Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Kaplan English London

Kaplan English London

Yemyeşil bahçesi ve binadan içeri girdiğiniz anda sizi saran enerjisi ile, hem kaliteli hem güvenilir bir dil eğitimi için en doğru adreslerden biri.

 

Şehir hakkında:

 

Modern dünyanın en masalsı yerleşimlerinden biri olan ve her göreni kendine aşık eden doğal güzelliklerle başbaşa bir eğitim dönemi geçirmek isteyenler için kusursuz ve büyüleyici bir şehir.

Neden Kaplan English London

·       Londra, London Eye’dan Westminster’e ve West End müzikallerinden Hyde Park’a kadar birçok güzelliğe sahip.

·       Covent Garden şubesi, Holborn metro istasyonuna yürüyerek 5 dakika uzaklıkta ve West End, Oxford Street ve Thames Nehri’ne okuldan yürüyerek ulaşmak mümkün.

·       Leicester Square şubesi, 25 yaş üstü öğrenciler için ideal.

Leicester Square metro istasyonuna yürüyerek 3 dakika mesafede.

·       Eğitim kadrosu uzun yıllar edindiği tecrübe ile güvenilir bir eğitim vermektedir.

KAPLAN ENGLISH LONDON DİL OKULU

İngiltere’nin ve dünyanın en köklü dil okulu olarak gösterebileceğimiz ve dünya çapındaki okulları ile ünlü olan Kaplan English ayrıcalığını Londra’ya taşıyan Kaplan English London, yurt dışı dil eğitimi almak isteyenler açısından kusursuz bir seçenek olarak görülüyor.

Kaplan English tecrübesini birebir yaşayabileceğiniz ve tüm programlarda eksiksiz bir eğitim göreceğiniz Kaplan English London’ın deneyimli kadrosu yurt dışı eğitim için aradığınız güvenilirliği ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Kaplan okullarının modern eğitim anlayışı ile İngiliz anlayışını bir araya getiren Kaplan English London, yurt dışı üniversite hazırlık programları ile de başarı getiriyor. Yurt dışı eğitim için ilk kez ülke dışına çıkacaklar için danışmanlık öğretmenleri bulunan ve yurt dışı dil eğitimi için gelenleri evinde hissettiren Kaplan English, modern sınıfları ile sektörün en yenilikçi kurumlarından biri oluyor.

Londra dünyanın en yenilikçi ve en modern bölgelerinden biri olarak öne çıkıyor. Şehrin bu özelliği sayesinde yurt dışı İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin sıkça tercih ettiği Londra’nın doğal güzellikleri Kaplan Education dil okulunu seçen öğrenciler için eğitim dönemini keyifli hale getiriyor. Yurt dışı üniversite hazırlık programlarındaki başarısı ile adından söz ettiren Kaplan English London, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine verdiği danışmanlık hizmeti ile eğitim döneminin daha rahat geçmesine katkıda bulunuyor.

Kaplan English kalitesini tercih etmek isteyenler için Londra’nın merkezinde mükemmel bir eğitim veren Kaplan English London, deneyimli eğitim kadrosu ile yurt dışı dil eğitiminin tüm gerekliliklerini karşılıyor. Vizyon ve misyon edindiği görüşler doğrultusunda eksiksiz bir dil okulu olma hedefiyle eğitim sunan Kaplan English London’ın bir diğer özelliği ise, ders dışında kalan saatlerde de bire bir derslere ağırlık vermesi…

Londra’nın doğal güzellikleri arasında eğitim veren Kaplan English London, Türkiye’den yurt dışı İngilizce dil eğitimi için gelen öğrencilerin buluşma noktası olmayı sürdürüyor. Birçok öğrencisine sinemadan konsere, galerilerden operalara kadar pek çok aktiviteye yakın bir eğitim sunan Kaplan English London’ın eğitim kadrosu, öğrenciler için sağladıkları danışmanlık hizmetleri ile öne çıkıyor.

Yurt dışı dil eğitiminin kusursuz bir adresi olan Kaplan English London, göz alıcı binasındaki modern sınıfları ve yenilikçi eğitim anlayışı ile İngiltere’nin en gözde İngilizce dil kursu olmya devam ediyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitiminde öne çıkan bakış açısıyla sektöre damga vuran Kaplan English London, özellikle Avrupa’yla bağının kopmamasını isteyen öğrenciler için hem ulaşım hem de eğitim anlamında en çok tercih edilen İngilizce dil kursu olarak adından sıkça söz ettiriyor.


Devamını Oku

Kaplan English Londra Dil Okulları Fiyatları

Kaplan English Londra Dil Okulları Fiyatları

4  hafta : 1035 GBP

8 hafta: 2010 GBP

12  hafta : 2.745 GBP

24 hafta : 4.680 GBP

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 235 GBP

Yurt Konaklaması Haftalık : 300 GBP

Britannia House Paylaşımlı Ev  Konaklaması Haftalık :  140 GBP

Yurt Yaz Ek Sezon Haftalık : 35 GBP

Aile Yanı Ek Sezon Haftalık : 30 GBP

Kayıt : 130 GBP, Konaklama Bulma : 35 GBP

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım