Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Avusturya'da Dil Okulu

Avusturya'da Dil Okulu

Almanca’yı Uygun Fiyatlara Öğrenmek İsteyenler Avusturya’da Buluşuyor.
Ana dil olarak Almancanın konuşulduğu Avusturya dil eğitimi almak isteyenler tarafından sıkça tercih edilen br ülkedir. Gerek farklı ve etkileyici şehir dokusu, gerek tarihi güzellikleri, gerekse cezbedici mutfağıyla Avustruya; Almanca öğrenmek isteyenlerin tercih noktalarından biri olmuştur. Her yıl dünyanın en yaşanabilir ülkeleri listesine ilk sıralardan giren Avusturya öğrenciler için güvenli bir alternatiftir. Avrupa kültürünün önemli merkezlerinden olan Avusturya’da eğitim alan kişiler kendilerini kişisel olarak da geliştirme imkanı yakalar. Ülke; sanatı, mimarisi, düzenli sokakları, kültürlü halkı ile ziyaretçilerini kendilerini geliştirmeye sevk etmektedir.Dünyada en çok konuşulan dillerden olan, özellikle mühendislik, teknoloji ve iş dünyasında sıkça kullanılan ve bu alanlarda çalışanlar için öğrenmesi zorunluluk olan Almanca, Avusturya’da kısa sürede ve akıcı şekilde öğrenilebilir. Devlet tarafından standart bir seviyeye getirilen ve kaliteli eğitim veren eğitim kurumlarından mezun olan öğrenciler Almanca’yı günlük yaşamda ve iş hayatında akıcı ve etkileyici bir şekilde kullanabilmektedir.Avusturya’da Viyana ve Salzburg şehirlerinde dil eğitimi alınabilmektedir. Bu ülkedeki dil okulları Avusturya Hükümetinden onaylı öğrenci belgeleri alırlar, bu sayede öğrenciler dünya çapında geçerli dil yeterlilik belgelerine sahip olurlar.

Devamını Oku
Program

Avusturya’da her seviyeye, her yaş grubuna ve her ihtiyaca yönelik dil kursları mevcuttur. Genel Almanca, Yoğun Almanca, İş Almancası… gibi programlara katılınabilir. Dilin en doğru şekilde öğrenilebilmesi için öğrencinin ihtiyaçlarının farkında olması gerekir. Öğrenci; Almanca eğitim verecek bir üniversite okumak üzere Almanca öğrenmek istiyorsa buna göre, iş dünyasından kopmamak, son gelişmeleri takip edebilmek ve iş ortaklarıyla anlaşabilmek istiyorsa ona göre düzenlenen bir programa katılmalıdır.Dersler genellikle haftada 25 saattir. Sınıf mevcutlarının 15 kişiyi aşmaması amaçlanır. Öğrenciler kursa başlamadan önce seviye belirleme sınavına girer ve seviyelerine uygun sınıflarda eğitim alırlar. Eğitmenler öğrenciler ile birebir ilgilenerek, dili öğrenmelerini amaçlar.Avusturya’daki dil okulları dünya çapında iyi eğitim verildiği bilinen, güvenilir kurumlardır. Eğitim kalitesi belirli bir standarta oturtulduğundan öğrenciler hızlı bir şekilde ilerleme kaydetmektedirler. Öğrenci dili hem sınıfta hem de günlük hayatın içerisinde öğrenebilmektedir. Öğrencinin günlük hayata karışıp, anadili Almanca olan kişilere pratik yapabilmesi adına bu okullar çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. Ders sonrası ve haftasonu düzenlenen geziler ve etkinlikle sayesinden öğrenci sosyalleşme imkanı bulur ve daha fazla insanla diyalog kurar. Bu öğrencinin hem Almancasını geliştirmesini sağlar, hem de öğrenci sosyalleşerek bulunduğu çevreye daha kolay adapte olur.

Devamını Oku
Konaklama

Avusturya’da da diğer tüm ülkelerde olduğu gibi yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri mevcuttur. Her iki alternatifte de öğrencinin  güvenliği ve konforu gözetilmektedir. Aile ile konaklama ülke insanlarını kültürel olarak daha iyi tanıma ve ana dili Almanca olanlarla daha fazla zaman geçirmek imkanı sunmaktadır. Yurtlarda ise öğrenci farklı milletlerden ve kendi yaş grubundan gençlerle kaynaşabilir ve kendi işini kendisi hallederek sorumluluk duygusunu geliştirebilir. Bunun yanı sıra konforuna çok düşkün öğrenciler ev kiralama ve otelde konaklama gibi seçenekleri de tercih edebilmektedir. Fakat bu tip konaklamalar oldukça maliyetli olmaktadır.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım