Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Leiden University

Leiden University – Leiden Üniversitesi

1575 yılında kurulan, 1990’da ana kampüsünü açan ve bünyesindeki tüm çalışmalarında ileri görüşlü ve bağımsız bir duruş sergileyen Leiden Üniversitesi, Hollanda’nın öncü okullarından biri olarak biliniyor. Leiden Üniversitesi bölümleri, 35.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Kaliteli eğitmen kadrosu sayesinde başta güzel sanatlar, felsefe, siyasal bilimlerdeki araştırmalarıyla birçok ödül kazanan Leiden Üniversitesi, burs olanakları da sunuyor. İş hayatında başarıyı hedefleyen, kariyerinde üst basamaklara tırmanmak isteyen herkes için ilk tercih olarak gösterilen Leiden Üniversitesi; lisans ve yüksek lisans programları ile kapılarını açıyor. 


Leiden Üniversitesi kampüsünde; kütüphane, kitapçı, postane, sağlık merkezleri, fitness merkezleri, yemek alanları bulunuyor. Danışmanlık merkezleri ile öğrencilerinin yanında olan Leiden Üniversitesi, ilk yılındaki öğrencilerine yurt imkanı da tanıyor. Leiden Üniversitesi bölümleri, öğrencilerinin eğitim hayatını desteklerken, aylık masraflarını karşılamalarına yardımcı olacak iş imkanları sağlayarak sosyal hayatlarında da destek oluyor. Okul, öğrencilerin kampüs içindeki hobi merkezleri ve öğrenci kulüplerinde çalışmasını mümkün kılıyor. 


Leiden Üniversitesi, kişisel ve akademik hayatınızı genişletmenizde büyük katkı sağlıyor, Leiden ve Lahey kampüsleri ile araştırmaya dayalı bir eğitim sunuyor. Bilimsel araştırmaları ile güvenli, sağlıklı, sürdürülebilir, adil bir dünyaya katkıda bulunan Leiden Üniversitesi, Delft ve Erasmus University Rotterdam gibi dünyanın önde gelen üniversiteleri ile birlikte sürdürdüğü araştırmalar sayesinde sunduğu eğitimi güçlendiriyor. Leiden Üniversitesi’nde Lisans, Master ve Doktora programlarının yanı sıra, kendi alanınız dışındaki programlardan ders alarak bölümünüzdeki başarıya yenilerini ekleyebilir, daha geniş bir alanda bilgi ve donanıma sahip olabilirsiniz. 


Hollanda araştırma üniversiteleri arasında önde gelen Leiden Üniversitesi bölüm ücretleri 15.000-20.000 dolar arasında değişiyor. İş hayatına bir adım önde başlamak ve hayallerinin peşinden koşmak isteyen öğrencilerin, Leiden Üniversitesi başvuru için 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. “Leiden Üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Leiden Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Leiden Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Leiden Üniversitesi Hakkında Bilmeniz Gerekenler:

Leiden Üniversitesi (1575) Hollanda’nın en eski üniversitesidir. Birçok alanda Avrupanın en önde gelen üniversiteleri arasındadır. Üniversitemöiz 400 uluslararası öğrencisine İngilizce Yurtdışında Eğitim, Yüksek Lisans ve PhD programları sunmaktadır ve “EUROPAEVM” ağı, coimbra Grup ve Avrupa Araştırma Üniversiteleri Topluluğu kurucu üyesidir.

 

Leiden Üniversitesi yaklaşık 1600 uluslararası öğrenci dahil olmak üzere 16000 kayıtlı öğrencisiyle tanınmış bir üniversitedir. Üniversite’de çeşitli dallarda Nobel ödülüne aday gösterilmiş bir çok seçkin aydın ve bilim adamı yetiştirmiştir.

Sayıları hızla artan uluslararası öğrenciler ve öğretim görevlileri üniversite bünyesindeki eğitimleri ve araştırmalarıyla kendilerini geliştirmektedir. Üniversite 9 fakülteye sahiptir: Arkeoloji, Hukuk, edebiyat, Tıp, Doğal bilimler, Felsefe, Sosyal bilimler, İlahiyat ve Yaratıcı Sanatlar. Bunlara ek olarak Asya, Afrika ve Amerikan yerlileri dilleri ve kültürlerinden hukuka ve çeşitli bilim dallarına kadar bir çok alanda 80’den fazla program sunulmakatdır.

Modern bilimsel, tıbbi araştırma ve öğretim Leiden Üniversitesi’nde Herman Boerhaave (1668-1738) ile başladı. Leiden özgün buluşların mekanıdır; ışığın kırılması(Snellius), kondansatör (Van Musschenbrook), termodinamiğin moleküler temeli (Van der Vaals), elektron teorisi (Lorentz), süperiletkenlik ( Kamerlingh Onnes), electrokardiografi (Einthoven), galaksinin yapısı ve kuyrukluyıldızların kaynağı (Oort). Albert Einstein da Leiden üniveristesinde bir kürsüye sahipti. Leiden Üniversitesi 4 asırdır Avrupa’nın en seçkin bilim merkezidir. 

Leiden Üniversitesi başvuru zamanı

İş hayatına bir adım önde başlamak ve Hollanda’nın yaşam standartları yüksek imkanlarıyla hayallerinin peşinden koşmak isteyenlerin, Leiden Üniversitesi’ne 15 Ocak’a kadar başvurması gerekiyor.

Üniversitenin Sağladığı Kolaylıklar:
Leiden Üniversitesi, öğrencilerine burs olanakları da sunuyor. Danışmanlık merkezleri ile öğrencilerinin yanında olan Leiden Üniversitesi, ilk yılındaki öğrencilerine yurt imkanı da tanıyor. Leiden Üniversitesi, öğrencilerinin sosyal hayatlarını destekleyen hobi merkezleri ve öğrenci kulüpleri ile bilinirken; öğrenciler, aylık masraflarını karşılamak üzere üniversite bünyesinde iş de bulabiliyor.

Devamını Oku

Leiden Üniversitesi bölümleri

 • African Languages and Cultures (BA)
 • Ancient Near Eastern Studies (BA)
 • Archaeology (BA)
 • Art History (BA)
 • Arts, Media and Society (BA)
 • Astronomy (BSc)
 • Bio-Pharmaceutical Sciences (BSc)
 • Bioinformatics (BSc)
 • Biology (BSc)
 • Biomedical Sciences (BSc)
 • Chinese Studies (BA)
 • Classics (BA)
 • Clinical Technology (BSc)
 • Computer Science & Economics (BSc)
 • Computer Science (BSc)
 • Criminology (BSc)
 • Cultural Anthropology and Development Sociology (BSc)
 • Dutch Language and Culture (BA)
 • Dutch Studies (BA)
 • Economics, Public Administration and Management (BSc)
 • English Language and Culture (BA)
 • Film and Literary Studies (BA)
 • French Language and Culture (BA)
 • German Language and Culture (BA)
 • Heritage and Society (BA)
 • History (BA)
 • International Business Law (LL.B.)
 • International Relations and Organisations (BSc)
 • International Studies (BA)
 • Italian Language and Culture (BA)
 • Japanese Studies (BA)
 • Korean Studies (BA)
 • Latin American Studies (BA)
 • Law (LL.B.)
 • Law - Economics (LL.B.)
 • Liberal Arts and Sciences: Global Challenges (BA/BSc)
 • Life Science & Technology (BSc)
 • Linguistics (BA)
 • Mathematics (BSc)
 • Medicine (BSc)
 • Middle Eastern Studies (BA)
 • Molecular Science & Technology (BSc)
 • Notarial Law (LL.B.)
 • Pedagogical Sciences (BSc)
 • Philosophy (BA)
 • Philosophy: Global and Comparative Perspectives (BA)
 • Physics (BSc)
 • Policy, Public Administration and Organisation (BSc)
 • Political Science (BSc)
 • Psychology (BSc)
 • Public Administration Science (BSc)
 • Rechtsgeleerdheid (specialisation) (LL.B.)
 • Rechtsgeleerdheid - Entrepreneurship and Management (LLB)
 • Religious Studies (BA)
 • Russian Studies (BA)
 • Security Studies (BSc)
 • South and Southeast Asian Studies (BA)
 • Tax Law (LL.B.)
 • Urban Studies (BA)
 • World Archaeology (BA)

Lokasyon

Leiden Üniversitesi, Amsterdam’a 30 dakika mesafedeki Leiden bölgesinde bulunuyor. Öğrencilerin sosyalleşme ve toplanma alanı olan Rhine Nehri, şehrin ortasından geçiyor. Genç nüfusa sahip sakin bir şehir olan Leiden’da çoğunlukla bisiklet ile ulaşım tercih ediliyor. Şehirde yapılacak en güzel şey ise nehirde kano gibi su sporlarıyla iliglenmek. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım