Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

İngiltere'de Lise Eğitim

İngiltere'de Lise Eğitim

Dünyanın en saygın üniversitelerinde eğitim almanın yolu başarılı bir lise hayatıdan geçiyor… İngiltere kaliteli eğitim sistemiyle lise öğrencilerine başarılı bir geleceğin garantisini veriyor…
İngiltere eğitim sisteminin kalitesiyle gençlere başarılı bir gelecek vaadediyor. İngiliz liselerinden mezun olan gençler; kaliteli bir eğitim, iyi bir İngilizce, doğru yönlendirmeler ve dünya çapında geçerli diplomalar ile dünyanın en saygın üniversitelerinin kapılarını aralıyor.

Devamını Oku
İngiliz Eğitim Sistemi

İngiltere’de zorunlu eğitim 5 yaşında başlar ve 11 yıl boyunca devam eder. İngiliz eğitim sisteminde; 11-13 yaş arası öğrenciler (7, 8 ve 9. sınıflar) ülkemizdeki orta okula benzeyen ‘Secondary School’larda eğitim alırlar. 14-15 yaşlarındaki öğrenciler (10 ve 11. sınıflar) ise ‘Secondary School Graduation’ dönemine geçerler. 16-17 yaşlarında (12 ve 13. Sınıflar)  A Level öğrencisi olarak okurlar ve ardından üniversiteye adım atarlar.
Liseden mezun olan gençler GSCE(General Certificate of Secondary Education) adlı bir yeterlilik belgesi alır. Bu belge ülkemizdeki lise diplomasıyla eşdeğerdir. GSCE belgesini alan gençler eğitim hayatına üniversite ile devam etmek isterlerse A Level adı verilen aşamaya başlar. A Level adı verilen aşama 2 yıl sürmektedir. Öğrenci bu yılı da okuduktan sonra, A-Level sınavlarına girerek, 3 sene sürecek olan lisans/üniversite hayatına başlar.

Devamını Oku
İngiltere’de 4 farklı lise, buna bağlı olarak da 4 farklı lise diploması vardır.

Özel Lise Hazırlık Okulları: Prep Schools olarak bilinen Özel Lise Hazırlık Okulları özel kurumların yönetiminde olmasına rağmen devlet tarafından denetlenmektedir. Bu şekilde farklı liseler arasındaki eğitim kailtesi korunmaktadır. 8-13 yaş arası öğrencilerin liseye yerleşmesi amacıyla kurulmuştur. Yabancı öğrencilere açık okullardır. Genellikle mevcut bir liseye öğrenci yetiştirmek amacıyla kurulur fakat bazıları bağımsız da olabilmektedir. Konaklamalar genellikle lise kampüsün içerisinde olur.
Özel Gündüzlü veya Yatılı Liseler: ‘Independent School’ olarak bilinen Özel Gündüzlü veya yatılı Liseler, İngiliz eğitim sisteminin en önemli ve en başarılı parçasıdır. Özel kurumlara ait okullar olmalarına rağmen hükümet ve çeşitli kurumlar tarafından sıkı bir denetim altındadır. Okullarda az sayıda öğrenci olduğundan başarı oranları çok yüksektir. Yabancı öğrencilere açık okullardır.
Devlet Kolejleri: Sixth Form Colleges olarak da bilinen Devlet Kolejleri İngiliz hükümeri tarafından desteklenmektedir. 16-19 yaşa arası öğrencileri kabul eden Devlet Kolejleri yüksek başarı oranlarına sahiptir. Öğrencilerinin büyük çoğunluğu aldıkları kaliteli lise eğitimi sonrası dünyanın en saygın üniversitelerine kabul edilmektedir. Bu sebeple okullar titiz bir şekilde öğrenci seçimi yapmaktadır. Kabul edilecek öğrencilerin parlak bir eğitim hayatına sahip olmaları veya sanat, spor…vb alanlarda yeteneklere sahip olmaları beklenir. 
Gündüz ve Yatılı Devlet Liseleri: Bu okullar mali olarak tümüyle İngiliz Hükümeti tarafından desteklenmektedir. 4 lise tipi içerisinde en uygun fiyatlı olandır. Bu okullar sadece Avrupa Birliği üye ülkelerin öğrencilerini kabul etmektedir. Türkiye’den öğrenciler bu okullara başvuramazlar.

Devamını Oku

Şartlar ve Gerekli Belgeler

Transkript ya da mezuniyet belgesi
Öğretmenleri tarafından yazılmış 2 adet akademik referans mektubu
Öğrenci tarafından yazılacak ‘motivation letter’ Öğrenci yazacağı bu mektupta; İngiltere’de okuma isteği, gelecek planları, bugüne kadar ilgi duyduğu alanlar… gibi başlıklarda açıklamlarda bulunmalıdır.
İngilizce yeterlilik belgesi. (İngilizce eğitim aldığı okuldan alınanacak belge yada TOEFL/IELTS skoru) Öğrencinin İngilizcesi yeterli değilse öğrenci hazırlık programına katılır. 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım