Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

İngiltere'de Work and Study

Work and Study İngiltere

İngiltere, uluslararası öğrencilere yüksek kalitede eğitim sunmanın yanı sıra çalışma fırsatları da sunmaktadır. Dünya çapında isim yapan üniversitelerde eğitim alırken İngiltere’de çalışan öğrenci hem kişisel hem de profesyonel olarak kendini geliştirmektedir. Her yıl binlerce Türk öğrenci work and study için İngiltere’yi tercih ederek parlak bir geleceğe adım atmaktadır. 

İngiltere work and study yapmak isteyen öğrenciler için en uygun ülkelerden biridir. İngiltere'de üniversite okumanın en iyi yanlarından biri de öğrencilerin eğitim dönemlerinde haftada 20 saat, tatil dönemlerinde ise sınırsız çalışma hakkına sahip olmasıdır. Öğrenciler bu sayede yaşam masraflarının bir kısmını karşılayarak sosyal hayata karışabilmektedir. Bununla birlikte İngiltere’de lisans eğitimini tamamlayan öğrenciler, ülkede 2 yıl çalışma hakkına sahip olurlar. 

Neden Work and Study için İngiltere?

Work and study İngiltere, uluslararası öğrencilere kültürel deneyimler ve kariyer olanakları sağlamaktadır. İş yerinde farklı kültürlere sahip insanlar ile iletişime geçmek kişilerin geniş bir perspektif kazanmasına yardımcı olur. Kültürel farklılıkları tanımak, insanların kişisel ve mesleki iletişim becerilerini geliştirir.

İngiltere’nin yaşam maliyetleri diğer ülkelere nazaran biraz daha yüksektir. Bu yüzden İngiltere’de okurken çalışmak, gündelik yaşamda öğrencilerin masraflarını karşılar. Maddi özgürlüğe sahip olan öğrenciler, İngiltere’de kendilerine daha rahat bir yaşam kurabilmektedir. Bununla birlikte İngiltere’de work and study yapan öğrenci kariyerinde uluslararası bir nitelik kazanmaktadır.

İngiltere Work and Study Kimler Katılabilir?

İngiltere work and study programına katılmak için öncelikle kişinin 18 yaş üzerinde ve öğrenci olması gerekmektedir. İngiltere’de okuyan öğrenci vizesine sahip olan kişiler eğitim süresince part time olacak şekilde diledikleri sektörde çalışabilmektedir. 

İngiltere Work and Study Başvuru Şartları

İngiltere work and study için gerekli olan nitelikler ve başvuru şartları şu şekildedir: 

 • 18 yaş üzerinde olmak

 • Öğrenci vizesine sahip olmak

 • Yeterli seviyede İngilizce bilmek

 • Lisans, yüksek lisans ya da doktora öğrencisi olmak

Work and Study İngiltere’de Hangi İşlerde Çalışabilirsiniz?

İngiltere, iş olanakları geniş bir ülkedir. Work and study İngiltere programıyla geçim ve kariyer bakımından öğrencilere çeşitli sektörlerde çalışma imkanları sunulmaktadır. Öncelikle öğrenciler okurken kendi kariyer hedefleri çerçevesinde iş bulma imkanına sahip olurlar. Work and study yaparken İngiltere’de çalışabilecek sektör ve işlerin özeti ise şu şekildedir:


 • Araştırma asistanlığı,

 • Sosyal hizmet ve gönüllülük,

 • Sağlık hizmetleri; klinik, yaşlı bakım merkezleri,

 • Spor ve eğlence sektörü; sinema,tiyatro ve eğlence merkezleri,

 • Temizlik ve otel; temizlik görevlisi ve resepsiyonist,

 • Restoran ve kafe çalışanı,

 • Perakende mağazaları İngiltere’de öğrencilerin en çok çalıştığı alanlar arasında yer almaktadır. 

Work and Study İngiltere Ne Kadar Kazandırır?

İngiltere’de work and study yapan öğrencilerin kazançları; çalıştıkları sektöre, çalışma saatine, deneyimlerine ve lokasyona göre değişmektedir. Ortalama olarak İngiltere’de yarı zamanlı çalışanların aldığı saatlik ücret 8 ila 12 sterlin arasında rakamlara sahiptir. İngiltere’de okurken çalışan öğrenciler ağırlıklı olarak gelecek kariyerlerine yatırım yaparlar. Çalışırken İngilizce seviyelerini geliştiren öğrenciler, küresel iş hayatında önemli kazanım elde ederler. Özellikle kariyer hedefleri doğrultusunda çalışan öğrenciler, mezun olduktan sonra büyük kurumsal şirketlerden teklif alma gibi önemli olanaklara sahip olurlar.

İngiltere'de okurken çalışma fırsatları için "Work and Study Programında Nelere Dikkat Etmeli?" yazımıza göz atabilirsiniz.

İngiltere Work and Study Fiyatları

İngiltere’de work and study için öğrencilerin ihtiyaç duydukları yaşam maliyetleri; okulun ücretlerine, yaşam koşullarına, vize ve sigorta durumlarına göre farklılaşmaktadır. İngiltere’de work and study yapmak için bir üniversite öğrencisi olmak gerekmektedir. Dolayısıyla en büyük maliyet etkeni seçilen okuldur.

Global Vizyon İngiltere Work and Study Danışmanlığı

Global Vizyon, 30 yıllık yurtdışı danışmanlığı tecrübesine sahiptir. Profesyonel yurtdışı danışmanları, öğrencilerin en iyi işlerde çalışarak okumaları için bütün bir süreci organize etmektedir. Global Vizyon tarafından yapılan İngiltere work and study programı başvuruları öğrencilerin kabul alma oranlarını artırmaktadır. 
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

İngiltere’de work and study var mı?
  İngiltere’de work and study programı vardır. Öğrenciler lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimleri süresince çalışma hakkına sahiptir.
İngiltere’de work and study yapmanın avantajları nelerdir?
  İngiltere’de work and study yapmanın en büyük avantajları, programın öğrencilere finansal destek sağlaması ve CV’lerini geliştirme fırsatı sunmasıdır.
İngiltere’de saatlik çalışma ücreti ne kadar?
  İngiltere’de saatlik çalışma ücreti 8 - 12 sterlin arasında değişmektedir.
Work and study İngiltere’de yaş sınırı var mı?
  İngiltere’de work and study yapmak için kişinin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
Bizimle konuşun

İngiltere Work & Study Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım