Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

İrlanda'da Dil Okulu

İrlanda Hakkında

İrlanda, uygun fiyatlı kaliteli dil eğitimi ve eşsiz doğasıyla uluslararası öğrencilere keyifli bir yaşam vadediyor. İrlanda'nın filmlere konu olan doğal güzellikleri ve keyifli sosyal imkânları, uluslararası öğrencilerin ülkede bulundukları süre boyunca unutulmaz zamanlar geçirmelerini sağlıyor.

İrlanda son dönemde dil eğitimi için en çok tercih edilen ülkelerden biri haline geldi. Ülkeyi, uluslararası öğrenciler arasında popüler kılan en önemli iki faktör uygun fiyatlı kaliteli dil eğitimidir. Her yıl yaklaşık 117.000 uluslararası öğrenci ve Türkiye'den 1000 öğrenci dil eğitimi için İrlanda'yı tercih ediyor. İrlanda'nın bütçe dostu dil okulu maliyetleri sunması ve herkesin dil eğitimi almasına olanak tanıması nedeniyle bu ilginin önümüzdeki yıllarda daha da artması beklenmektedir.

Neden İrlanda’da Bir Dil Öğrenmelisiniz?

İngiltere’deki pahalı yaşam koşullarına karşılık İrlanda uygun rakamlarda arzu edilen eğitim ve yaşamı kişiye sağlamaktadır. İrlanda'nın ana dili İngilizcedir. Bu nedenle ülke İngilizce öğrenmek isteyen kişiler için en iyi olanakları barındırmaktadır. İnsan ilişkileri güçlü olan yerel halk, uluslararası öğrencilerin ülkeye uyum sağlamasına yardımcı olur. Dil pratiği yapan öğrenciler kısa sürede İngilizceyi ana dilleri gibi konuşma avantajını elde ederler.

İrlanda Dil Eğitimi Programları

İrlanda dil okullarında her yaş grubuna ve dil seviyesine yönelik program bulunmaktadır. Kurs başlangıcında yapılan seviye belirleme sınavları sonrasında öğrenci kendi seviyesine uygun sınıflara yerleştirilir. Genel olarak tercih edilen İrlanda’da İngilizce dil kursları ise şu şekilde sıralanabilir:


 • Genel İngilizce,

 • Uzun Süreli İngilizce,

 • İş İngilizcesi,

 • IELTS kursu,

 • TOEFL kursu,

 • Hukuk İngilizcesi,

 • Birebir İngilizce ve 

 • Akademik İngilizce programları İrlanda’da en çok tercih edilen dil eğitimleridir ancak bu programlar haricinde birçok dil programı bulunmaktadır. Detaylı İrlanda İngilizce kursları için lütfen bizimle iletişime geçin. 

En İyi İrlanda Dil Okulları

İrlanda dil okulları son dönemde verdiği eğitimin kalitesiyle ön plana çıkmaktadır. Kaliteli eğitimi uygun fiyatlara sunan İrlanda dil okulları “Department of Education and Science” tarafından denetlenir. Bu sayede okulların eğitim standartları beklentinin üzerindedir. Dublin ise İrlanda’da dil eğitimi için en fazla tercih edilen şehirdir. İrlanda’nın başkenti olan Dublin aynı zamanda ülkenin en büyük şehri olarak öğrenciler için merkezi bir seçenektir. Siz de İrlanda’nın en iyi dil okulları arasından tercih yaparak geleceğinizi sağlam zeminler üzerine kurabilirsiniz. 

ELI Schools

CES Dublin

Berlitz

Delfin English School

The International School of English - ISE Ireland

Dil Okulu Eğitiminde İrlanda

İrlanda Dil Eğitimi Vizesi

İrlanda dil okulları başvurularında 2 farklı vize seçeneği bulunmaktadır. 25 hafta altında alınan dil eğitimlerinde kısa dönem vize başvurusu yapılır. Kısa dönem vize kişiye çalışma hakkı tanımaz. Sadece uzun dönem İrlanda dil vizesi kişilere çalışma hakkı sağlar. İrlanda dil okulu vize başvurusu için gerekli belgeler ve işlemler ise Global Vizyon güvencesiyle organize edilmektedir. 

İrlanda Dil Okulları Çalışma İzni

İrlanda dil okullarını ön plana çıkaran noktalardan biri de dil okuluna giden uluslararası öğrencilere part-time çalışma izni verilmesidir. 25 hafta üzeri yapılan dil okulu vize başvurularında öğrencilere 8 aylık oturma ve çalışma izni verilir. Öğrenciler dil eğitimleri sırasında haftada 20 saat çalışarak birikim yapabilirler ve günlük yaşamlarında geçimlerini kolaylaştırabilirler. Öğrenciler dilerlerse 25 hafta dil eğitimi aldıktan sonra 8 hafta dil eğitimi almaksızın sadece çalışarak İrlanda'da kalma hakkını da elde ederler. İrlanda’da dil eğitimi alırken çalışmak için GNIB kartının alınması ise zorunludur. GNIB belgesi İrlanda’da yasal olarak çalışmak için gereklidir. 

İrlanda Dil Okulları Konaklama

İrlanda’ya İngilizce öğrenmek için giden kişilerin konaklama konusunda birçok alternatifi bulunmaktadır. Öğrenciler İngilizce öğrenme süreçlerinde alışkanlıklarına ve bütçelerine göre diledikleri yerde konaklama şansına sahiptir. Pek çok öğrenci İrlanda’da dil eğitimleri boyunca aile yanı konaklamayı tercih etmektedir. Aile yanı konaklama öğrencilerin İngilizce pratik yapmasına olanak sağlayarak İrlanda kültürünü en yakından tanıma fırsatı sunar. Dil okulu yurtları, ortak daireler ve kiralık evler ise İrlanda’nın dil eğitimi sırasında öğrencilere sağladığı diğer konaklama seçenekleridir. 

İrlanda’da Sosyal Hayat

Zengin kültürel etkinlikleriyle ünlü İrlanda, İngilizce öğrenmek için ülkeye gelen öğrencilere renkli bir sosyal hayatın kapılarını açar. Ülkenin köklü kültürünü paylaşan ve canlı etkinliklerine katılan öğrenciler, kısa sürede dil becerilerini profesyonelleştirerek sosyal yaşamda mükemmel deneyimler kazanırlar. Bununla birlikte gündelik hayatta farklı milletlerden insanlarla tanışmak, insanların bakış açılarında sınırsız bir gelişim sağlamakla kalmaz aynı zamanda iletişim becerilerinin artmasına da yardımcı olur.

Devamını Oku

İrlanda Dil Okulu Fiyatları

İrlanda’da dil okulu fiyatları; programa, dil okulunun süresine göre belirlenmektedir. Yaşam maliyetleri ise program sürecinde kişinin konaklama şeklinde, gündelik yaşamına ve şehire göre değişmektedir. İrlanda’da dil eğitimi alırken 1 aylık giderler ortalama olarak tabloda verilmiştir:

İrlanda Dil Okulu Maliyetleri

Eğitim

£900 - £2000

Konaklama

£800 - £1500

Beslenme

£150 - £400

Ulaşım

£50 - £150

Diğer

£100 - £600


*1 aylık İrlanda dil okulu yaşam maliyetleri ortalama olarak verilmiştir. Kişiye göre yaşam maliyetleri değişmektedir.

Global Vizyon İrlanda Dil Okulu Danışmanlığı

Global Vizyon, yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda öncü kurumlar arasında yer almaktadır. 1996 senesinden beri Global Vizyon, öğrencilere İrlanda dil okulu danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Global Vizyon tarafından yapılan İrlanda dil okulu başvuruları öğrencilerin kabul oranını artırmaktadır. İrlanda’da dil eğitimi alarak geleceğini sağlam temeller üzerine kurmak isteyen kişiler için Global Vizyon en iyi seçenektir.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

İrlanda’da dil eğitimi almanın avantajları nelerdir?
  İrlanda’da dil eğitimi almanın en büyük avantajı, nitelikli dil okullarında profesyonel İngilizce öğrenimidir. Öğrenciler İngilizce öğrenmenin yanı sıra zengin İrlanda kültürüyle de tanışarak uluslararası deneyim kazanmaktadır. İrlanda'nın Avrupa merkezlerine yakınlığı, öğrencilere dil eğitimleri ile birlikte seyahat etme fırsatı da vermektedir.
İrlanda’da dil eğitimi alabileceğiniz şehirler nelerdir?
  İrlanda’nın Dublin, Cork, Galway ve Limerick gibi şehirlerinde dil eğitimi alabilirsiniz.
İrlanda dil okuluna kimler başvurabilir?
  İrlanda dil okullarına İngilizce öğrenmek isteyen her yaş grubundan kişi başvurabilir. Her dil seviyesine özel dil programları bulunan İrlanda dil okullarının başvurusunda herhangi bir eğitim şartı bulunmamaktadır.
İrlanda dil okulu kaç aydır?
  İrlanda’da 8 aya kadar dil eğitimi almak mümkündür. Dil okullarının süresi programa göre değişmektedir.
İrlanda dil okulu eğitiminde çalışma izni var mı?
  İrlanda 25 hafta üzerinde dil eğitimi alan kişilere çalışma izni vermektedir.
İrlanda dil okulu yaş sınırı var mı?
  İrlanda dil okulu yaş sınırı genellikle 16’dır. Bazı dil okullarında ise yaş sınırı 18 yaş ve üzeridir.
İrlanda’da ulaşım nasıl?
  İrlanda’da ulaşım için öğrenci kartları bulunmaktadır. Otobüs, bisiklet, tren ve tramvay İrlanda’da sıklıkla kullanılan ulaşım araçlarıdır.
İrlanda’da dil eğitimi sağlık sigortası zorunlu mu?
  İrlanda’da dil eğitimi için sağlık sigortası yaptırmak zorunludur.
İrlanda’da hangi dil okulunu tercih etmeliyim?
  Profesyonel bir dil eğitimi için ELI School, CES, Berlitz, DELFIN ve ISE dil okullarını tercih edebilirsiniz.
Bizimle konuşun

İrlanda Dil Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım