Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı eğitim

Blog Duplice - Global Vizyon Blog Duplice - Global Vizyon 100% 10 E31 Dil Eğitimi Alırken Çalışabileceğiniz, Eşssiz Doğaya Sahip Ülke İrlanda! Ekran okuyucu desteği etkinleştirildi. Dil Eğitimi Alırken Çalışabileceğiniz, Eşssiz Doğaya Sah

İrlanda’da Eğitim

İrlanda’da Dil Okulları, Kalite Eğitimi ve Eşsiz Bir Atmosferi Birlikte Sunuyor

İngilizceyi en iyi şekilde öğrenebilmek için yurtdışında dil eğitimi almanın en iyi yollardan biri olduğunu hepimiz biliyoruz… İngilizcenin ana dil olarak konuşulduğu ülkelerden olan İrlanda son dönemde sıkça tercih edilen ülkeler arasında yer alıyor. İrlanda’nın dil eğitimi almak isteyenler arasında popülerleşmesinin altında pek çok neden yatıyor. İrlanda’da dil okullarının kalitesinin yükselmesi, İrlanda dil okullarının saygınlığının artması, İrlanda dil okullarının İngiltere dil okullarına kıyasla daha cazip fiyatlı olması, İrlanda’nın Sterlin yerine Euro kullanması… gibi etkenler bu ülkeye olan ilgiyi artırıyor. İrlanda dil okullarına her yıl 100 binin üzerinden uluslararası öğrenci eğitim almaya gidiyor. Ülkedeki Türk öğrenci nüfusu da her geçen yıl artıyor… İrlanda’nın İngilizce konuşulan ülkeler arasında en sıcakkanlı ve yardımsever halka sahip olması ve ülkenin eşsiz doğal güzellikleri bu ülkenin tercih edilme sebepleri arasında yer alıyor. İrlanda vize şartlarının diğer ülkelere göre daha kolay olması da bu ülkeye ilgiyi artırıyor.

İrlanda Dil Okulları Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Son dönemde yurtdışında İngilizce eğitimi denilince akla gelen ilk ülkelerden olmaya başlayan İrlanda’da kaliteli bir eğitim sistemi bulunur. İrlanda dil okullarının kalitesinin artması ve bu kalitenin tüm ülkeye yayılmasının altında denetleme sisteminin başarısı yatmaktadır. İrlanda’da dil okulları “Department of Education and Science” tarafından denetlenmektedir. Bu sayede ülkedeki tüm dil okullarının eğitim standardı yüksek bir seviyeye çekilmektedir. Cazip fiyatlı dil eğitimi sunan İrlanda dil okullarında her yaşa ve her ihtiyaca uygun program bulunur. İrlanda dil okullarında; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, Hukuk İngilizcesi, Tatilde İngilizce, Akademik İngilizce, Pratik İngilizcesi, English+… gibi programlar açılmakta. Her öğrenci İngilizce kurs başlangıcında yapılan seviye belirleme sınavları sonrasında kendi seviyesine uygun sınıflara yerleştirilmektedir. Öğrenci sınav sonucuna, yaşına ve hedeflerine uygun sınıfa yerleştirilerek İngilizce eğitimine başlar. Temiz ve aksansız İngilizce öğretilen dil okullarında öğrencinin öğrendiği bilgiyi günlük hayat aktarmasına önem veriliyor. Öğrencilerin gerek sınıf içinde gerekse sınıf dışında sosyalleştirilmesi sağlanarak İngilizce konuşma tutukluğunu üzerlerinden atması sağlanıyor. Eğitmenler öğrencilerin ilgi alanlarına uygun konu başlıklarını sınıflarda işleyerek derse katılımı artırıyor. Önce kendi yaşıtı ve kendi seviyesine yakın İngilizce bilgisine sahip arkadaşlarıyla sosyalleşen öğrenci sonrasın da ise yerli halk ile kaynaşması için aktivitelere dahil ediliyor. Sınıfta öğrendiği İngilizceyi günlük hayata taşıyan öğrenci kısa sürede büyük ilerleme kaydediyor. İrlanda dil okullarına yılın istenilen zamanı başlanabiliyor. Dünyadaki diğer ülkelerde olduğu gibi İrlanda üniversiteleri de dil okullarını sadece belirli dönemlerde açabiliyor. İrlanda’da dil eğitimini üniversitede almak isteyenler bu yüzden Global Vizyon danışmanlarıyla irtibat halinde olarak bu dönemleri takip etmelidir. İrlanda dil okullarından her yaşa, her seviyeye ve her ihtiyaca uygun programlar açılır. Öğrenciler okulun ilk günü girdikleri seviye belirleme testi sonucu en uygun sınıfa yerleştirilir. Sınıfa yerleştirilirken öğrencinin yaşı, milliyeti ve hedefleri de incelenir ve bunlara da uygun bir yerleştirme yapılır. Öğrenciler eğitmenleri tarafından yapılan gözlem ve sınavlar neticesinde kur atlayabilir. Az kişilik sınıflarda eğitim alan öğrencilerle eğitmenler bire bir ilgilenme şansı yakalar. Bu da hızlı gelişimi beraberinde getirir.

İrlanda’da Dil Okulunu Uzun Dönem Tercih Edenler Çalışma ve Oturma İzni Alıyor!

Yurtdışında İngilizce eğitimi dendiğinde İrlanda’nın tercih edilmeye başlamasının ardında pek çok neden olduğunu söylemiştik. İrlanda’nın tercih edilmesinin altındaki en önemli noktalardan biri de uzun dönem öğrenci vizesi ile gidenlerin part-time çalışma iznine sahip olması. İrlanda dil okullarına 25 hafta ve üzerinde kayıt yaptıran öğrencilere 8 aylık oturma ve çalışma izni verilmektedir. Verilen çalışma izni dil; eğitimi süresince, haftada 20 saattir. Öğrenciler dilerlerse 25 hafta dil eğitimi aldıktan sonra 8 hafta dil eğitimi almaksızın sadece çalışarak İrlanda’da kalabilmektedirler. Part-time çalışma izni demek aile bütçesini zorlamak istemeyen öğrencinin kendi cep harçlığını çıkartabilmesi demek… Part-time çalışma izni demek öğrencinin ana dili İngilizce olan kişilerle daha sık ve daha uzun soluklu sohbetler edebilmesi demek… Part-time çalışma izni demek öğrencinin özgeçmişine yurtdışı çalışma deneyimi ekleyebilmesi demek… Part-time çalışma izni demek öğrencinin yurtdışında bir hayat kurmak istediğine emin olması için bir ön hazırlık süreci demek… Bu liste daha uzatılabilir… Bu sebeple İrlanda’da dil okulları son dönemde uluslararası öğrenciler arasında cazibesini artırmıştı. İrlanda’da eğitim alınacak popüler şehirler; Dublin, Cork, Limerick’tir. Bu ülkelerdeki dil okullarını aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

İrlanda Dil Okulları Listesi

DUBLİN

 • Atlas Language School***
 • IH Dublin
 • Alpha College of English
 • Swan Training Institute
 • Delfin School of English
 • Malvern House
 • Eurocentres
 • Horner School Of English
 • Kaplan International College***
 • Emerald Cultural Institute****
 • Frances King
 • The Language Gallery**** (IBAT)
 • CES Centre of Englih Studies***
 • Atlantic Language
 • Griffith College Institute of Language***
 • ISI English Language School
 • OHC English***
 • EC English***
 • Dublin City University English Language School
 • British Study Centre

CORK

 • Cork English College-CEC
 • Griffith College Institute of Language
 • ACET
 • Cork English Academy

LIMERICK

 • Griffith College Institute of Language

İrlanda’da Dil Eğitim Almanız İçin Sebepleri Listeliyoruz!

 • Dünyadaki en iyi eğitim sistemine sahip 10 ülkeden biridir.
 • Son dönemde uluslararası öğrenciler arasındaki popülaritesinin artması sayesinde uluslararası öğrenci nüfusu artmıştır. Çok kültürlü bir ortama sahiptir.
 • Eşsiz bir doğası vardır. Bu ülkeden gezmeye, görmeye doyamazsınız. Sosyal aktiviteleri de boldur.
 • Sıcakkanlı ve yardımsever bir halkı vardır. Sosyalleşmek kolay olduğundan, ana dili İngilizce olanlarla iletişim halinde olabilirsiniz.
 • Dünya devi markaların üssü konumundadır. Google, Microsoft, Facebook’un merkezi İrlanda’dır. Bu da gözlem ve iş fırsatlarını beraberinde getirir.
 • İngiltere’ye göre daha cazip ücretlere dil okulu eğitimi alabilirsiniz.
 • Uzun dönem dil okulu programlarına katılanlara çalışma ve oturma izni verir.

İrlanda’da Konaklama ve Yaşam

Sıcakkanlı, nazik, eğlenceli ve yardımsever bir halka sahip İrlanda’da dil eğitimi alırken kendinizi güvende de hissedeceksiniz. Suç oranlarının düşük olduğu ülkede sayısı aktivite ve etkinliğe katılma imkânı bulacak ve bolca sosyalleşeceksiniz. Bu sosyalleşme beraberinde hızlı gelişen bir İngilizceyi de getirecek.İrlanda’da konaklama seçeneklerine gelirsek; diğer ülkelerle aynı olduğunu söyleyebiliriz. İrlanda’da dil okuluna gidecekler yurt ya da aile konaklaması tercih edebilir. “Bütçem sınırsız, rahatımdan ödün vermek istemem” diyenler için öğrenci evi, ev kiralama, otel konaklaması seçenekleri de vardır. İrlanda halkının sıcakkanlı ve yardımsever olması sebebiyle bu ülkede aile yanı konaklama cazip seçeneklerdendir. Ev konforundan uzaklaşmak istemeyen ve İngilizcesini hızlıca geliştirmek isteyenler aile yanı konaklamayı tercih etmektedir. Aile yanında konaklayan öğrenciler ana dili İngilizce olan kişilerle sürekli sohbet etme imkânı yakaladıklarından İngilizceleri hızlı gelişir. Yurt konaklaması da öğrencilerin sıkça tercih ettiği bir diğer alternatiftir. Öğrenciler dünyanın dört bir yanından gelen yaşıtlarıyla aynı ortamda zaman geçirir. Bu zaman dilimlerinde öğrenciler ortak ilgi alanlarına sahip oldukları kişilerle uzun sohbetler edebilir, bu sayede karşılıklı olarak İngilizcelerini geliştirebilirler. Dil eğitimi için yurtdışında çıkan öğrenci yurtta konakladığında sorumluluk üstlenme konusunda da gelişim gösterir.

İrlanda’ya Nasıl Gidilir? Dublin’e Nasıl Gidilir?

Türkiye’den İrlanda’ya direkt uçuşlar bulunmaktadır. Uçak biletinizi son dakikaya bırakmadan almanız durumunda daha uygun fiyat seçenekleri bulabilirsiniz. Eğer iyi bir araştırmacıysanız Avrupa’nın farklı ülkelerinden aktarmalı uçuşlar bularak uçuşunuzu daha ucuza getirebilirsiniz. Uçuş yaklaşık 5 saat sürer ve İrlanda ile Türkiye arasındaki saat farkı 2’dir. Türkiye’de saat 10:00 iken İrlanda’da 12:00’dır. Dublin Havaalanı şehir merkezine 10 kilometre uzaklıktadır. Dublin şehir merkezine otobüsle ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezine Airlink(747) ve Aircoach (700) otobüs hatlarıyla gidebilirsiniz. Bizim size önerimiz ilk kez yurtdışına çıkıyorsanız okulunuzdan karşılama talep etmenizdir. Aslında ulaşım çok kolaydır fakat elinizdeki valizlerle ve günün yorgunluğuyla daha fazla strese girmeden konaklama yapacağınız yere kısa sürede varmanız sizin için en iyisi olacaktır.

Uzun Dönem Öğrenci Vizesi Olanlar Dublin’de Part-Time Çalışma Hakkına Sahip!

Liffey Nehri etrafına kurulan İrlanda’nın başkenti Dublin; kuzey ve güney Dublin olarak ikiye ayrılır. Dublin’de dil okuluna giden bir öğrenci; yüksek kalitede eğitimi cazip fiyatlara alabilecek hem de bu ülkede geçireceği zamanda yapabileceği aktivitelerle çok verimli bir dönem geçirecektir. Dublin’de sportif ve kültürel aktiviteler çok yoğundur.

Yemyeşil bir doğaya ve birbirinden ilginç doğal güzelliklere sahip olan ülkede gezdiğiniz her yer sizi kendine hayran bırakacaktır. İrlanda’da eğitim aldınız süre zarfında hiç yapmadığını kadar yürüyüş yapmaya hazır olun…

Öğrenciler için ideal şehirlerden olan Dublin İngilizceyi günlük hayata taşıyabilmeniz için de çok elverişli bir şehirdir. Dublin halkının sıcak, yardımsever ve konuşkan olması gittiğiniz bir mekânda, alışveriş yaparken, kahve içerken, sırada beklerken, parkta otururken yerli halkla sohbet etme imkânı bulmanızı sağlar. Bu sayede ana dili İngilizce olanlarla konuşma imkânı yakalar ve İngilizce konuşma çekingenliğinizi üzerinizden atarsınız. Dublin’in İngilizce dil okulu lokasyonu olarak son yıllarda çok tercih edilmesi, şehirde çok sayıda uluslararası öğrenci bulunmasını da sağlar. Bu da farklı milletten yaşıtlarınızla sohbet etmenize olanak verir.

Dublin’in en ilgi çekici yanlarından bir tanesi uzun dönem (25 hafta ve üzeri) öğrenci vizesiyle gidenlerin 8 aylık part-time çalışma ve oturum izni hakkına sahip olmasıdır. Öğrenci part-time iş bulduğu takdirde yerli halkla sürekli iletişimde olabilir, kendi cep harçlığını çıkarabilir ve yurtdışında kısa süreli de olsa çalışma deneyimi kazanabilir. Öğrenciler dilerlerse 25 hafta dil eğitimi aldıktan sonra 8 hafta dil eğitimi almaksızın sadece çalışarak İrlanda’da kalabilmektedirler.

Dublin’de gezilecek pek çok yer, keşfedilecek pek çok ayrıntı vardır… Dublin kendinizi kültürel ve sanatsal yönden de geliştirebileceğiniz şehirlerdendir. James Joyce’dan U2’ya uzanan bir skalada sanatçıya sahip olan İrlanda’da kültür sanata doyacak ve bu alanda kendinizi çok geliştireceksiniz. Müziğin, eğlenceli geleneklerin ve kültürün simgelerinden olan İrlanda’da kendinizi geliştirmek için iletişime açık olmanız ve araştırmacı yönünüzü aktive etmeniz yeterli olacak.

Bir sürü şey anlattınız ama Dublin’de nerelere gezmeliyiz hiç bahsetmediniz diyorsanız gelin onları da tek tek yazalım…

Dublin’de Ne Yapmalı? Dublin’de Nereleri Ziyaret Etmeli?

 • Christ Chuch Katedrali: Dublin’deki en eski yapı olan bu katedrali görmek isteyebilirsin…
 • Trinity College: İrlanda’daki en eski üniversite olan Trinity College’ı gezmeni öneririz. Hele yurtdışında üniversite ya da yüksek lisans düşünüyorsan senin için itici bir güç olacaktır.
 • Book of Kells: Biz yurtdışı gezilerimizde şehirdeki kütüphanelere göz atmayı çok seviyoruz. Trinty College içerisindeki bu kütüphanede çok eski kitaplar görebilirsiniz.
 • O’Connell Street: Şehrin ana caddesidir. Bu caddede tarihi bir postane, sanat galerileri, dükkanlar ve kafeler yer alır. Hareketli ve ara sokaklarında gezilmesi hoş bir bölgedir.
 • Patrick’s Katedrali: Eski yapıları incelemeyi seviyorsanız burayı ziyaret etmenizi öneririz. İrlandalılar için çok önemli olan St.Patrick’in adı verilen katedral ülkenin en büyüğü…
 • Stephan’s Green Park: İrlanda’nın yeşil bir ülke olduğunu söylemiştik. İşte şehrin içerisindeki bu park da bu yeşilliğin ispatı niteliğinde. Şehrin içerisinde böyle huzur bulacağınız ortamların olması çok güzel bir his. Kesinlikle gidin…
 • Klimalnam Goal: Bu yapı bir hapishane olarak inşa edilmiş. Çok ilginç bir mimari ve içeri girdiğinizde size farklı hissettiren bir mekân. Ziyaret etmenizi öneririz.
 • Guinness Storehouse: Dünyaca ünlü Guinness’ın bira fabrikasını gezmek güzel bir deneyim. Gezmesi çok keyifli bir yer. Biranın yapımı ve tarihine dair pek çok bilgi edineceksiniz.
 • Irish Viskey Museum: Viskisiyle ünlü İrlanda’da bu içkinin yapılışına dair bilgi alabileceğiniz bir mekân. Gerçekten öğretici bilgiler edinecek ve keyifli vakit geçireceksiniz.
 • City Hall: Şehir merkezinde ücretsiz olarak ziyaret edebileceğiniz güzel yapılardan bir tanesi… İçine girip şöyle bir dolaşmak bile hoşunuza gidebilir.
 • George’s Street Arcade: Dublin’de yapacağınız uzun yürüyüşlerde mola verebileceğiniz güzel bir durak. Özellikle Pazar günleri çok hareketli oluyor. Güzel atıştırmalık alıp alışveriş yapan insanları izleyebilir, uygun fiyata ilginç objeler bulabilirsiniz.
 • Dublin Flea Market: İkinci el pazarıdır. O stant senin bu stant benim bakınırken saatler geçirebilirsiniz. Uygun fiyata ilginç objeler alabilirsiniz.
 • Dağ Yürüyüşleri: Size net isimler verip şuraya gidin diyemiyoruz. İsterseniz bir tur şirketini ziyaret edip, günlük gezi programlarına katılın, isterseniz arkadaşlarınızla ellerinizde haritalar sırtınızda sırt çantalarıyla yürüyüşe koyulun. Hangisini seçerseniz seçin İrlanda’nın doğasına aşık olacaksınız bizden söylemesi…
 • Phoneix Park: Avrupa’nın en büyük parkı olarak bilinen bu parkta geyikleri izleyebilir doğanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 • Ha’penny Brdige: Şehir merkezindeki bu köprü turistlerin sevdiği yerlerden. Şehrin görüntüsünü güzelleştiren bu köprüde birkaç fotoğraf çekmek fena olmaz.
 • İrlanda Ulusal Müzesi: İrlanda’nın büyük müzelerinden birtanesidir. İrlanda tarihini, ulusal ve uluslararası sanat eserlerini yakından inceleyebilirsiniz.
 • Temple Bar: Dublin’in en önemli ve popüler eğlence merkezlerinden olan Temple Bar’a gidin. İrlandalılar nasıl eğlenilirmiş siz göstersinler…

YAP!

 • 17 Mart St. Patricks Günü kutlamalarına katıl. Yeşilleri giy, ye, iç, dans et!
 • Bloomsday Festivale katıl ve edebiyata doy! James Joyce’un Ulysses romanında geçen mekanları bisiklet turlarıyla gezi okuma etkinliklerine katıl.
 • Dublin Tiyatro Festivaline git! Farklı ülkelerdeki kültür sanat etkinliklerine dahil olmak önünde yeni kapılar açacak!
 • Bira ve viski fabrikalarını ziyaret et! Hem içecekler nasıl yapılıyor gör hem de ülke tarihine dair fikrin oluşsun!
 • İrlanda yeşilini yerinde gör! Dağ yürüyüşlerine katıl ve eşsiz manzaranın keyfini çıkar!
 • İrlanda halkıyla kaynaş, ne kadar eğlenceli olduklarını gör! Temple Bar sosyalleşmek için iyi bir alternatif olabilir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım