: Ağustos – Kasım

University Of  Wisconsin:
www.wisc.edu
Lokasyon: Madison, Wisconsin
Sıralama : 41
En Popüler Bölümleri: Mühendislik, Uluslararası İlişkiler, Müzik
Başvuru Kriterleri  : Gpa 3.0  Ibt95  Ilts 6,5 – 7,5
Ortalama Okul Ücreti:  26000$ - 27000$
Okul Başlangıç Dönemleri: Kasım-Şubat 


Concordia University Of Wisconsın:
www.cuw.edu
Lokasyon: Wisconsin
Sıralama : 68
En Popüler Bölümleri: Pazarlama, Mühendislik, Uluslararası İlişkiler, Müzik
Başvuru Kriterleri  : Gpa 3.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5
Ortalama Okul Ücreti:  25000$
Okul Başlangıç Dönemleri: Ağustos 15 

Nova Southeasthern University :
www.nova.edu/
Lokasyon: Florida
En Popüler Bölümleri: Mühendislik, Sosyal Bilimler, Uluslararası İlişkiler
Başvuru Kriterleri  : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5
Ortalama Okul Ücreti:  25500$
Okul Başlangıç Dönemleri: Temmuz 21

 

Texas A&M University :

www.tamu.edu

Lokasyon: Texas

Sıralama :122

En Popüler Bölümleri: Mühendislik, Mimarlık, Biomedikal

Başvuru Kriterleri  : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti:  12000$

Okul Başlangıç Dönemleri: Ağustos 1 – Kasım 1

Okul Başlangıç Dönemleri: Eylül/Ekim – Ocak/Şubat

 

Northeastern Illınois University :

www.neiu.edu

Lokasyon: Chicago

Sıralama :

En Popüler Bölümleri: Eğitim Bilimleri, Mühendislik,Pazarlama

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt61- 80  Ilts 5,5-6,5

Ortalama Okul Ücreti:  18000$

Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Temmuz

 

Atlantis  University Of Miami :

www.atlantisuniversity.edu

Lokasyon: Florida

Sıralama :

En Popüler Bölümleri: Bilgisayar, Pazarlama, Grafik Dizayn

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt61-80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti:  22500$

Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Temmuz

 

Ferris State  University

www.ferris.edu

Lokasyon: Michigan

Sıralama : 62

En Popüler Bölümleri:Hukuk, Biyoloji, Kimya

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt61-80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 15500$

Okul Başlangıç Dönemleri: 8 Ocak – 21 Ağustos

 

Stetson University Florida :

www.stetson.edu

Lokasyon: Florida

Sıralama : 5

En Popüler Bölümleri;Hukuk, Mühendislik, Finans

Başvuru Kriterler : Gpa 3.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 38000$

Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Kasım – 1 Ağustos

 

Barry University Florida :

www.barry.edu

Lokasyon: Florida

Sıralama :

En Popüler Bölümleri;Biyoloji,İletişim,Tarih

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt61-80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 28000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım –  Ağustos

 

University Of İdaho :

www.uidaho.edu

Lokasyon: Moscow Idaho

Sıralama : 161

En Popüler Bölümleri;Mühendislik, İletişim,  Müzik

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 19600$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım –  Ağustos

 

California State East Bay :

www20.csueastbay.edu

Lokasyon: California

Sıralama : 90

En Popüler Bölümleri;Mühendislik, Finans,Pazarlama

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 16600$

Okul Başlangıç Dönemleri:  30 Kasım

 

John F. Kennedy University:

www.jfku.edu/

Lokasyon: California

Sıralama :

En Popüler Bölümleri;Psikoloji, Tarih, Hukuk

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 16600$

Okul Başlangıç Dönemleri:   Kasım

 

Layola Marymount  University:

www.lmu.edu

Lokasyon: California

Sıralama : 3

En Popüler Bölümleri;Film Televizyon, Hukuk,İletişim

Başvuru Kriterler : Gpa 3.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 41000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  15 Ocak

Devamını Oku

Amerika’daki Partner Üniversiteler

University Of  La Verne:

www.laverne.edu

Lokasyon: California

Sıralama : 161

En Popüler Bölümleri; Biyoloji,İletişim,Kimya

Başvuru Kriterler : Gpa 3.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 35000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  15 Ocak

 

Western Kentucky University

www.wku.edu/

Lokasyon: Bowling Green, Kentucky

Sıralama : 30

En Popüler Bölümleri; Tarih,Kimya,İletişim,Hukuk

Başvuru Kriterler : Gpa 3.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 22000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  1 Ağustos

 

University Of Buffalo The State New York : 

www.buffalostate.edu

Lokasyon: New York

Sıralama : 109

En Popüler Bölümleri;  Sanat Tarihi, Ekonomi, Pazarlama

Başvuru Kriterler : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 18000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  1 Kasım

 

Mercy Collage: 

www.mercy.edu

Lokasyon: New York City

Sıralama :

En Popüler Bölümleri;  Sanat Tarihi, Ekonomi, Pazarlama,Bilgisayar

Başvuru Kriterler : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 17000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  10 Ocak

 

Brauch Collage:  

www.baruch.cuny.edu

Lokasyon: New York

Sıralama : 22

En Popüler Bölümleri;  Hukuk, Tarih, Sosyoloji

Başvuru Kriterler : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 15000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  13 Kasım

 

New York Film Academy:  

www.nyfa.edu/

Lokasyon: New York

Sıralama :

En Popüler Bölümleri; 

Başvuru Kriterler : Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 19000$

Okul Başlangıç Dönemleri: 

 

San Jose University:  

www.baruch.cuny.edu

Lokasyon: California

Sıralama : 36

En Popüler Bölümleri;  Hukuk, Antropoloji, Biyoloji

Başvuru Kriterler : Gpa 2.0  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 14000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  30 Kasım

 

University Of Tennessee: 

www.baruch.cuny.edu

Lokasyon: Tennessee

Sıralama : 101

En Popüler Bölümleri;  İletişim, Muhasebe, Mimar

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 28000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  30 Kasım

 

Troy State University:  

www.troy.edu

Lokasyon: Alabama

Sıralama : 80

En Popüler Bölümleri;  Bilgisayar,Kimya, Ekonomi, Biyoloji

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 17500$

Okul Başlangıç Dönemleri:  1 Yıl Boyunca

 

Arizona State University:  

www.asu.edu

Lokasyon: Phoenix, Arizona

Sıralama : 142

En Popüler Bölümleri; Mühendislik,Mimarlık, Psikoloji, Matematik

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 23500$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Şubat – Ekim

 

California State University San Marcos :

www.csusm.edu

Lokasyon: San Marcos, California

Sıralama : 70

En Popüler Bölümleri; Biyoloji, Antropoloji, İletişim, Ekonomi

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 21500$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Agustos – Ocak

 

Florida National University:

www.fnu.edu

Lokasyon: Florida

Sıralama : 49

En Popüler Bölümleri; Bilgisayar,Kimya, Ekonomi, Biyoloji,İletişim

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 28500$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım

 

Full Sail University:

www.fnu.edu

Lokasyon: Winter Park, Florida

Sıralama :

En Popüler Bölümleri; Medya İletişim, Bilgisayar Animasyon, Web Dizayn

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 10000$ - 15000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Her Ay

Devamını Oku

Amerika’daki Partner Üniversiteler

Lincoln University:

www.fnu.edu

Lokasyon: Oakland, California

Sıralama : 49

En Popüler Bölümleri; Bilgisayar,Kimya, Ekonomi, Biyoloji,Mühendislik

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 12000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım – Subat

 

Millennia Atlantic Collage:

www.maufl.edu

Lokasyon: Florida

Sıralama :

En Popüler Bölümleri; Pazarlama,Muhasebe, Ekonomi

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 9000$-10000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım – Nisan

 

National Aviation Academy:

www.naa.edu

Lokasyon: Florida

Sıralama : 71

En Popüler Bölümleri; Pilotluk Eğitimi, Uçak Bakım

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 25000$-30000$

Okul Başlangıç Dönemleri: 

 

Northern Arizona University:

www.nau.edu

Lokasyon: Flagstaff, Arizona

Sıralama :

En Popüler Bölümleri; Pazarlama,Muhasebe,Bilim,Mühendislik

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 22000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Ağustos

 

North Park University:

www.northpark.edu

Lokasyon: Chicago

Sıralama : 53

En Popüler Bölümleri; Öğretmenik,Hemşirelik,Biyoloji

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 24000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Temmuz

 

Pace University:

www.pace.edu

Lokasyon: New York

Sıralama : 173

En Popüler Bölümleri; Pazarlama, İletişim, Gazetecilik,Psikoloji

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 39000$

Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Mart

 

Park  University:

www.park.edu

Lokasyon: Parkville, Missouri

Sıralama :

En Popüler Bölümleri; Öğretmenlik, İletişim, Biyoloji

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 11000$

Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Ağustos

 

Philadelphia  University: 

www.philau.edu

Lokasyon: Philadelphia

Sıralama : 81

En Popüler Bölümleri; Mimarlik,Pazarlama,Grafik Dizayn,Moda Tasarım

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 34000$

Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Temmuz

 

Saint Peters  University: 

www.saintpeters.edu

Lokasyon: New Jersey

Sıralama : 101

En Popüler Bölümleri; Biyoloji,Biyomedikal, Pazarlama

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 33000$

Okul Başlangıç Dönemleri: 1 Temmuz

 

St John’s  University:

www.stjohns.edu

Lokasyon: New York

Sıralama : 152

En Popüler Bölümleri; Biyoloji,Hukuk, Pazarlama

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 38000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Subat - Ekim

 

The  University Of Fındlay:

www.findlay.edu

Lokasyon: Ohio

Sıralama : 62

En Popüler Bölümleri; Pazarlama, Ziraat,Finans

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 30000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Temmuz

 

University Of Bıdgeport: 

www.bridgeport.edu

Lokasyon: Connecticut

Sıralama : 62

En Popüler Bölümleri; Diş Hekimliği, Psikoloji, Moda Tasarım

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 31000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Ağustos

 

Uc Berkeley Extension : 

www.extension.berkeley.edu

Lokasyon: Berkeley, California

Sıralama :

En Popüler Bölümleri;Pazarlama,İletişim,Finans , Proje Yönetimi

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 29000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Ocak- Mayıs – Ağustos

 

Ucla Extension : 

www.uclaextension.edu

Lokasyon: Los Angeles, California

Sıralama :

En Popüler Bölümleri;Pazarlama,İşletme,Finans,Gazetecilik,Oyunculuk

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 22000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Ocak- Ağustos

Devamını Oku

Amerika’daki Partner Üniversiteler

Uc İrvine Extension : 

www.unex.uci.edu

Lokasyon: California

Sıralama :

En Popüler Bölümleri;Ingilizce,Yoğun İngilizce, Turizm

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 3300$

Okul Başlangıç Dönemleri: 

 

University Of Colorado: 

www.colorado.edu

Lokasyon: Boulder, Colorado

Sıralama : 86

En Popüler Bölümleri; Psikoloji,Mühendislik,Pazarlama,Biyoloji,Biomedikal

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 32000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Ocak 15

 

University Of İdaho: 

www.uidaho.edu

Lokasyon: Moscow, İdaho

Sıralama : 161

En Popüler Bölümleri; Öğretmenlik, Yabancı Dil Edebiyatı,Makina Mühendisliği

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 20000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Ağustos 1

 

University Of Miami: 

www.miami.edu

Lokasyon: Florida

Sıralama : 47

En Popüler Bölümleri; Biyoloji,Biomedikal,Gazetecilik,İletişim

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 43000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Ocak 1

 

University Of New Haven :

www.newhaven.edu

Lokasyon: Connecticut

Sıralama : 101

En Popüler Bölümleri; Biyoloji,Biomedikal,Mühendislik, Pazarlama

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt80  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 34000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Kasım – Mayıs

 

University Of North Alabama :

www.una.edu

Lokasyon: Alabama

Sıralama : 80

En Popüler Bölümleri; Biyoloji,Biomedikal, Gazetecilik, İletişim

Başvuru Kriterler : Gpa 2.5  Ibt79  Ilts 6,5 – 7,5

Ortalama Okul Ücreti: 16000$

Okul Başlangıç Dönemleri:  Temmuz 1

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin yurtdışı eğitim danışmanları aracılığıyla süreci yönetmesi hem doğru kararlar almasına hem de kabul oranını  artırmasına yardımcı olacaktır. Global Vizyon'un deneyimli danışmanları öğrencilerin başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmektedir. Öğrenciler başvuracakları okulu ve bölümü danışmanlarıyla seçtikten sonra doğru yönlendirmelerle evraklarını hazırlayıp süreci başlatacaktır. 

Süreç Nasıl İşlemektedir

Amerika’da lisans eğitimi alacak öğrenci danışmanlarıyla birlikte üniversite ve bölüm seçimini yapar. Gerekli evrakları danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlar. Evraklar okulun başvuru dönemlerinde iletilir ve gelen cevabın ardından öğrencinin Amerika’ya gidiş işlemleri başlatılır. Öğrencinin konaklaması, uçuşları ayarlanır, gerekli oryantasyondan geçirilir ve Amerika’ya gidişi sağlanır. Öğrenci eğitim süresi boyunca yaşadığı sıkıntılı durumlarda Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilir. 

Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrenci yurtlarda, aile yanında  ya da özel daire kiralayarak konaklama sorununa çözüm getirebilir. Sayılan bu konaklama seçeneklerinin her birinin kendine göre artısı bulunur.  Her birinden kısaca bahsedecek olursak; Amerika’da lisans eğitimi alan gençler genellikle yurt konaklamasını tercih eder. Yurtlar üniversite yurdu ya da özel yurtlar olarak ayrılır. Amerika’daki üniversitelerinin çoğunun kendi yurdu bulunur. Pek çok üniversite öğrencilere ilk seneler için yurt garantisi sunar. Yurtlarda konaklayan gençler yaşıtlarıyla iletişim halinde olduklarından yeni bir ülkeye ve yeni bir ortama daha çabuk alışır. Sosyalleşme ve oryantasyon konusunda sıkıntı yaşamazlar. Üniversite yurtlarında öğrenciler genellikle 3-4 kişilik odalarda kalırlar. Yurtlar; kampüs içerisinde yada üniversiteye yürüme mesafesinde bulunur.  


Diğer konaklama alternatifleri de aile yanı yada ev kiralamaktır. Aile yanı konaklama daha hesaplı olurken, ev kiralamak biraz daha maliyetli olabilir. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler Amerikan kültürünü daha yakından tanıma ve anadili İngilizce olan kişilerle uzun vakitler geçirme imkanı bulur. Aile yanında konaklayan öğrenciler ailelerin kurallarına uygun yaşamak durumundadır. 


Amerika Üniversite Fiyatları

Amerika üniversite fiyatları öğrencilerin ve ebeveynlerinin en çok merak ettiği konudur. Amerika üniversite fiyatları X’den başlar. Amerika’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrenci; Global Vizyon danışmanlarıyla yapacağı görüşmeler sonucunda kendi bütçesine en uygun okulu bulur. Başarılı öğrencileri Amerika’da lisans eğitimi alırken burs imkanlarından da faydalanabilir. Amerika üniversite fiyatlarını aşağıda inceleybilirsiniz. 

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci
Bizimle konuşun

Amerika Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım