Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Almanya'da Yaz Okulu

Almanya'da Yaz Okulu

Yaz Aylarında Almanca Öğrenirken, Farklı Bir Ülkeyi Yakından Tanıma Fırsatı Kazanın…

Köklü ve kaliteli bir eğitim sistemine sahip olan Almanya düzenlediği yaz okullarında öğrencilere kısa sürede akıcı bir Almanca öğretiyor. Öğrenciler Almanya’da düzenlenen yaz okullarında kaliteli bir eğitim alırken bir yandan da unutamayacakları bir yaz tatili geçiriyor.

Büyük ve popüler şehirleri, tarihi-kültürel ve masalsı mekanları, yeşil doğası ile Almanya öğrencilere keyifli bir yaz tatili vadediyor. Ortaçağın izlerini taşıyan şehirleri, gizemli kaleleri ve şatoları, her bölgede rastlanan botanik bahçeleri, lezzetli mutfağı ile Almanya öğrencilerin ufkunu açacak ve yeni deneyimler yaşamalarını sağlayacak bir ülkedir.

Öğrenciler; Avrupa’nın en çok konuşulan dilini anavatanında öğrenirken kendilerini vizyonel olarak da geliştirme imkânı bulacak. Dünyanın dört bir yanından gelen yaşıtlarıyla kaynaşan öğrenciler, onların kültürlerini yakından tanıma, bakış açılarını görme fırsatı bulacak ve bu sayede kişisel gelişimlerinde önemli bir adım atacaklar.

Devamını Oku
Program

Almanya’da yaz okulu programları her yaş grubuna, her seviyeye ve her ilgi alanına yönelik açılmaktadır. Programlar kapsamında öğrenciler haftada 15-20 saat Almanca eğitim alır. Öğrenciler kendi seviye ve yaş gruplarına ait sınıflara alınırlar. Az kişiden oluşan sınıflarda, birebir ilgi gören öğrenciler; pratik ağırlıklı, interaktif ve etkileşimli bir eğitim sistemi gözetilerek ders alır.  Farklı milletlerden öğrencilerin bir araya getirilerek oluşturulduğu sınıflarda öğrenciler kendi aralarında iletişimi Almanca olarak kurar. Bu da öğrencilerin daha çok pratik yaparak, hızlı gelişim göstermelerine olanak sağlar.

Öğrenciler derslerden geriye kalan zamanlarını çeşitli aktivitelerle değerlendirirler. Dil okulları öğrencilerin yaz tatillerini en iyi şekilde değerlendirebilmeleri adına pek çok aktivite organize ederler. Öğrenciler yaz okulu programlarında spora ve sanata kanalize edilir. Öğrenciler kendi ilgi alanlarına uygun aktivitelerde boş zamanlarını değerlendirir. Basketbol futbol, tenis, yüzme, binicilik, resim, müzik, tiyatro, dans… gibi alanlarda aktiviteler düzenlenir. Aktiviteler sırasında deneyimli eğitmenler öğrencilere yol gösterici olur ve onları gözetir.

Bu aktivitelerin yanı sıra öğrenciler şehir turlarına ve doğa gezilerine çıkartılır. Bu gezilerde öğrenciler Almanya’yı gezme ve keşfetme imkânı bulur. Geziler sayesinde öğrenciler anadili Almanca olan kişilerle de irtibata geçme ve sosyalleşme fırsatı yakalar.

Devamını Oku
Almanya'da Yaz Okulu Eğitimi Alabileceğiniz Okullar
Konaklama

Almanya yaz okullarında aile yanı ve yurt tipi tam pansiyon konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Yanında konaklama yapılan aileler okullar tarafından, tüm güvenlik kontrolleri yapılarak seçilir. Aile yanı konaklama yaşı küçük öğrenciler için değildir. Yaşı küçük öğrenciler için önerilen konaklama yurt konaklamasıdır. Yurtlar okul kampüsü içerisinde ya da okula yakın lokasyonlardadır. Yurtlarda her yaş grubu kendi içerisinde gruplandırılır. Öğrencilerin başındaki gözetmen eğitmenlerin öğrencilerin tüm ihtiyaçları ile yakından ilgilenir.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım