Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Yeni Zelanda'da Lisans Eğitimi

Yurtdışı eğitimde farklı bir lokasyon olan Yeni Zelanda İngiliz eğitim sistemini benimsemiştir. Yeni Zelanda üniversiteleri; kaliteli ve güvenilir eğitim sistemlerine sahip kurumlardır. Ülkede 8 adet üniversite ve 23 adet teknoloji enstitüsü bulunur. Yeni Zelanda üniversitelerinin tamamı dünyanın en iyileri listesinde yer alır. 


Devamını Oku

Yeni Zelenda Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Yeni Zelanda üniversitelerinde eğitim almak için temel zorunluluklardan biri İngilizce yeterliliğidir. Öğrenciler dil yeterliliklerini IELTS ya da TOEFL gibi sınavlarla ispatlamak zorundadır. Yeni Zelanda üniversiteleri IELTS’de 6.5 ve üzeri, TOEFL sınavında ise 79 ve üzeri puan şartına sahiptir.

Yeni Zelanda’da lisans eğitimi için bir diğer şart ise lise diplomasına sahip olmaktır. Öğrencinin lise diploma notu ne kadar yüksekse Yeni Zelanda üniversitelerinden kabul alma olasılığı o kadar artar.

Yeni Zelanda’da lisans eğitimi genellikle 3 yıl sürer, bazı bölümlerde ise 6 yıla kadar uzayabilir. Yeni  Zelanda’da üniversite eğitimi almak isteyenler için bir yıl süren hazırlık programı zorunludur. 

Yeni Zelanda’da üniversite okumak isteyenlerin iyi yazılmış bir niyet mektubuna sahip olması da etkilidir. Global Vizyon danışmanları bu süreçte öğrencilere yardımcı olur. Öğrencilerin sahip oldukları beceri ve yetenekler, yapmış oldukları sosyal faaliyetler Yeni Zelanda üniversitelerinde önemsenir.

Yeni Zelenda’da Lisans Eğitimi için Gerekli Belgeler 


Akademik Not Çizelgesi (Transkript)

Mezuniyet Diploması

İngilizce Yeterlilik Sertifikası – IELTS/TOEFL/PTE Test/Diğer.

Niyet Mektubu (Personal Statement)

Referans Mektupları

CV(özgeçmiş)


Nasıl Başvuru Yapabilirim? 

Yeni Zelenada’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin yurtdışı eğitim danışmanları aracılığıyla süreci yönetmesi hem doğru kararlar almasına hem de kabul oranını  artırmasına yardımcı olacaktır. Global Vizyon'un deneyimli danışmanları öğrencilerin başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmektedir. Öğrenciler; başvuracakları okulu ve bölümü danışmanlarıyla seçtikten sonra, doğru yönlendirmelerle evraklarını hazırlayıp süreçlerini başlatır. Ayrıca Yeni Zelanda üniversitelerine online olarak da başvuru yapılır. 


Devamını Oku

Neden Yeni Zelenda’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

Yeni Zelanda yurtdışında lisans eğitimi dendiğinde Türkiye’deki öğrenciler için alışılagelmişin dışında bir lokasyondur. Yeni Zelanda’da üniversite eğitimi almanın pek çok artısı bulunur. Öncelikli olarak Yeni Zelanda üniversiteleri oldukça kaliteli bir eğitim verir. Yeni Zelanda üniversitelerinin tamamının ‘Dünyanın En İyi 500 Üniversitesi’ listesinde yer alması bu başarıyı ispatlar. Yeni Zelanda’da üniversite eğitimi almak isteyenler 8 üniversite ve 23 teknoloji enstitüsünde eğitim seçeneklerini araştırabilir. 

Yeni Zelanda üniversiteleri pek çok milletten öğrenciye ev sahipliği yapar. Bu sebeple Yeni Zelanda üniversitelerinin tamamında uluslararası öğrenciler için destek birimleri bulunur. Destek birimleri öğrencinin eğitim hayatına ve ülkeye adaptasyonundan kişisel sorunlarına kadar pek çok noktada yardımcı olur.

Yeni Zelanda üniversiteleri devlet ve özel okullar olarak ayrılır ve yabancı öğrenciler genellikle özel okullara ilgi gösterir. Özel okullar ve devlet okulları arasındaki fiyat farkı çok fazla değildir. Yeni Zelanda üniversiteleri genellikle uygun fiyatlıdır. Özellikle İngiltere üniversiteleri ve Amerika üniversitelerine kıyasla daha caziptir.

Yeni Zelanda’da İngilizce konuşulur ve Yeni Zelanda üniversitelerinin dili İngilizcedir. Yeni Zelanda’da üniversite okuyan bir kişi ülkede İngilizce konuşulduğundan günlük hayata kolayca adapte olur. 


Devamını Oku

Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

Yeni Zelanda’da üniversite okuyan gençler genellikle üniversite yurtlarında konaklar. Yeni Zelanda üniversitelerinin yurtları öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde planlanmıştır. Yeni Zelanda’da lisans eğitimi alan gençler arzu ederlerse aile yanında da konaklama yapabilir. Yanından konaklama yapılacak aile devlet ve Yeni Zelanda üniversiteleri tarafından özenle seçilip, denetlendiğinden öğrenci gönül rahatlığıyla aile yanında konaklama alternatifini de seçebilir.


Devamını Oku

Yeni Zelenda Üniversite Fiyatları

Yeni Zelanda’da üniversite fiyatları İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelere kıyasla daha uygundur. Yeni Zelanda’da üniversite fiyatlarına ilişkin en doğru ve güncel bilgi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçilmesini öneririz. 


Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım