Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Niagara College

Niagara College

Kanada sertifika programlarına başvurmak isteyenler arasında gün geçtikçe popülerlik kazanan bir diğer okul Niagara College’dir. 1967 yılında kurulan Niagara College sertifika ve diploma programları öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 10 binden fazla öğrenciye sahip olan Niagara College 70’den fazla ülkeden gelen binin üzerinde uluslararası öğrenciye de eğitim vermektedir. Niagara College 130’dan fazla inovatif sertifika programı açmaktadır. Okul, bu eğitimleri Welland ve Niagara-on-the-Lake kampüslerinde vermektedir. Niagara College sertifika ve diploma programları arasında özellikle turizm, ağırlama, mutfak sanatları ve işletme yönetimi alanlarında ön plana çıkmaktadır. Okulun bu alanlardaki repütasyonu oldukça iyidir. Okul saydığımız bu alanlarda Kanada’nın en bilinen kolejidir. 

Niagara College sertifika ve diploma programlarının başarısının altında okulun güçlü eğitmen kadrosu yatmaktadır. Niagara College sertifika programlarına eğitmen olarak seçtiği isimler alanında Kanada’nın önde gelen isimleridir. Öğrenciler bu sayede hem alanında en iyi isimlerden eğitim alır hem de sektöre dair gerçekçi bilgiler edinir. Öğrenciler ayrıca iş bulma süreçlerinde eğitmenlerinin networklerinden de faydalanabilmektedir.

Niagara College sertifika ve diploma programlarının pek çoğunda co-op imkânı vardır. Öğrenciler sınıflarda aldıkları eğitim ile geliştirdikleri becerilerini iş hayatında sergileme fırsatı bulur. Niagara Canada öğrencilerinin %80’i 6 ay içerisinde iş bulabilmektedir. Niagara College’dan mezun olan öğrenciler Kanada’nın yanı sıra dünyanın pek çok yerinde hızlıca iş bulabilmektedir. Niagara College ile iş birliği yapıp bu okuldan öğrencileri çalıştıran şirketlerin %94’ü de çalıştırdıkları öğrencilerden çok memnun kalmaktadır. 

Niagara College öğrencilerine pek çok konuda kolaylık sağlamakta ve yol göstermektedir. Örneğin öğrenci Niagara College’a girmek için gerekli olan dil yeterliliğine sahip değilse okul kendi dil okulu hizmeti sunarak öğrencilerinin bu zorlu dönemi en kolay ve hızlı şekilde atlatmasını sağlar. 

Niagara College; Beverage Business Management ve Hospitality and Tourism Management alanlarında yurtdışı sertifika programları açmaktadır. Okulun açtığı farklı alanlardaki yurtdışı sertifika programları hakkında bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçiniz. 


Devamını Oku

Eğitim Programları

Niagara College Sertifika ve Diploma Programları

Niagara College sertifika ve diploma programları her yıl dünyanın dört bir yanından gençleri ağırlamaktadır. Niagara College özellikle son yıllarda hızlı bir çıkış yakalamıştır. Okul gerek kampüslerine gerek eğitmen kadrosuna yaptığı yatırımlarla adını en iyiler arasına sokmayı başarmıştır. 2022 Kanada Niagara College’ın zirve yapacağı bir yıl olarak planlanmaktadır. Okul bunun için önemli yatırımlar yapmıştır. 

Niagara College sertifika ve diploma programları 1-2 ve 3 yıllık olarak değişmektedir. Okul dil yeterliliği olmayan öğrencilerine dil okulu hizmeti de sunmaktadır. Niagara College sertifika ve diploma programlarına başlamadan önce dil kursu eğitimi alan öğrenciler programlarına gönül rahatlığıyla katılmaktadır. Okul dil eğitimi alanında da başarılıdır. 


Programa Kimler Katılmalıdır

Niagara College sertifika programlarına; kariyerine turizm, hizmet, ağırlama, mutfak sanatları ve işletme yönetimi alanında devam etmek isteyenler katılmalıdır. Okul bu alanlarda Kanada’nın en iyilerinden biridir. Bu alanlarda Niagara College’dan alınacak eğitim öğrencilere kariyer basamaklarını hızla tırmandıracaktır. 

Niagara College devlet okuludur. Bu da Kanada’da oturum ve çalışma izni almak isteyenler için okulu tercih edilebilir kılar. Kanada göçmenlik başvurusunda bulunmak isteyenlerin devlet okulunda eğitim alması gereklidir. Niagara College sertifika programları 1, 2 ya da 3 yıllık olmaktadır. Tüm bu sürelerin farklı oturum ve çalışma izinleri vardır. Bu konuda detaylı bilgiyi Global Vizyon danışmanlarından öğrenebilirsiniz.

Niagara College bulunduğu lokasyon bakımında da cezbedicidir. Okul filmlerde görmeye aşina olduğumuz Niagara Şelalesi’ne yakındır. Ayrıca okulun kampüsleri öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun tasarlanmış olup, her yere ulaşım kolaylığına sahiptir. Eğitim alırken bulunduğu coğrafyayı keşfetmek isteyenler için Niagara College güzel bir seçim olacaktır. 


Lokasyon

Lokasyon

Niagara College, Niagara Bölgesi’nin kalbinde yer almaktadır. Ontario Eyaleti’ndeki Niagara Bölgesi’nin hemen her noktasına ulaşmış olan Niagara College bölgede hakimiyeti olan okullardandır. Okulun iki kampüsünden biri Welland’da diğeri ise Niagara-on-the-Lake Bölgesi’nde yer almaktadır. 


Niagara College Başarılar

 • Niagara College öğrencilerinin %80’inin 6 ay içinde iş bulmaktadır.

 • Kanada’daki işverenlerin %94’ü Niagara College’den mezun öğrencilerden memnundur.

 • Niagara College; bulunduğu bölgenin en hızlı büyüyen kolejidir.

Okul Kabul Şartları

 • Transkript

 • IELTS ve TOEFL yeterlilik belgesi

 • Lise veya lisans diploması

Öğrenci Yorumları

Uzun yıllardır turizm sektöründe çalışıyorum. Niagara College sertifika programlarını; bu okulun turizm alanında Kanada’nın en iyilerinden olduğunu bilerek seçtim. Bunca yıl deneyimim olmasına rağmen programda sayısız şey öğrendim. Şu an hedeflerime doğru emin adımlarla ilerliyorum.


Özlem Öz
Öğrenci Yorumları

 Yurtdışı sertifika programlarını bir yıl boyunca araştırdım ve Niagara College’da karar kıldım. Turizm mezunuyum ve bu alanda ilerlemek istiyorum. Niagara College’ın turizm alanında Kanada yurtdışı sertifika programlarının en iyilerinden olduğunu öğrendim. Aldığım eğitim kalitesi bunun sebebini anlamamı sağladı. 


Anıl Balcı
Öğrenci Yorumları

Yurtdışında eğitim almayı, çalışmayı ve yaşamayı istiyordum. Bunu da çok geç olmadan yapmak istedim. Global Vizyon danışmanlarına isteklerimi anlattığımda bena yurtdışı sertifika programlarını önerdiler. Benim için en uygun Kanada sertifika programları oldu. Niagara College turizm ve hizmet alanında en iy kolejlerden olduğundan bu okulu seçtim çünkü benim alanıma uyuyordu. Gayet keyifle okuyup, çalışıyorum. Mezuniyetin ardından kalmayı düşünüyorum.

İbrahim İbrahimoğlu
Neden Niagara College Kanada

Niagara College yaptığı yatırımlar ile son yıllarda bulunduğu bölgenin ön plana çıkan okullarından biri haline gelmiştir. Okul; eğitmen kadrosuna ve kampüslerine yaptığı yatırımlarla güçlenmiştir. Öğrenciler; Niagara Canada’da, ihtiyaçlarına göre düzenlenmiş kampüsün konforunda alanının önde gelen isimlerinden eğitim almaktadır. Bu öğrencilerin motivasyonlarını artırıp eğitimlerine dört elle sarılmalarını sağlar. 


Niagara College İngilizce dil yeterliliği olmayan öğrencileri Kanada dil okulu aramakla uğraştırmaz. Öğrenci bir de Kanada İngilizce dil kursu fiyatlarını düşünmez. Niagara College’ın verdiği dil okulu hizmetinden yararlanıp yeterli seviyeye ulaştıktan sonra yurtdışı sertifika programlarına başlayabilir. 


Niagara College fiyatları öğrenci bütçesini zorlamadığından, bu okulda eğitim almak öğrenciler için doğru tercih olacaktır. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım