Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Georgian College Kanada

Georgian College Kanada Diploma ve Çalışma

Kanada’da yurtdışında sertifika programına katılmak isteyenlerin karşısına çıkan bir diğer okul Georgian College’dır. Georgian College hem yerele hem uluslararasına hitap eden bir okuldur. Georgian College Kanada’da yaşayan gençlerin öncelikli olarak tercih ettiği okullardandır. Uluslararası öğrenciler Georgian College’ı tercih ettiklerinde Kanadalı gençler ile birlikte eğitim alma ayrıcalığına sahip olmaktadır. 

Georgian College Kanada açtığı yurtdışı sertifika ve diploma programlarıyla binlerce genci meslek sahibi yapmıştır. Alanında uzman ve sektörde tanınan isimlerin eğitim verdiği Georgian College Kanada’nın en iyi şirketleriyle yaptığı iş birlikleriyle öğrencilerine kaliteli iş imkanları da sunmaktadır. Georgian College’ın eğitim başarısı o kadar yüksektir ki Kanadalı 6 bin 200 şirket ile iş birliği yapmaktadır. Şirketlerin tamamına yakını her yıl Georgian College öğrencilerine Co-op imkânı sunmaktadır. Okul; öğrencilerine sadece eğitim aldıkları süre boyunca katkı sağlamakla kalmamaktadır. Georgian College Kanada’dan mezun olan gençlerin %89,7’si mezuniyetlerinden sonraki 6 ay içerisinde iş bulabilmektedir. Bu oldukça yüksek bir başarı oranıdır. 


Yurtdışı sertifika programları kişilerin kariyer yolunda sağlam adımlarla ilerlemesini sağlayan basamaktır. Yurtdışı sertifika programına Georgian College’da katılanlar bu emin adımları sadece diplomalarına güvenerek değil aynı zamanda iş deneyimlerine de güvenerek atmaktadır. Georgian College sertifika ve diploma programları öğrencilerine Kanada’nın en iyi şirketlerinde ücretli staj yapma imkânı sağlar. Öğrenciler Georgian College’da eğitim aldıkları süre boyunca haftada 20 saatlik part-time işlerde çalışabilir. Öğrenciler mezun olduktan sonra ise Kanada devletinin uygun gördüğü zaman dilimlerinde ülkede oturmaya ve çalışmaya devam etme hakkı kazanır. Bu hak bir yıllık programlarda mezuniyet sonrası bir yıl, iki yıllık programlarda mezuniyet sonrası 3 yıldır. 

Öğrenciler çalıştıkları süre boyunca sağladıkları kazanç ile ister yaşam masrafların karşılar isterlerse Georgian College ücretlerini ödeme konusunda bütçelerini destekleyebilirler. Georgian College fiyatlarına dair detaylı bilginin Global Vizyon danışmanlarından alınması sağlıklı olacaktır çünkü her bölümün fiyatı değişiklik gösterebilmektedir. 2022 Kanada Georgian College fiyatları için iletişime geçebilirsiniz. 

Georgian College; gerek teknolojik alt yapı ile donatılmış kampüsü gerek uzman akademik kadrosu gerek açtığı benzersiz bölümlerle öğrenciler için cazip bir alternatiftir. Georgian College; Big Data Analytics, Mobile Application Development, Information System Security gibi çağımızın en popüler alanlarında eğitim açmanın yanı sıra Kitchen and Bath Design gibi niş alanlar için de eleman yetiştirmektedir. 


Devamını Oku

Georgian College Kanada Sertifika ve Diploma Programları

Georgian College Kanada’da yaşayan gençler tarafından en çok tercih edilen okuldur. Bu sebeple bu okula gelen uluslararası öğrenciler Kanadalı gençlerle bire bir eğitim alma fırsatı bulur. Öğrencilerin kişisel gelişimi ve şehre adaptasyonu için önemli bir fırsattır. Georgian College’da 4700 uluslararası öğrenci de eğitim almaktadır. Okulun hem yerel hem de uluslararası öğrenciler tarafından sıkça tercih edilmesi fark yaratan bir kriterdir. 

Kanada Georgian College’ın kampüsü içerisinde büyük bir kütüphane, sosyal ve sportif faaliyetler için özel alanlar ve teknolojik alt yapısı güçlü sınıflar bulunmaktadır. 

Georgian College öğrencilerine üst düzey donanıma sahip bir kampüste eğitim vermenin yanında bu eğitimi alanında en başarılı isimlere verdirmektedir. Öğrenciler alanında uzman ve sektörde saygı gören eğitmenlerden eğitim alma şansını yakalar. Georgian College sertifika ve diploma programına katılan, meslek edinme amacı bulunan gençler sektörde tecrübesi olan isimlerin ışığında kariyerlerine en iyi şekilde hazırlanır. Georgian College’da 130’un üzerinde tam zamanlı kariyer odaklı program bulunmaktadır. Öğrenciler arzu ettikleri kariyere en uygun yurtdışı sertifika ve diploma programını Georgian College’da bulacaktır. 

Georgian College ILAC Programları

İyi bir eğitim ve uluslararası deneyim elde ederek kendini küresel başarıya hazırlamak isteyen öğrencileri beklediğini belirten Georgian College’a aynı hedefleri taşıyan herkes başvurabilir. 

Okul; günümüz çalışma hayatında kültürlerarası ortamda yaşayıp, çalışabilen bireylere ihtiyacın arttığının altını çiziyor. Akranlarının ve rakiplerinin arasından sıyrılıp işverenlere bahsedilen özelliklere sahip olduğunu göstermek isteyenlerin yurtdışı sertifika ve diploma deneyimi edinmesinin gerekliliğini anlatıyor. Sayılan bu hedeflere ulaşmak isteyen herkes Georgian College sertifika ve diploma programlarına katılmalıdır. Bunların yanı sıra son dönemde Kanada sertifika ve diploma programları göçmenlik başvurularını sağlıklı bir şekilde yapmak isteyenlerin de tercihi oluyor. Co-op özelliğine sahip bir sertifika programına kayıt olanlar; eğitim alırken part-time, mezuniyetlerinin ardından da belirli bir süre tam zamanlı Kanada’da çalışmaya ve yaşamaya devam edebiliyor. 1 yıllık sertifika programına katılanlar mezuniyetlerinin ardından 1 yıl, 2 yıllık programa katılanlar mezuniyetlerinin ardından 3 yıl Kanada’da oturma ve çalışma iznine sahip olabiliyor. 

Georgian College ILAC Kanada

85’den fazla ülkeden öğrencilerin bir araya geldiği ve 110’dan fazla dilin konuşulduğu Georgian College’da çok kültürlü bir ortamda eğitim almak mümkün… Bu da Georgian College’da eğitim alan öğrencilerin farklı kültürleri tanımalarına, farklı bakış açılarını inceleyebilmelerine olanak sağlamakta. Öğrencilerin bu becerilere sahip olması onları kariyer yolunda birkaç adım ileriye taşıyacağından Georgian College’ın çok kültürlü ortamını deneyimlemeleri onlar için faydalı olacaktır. Kanada’nın en güzel, en sakin ve en güvenilir şehirlerinden biri olan Barrie’de bulunan Georgian College; az öğrencili sınıflarında çok tecrübeli eğitmenleriyle eğitim vermektedir. Eğitmenlerin öğrencilerle birebir ilgilendiği bu okul; öğrencilerin kariyerlerini en üst noktaya ulaştırabilmeyi amaçlamaktadır. 

Georgian College ‘hands on learning’ denilen pratik deneyim edinerek öğrenme anlayışını benimsemiştir. Bu anlayış sayesinde öğrenciler iş dünyasına atıldıklarında yapmaları gerekenleri hali hazırda eğitim hayatlarında öğrenmiş olmaktadır. Bu yüzden Georgian College’dan mezun olan gençler mezuniyetlerinin ardından kısa sürede iş bulabilmektedir. Çünkü işverenler okulun eğitim anlayışını bildiğinden bu okuldan mezun olan öğrencilere ayrıcalık tanımaktadır. Georgian College aynı zamanda öğrenci odaklı bir okuldur. Öğrencilerin bireysel, psikolojik ya da okulla ilgili sorunlarını çözmek için oluşturduğu sistemler ve departmanlar bulunmaktadır. Pek çok okul görevlisi öğrencilerin sıkıntılarını çözmek ve onlara destek olmak için hazır bulunmaktadır. Öğrenciler bu destek duygusu sayesinde hızlı bir şekilde yeni hayatlarına adapte olmaktadır. 

Georgian College Kanada nerede?

Georgian College Kanada’nın Barrie şehrinde yer almaktadır. Barrie şehri Toronto’ya 45 dakika uzaklıkta, zengin doğal güzelliklere sahip bir şehirdir. Yurtdışı sertifika programına katılmak isteyenler Kanada Georgian College’ı tercih ettiklerinde kaliteli bir eğitimin yanı sıra harika bir şehirde yaşama imkânı da bulacaktır. 

Simcoe Gölü’nün kıyısında kurulan Barrie şehri şahane plajlara ve sık ormanlara sahiptir. Toronto’nun da içinde yer aldığı Ontorio Eyaleti’nde en bilinen turistik şehir Barrie’dir. Böyle bir lokasyonda eğitim almak öğrenciler için şans olmaktadır. Yaşam masraflarının büyük şehirlere göre düşük, suç oranının ise neredeyse yok denecek kadar az olması Barrie şehrini öğrenciler için ideal bir lokasyon haline getirmektedir.

Georgian College’ın Barrie hariç 6 kampüsü daha bulunmaktadır. Okulun tüm kampüsleri Ontorio Eyaleti içerisindedir. Georgian College’ın diğer kampüsleri Midland, Orillia, Orangeville, Owen Sound, Muskoka ve Güney Georgian Bay’dedir. 


Georgian College Kanada Öğrenci Yorumları

Kanada sertifika ve diploma programlarını inceledim ve eğitimimi Georgian College’da almak istediğimi fark ettim. Kanada’da bir hayat kurmak istiyordum ve burada yaşayan Kanadalı dostlarımın olması benim için önemliydi. Georgian College’ın Kanadalı öğrenciler tarafından çok tercih edildiğini öğrenince bu okula yöneldim. Çok mutluyum.

Anya Vuslato georgian college öğrencisi
Georgian College Kanada Öğrenci Yorumları

Georgian College fiyatları bu okulu seçmemi etkiledi. Eğitim kalitesi yüksek olan Georgian College fiyatlarıyla da bana yakın geldi. Evet diğer okullara göre çok çok düşük fiyatlar değil ama verilen eğitime ve sunulan iş imkanlarına değer. 

Selena Uzun georgian college öğrencisi
Georgian College Öğrenci Yorumları

Yurtdışında sertifika ve diploma programlarına katılmayı Kanada’da dil okulu okurken kafama koymuştum. O zaman şartlar elvermediği için Türkiye’ye dönmem gerekti. Kısa bir aranın ardından şartlarımı ayarlayıp Georgian College sertifika ve diploma programlarına kayıt oldum. Şu an okuldan mezun oldum ama çalışma ve oturum sürem devam ettiği için hala Kanada’dayım. 

Alya Bozuk georgian college öğrencisi
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım