Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

İrlanda'da Master & MBA

İrlanda'da Master (Yüksek Lisans)

İrlanda’nın Dünya Sıralamasında Yer Alan Üniversitelerinde Yüksek Lisans Yapın Hayatta Bir Adım Öne Geçin…

Son dönemde yurtdışında yüksek lisans oldukça popüler hale gelmiştir. Aileler ve gençler yüksek lisans yapacakları üniversitelerin kaliteli fakat eğitim ücretlerinin çok maliyetli olmamasına özen göstermektedir. Bu noktada İrlanda üniversiteleri parlayan yıldız olmaktadır. İngiliz eğitim sistemini benimseyen İrlanda köklü, köklü üniversiteleri ile yüksek kalitede bir eğitim sunmaktadır. Yüksek kaliteli eğitimi uygun ücretlerle sunan İrlanda son dönemin popüler ülkeleri arasında yer almaktadır. 

İrlanda, İngilizceyi ana dil olarak konuşan ülkeler arasında en sıcak ve en yardımsever halka sahip olan ülkedir. Ülkenin sıcak insanları öğrencilerin yeni hayatlarına kolay adapte olmalarını sağlar. Öğrenciler kolayca yerli halkla sosyalleşme imkanı bulurlar ve bu sayede kültürel ve vizyonel olarak hızlı gelişme imkanı yakalarlar. Doğası ve tarihi güzellikleri ile de bilinen bu güvenli ülkede yaşarken yapılacak pek çok aktivite bulunabilmektedir. Öğrenciler ülkede geçirdikleri yıllar süresince kendilerini pek çok açıdan geliştirebilir. 

Devamını Oku
Program

İngiliz eğitim sistemini benimseyen ülkede yüksek lisans programları 1 senedir. Toplamda 7 üniversiteye sahip olan İrlanda’da tüm üniversiteler köklü geçmişe sahip ve kaliteli eğitim vermektedir. Ülkedeki tüm üniversiteler dünya çapında saygınlığa sahiptir ve Türkiye’de YÖK tarafından tanınmaktadır.
Dünya üzerinde İrlanda Üniversitelerinin İngiltere’ den sonra tercih edilme nedenlerinin başında uluslararası akreditasyona sahip olması ve burs olanaklarının olması nedeni ile talep görmektedir. Bunun yanı sıra İrlanda’da yüksek lisans eğitimi alan gençler okurken çalışma hakkına daha olur ve mezuniyetlerinin ardından bir sene boyunca bu ülkede çalışmaya devam edebilirler. 

Devamını Oku
Başvuru Koşulları ve Şartlar

İrlanda’da yüksek lisans programlarına katılmak isteyen gençlerin öncelikle iyi bir İngilizce’ye sahip olması gerekmektedir. Öğrenciler İngilizce yeterliliklerini TOEFL / IELTS sınavlarıyla belgelemek zorundadır. (TOEFL 6.0 - 6.5 minimum skordur) İngilizce seviyesi yeterli olmayan öğrenci yüksek lisans öncesi İngilizce hazırlık kurslarına katılarak yeterli seviyeye ulaşabilir.
Bunun yanı sıra öğrencinin diploma notunun da 4’lük sistemde minimum 2’nin üzerinde olması beklenir. Diploma notu ne kadar yüksek kabul edilme oranı o kadar artar.Son olarak öğrencinin okuduğu lisans bölümünün İrlanda’da başvuracağı yüksek lisans programıyla uyumlu olması kabul oranını artırır. Öğrencinin kendi bölümüyle alakasız bir bölüme kabul edilme olasılığı çok düşüktür.

Neden İrlanda’da Yüksek Lisans Yapmalısınız?

İrlanda üniversitelerin dünya sıralamasında ilk 100’ün içerisinde yer almaktadır.
İrlanda’da yüksek lisans programları sadece 1 sene sürmektedir.
İrlanda’da yüksek lisans bir öğrenci aynı zamanda çalışma hakkına sahiptir. Öğrenci haftada 20 saat çalışabilir.
İrlanda’da yüksek lisans programlarından mezun olan bir öğrenci mezuniyetinin ardından 1 yıl ülkede çalışma hakkı kazanır. Bu sayede öğrenci ülkesine dönemeden önce CV’sine uluslararası bir şirkette çalışma deneyimi ekler.
Dünyanın en güvenilir ülkelerinden birinde stressiz bir dönem geçirirsiniz.
İngilizcenin ana dil olarak konuşulduğu ülkeler arasında en sıcak ve yardımsever halka sahip olan İrlanda’ya kolay adapte olur ve sosyalleşme imkanları yakalarsınız.
Eşsiz doğal ve tarihi güzelliklere sahip olan İrlanda’da unutamayacağınız bir yıl geçirebilirsiniz.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım