Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Stafford House School of English Canterbury

Stafford House School of English, Canterbury Hakkında Genel Bilgiler

Stafford House School of English, Canterbury, İngiltere’nin güzel ve yeşillikler ile dolu olan tarihi Canterbury şehrinde bulunan bir dil okuludur. Okulun, öğrenciler ile daima ilgilenen ve onlara öğrenim yolculuklarında her zaman yardımcı olan bir akademik kadro vardır.

Stafford House School of English, Canterbury içinde son derece modern ve öğrenci dostu donanımlar bulunduran bir dil okuludur. Okul içerisinde ücretsiz Wi-Fİ, bir adet kütüphane, geniş bir okul bahçesi, çalışma odaları, akıllı tahtalar ve daha da fazlası bulunmaktadır.

Student lounge

Dünyanın çeşitli yerlerinden gelen öğrenciler, Stafford House School of English, Canterbury’da güzel arkadaşlıklar kurarken aynı zamanda İngilizcelerini de geliştirmektedirler.

Neden Stafford House School of English, Canterbury?

Canterbury, 'İngiltere Bahçesi‘ olarak bilinen İngiliz kırsallarının kalbinde yer almaktadır. İngiltere'nin bu bölgesinin inanılmaz bir tarihi bulunmaktadır ve gezilen her yerde kaleler bulmak mümkündür. Stafford House School of English, Canterbury, şehrin merkezine sadece birkaç dakika uzaklıktadır, bu nedenle İngiltere’nin en klasik yerlenini görmek ve gezmek isteyen öğrenciler için güzel bir seçenektir.

Stafford House School of English, Canterbury’de tüm İngilizce seviyelerine uygun bir dizi programlar bulunmaktadır. Canterbury'de İngilizce öğrenme yolculukları boyunca öğrencileri geliştirecek ve yönlendirecek bir uzman öğretmen kadrosu bulunmaktadır. Okulun personeli ve öğretmenleri, öğrencileri İngiliz dili ve kültürüne sokmak için ekstra çaba göstermektedir.

Stafford House School of English, Canterbury, kaliteli materyallere ve etkin eğitim metotlarına sahiptir. Okul, öğrencilerine genel İngilizce ve sınav İngilizcesi’nin yanında üniversite hazırlık programları gibi seçenekler de sunmaktadır. Stafford House School of English, Canterbury, çeşitli özellikleri ve sunduğu imkanlardan dolayı yurt dışında dil okulunda okumak isteyen Türk öğrenciler için oldukça popüler bir seçenektir.


Stafford House School of English, Canterbury girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz

Stafford House School of English, Canterbury Kursları

GENEL İNGİLİZCE KURSU

Başlangıç seviyesinden yeterlilik seviyesine kadar ve farklı bütçelere uygun, heyecan verici Genel İngilizce kursları ve ikinci dil kursları olarak İngilizce sunulmaktadır. Ayrıca, öğrencilerin ihtiyaçlarına en uygun kursu seçme esnekliği sağlayan zaman çizelgeleri de sunulmaktadır.

MESLEKİ İNGİLİZCE KURSU

Bu kurslar, sunumlar, toplantılar ve müzakereler gibi çeşitli iş bağlamları için öğrencilerin İngilizce becerilerini ve öz güvenini geliştirir. Müfredat, pratik becerileri, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanmış iş ve sektöre özgü bir dil ile birleştirir, böylece öğrenciler gelecekteki müşterileri ve meslektaşlarıyla doğru etkiyi yaratabilir.

SINAV HAZIRLIĞI KURSU

Tüm İngilizce sınavına hazırlık kursları, öğrencilerin başarıya ulaşmalarını sağlamak için sınavları ayrıntılı olarak kapsar. IELTS ve Cambridge sınavına hazırlık kursları, öğrencilerin ihtiyaç duydukları sonuçları elde etmek için geçmiş kağıtları ve sınav tekniklerini kullanarak onlara gerekli becerileri ve İngilizce dilini öğretmek için tasarlanmıştır.

EKSTRA SEÇENEKLER

Bire Bir İngilizce ve İngilizce Grup Kursları tamamen öğrencilerin ihtiyaçlarına ve öğrenme hedeflerine göre uyarlanmaktadır. Bunlar, dil becerilerini kısıtlı bir zaman diliminde veya belirli bir ilgi alanında geliştirmek isteyen bireyler veya öğrenci grupları için idealdir.


İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Stafford House School of English, Canterbury Ulus Dağılımları

Öğrenci çeşitliliği, Stafford House School of English, Canterbury'deki İngilizce kurslarında öğrencilerin ilerlemesinin anahtarıdır ve Stafford House'ın tüm merkezlerinde geniş bir milliyet karışımı bulunmaktadır.

Öğrenciler arasında, yurt dışında dil okulu okumak isteyen Türk öğrenciler ve yetişkinlerin de bulunduğu Stafford House School of English, Canterbury’de en çok aşağıdaki 10 ülkeden öğrenciler okumaktadır;

 • ÇİN 
 • KOLOMBİYA 
 • BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ
 • İSVEÇ
 • JAPONYA
 • İTALYA
 • TAYLAND
 • GÜNEY KORE
 • SUUDİ ARABİSTAN
 • TÜRKİYE 

Stafford House School of English, Canterbury Yaş Dağılımları;

Stafford House School of English, Canterbury’de her yaştan ve her geçmişten gelen öğrenciler bulunmaktadır. Okula yıl boyunca hem yetişkin öğrenciler hem de 12 yaş ve üstü (Londra'da 14 yaş ve üstü) genç öğrenci grupları katılmaktadır.

Stafford House School of English, Canterbury’de öğrenciler çoğunlukla 18-25 yaş arası ortalığındadır fakat bu yaş grubundan daha da büyük olan yetişkinler de bulunmaktadır.

Stafford House School of English, Canterbury Sosyal Aktiviteleri;

Öğrenciler, mola, öğle yemeği, akşam ve hafta sonu zamanları da dahil olmak üzere, diğer öğrencilerle tanışmak adına İngilizce konuşabilirler. Her hafta düzenlenen sosyal aktiviteler, öğrencilerin arkadaş edinmek ve konuşma becerilerini geliştirmeleri için bir fırsat tanımaktadır.

Okulun sosyal aktiviteleri arasında;

 • Canterbury gezme turu
 • Film akşamı 
 • Afrika davul konseri
 • Pub gecesi (18+)
 • Canterbury Katedrali turu
 • Londra, Cambridge, Brighton ve Deniz kenarı gezileri
 • Uluslararası eğlence gecesi
 • Hazine avı
 • Karaoke gecesi
 • Spor akşamı

Ve daha fazlası bulunmaktadır.

Stafford House School of English, Canterbury Konaklama Seçenekleri

Stafford House bir dizi konaklama seçeneği sunmaktadır. İster öğrenci yurdunda ister İngilizce konuşan bir aileyle bağımsız olarak yaşamak olsun, Staffor House öğrenciler için esnek konaklama seçenekleri sunmaktadır.

HOMESTAY

En popüler konaklama seçeneklerimizden biri olan homestay, İngilizce konuşan bir aile yanında konaklarken, öğrencilerin ev sahipleriyle İngilizce dil çalışmalarına bir olanak tanır ve onlara İngiliz kültürü hakkında bilgi edinmek için eşsiz bir fırsat sunar.

Stafford House, öğrencileri doğru homestay seçeneği ile eşleştirmek için elimizden geleni yapmaktadır. Homestay programlarımından faydalanarak İngiliz kültürünü gerçekten deneyimlemek isteyen öğrenciler için en uygun homestay deneyiminin bulunabilmesi için okula gelmeden 4 hafta önce konaklamalarını ayarlamaları için okula haber verilmelidir.

YEAR-ROUND RESIDENCE 18+

Eylül 2020 'de yapımı tamamlanan Holmes House, öğrencilere özel banyo, çalışma alanı ve bol miktarda depolama alanı içeren tamamen mobilyalı odalar sunan modern bir öğrenci yurdudur. Rezidans, Canterbury şehir merkezine sadece birkaç dakika uzaklıktadır ve yakınlarda çok sayıda kafe, restoran, mağaza, park ve ilgi çekici yerler bulunmaktadır.

SUMMER RESIDENCE 16-17

Temmuz ve Ağustos aylarında 16 ve 17 yaşındakiler için tam denetimli konutlar sunuyoruz. Bu, bu yaş grubu için tasarlanmış bir sosyal programın yanı sıra tam pansiyon yemek hizmeti ile birlikte gelir.

Rezidanslar arasında Stafford House kantininde kahvaltı, öğle ve akşam yemeği ve yatılı konut bekçileri yer almaktadır. Bu, 18 yaşın altındaki öğrenciler için aile yanında konaklamaya kıyasla güzel bir alternatiftir.


İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Stafford House School of English, Canterbury Fiyatları

Stafford House School of English, Canterbury maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Stafford House School of English, Canterbury Öğrencilere Sağlanan Burslar ve İmkanlar

Stafford House School of English, Canterbury’nin burs olanakları, başvuru şartları ve değerlendirme süreci gibi konular hakkında detaylı bir bilgi alabilmek ve bu fırsatlardan yararlanabilmek için Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Firmamız yurt dışı eğitim danışmanlığı konusunda uzman bir kuruluş olarak, başvuru süreciniz boyunca size rehberlik sağlayacak ve burs imkanlarından en iyi şekilde yararlanmanız adına size özel danışmanlık hizmetleri sunacaktır.

Öğrenci yorumu

Selçuk Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunu genç bir mühendisim. Şimdi güzel ülkemden binlerce kilometre uzakta Toronto’dayım. ILAC dil okulunda 36 hafta dil eğitimi almaya Global Vizyon Yurtdışı Eğitim’in deneyimli danışmanı Yasemin Yener ile karar verdik. En baştan beri hep güzel olacağına inandık. Geç oldu ama öyle de oldu... Benden inancını ve desteğini hiç esirgemediği için minnettarım. Ayrıca yol arkadaşı olarak bir can taşıdım Kanada’ya, siz de bir hayvan dostumuzu sevileceği bir yuvaya kavuşturabilirsiniz. Bu konuda bilgi almak isteyen arkadaşlarım benimle iletişime geçebilir. Canım ülkeme Kanada’dan sevgilerimle. Ersoy Özcan

Ersoy Özcan Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım