Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Neden London School of English?

Londra, London Eye’dan Westminster’e ve West End müzikallerinden Hyde Park’a kadar birçok güzelliğe sahip. Covent Garden şubesi, Holborn metro istasyonuna yürüyerek 5 dakika uzaklıkta ve West End, Oxford Street ve Thames Nehri’ne okuldan yürüyerek ulaşmak mümkün.Leicester Square şubesi, 25 yaş üstü öğrenciler için ideal.Leicester Square metro istasyonuna yürüyerek 3 dakika mesafede.Eğitim kadrosu uzun yıllar edindiği tecrübe ile güvenilir bir eğitim vermektedir.

KAPLAN ENGLISH LONDON DİL OKULU

İngiltere’nin ve dünyanın en köklü dil okulu olarak gösterebileceğimiz ve dünya çapındaki okulları ile ünlü olan Kaplan Education ayrıcalığını Londra’ya taşıyan Kaplan English London, yurt dışı dil eğitimi almak isteyenler açısından kusursuz bir seçenek olarak görülüyor. Kaplan International tecrübesini birebir yaşayabileceğiniz ve tüm programlarda eksiksiz bir eğitim göreceğiniz Kaplan English London’ın deneyimli kadrosu yurt dışı eğitim için aradığınız güvenilirliği ve kaliteyi bir arada sunuyor. Kaplan okullarının modern eğitim anlayışı ile İngiliz anlayışını bir araya getiren Kaplan English London, yurt dışı üniversite hazırlık programları ile de başarı getiriyor. Yurt dışı eğitim için ilk kez ülke dışına çıkacaklar için danışmanlık öğretmenleri bulunan ve yurt dışı dil eğitimi için gelenleri evinde hissettiren Kaplan English, modern sınıfları ile sektörün en yenilikçi kurumlarından biri oluyor. Londra dünyanın en yenilikçi ve en modern bölgelerinden biri olarak öne çıkıyor. Şehrin bu özelliği sayesinde yurt dışı İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin sıkça tercih ettiği Londra’nın doğal güzellikleri Kaplan Education dil okulunu seçen öğrenciler için eğitim dönemini keyifli hale getiriyor. Yurt dışı üniversite hazırlık programlarındaki başarısı ile adından söz ettiren Kaplan English London, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerine verdiği danışmanlık hizmeti ile eğitim döneminin daha rahat geçmesine katkıda bulunuyor. Kaplan Education kalitesini tercih etmek isteyenler için Londra’nın merkezinde mükemmel bir eğitim veren Kaplan English London, deneyimli eğitim kadrosu ile yurt dışı dil eğitiminin tüm gerekliliklerini karşılıyor. Vizyon ve misyon edindiği görüşler doğrultusunda eksiksiz bir dil okulu olma hedefiyle eğitim sunan Kaplan English London’ın bir diğer özelliği ise, ders dışında kalan saatlerde de bire bir derslere ağırlık vermesi. Londra’nın doğal güzellikleri arasında eğitim veren Kaplan English London, Türkiye’den yurt dışı İngilizce dil eğitimi için gelen öğrencilerin buluşma noktası olmayı sürdürüyor. Birçok öğrencisine sinemadan konsere, galerilerden operalara kadar pek çok aktiviteye yakın bir eğitim sunan Kaplan English London’ın eğitim kadrosu, öğrenciler için sağladıkları danışmanlık hizmetleri ile öne çıkıyor. Yurt dışı dil eğitiminin kusursuz bir adresi olan Kaplan English London, göz alıcı binasındaki modern sınıfları ve yenilikçi eğitim anlayışı ile İngiltere’nin en gözde İngilizce dil kursu olmya devam ediyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitiminde öne çıkan bakış açısıyla sektöre damga vuran Kaplan English London, özellikle Avrupa’yla bağının kopmamasını isteyen öğrenciler için hem ulaşım hem de eğitim anlamında en çok tercih edilen İngilizce dil kursu olarak adından sıkça söz ettiriyor.

Devamını Oku

Eğitim Programları

Genel İngilizce

Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenlerin en sık tercih ettiği programdır. Program 2- 36 hafta arası sürer. Programa her seviyeden öğrenci katılabilir. Öğrenciler; konuşma, okuma, yazma ve dinleme alanlarında gelişme gösterir. 

Cambridge Başlangıç

Uluslararası geçerliliği olan Cambrigde Yeterlilik Sınavında başarılı olmak isteyenler bu programı tercih etmektedir. Bu program her seviye için ayrı ayrı açılır. Başlangıç düzeyinde İngilizcesi olanlar bu programdan verim alacaktır.

Cambridge İleri Düzey

Uluslararası geçerliliği olan Cambridge Yeterlilik Sınavları her seviyeye göre yarı ayrı verilmektedir. İleri seviyede yeterliliğe sahip olmak isteyenler bu programı tercih etmelidir. Program öğrencilerin sınavdan en iyi notu alabilmeleri üzerine planlanmıştır.

 

Cambridge Yeterlik

Yurtdışında üniversite ya da yüksek lisans eğitimi almak isteyenlerden İngilizce seviyelerini kanıtlamaları beklenir. Cambridge Yeterlilik Sınavında iyi bir skor almak isteyenler bu programı tercih eder. 

IELTS Sınav Hazırlık

Tüm dünyada geçerliliğe sahip olan İngilizce yeterlilik testi IELTS’e hazırlanmak isteyenlerin katıldığı programdır. Program öğrencilerin IELTS sınavından en yüksek skoru alması için tasarlanmıştır.

Yoğun İngilizce

Yoğun İngilizce programları kısa sürede büyük yol kat etmek isteyenlerin tercihidir. Özellikle yoğun bir çalışma hayatı olan ve işinden uzun süre ayrı kalmak istemeyenler program sayesinde kısa sürede büyük ilerleme gösterir.   

Okul hakkında

Yemyeşil bahçesi ve binadan içeri girdiğiniz anda sizi saran enerjisi ile, hem kaliteli hem güvenilir bir dil eğitimi için en doğru adreslerden biri.

Okul eğitmenlerin nitelikleri:
Kaplan English London öğretmenleri, sahip oldukları yeterlilik belgeleri ve Kaplan Education’da edindikleri yetkinlikleri ile sektörün en başarılı eğitimcilerinin başında gelmektedir.

 • Wifi
 • Dijital Yazı Tahtası
 • TV
 • Doğal Işık
 • Klima
25 Ortalama Yaş
140 Kapasite
13 Derslik
15 Maks. Sınıf Öğrenci Sayısı
16 Min. Yaş Sınırı

Şehir hakkında

Modern dünyanın en masalsı yerleşimlerinden biri olan ve her göreni kendine aşık eden doğal güzelliklerle başbaşa bir eğitim dönemi geçirmek isteyenler için kusursuz ve büyüleyici bir şehir.

Öğrencilerin Genel Yaş Dağılımları
 • 16-17 Yaş %2
 • 31-40 Yaş %9
 • 18-20 Yaş %26
 • 21-25 Yaş %38
 • 26-30 Yaş %19
 • 41-50 Yaş %4
Öğrencilerin Genel Ulus Dağılımları
 • Koreli %19
 • Diğer %18
 • Japon %17
 • Brezilyalı %12
 • Suudi Arabistanlı %9
 • İsviçreli %5
 • Taylandlı %5
 • Meksikalı %4
 • Venezuellalı %4
 • Kolombiya %4
 • Türk %3

Kabul şartları

Dil okullarında; yurt dışında lisans, master veya doktora gibi programlarda olduğu gibi kabul şartları bulunmamaktadır.

Akreditasyonlar

ACCET

ACELS

British council

English UK

NEAS

NZQA


Konaklama Seçenekleri

Konaklama ve Aktiviteler

Yurt Konaklaması: Yurt konaklaması öğrencilerin en sık tercih ettiği konaklama seçeneğidir. Yurt konaklamasını tercih eden öğrenciler kendi yaşıtlarıyla bir arada bulunma şansı yakalar. Yurtlarda farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden gelen öğrenciler bulunduğundan bu konaklama seçeneğini tercih edenler güzel kazanımlar edinir. Yurt odalarının konforu eğitim kurumlarına göre farklılık göstermektedir. Genellikle yurt konaklamasında özel oda ya da paylaşımlı oda seçenekleri mevcuttur. Öğrenciler kendi isteklerine ve bütçelerine göre farklı oda tiplerini seçebilmektedir. Yurt konaklamalarında öğrenciler kendi yemeklerini hazırlayabilmektedir. Bazı yurtlarda kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri de vardır. Öğrenci yurtların kampüs içerinde olabileceği gibi kampüs dışında da bulunabilir. Kampüs dışı seçenekler genellikle okula yürüme mesafesinde bulunur.

Aile Yanı Konaklama: Ev konforundan vazgeçmek istemeyenler için en uygun konaklama seçeneği aile yanı konaklamadır. Öğrencilerin yanlarında konaklayacağı aileler, eğitim kurumları tarafından özenle seçilmekte ve denetlenmektedir. Aile yanında konaklayan öğrencilerin en büyük avantajı ana dili İngilizce olan kişilerle birlikte yaşamaktır. Bu sayede öğrenciler yabancı dillerini günlük hayatın içinde geliştirir ayrıca farklı bir kültürü yakından tanıma şansına sahip olur. Aile yanında konaklayan öğrencilerin kendilerine ait odaları olur. Böylece öğrenciler kendi evlerindeki düzenlerini burada da sürdürebilir ve ev konforunun keyfini çıkarır. Aile yanı konaklamanın diğer bir cazip tarafı da fiyatlarının diğer seçeneklere göre daha uygun olmasıdır.

Residence Konaklaması: Konaklama seçenekleri arasında en yüksek bütçelisi residence konaklamadır. Bu konaklama seçeneğinde konfor ön plandadır. Öğrenciler tek kişilik odalarda kalır. Odalarda kendilerine özel banyo, tuvalet ve mutfak bulunmaktadır. Bu seçenekte öğrencilerin kullanabilecekleri konforlu ortak alanlar vardır. Çalışma alanları, dinlenme alanları, çamaşırhane, mutfak, oyun odaları ve hatta sinema salonları gibi alanlar bulunabilir. Bu faaliyet alanları seçilen residence’a göre değişiklik gösterir.

 • Kafe
 • Wifi
 • Kütüphane
 • Bilgisayar laboratuvarı
 • Sinema Geceleri
 • Müzik
 • Yoga
 • Masa tenisi
 • Şehir Gezisi
 • Pub Etkinlikleri
 • Pizza Partisi
 • Bowling Turnuvaları
 • Futbol
 • Basketbol

Konaklama Seçenekleri

Konaklama ve Aktiviteler

Paylaşımlı Öğrenci Evleri: Öğrenciler arkadaşlarıyla bir araya gelip ev kiralayabilir ya da odasını kiraya açan kişilerden oda kiralayabilirler. Bu seçenek bireysel ev kiralamaktan daha uyguna gelmektedir.

Otel: Otel konaklaması özellikle kısa dönemli eğitim alacak öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Uzun süreli olduğunda maliyetleri açısından zorlayıcı olabilmektedir. Öğrenci otelleri ve hosteller tercih edilirse maliyetler düşmektedir.

Bireye özel ev kiralama: Öğrenciler arzu ederse eğitim aldıkları süre boyunca kendi evlerini kiralayabilirler. Bu seçenek maliyetli fakat konforludur.

Öğrenci yorumu

Global Vizyon-İzmir'de başlayan yurt dışı kariyer planlarım üç gün sonra Kanada'da devam edecek ✈️😊 Ben Ogün Gürses. Üniversite eğitimim bittikten sonra akademik hayatımı yurt dışında devam ettirmeye karar verdim fakat nasıl bir yol çizeceğim konusunda fikrim yoktu. Sonra Global Vizyon İzmir'den Alper Kayra ile tanıştım ve bana en uygun olacak kariyer planlamasını yaptı. Şimdi de vizemi aldım ve üç gün sonra Kanada'ya uçuyorum. Başta Alper Kayra olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine tüm emekleri için teşekkür ederim.

Ogün Gürses Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım