Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Malta'da Work and Study

Malta'da Work and Study Hakkında

Malta, work and study için en iddialı ülkelerden biridir. Son 10 -15 yılda dünya genelinde binlerce kişi work and study için Malta’yı tercih etmiştir. Malta, pek çok uluslararası öğrenci ve iş arayan kişi için cazip bir Work and Study destinasyonu haline gelmiştir. Bu güzel Akdeniz adası, bir dizi avantajı bir araya getirerek eğitim ve iş fırsatları için mükemmel bir seçenek sunar.

Neden Work and Study için Malta?

Malta work and study programı, öğrencilere dil eğitimi verirken çalışma imkanı sunar. Böylelikle öğrenciler yaşam giderlerini karşılayabilmektedir. Malta’da çalışırken farklı insanlarla tanışarak network ağınızı genişletme şansını da yakalayabilirsiniz.

Malta adası küçük bir adadır ve İngilizce resmi dildir. Tüm ada özellikle bahar ve yaz aylarında Avrupa’lı, İngiliz turistlerle dolar ve her yerde İngilizce konuşulur. Böylelikle yeni insanlarla tanışabilir ve arkadaş olabilirsiniz. Ayrıca Malta, tarihi dokusunun zenginliğiyle UNESCO Dünya Mirası listesine girmiştir. Malta’da eğitim alırken bu tarihi şehri keşfetmekte öğrencilere farklı bir deneyim kazandırabilir.

Malta Work and Study Kimler Katılabilir?

Malta work and study programına dil becerisini geliştirmek ve çalışmak isteyen kişiler katılabilir. Programa katılmak için 18 yaşında olmanız ve orta seviye İngilizce biliyor olmanız gerekmektedir. Çalışırken müşterilerle iletişim kurabilmeniz için İngilizce seviyenizin orta düzey olması önemlidir.

Malta Work and Study Başvuru Şartları

Malta’da work and study yapmanız için bazı şartlara uymanız gerekmektedir. Şartlar ise şu şekildedir:

 • 18 yaşından büyük olmak

 • Orta - ileri seviye İngilizce bilmek

 • Lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencisi olmak 

 • Öğrenci vizesine sahip olmak

Malta’da Çalışma ve İş Olanakları

Work and study programıyla Malta’ya gittiğiniz zaman çalışabileceğiniz bazı meslek grupları aşağıda listelenmiştir:

 • Garsonluk

 • Kasiyerlik

 • Kuryelik

 • Resepsiyon görevlisi

 • Kat görevlisi

Work and Study Malta Ne Kadar Kazandırır?

Malta'da çalışma sektörüne ve pozisyonunuza bağlı olarak kazançlar değişkenlik gösterebilir. Genellikle Malta'da saatlik ücretler yaklaşık olarak 5 Euro civarındadır. Yarı zamanlı bir işte çalıştığınızda, haftalık geliriniz minimum 100 Euro civarında olabilir. Ancak bu miktar, çalıştığınız sektör, deneyim seviyesi ve işin türüne bağlı olarak değişebilir.

Malta Work and Study Vize Şartları Nedir?

Hem okuyup hem çalışmak için en ekonomik seçeneklerden biri olan Malta’da work and study eğitim vizesi başvuruları öğrencinin kendisi tarafından yapılmaktadır. Malta work and study vize başvurusu için öğrenci evrakların asılları ile birlikte VFS Beyoğlu vize başvuru merkezine gider.

Malta'da eğitim vizesine başvurabilmek için öğrencinin en az 13 haftalık dil eğitimine kayıt yaptırması gerekmektedir. Kayıt işleminin ardından öğrenci okul ücretinin tamamını öder; ardından Malta Konsolosluğuna giderek belgelerini teslim eder ve biyometri işlemleri için randevu tarihini belirler. Genellikle randevular, öğrenci okul kaydını yaptırdıktan 2 hafta sonraya verilir. Global Vizyon Eğitim Danışmanları randevu gününe kadar öğrencinin başvuru formlarını, okul kabul belgelerini, faturalarını ve diğer evraklarını hazırlar.

Vize başvurusu için öğrencinin banka hesabında 13 haftalık dil eğitimi başvurusu için en az 2700 EURO, 24 haftalık dil eğitimi başvurusu için en az 5400 EURO bulunması gerekmektedir. Konsolosluk tarafından belirlenen tutarlar bunlar olmasına rağmen Global Vizyon bu rakamların üstünde para göstermenizi tavsiye etmektedir.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim; Malta’nın yetkili eğitim TÜRSAB üyesi acentelerinden biri olduğu için, eğitim danışmanlarımızın sizden istedikleri evrakları toplamanız halinde vize alma şansınız çok yüksek olmaktadır.

Malta’da Work and Study başvurusu için daha detaylı bilgi almak isterseniz, formu doldurabilirsiniz.

Malta Work and Study Fiyatları

Malta work and study programının fiyatları, dil okuluna ve yaşam koşullarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Program genellikle 13-48 hafta sürmektedir. Bu süre boyunca seçeceğiniz konaklama seçeneğine göre fiyatlarda da değişiklik olacaktır. Konaklama dahil work and study ücretleri 3.000 - 6.000 Euro arasında değişmektedir. Malta work and study fiyatları için Global Vizyon ile iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

Global Vizyon Malta Work and Study Danışmanlığı

Global Vizyon, 30 yılı aşkın bir süredir yurt dışı danışmanlığı hizmeti vermektedir. Global Vizyon danışmanları, öğrenciler için süreçleri en iyi şekilde organize ederek etkili bir eğitim almaları için yardımcı olmaktadır. Global Vizyon çalışanlarıyla yapılan Malta work and study programı başvuruları, öğrencilerin kabul oranlarını artırmaktadır.

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Sıkça Sorulan Sorular

Malta’da work and study var mı?
  Malta’da work and study programı vardır.
Malta’da saatlik çalışma ücreti ne kadar?
  Malta’da saatlik çalışma ücreti 5 Euro’dur. Bu ücret yapılan işe göre değişiklik gösterir.
Work and study Malta’da yaş sınırı var mı?
  Malta’da work and study yapmak için yaş sınırı vardır. Malta’da work and study yapmak isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
Bizimle konuşun

Malta Work & Study Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım