Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

İrlanda'da Master & MBA

İrlanda’da Master Yapmak

İrlanda’da eğitim alan öğrenciler güvenli bir ülkede, doğa ve tarihle iç içe eğitim alma fırsatı bulur. Konukseverliğiyle bilinen İrlanda halkı sıcak ve dost canlısıdır. Bu da öğrencilerin ülkeye kolay adapte olmasını sağlar. Tüm bu eşsiz güzelliklerin ve köklü mirasın yanı sıra İrlanda son yıllarda gelişen ekonomisiyle de ön plana çıkmaktadır. İrlanda özellikle teknoloji, iş dünyası ve bilim alanlarından yükselen bir ivmeye sahiptir. Küresel teknoloji şirketlerinin İrlanda merkezleri kişilere hizmetten sağlığa kadar pek çok alanda binlerce iş fırsatı yaratmaktadır. Tüm bu gelişmeler ise İrlanda’yı yurtdışı eğitim alanında ilk tercihlerden biri haline ulaştırmıştır.

İrlanda’da Master Eğitimi ve Süresi

İrlanda üniversitelerinde master eğitimi 1 - 2 yıl aralığında sürmektedir. 2 yıl süren master bölümleri için öğrencilerin tez yazması ve jüriye sunması gerekir. Ancak çoğu İrlanda üniversitesinde master programları 1 senedir. Master akademik yılı ise Eylül-Aralık ve Şubat-Haziran aylarını kapsamaktadır.

İrlanda global düzeydeki master eğitiminin niteliği ve geniş iş olanakları ile bilinmektedir. Ana dili İngilizce olan İrlanda, öğrencilerine tam donanımlı literatür ve uygulamalı eğitim verirken aynı zamanda master eğitiminde de dil desteği sağlamaktadır. Master eğitiminden mezun olan kişiler hem akademik İngilizce hem de kariyer açısından kendilerini geliştirirler.

İrlanda Master Programı YÖK Denkliği

İrlanda, öğrencilerine dünya sıralamasında ilk 1000'de yer alan üniversitelerde donanımlı bir master eğitimi vermektedir. İrlanda master derecesi tüm dünyada geçerli niteliğe sahip olup YÖK tarafından da tanınmaktadır. Küresel eşdeğerliliğe sahip İrlanda master diploması Türkiye başta olmak üzere çoğu ülkede kişiye büyük kariyer fırsatları yaratmaktadır.

İrlanda’da Master Kabul Koşulları & Başvuru Dönemi

İrlanda master başvurularında öğrencilerin öncelikle yeterli düzeyde İngilizce bildiklerini kanıtlamaları gerekmektedir. İngilizce yeterliliği, İrlanda master kabulünde en büyük etkenlerden biridir. İrlanda master programları arasından seçim yaparken lisans yetkinliğinin de ön planda tutulması önemlidir. Lisans ve master programlarının aynı alanda olması üniversiteden kabul edilme oranını artıracaktır. Master programlarına başvurmak için gerekli belgeler ve şartlar ise şu şekildedir:

 • TOEFL veya IELTS 6 - 6.5 puan aralığına sahip olmak

 • 4 üzerinden minimum 2.0 GPA lisans derecesi

 • Niyet mektubu & referans mektubu

 • CV ve Sertifikalar

İrlanda’da master programlarına başvurular genellikle Kasım ve Nisan aylarında yapılmaktadır. Ancak üniversite ve bölüme göre başvuru dönemlerinde farklılık olabilmektedir. Bu yüzden en doğru bilgi için Global Vizyon yurtdışı danışmanları ile iletişime geçmeniz önerilmektedir.

Eğer master programı için gerekli olan İngilizce seviyesine sahip değilseniz; öncelik olarak İrlanda Dil Okullarında eğitim almayı düşünebilirsiniz.

İrlanda’da Master & MBA Programları

İrlanda; Science, Engineering, IT ve Business alanlarında nitelikli master programlarına sahiptir. Modern alt yapılı kampüsler öğrencilere araştırma ve sosyal aktivitelerden yana çeşitli imkanlar sağlamaktadır. İrlanda master programları arasında en fazla tercih edilenler ise şunlardır:

 • Digital Marketing (Dijital Pazarlama)

 • Information Technology (Bilgi Teknolojileri)

 • Banking and Finance (Banka ve Finans)

 • International Management (Uluslararası İşletme)

 • Politics and International Relations (Politika ve Uluslararası İlişkiler)

İrlanda’da MBA programı sunan okullar arasında; Dublin City University, Griffith College, University College Dublin ve University of Dublin bulunmaktadır. MBA programından mezun olan öğrenciler, geniş kariyer fırsatları ile Google, Amazon, Microsoft ve Linkedln gibi uluslararası şirketlerin Avrupa merkez ofislerinde iş dünyasına atılırlar.

Master & MBA Eğitiminde İrlanda

İrlanda Master Eğitim Vizesi & Çalışma

İrlanda’da master eğitimi alırken part time çalışarak gündelik geçim masraflarını karşılamak mümkündür. Silikon Vadisi olarak adlandırılan İrlanda’da büyük uluslararası bilişim firmaları yer almaktadır. Ülkede master eğitimi alan öğrencilerin firmalarda staj yapma ve devamlı çalışma şansı bulunmaktadır. Kariyer açısından öğrencilerine birçok kapılar açan İrlanda’da master eğitimi sonrası kişilere 2 yıl oturum izni ve çalışma hakkı da verilmektedir. 

İrlanda’da master eğitimi almak için öğrencilerin uzun dönem vizeye başvurmaları gerekmektedir. Master eğitimi için İrlanda vizesine başvuru yaparken sürecin en az 4 hafta süreceği göz önünde bulundurmalı ve buna göre hareket edilmelidir. İrlanda vizesine Global Vizyon master danışmanlığı güvencesiyle başvuru yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İrlanda’da Master Ücretleri & Yaşam Masrafları

İrlanda master fiyatları 12.000 - 28.000 euro aralığında rakamlara sahiptir. Birleşik Krallık’a göre daha ekonomik eğitim seçenekleri barındıran İrlanda’da aylık bir öğrencinin yaşam maliyetleri £800- £2000 aralığındadır. Aylık masraflar öğrencilerin master ücretine, şehrin yaşam koşullarına ve kişinin yaşam tarzına göre değişmektedir. İrlanda’da master eğitim süreci ve kampanyalı özel İrlanda master ücretleri için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Global Vizyon İrlanda Master Danışmanlığı

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; yıllardır İrlanda master eğitiminde uzmanlaşmıştır. Öğrencilerin kabul oranlarını artıran Global Vizyon, İrlanda’da master eğitimi almak isteyen öğrencilerin en iyi seçeneklerinden biridir. Kampanyalı İrlanda master eğitimleri ve kolay vize süreçleri için siz de Global Vizyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

İrlanda master eğitimi için ALES’e gerek var mı?
  Hayır, İrlanda’da master eğitimi almak için Türkiye’de ALES sınavına girmenize gerek yoktur.
İrlanda’da master eğitimi almak neden iyi bir seçenek?
  İrlanda üniversiteleri, öğrencilere birçok alanda nitelikli master eğitimini ekonomik maliyetlerde sunar. Okurken çalışma izni veren İrlanda’da öğrenciler iyi bir eğitim alırken kazanç da sağlar.
İrlanda’da master kaç yıl sürer?
  İrlanda’da master eğitimi 1 yıl sürer.
İrlanda master ücretleri ne kadar?
  İrlanda master ücretleri, £12.000 - £28.000 aralığındadır.
Bizimle konuşun

İrlanda Yüksek Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım