Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Niagara College

Niagara College

Kanada sertifika programlarına başvurmak isteyenler arasında gün geçtikçe popülerlik kazanan bir diğer okul Niagara College’dir. 1967 yılında kurulan Niagara College sertifika ve diploma programları öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 10 binden fazla öğrenciye sahip olan Niagara College 70’den fazla ülkeden gelen binin üzerinde uluslararası öğrenciye de eğitim vermektedir. Niagara College 130’dan fazla inovatif sertifika programı açmaktadır. Okul, bu eğitimleri Welland ve Niagara-on-the-Lake kampüslerinde vermektedir. Niagara College sertifika ve diploma programları arasında özellikle turizm, ağırlama, mutfak sanatları ve işletme yönetimi alanlarında ön plana çıkmaktadır. Okulun bu alanlardaki repütasyonu oldukça iyidir. Okul saydığımız bu alanlarda Kanada’nın en bilinen kolejidir. 

Niagara College sertifika ve diploma programlarının başarısının altında okulun güçlü eğitmen kadrosu yatmaktadır. Niagara College sertifika programlarına eğitmen olarak seçtiği isimler alanında Kanada’nın önde gelen isimleridir. Öğrenciler bu sayede hem alanında en iyi isimlerden eğitim alır hem de sektöre dair gerçekçi bilgiler edinir. Öğrenciler ayrıca iş bulma süreçlerinde eğitmenlerinin networklerinden de faydalanabilmektedir.

Niagara College sertifika ve diploma programlarının pek çoğunda co-op imkânı vardır. Öğrenciler sınıflarda aldıkları eğitim ile geliştirdikleri becerilerini iş hayatında sergileme fırsatı bulur. Niagara Canada öğrencilerinin %80’i 6 ay içerisinde iş bulabilmektedir. Niagara College’dan mezun olan öğrenciler Kanada’nın yanı sıra dünyanın pek çok yerinde hızlıca iş bulabilmektedir. Niagara College ile iş birliği yapıp bu okuldan öğrencileri çalıştıran şirketlerin %94’ü de çalıştırdıkları öğrencilerden çok memnun kalmaktadır. 

Niagara College öğrencilerine pek çok konuda kolaylık sağlamakta ve yol göstermektedir. Örneğin öğrenci Niagara College’a girmek için gerekli olan dil yeterliliğine sahip değilse okul kendi dil okulu hizmeti sunarak öğrencilerinin bu zorlu dönemi en kolay ve hızlı şekilde atlatmasını sağlar. 

Niagara College; Beverage Business Management ve Hospitality and Tourism Management alanlarında yurtdışı sertifika programları açmaktadır. Okulun açtığı farklı alanlardaki yurtdışı sertifika programları hakkında bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçiniz. 


Devamını Oku

Niagara College Sertifika ve Diploma Programları

Niagara College sertifika ve diploma programları her yıl dünyanın dört bir yanından gençleri ağırlamaktadır. Niagara College özellikle son yıllarda hızlı bir çıkış yakalamıştır. Okul gerek kampüslerine gerek eğitmen kadrosuna yaptığı yatırımlarla adını en iyiler arasına sokmayı başarmıştır. 2022 Kanada Niagara College’ın zirve yapacağı bir yıl olarak planlanmaktadır. Okul bunun için önemli yatırımlar yapmıştır. 

Niagara College sertifika ve diploma programları 1-2 ve 3 yıllık olarak değişmektedir. Okul dil yeterliliği olmayan öğrencilerine dil okulu hizmeti de sunmaktadır. Niagara College sertifika ve diploma programlarına başlamadan önce dil kursu eğitimi alan öğrenciler programlarına gönül rahatlığıyla katılmaktadır. Okul dil eğitimi alanında da başarılıdır. 


Programa Kimler Katılmalıdır

Niagara College sertifika programlarına; kariyerine turizm, hizmet, ağırlama, mutfak sanatları ve işletme yönetimi alanında devam etmek isteyenler katılmalıdır. Okul bu alanlarda Kanada’nın en iyilerinden biridir. Bu alanlarda Niagara College’dan alınacak eğitim öğrencilere kariyer basamaklarını hızla tırmandıracaktır. 

Niagara College devlet okuludur. Bu da Kanada’da oturum ve çalışma izni almak isteyenler için okulu tercih edilebilir kılar. Kanada göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyenlerin devlet okulunda eğitim alması gereklidir. Niagara College sertifika programları 1, 2 ya da 3 yıllık olmaktadır. Tüm bu sürelerin farklı oturum ve çalışma izinleri vardır. Bu konuda detaylı bilgiyi Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Niagara College bulunduğu lokasyon bakımında da cezbedicidir. Okul filmlerde görmeye aşina olduğumuz Niagara Şelalesi’ne yakındır. Ayrıca okulun kampüsleri öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun tasarlanmış olup, her yere ulaşım kolaylığına sahiptir. Eğitim alırken bulunduğu coğrafyayı keşfetmek isteyenler için Niagara College güzel bir seçim olacaktır. 


Neden Niagara College Kanada

Niagara College yaptığı yatırımlar ile son yıllarda bulunduğu bölgenin ön plana çıkan okullarından biri haline gelmiştir. Okul; eğitmen kadrosuna ve kampüslerine yaptığı yatırımlarla güçlenmiştir. Öğrenciler; Niagara Canada’da, ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş kampüsün konforunda alanının önde gelen isimlerinden eğitim almaktadır. Bu öğrencilerin motivasyonlarını artırıp eğitimlerine dört elle sarılmalarını sağlar. 


Niagara College İngilizce dil yeterliliği olmayan öğrencileri Kanada dil okulu aramakla uğraştırmaz. Öğrenci bir de Kanada İngilizce dil kursu fiyatlarını düşünmez. Niagara College’ın verdiği dil okulu hizmetinden yararlanıp yeterli seviyeye ulaştıktan sonra yurtdışı sertifika programlarına başlayabilir. 


Niagara College fiyatları öğrenci bütçesini zorlamadığından, bu okulda eğitim almak öğrenciler için doğru tercih olacaktır. 

Lokasyon

Niagara College, Niagara Bölgesi’nin kalbinde yer almaktadır. Ontario Eyaleti’ndeki Niagara Bölgesi’nin hemen her noktasına ulaşmış olan Niagara College bölgede hakimiyeti olan okullardandır. Okulun iki kampüsünden biri Welland’da diğeri ise Niagara-on-the-Lake Bölgesi’nde yer almaktadır. 


Öğrenci Yorumları

Uzun yıllardır turizm sektöründe çalışıyorum. Niagara College sertifika programlarını; bu okulun turizm alanında Kanada’nın en iyilerinden olduğunu bilerek seçtim. Bunca yıl deneyimim olmasına rağmen programda sayısız şey öğrendim. Şu an hedeflerime doğru emin adımlarla ilerliyorum.


Özlem Öz öğrenci
Öğrenci Yorumları

 Yurtdışı sertifika programlarını bir yıl boyunca araştırdım ve Niagara College’da karar kıldım. Turizm mezunuyum ve bu alanda ilerlemek istiyorum. Niagara College’ın turizm alanında Kanada yurtdışı sertifika programlarının en iyilerinden olduğunu öğrendim. Aldığım eğitim kalitesi bunun sebebini anlamamı sağladı. 


Anıl Balcı öğrenci
Öğrenci Yorumları

Yurtdışında eğitim almayı, çalışmayı ve yaşamayı istiyordum. Bunu da çok geç olmadan yapmak istedim. Global Vizyon danışmanlarına isteklerimi anlattığımda bena yurtdışı sertifika programlarını önerdiler. Benim için en uygun Kanada sertifika programları oldu. Niagara College turizm ve hizmet alanında en iy kolejlerden olduğundan bu okulu seçtim çünkü benim alanıma uyuyordu. Gayet keyifle okuyup, çalışıyorum. Mezuniyetin ardından kalmayı düşünüyorum.

İbrahim İbrahimoğlu öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım