Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

George Brown College Toronto Kanada

George Brown College Toronto

Kanada sertifika programlarını inceleyenlerin adını sıklıkla duyduğu okullardan biri George Brown College’dir. Kanada’nın en büyük kolejlerinden olan George Brown College Toronto’da bulunmaktadır. George Brown College Toronto şehir merkezinde bulunan 4 kampüsünde eğitim vermektedir. St. James, Waterfront, Casa Lomba kampüsleri ve Ryerson University içerisinde bulunan dördüncü kampüsünde Kanadalı ve uluslararası öğrencileri ağırlar. 

Öğrencilerinin %30’u uluslararası öğrencilerden oluşan George Brown University kültürel çeşitliliğin çok olduğu bir okuldur. Okulun bulunduğu Toronto’nun da kültürel çeşitliliğinin fazla olması öğrencilerin hem okula hem de şehre hızlıca adapte olmasını sağlar. Öğrenciler Toronto’da ve George Brown College’da kendilerini yabancı hissetmez.

George Brown College Kanada’nın en bilinen ve büyük kolejlerindendir. Okulun bu başarısı hem kaliteli eğitmen kadrosundan hem de titizlikle hazırlanmış müfredatlarından ileri gelir. Okul alanında başarılı isimleri okul kadrosuna eğitmen olarak almayı amaç edinmiştir. Bu sebeple George Brown Toronto’nun eğitmen kadrosu yıldız isimlerden oluşur. George Brown College’de alanında ödüllü eğitmenlere rastlamak mümkündür. 

George Brown College sertifika ve diploma programlarının yanı sıra lisans, yüksek lisans ve yoğun İngilizce eğitimleri de vermektedir. Bu açıdan öğrencileri için güzel fırsatlar yaratmaktadır. İngilizce seviyesi yeterli olmayan öğrenciler Kanada İngilizce dil okulu aramak yerine George Brown College’ın kendi bünyesindeki dil okulundan faydalanabilir. Bunun yanı sıra öğrenci yurtdışı sertifika programını tamamladıktan sonra lisans programlarına devam etmek isterse okul değiştirmesine gerek kalmadan bu isteğini gerçekleştirebilir. 

George Brown College sertifika ve diploma programları 1,2 ya da 3 yıl sürmektedir. Her programın süresi birbirinden farklıdır. Öğrenciler kendileri için seçecekleri programların sürelerine dair detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmeli ve kendileri için en uygun olanın hangisi olacağını görüşmelidir.

Kanada sertifika programları açan okullar arasında en bilinenlerden olan George Brown College verdiği kaliteli eğitimin pratiğe dökülmesini önemser. Bu sebeple okul co-op programları için güzel iş birlikleri gerçekleştirmiştir. George Brown Toronto’nun bulunduğu lokasyon okulun bu iş birliklerini güçlendirmesini sağlamıştır. Okulun bulunduğu bölgede Kanada’nın bir numaralı şirketleri yer almaktadır. George Brown College bu şirketlerin çoğuyla iş birliği içerisindedir. Öğrencilerin kaliteli bir co-op dönemi geçirmesi sektöre sıkı hazırlanmalarını sağlar. George Brown College’ın mezunlarının %84’ü mezuniyetlerinin ardından 6 ay içinde iş bulabilmektedir. Hızlı iş bulabilme konusunda öğrencilerin geçirdikleri başarılı co-op süreçlerinin etkisi büyüktür. George Brown College; Arts Design, Business, Computer Technology, Community Service and Early Childhood, Construction and Engineering Technology, Health Science, Liberal Studies, Hospitailty & Culinary Arts alanlarında yurtdışı sertifika programları açmaktadır.


Devamını Oku

George Brown College Toronto Sertifika ve Diploma Programları

George Brown College verdiği kaliteli eğitimle adından söz ettirmektedir. George Brown College sertifika ve diploma programlarından mezun olan pek çok öğrenci okulun başarılı eğitimi ve yönlendirmeleriyle mezuniyetlerinin hemen ardından rahatlıkla iş bulabilmektedir. Mezun öğrencilerin %84’ü mezuniyetlerinin ardından geçen 6 ayda iş bulmaktadır. 

2022 Kanada George Brown College için güzel bir sene olmaktadır. Okul hem aldığı kayıtlarla hem de eğitmenlerinin aldığı ödüllerle güzel bir sene geçirmektedir. Sosyal imkanları yüksek, ödüllü bir okulda eğitim almak isteyenler için George Brown College doğru adrestir. 

George Brown College sertifika ve diploma programları pek çok alanda açılmaktadır. George Brown Toronto; yurtdışı sertifika programları konusunda en çok çeşitliliğe sahip okullar arasındadır. Günümüzde ön plana çıkan alanların yanı sıra daha farklı alanlarda uzmanlaşmak isteyenler de George Brown College’da aradığını bulacaktır.

George Brown College’ın co-op konusundaki iş birlikleri öğrencilere güzel alanlar açmaktadır. Öğrenciler Kanada’nın ve dünyanın sevilen markalarında staj yapma imkanını bulabilecektir. 


George Brown College TorontoPrograma Kimler Katılmalıdır

George Brown College sertifika programlarına kaliteli bir eğitimi alanında uzman isimlerden almak isteyen öğrenciler başvurabilir. George Brown Toronto eğitmen kadrosunu titiz bir şekilde seçer ve eğitim müfredatlarını alanında uzman bu isimlerin yönlendirmeleriyle oluşturur. Eğitmenler; öğrencilerin mezun olup sektöre giriş yaptıklarında gerçekten işine yarayacak konulara ağırlık vererek programları oluşturur. Bu güncel, pratik ve proaktif eğitimler sonrasında co-op staj çalışmalarına başlayan öğrenciler teorik bilgilerini pratiğe döker. Öğrenciler hem sınıflarda hem de staj dönemlerinde sektöre dair çok şey öğrendikleri için iş hayatına atıldıklarında sıkıntı yaşamazlar. Kariyerlerinde hızlı yükselirler. Sektöre güçlü bir giriş yapmak isteyen ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmak isteyenler George Brown College sertifika ve diploma programlarına katılmalıdır. 


George Brown College’da herkes için uygun bir bölüm bulunmaktadır. Spesifik bir bölüm arayışı içinde olanlar Global Vizyon danışmanlarıyla irtibata geçebilir.Neden George Brown College Kanada

Kanada’nın en köklü kolejlerinden olan George Brown College açtığı kaliteli yurtdışı sertifika programları ile bilinmektedir. Kanadalı öğrencilerin olduğu kadar uluslararası öğrencilerin de tercihi olan George Brown College’ın öğrencilerinin %30’u yurtdışından eğitim almaya gelmektedir. Bu da okulun kültürel çeşitliliğe sahip olmasını sağlar. Öğrenciler; çok kültürlü bir atmosferde farklı kültürleri, farklı bakış açılarını ve farklı iş yapma şekillerini deneyimleyerek hayatta daha donanımlı bir hale gelir.

George Brown College’ın İngilizce yeterliliği olmayan öğrenciler için dil okulu hizmeti sunması da okulu cazip hale getirmektedir. Öğrenciler Kanada İngilizce dil okulu aramak zorunda kalmadan George Brown Toronto’da dil yeterliliği problemlerini çözebilmektedir. 

George Brown College fiyatları bu okulun tercih edilmesindeki bir diğer sebeptir. Kanada George Brown College fiyatları verdiği kaliteli eğitim ile karşılaştırıldığında oldukça caziptir. Yurtdışı sertifika programlarına katılmak isteyen fakat bütçesini de kontrol altında tutmak isteyenler bu okulu tercih edebilir. 

George Brown College Toronto Nerede?

Kanada’nın Ontario Eyaleti’nin başkenti Toronto’da bulunan George Brown College’ın 4 kampüsü bulunmaktadır. Okulun kampüsleri Toronto’nun merkezindedir. Okulun etrafı Kanada’nın en iyi şirketleriyle çevirilidir. 

Okulun; St. James, Waterfront, Casa Lomba kampüsleri ve Ryerson University içerisinde bulunan dördüncü bir kampüsü vardır.

Okulun merkezi noktada olması öğrencilerin sosyal hayata hızlıca karışması ve alışması için oldukça iyi bir fırsattır. 

George Brown College Toronto Öğrenci Yorumları

Yurtdışı sertifika programlarına katılmayı uzun süredir düşünüyordum. Yurtdışı sertifika programına katılacağım okulun büyük şehir olması fakat güvenli olması isteğimdi… Buna en uygun ülke Kanada olduğu için Kanada’yı seçtim. Şehir hayatından uzak kalmamak içinse Toronto’yu. George Brown College’ın Toronto’nun merkezinde olması, etrafında büyük şirketler olması ve verdiği eğitim kalitesiyle ilk tercihim bu okul oldu.  


Arda Yıldız George Brown College Öğrencisi
George Brown College Toronto Öğrenci Yorumları

George Brown College sertifika ve diploma programlarına katıldığıma çok memnunum. Harika bir eğitim aldım ve çok faydalı bir co-op dönemi geçirdim. Türkiye’ye döndüğümde oldukça hızlı iş buldum. İyi ki yurtdışı sertifika programlarına katılmışım diyorum.

Selen Avcıoğlu George Brown College Öğrencisi
George Brown College Toronto Öğrenci Yorumları

George Brown College’ı seçerken okulun İngilizce dil okulu gibi hizmet vermesi beni etkiledi. İngilizce yeterliliğim azdı. George Brown College’ın dil okulunda eğitimime başlayıp sertifika programına katılmaya hazır hale gelince programıma başladı. Tüm eğitmenlerim zorlu sürecimde bana çok yardımcı oldu. Hepsine teşekkür ederim.

Cansın Borusoy George Brown College Öğrencisi
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım