Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Yeni Zelanda'da Lisans Eğitimi

Yeni Zelanda'da Lisans Eğitimi

Kaliteli ve güvenilir eğitim sistemi Yeni Zelanda'da!

Genel olarak İngiliz eğitim sistemini benimseyen Yeni Zelanda oldukça kaliteli ve güvenilir bir eğitim sistemine sahiptir. Her okul bünyesinde uluslar arası öğrenciler için destek birimlerinin mevcudiyeti, eğitim sistemine olan güven hissini de beraberinde beslemektedir. Uluslar arası öğrenciler özel eğitim kurumları, lise, kolej, teknik okul ve üniversitelerde akademik eğitim ve dil eğitimi olanaklarını sahip olmaktadırlar.
İlköğretim ve Ortaöğretim: Yeni Zelanda’da ilköğretim ve orta öğretim 4 dönemden oluşur, eğitime Ocak ayında başlanır. Okullar devlet ve özel okullar olarak ayrılır ve yabancı öğrenciler genellikle özel okullara ilgi gösterse de bunlar arasında fiyat farkları çok büyük değildir. 17 yaşa kadar yani üniversite eğitimine kadar süren eğitim hayatı zorunludur. Eğitim süresi toplam 13 sınıftan oluşur.
Üniversite Eğitimi: Yeni Zelanda’da üniversite eğitimi İngiliz eğitim sistemi gibidir. Eğitim kalitesinin yüksekliği dikkat çekicidir. Ülkede yüksek öğretim çeşitli üniversite, politeknik, kolej ve enstitülerde verilir.

Devamını Oku
THE UNIVERSITY OF AUCKLAND

Lokasyon: Auckland
En popüler bölümleri; Sanat Bölümleri, İş yönetimi bölümleri, Yaratıcı Sanat ve Endüstri, Eğitim bilimleri, Hukuk, Medikal ve Sağlık Bilimleri, Fen Bilimleri, Teoloji (Din Bilimi)
Başvuru kriterleri; Lisans programları için: 6.5 IELTS
Yüksek Lisans eğitimi için: 7,0 IELTS skoru
Ortalama okul ücreti:  25300-38300 AUD
Okul Başlangıç Dönemleri: Mart Temmuz Kasım

Devamını Oku

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım