Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

Neden London School of English?

Londra, London Eye’dan Westminster’e ve West End müzikallerinden Hyde Park’a kadar birçok güzelliğe sahip. Covent Garden şubesi, Holborn metro istasyonuna yürüyerek 5 dakika uzaklıkta ve West End, Oxford Street ve Thames Nehri’ne okuldan yürüyerek ulaşmak mümkün.Leicester Square şubesi, 25 yaş üstü öğrenciler için ideal.Leicester Square metro istasyonuna yürüyerek 3 dakika mesafede.Eğitim kadrosu uzun yıllar edindiği tecrübe ile güvenilir bir eğitim vermektedir.

KAPLAN ENGLISH LONDON DİL OKULU

İngiltere’nin ve dünyanın en köklü dil okulu olarak gösterebileceğimiz ve dünya çapındaki okulları ile ünlü olan Kaplan Education ayrıcalığını Londra’ya taşıyan Kaplan English London, yurt dışı dil eğitimi almak isteyenler açısından kusursuz bir seçenek olarak görülüyor. Kaplan International tecrübesini birebir yaşayabileceğiniz ve tüm programlarda eksiksiz bir eğitim göreceğiniz Kaplan English London’ın deneyimli kadrosu yurt dışı eğitim için aradığınız güvenilirliği ve kaliteyi bir arada sunuyor. Kaplan okullarının modern eğitim anlayışı ile İngiliz anlayışını bir araya getiren Kaplan English London, yurt dışı üniversite hazırlık programları ile de başarı getiriyor. Yurt dışı eğitim için ilk kez ülke dışına çıkacaklar için danışmanlık öğretmenleri bulunan ve yurt dışı dil eğitimi için gelenleri evinde hissettiren Kaplan English, modern sınıfları ile sektörün en yenilikçi kurumlarından biri oluyor. Londra dünyanın en yenilikçi ve en modern bölgelerinden biri olarak öne çıkıyor. Şehrin bu özelliği sayesinde yurt dışı İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin sıkça tercih ettiği Londra’nın doğal güzellikleri Kaplan Education dil okulunu seçen öğrenciler için eğitim dönemini keyifli hale getiriyor. Yurt dışı üniversite hazırlık programlarındaki başarısı ile adından söz ettiren Kaplan English London, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine verdiği danışmanlık hizmeti ile eğitim döneminin daha rahat geçmesine katkıda bulunuyor. Kaplan Education kalitesini tercih etmek isteyenler için Londra’nın merkezinde mükemmel bir eğitim veren Kaplan English London, deneyimli eğitim kadrosu ile yurt dışı dil eğitiminin tüm gerekliliklerini karşılıyor. Vizyon ve misyon edindiği görüşler doğrultusunda eksiksiz bir dil okulu olma hedefiyle eğitim sunan Kaplan English London’ın bir diğer özelliği ise, ders dışında kalan saatlerde de bire bir derslere ağırlık vermesi. Londra’nın doğal güzellikleri arasında eğitim veren Kaplan English London, Türkiye’den yurt dışı İngilizce dil eğitimi için gelen öğrencilerin buluşma noktası olmayı sürdürüyor. Birçok öğrencisine sinemadan konsere, galerilerden operalara kadar pek çok aktiviteye yakın bir eğitim sunan Kaplan English London’ın eğitim kadrosu, öğrenciler için sağladıkları danışmanlık hizmetleri ile öne çıkıyor. Yurt dışı dil eğitiminin kusursuz bir adresi olan Kaplan English London, göz alıcı binasındaki modern sınıfları ve yenilikçi eğitim anlayışı ile İngiltere’nin en gözde İngilizce dil kursu olmya devam ediyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitiminde öne çıkan bakış açısıyla sektöre damga vuran Kaplan English London, özellikle Avrupa’yla bağının kopmamasını isteyen öğrenciler için hem ulaşım hem de eğitim anlamında en çok tercih edilen İngilizce dil kursu olarak adından sıkça söz ettiriyor.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Genel İngilizce

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenlerin en sık tercih ettiği programdır. Program 2- 36 hafta arası sürer. Programa her seviyeden öğrenci katılabilir. Öğrenciler; konuşma, okuma, yazma ve dinleme alanlarında gelişme gösterir. 

IELTS Sınav Hazırlık

Tüm dünyada geçerliliğe sahip olan İngilizce yeterlilik testi IELTS’e hazırlanmak isteyenlerin katıldığı programdır. Program öğrencilerin IELTS sınavından en yüksek skoru alması için tasarlanmıştır.

Yoğun İngilizce (+35s)

Yoğun İngilizce programları kısa sürede büyük yol kat etmek isteyenlerin tercihidir. Özellikle yoğun bir çalışma hayatı olan ve işinden uzun süre ayrı kalmak istemeyenler program sayesinde kısa sürede büyük ilerleme gösterir.   

Cambridge Başlangıç

Uluslararası geçerliliği olan Cambrigde Yeterlilik Sınavında başarılı olmak isteyenler bu programı tercih etmektedir. Bu program her seviye için ayrı ayrı açılır. Başlangıç düzeyinde İngilizcesi olanlar bu programdan verim alacaktır.

Cambridge İleri Düzey

Uluslararası geçerliliği olan Cambridge Yeterlilik Sınavları her seviyeye göre yarı ayrı verilmektedir. İleri seviyede yeterliliğe sahip olmak isteyenler bu programı tercih etmelidir. Program öğrencilerin sınavdan en iyi notu alabilmeleri üzerine planlanmıştır.

 

Cambridge Yeterlik

Yurtdışında üniversite ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyenlerden İngilizce seviyelerini kanıtlamaları beklenir. Cambridge Yeterlilik Sınavında iyi bir skor almak isteyenler bu programı tercih eder. 

Okul hakkında

Yemyeşil bahçesi ve binadan içeri girdiğiniz anda sizi saran enerjisi ile, hem kaliteli hem güvenilir bir dil eğitimi için en doğru adreslerden biri.

Okul eğitmenlerin nitelikleri:
Kaplan English London öğretmenleri, sahip oldukları yeterlilik belgeleri ve Kaplan Education’da edindikleri yetkinlikleri ile sektörün en başarılı eğitimcilerinin başında gelmektedir.

 • Wifi
 • Dijital Yazı Tahtası
 • TV
 • Doğal Işık
 • Klima
25 Ortalama Yaş
140 Kapasite
13 Derslik
15 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı
16 Min. Yaş Sınırı
Şehir hakkında

Modern dünyanın en masalsı yerleşimlerinden biri olan ve her göreni kendine aşık eden doğal güzelliklerle başbaşa bir eğitim dönemi geçirmek isteyenler için kusursuz ve büyüleyici bir şehir.

Öğrencilerin Genel Yaş Dağılımları
 • 16-17 Yaş %2
 • 31-40 Yaş %9
 • 18-20 Yaş %26
 • 21-25 Yaş %38
 • 26-30 Yaş %19
 • 41-50 Yaş %4
Öğrencilerin Genel Ulus Dağılımları
 • Koreli %19
 • Diğer %18
 • Japon %17
 • Brezilyalı %12
 • Suudi Arabistanlı %9
 • İsviçreli %5
 • Taylandlı %5
 • Meksikalı %4
 • Venezuellalı %4
 • Kolombiya %4
 • Türk %3
Kabul şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

Akreditasyonlar

ACCET

ACELS

British council

English UK

NEAS

NZQA


Konaklama Seçenekleri
Konaklama ve Aktiviteler

Yurt Konaklaması: Yurt konaklaması öğrencilerin en sık tercih ettiği konaklama seçeneğidir. Yurt konaklamasını tercih eden öğrenciler kendi yaşıtlarıyla bir arada bulunma şansı yakalar. Yurtlarda farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden gelen öğrenciler bulunduğundan bu konaklama seçeneğini tercih edenler güzel kazanımlar edinir. Yurt odalarının konforu eğitim kurumlarına göre farklılık göstermektedir. Genellikle yurt konaklamasında özel oda ya da paylaşımlı oda seçenekleri mevcuttur. Öğrenciler kendi isteklerine ve bütçelerine göre farklı oda tiplerini seçebilmektedir. Yurt konaklamalarında öğrenciler kendi yemeklerini hazırlayabilmektedir. Bazı yurtlarda kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri de vardır. Öğrenci yurtların kampüs içerinde olabileceği gibi kampüs dışında da bulunabilir. Kampüs dışı seçenekler genellikle okula yürüme mesafesinde bulunur.

Aile Yanı Konaklama: Ev konforundan vazgeçmek istemeyenler için en uygun konaklama seçeneği aile yanı konaklamadır. Öğrencilerin yanlarında konaklayacağı aileler, eğitim kurumları tarafından özenle seçilmekte ve denetlenmektedir. Aile yanında konaklayan öğrencilerin en büyük avantajı ana dili İngilizce olan kişilerle birlikte yaşamaktır. Bu sayede öğrenciler yabancı dillerini günlük hayatın içinde geliştirir ayrıca farklı bir kültürü yakından tanıma şansına sahip olur. Aile yanında konaklayan öğrencilerin kendilerine ait odaları olur. Böylece öğrenciler kendi evlerindeki düzenlerini burada da sürdürebilir ve ev konforunun keyfini çıkarır. Aile yanı konaklamanın diğer bir cazip tarafı da fiyatlarının diğer seçeneklere göre daha uygun olmasıdır.

Residence Konaklaması: Konaklama seçenekleri arasında en yüksek bütçelisi residence konaklamadır. Bu konaklama seçeneğinde konfor ön plandadır. Öğrenciler tek kişilik odalarda kalır. Odalarda kendilerine özel banyo, tuvalet ve mutfak bulunmaktadır. Bu seçenekte öğrencilerin kullanabilecekleri konforlu ortak alanlar vardır. Çalışma alanları, dinlenme alanları, çamaşırhane, mutfak, oyun odaları ve hatta sinema salonları gibi alanlar bulunabilir. Bu faaliyet alanları seçilen residence’a göre değişiklik gösterir.

 • Kafe
 • Wifi
 • Kütüphane
 • Bilgisayar laboratuvarı
 • Sinema Geceleri
 • Müzik
 • Yoga
 • Masa tenisi
 • Şehir Gezisi
 • Pub Etkinlikleri
 • Pizza Partisi
 • Bowling Turnuvaları
 • Futbol
 • Basketbol
Konaklama Seçenekleri
Konaklama ve Aktiviteler

Paylaşımlı Öğrenci Evleri: Öğrenciler arkadaşlarıyla bir araya gelip ev kiralayabilir ya da odasını kiraya açan kişilerden oda kiralayabilirler. Bu seçenek bireysel ev kiralamaktan daha uyguna gelmektedir.

Otel: Otel konaklaması özellikle kısa dönemli eğitim alacak öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Uzun süreli olduğunda maliyetleri açısından zorlayıcı olabilmektedir. Öğrenci otelleri ve hosteller tercih edilirse maliyetler düşmektedir.

Bireye özel ev kiralama: Öğrenciler arzu ederse eğitim aldıkları süre boyunca kendi evlerini kiralayabilirler. Bu seçenek maliyetli fakat konforludur.

Öğrenci yorumu

Global Vizyon-İzmir'de başlayan yurt dışı kariyer planlarım üç gün sonra Kanada'da devam edecek ✈️😊 Ben Ogün Gürses. Üniversite eğitimim bittikten sonra akademik hayatımı yurt dışında devam ettirmeye karar verdim fakat nasıl bir yol çizeceğim konusunda fikrim yoktu. Sonra Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra ile tanıştım ve bana en uygun olacak kariyer planlamasını yaptı. Şimdi de vizemi aldım ve üç gün sonra Kanada'ya uçuyorum. Başta Alper Kayra olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine tüm emekleri için teşekkür ederim.

Ogün Gürses Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım