Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Avustralya'da Lisans Eğitimi

Avustralya; kaliteli eğitimi, sıcak insanları, yüksek yaşam standartları ve eşsiz doğasıyla; yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyenleri cezbediyor... Lokasyon olarak ülkemize uzak olmasından dolayı diğer ülkelere nazaran daha az talep gören Avustralya üniversitelerine başvurular son yıllarda artış gösteriyor. Ülkenin dünya çapında kabul gören üniversite sayısının artması, yüksek kalitedeki akademik eğitimi, gelişmiş ve donanımlı üniversitelere sahip olması, ulaşım ve iletişimin gelişmesi, sosyal imkanları ve yaşam standartlarının yüksekliği bu talebi artırmıştır.

Devamını Oku

Avustralya Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Avustralya’da üniversite eğitimine başlamak isteyenlerin 12 yıllık zorunlu eğitimini tamamlamış ve liseden mezun olması gereklidir. Bazı ülkeler Türkiye’deki üniversite giriş sınav sonuçlarından gerekli puanları görmek istese de Avustralya’da böyle bir zorunluluk yoktur. Lise mezuniyet puanınız ve İngilizce yeterlilik belgeniz üniversitelere kabul edilirken en etkili donelerdir. Avustralya’da üniversite eğitimi almak için diploma notunun 100 üzerinden en az 70 olması gerekir. IELTS sınavından da minimum 6.0 puan almak Avustralya üniversitelerine kabul edilmeyi sağlayacaktır. İngilizce dil yeterliliği olmayanlar bir süren hazırlık programlarında hem İngilizcelerini gerekli seviyeye çıkarma hem de üniversite sürecine akademik olarak hazırlanır. Avustralya üniversiteleri niyet mektubu ve özgeçmişe de önem verir. İyi yazılmış bir niyet mektubu ve başarılarla dolu bir özgeçmiş öğrencileri bir sonraki seviyeye taşır. Bahsedilen belgeler öğrenci hakkında okula ekstra bilgiler verecektir. Bu sebeple önemlidirler. Bunun haricinde daha detaylı bilgiler için Global Vizyon’un deneyimli danışmanlarıyla birebir görüşmenizi ve seçeceğiniz üniversiteye dair özel bilgiler almanızı öneririz.

Devamını Oku

Neden Avustralya’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

Avustralya üniversitelerinde eğitim almak için pek çok sebep vardır. Avustralya’da lisans eğitimi almak akademik ve kişisel olarak gelişimi beraberinde getirir. Avustralya üniversitelerinde eğitim almanın olumlu yönlerinden bahsetmeden önce Avustralya’da lisans eğitim hakkında kısa bilgi verilmesi doğru olacaktır. Avustralya eğitim sistemi İngiltere’deki eğitim sistemiyle aynı şekilde işler. Lisans eğitimi 1 yıl hazırlık, 3 yıl eğitim şeklinde sunulmaktadır. Avustralya’da lisans eğitimi şubat ayında başlar. Eğitim dili İngilizcedir. Bazı Avustralya üniversitelerinde çift dilli programlar da sunulur. Bu sayede öğrenci okuldan mezun olduğunda iki dili birden konuşabilir. 


Avustralya üniversitelerinde çift ana dal yapmak oldukça yaygındır. Öğrencinin isteği ve yeterliliğine bağlı olarak üniversiteler böyle bir seçenek sunar. Avustralya’da lisans eğitiminde özellikle mühendislik, teknoloji, tıp, finans ve çevre bilimleri alanları tercih edilir.

Avustralya üniversiteleri; devlet okulları ve özel okullar olarak ayrılır. Uluslararası öğrenciler genellikle devlet okullarına başvurmaktadır. Avustralya üniversitelerine kabul şartları İngiliz üniversiteleriyle benzerdir. Lisans eğitimi genellikle 3 yıldır fakat uluslararası öğrenciler için bu süre uzayabilir. Avustralya’da üniversite eğitimi almak isteyen Türk öğrenciler üniversiteye başlamadan önce ‘foundation’ adı verilen temel hazırlık programından geçerler. Bu da üniversiteye başlamadan önce 1 yıl daha ekstra eğitim almak anlamına gelir. Foundation programlarında öğrenci hem İngilizcesini geliştirir hem de üniversiteye başlamadan önce eğitim sistemi hakkında bilgi sahibi olur ve yavaş yavaş ana dersleri görmeye başlar. Hazırlık programı hakkında detaylı bilgi almak için ‘Avustralya’da Üniversite Hazırlık’ başlığını inceleyebilirsiniz.


Avustralya öğrencilere daha önce görmedikleri bambaşka bir doğa ve ülke sunmaktadır. Öğrenci Avustralya’da yaşayacağı süre boyunca pek çok farklı etkinliğe katılacak, kendini pek çok konuda geliştirecek, farklı kültürler tanıyacak, doğanın keyfini çıkaracak, sosyal ve sportif pek çok aktivite yapacaktır. Sıcak, samimi ve enerjik Avustralya halkı öğrencilere tüm süreç boyunca yardımcı olacaktır. Ülkeye giden pek çok genç Avustralya halkının büyük desteğiyle karşılaşmış ve bu sayede ülkeye adapte olmaları kolaylaşmıştır.

Devamını Oku

Avustralya’da Lisans Eğitimi için Gerekli Belgeler

 • Okulu seçme sebebini anlatan bir yazı ve niyet mektubu
 • İngilizce dil sınav sonuç belgeleri: TOEFL, IELTS, CAE…
 • Lise mezuniyet belgesi ve not ortalaması
 • Oluşacak masrafları karşılayacak maddi bir kaynağın gösterilmesi
 • Referans mektupları ve yapılan sosyal faaliyetleri anlatan belgeler

Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

Konaklamalar her ülkede olduğu gibi üniversite kampüsü içerisinde bulunan yurtlar, özel yurtlar ya da aile yanında yapılabilmektedir. Bu noktada öğrencinin ne istediği ve kendini nasıl rahat hissedeceği önemlidir. Sayılan bu konaklama seçeneklerinin her birinin kendine göre artısı bulunur. Unutulmaması gereken nokta Avustralya üniversitelerine giden bir öğrenci hangi tip konaklamayı seçerse seçsin güven ve huzur içerisinde olacaktır.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
 • Nasıl Başvuru Yapabilirim?

  Avusturalya’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin yurtdışı eğitim danışmanları aracılığıyla süreci yönetmesi hem doğru kararlar almasına hem de kabul oranını  artırmasına yardımcı olacaktır. Global Vizyon'un deneyimli danışmanları öğrencilerin başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmektedir. Öğrenciler başvuracakları okulu ve bölümü danışmanlarıyla seçtikten sonra doğru yönlendirmelerle evraklarını hazırlayıp süreci başlatacaktır.

 • Süreç Nasıl İşlemektedir

  Avustralya’da lisans eğitimi alacak öğrenci danışmanlarıyla birlikte üniversite ve bölüm seçimini yapar. Gerekli evrakları danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlar. Evraklar okulun başvuru dönemlerinde iletilir ve gelen cevabın ardından öğrencinin Avustralya’ya gidiş işlemleri başlatılır. Öğrencinin konaklaması, uçuşları ayarlanır, gerekli oryantasyondan geçirilir ve Avustralya’ya gidişi sağlanır. Öğrenci eğitim süresi boyunca yaşadığı sıkıntılı durumlarda Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilir. 


 • Avustralya Üniversite Fiyatları

  Avustralya üniversite fiyatları; Amerika’da üniversite ve İngiltere’de üniversite fiyatlarına göre daha makuldur. Bu sebeple son yıllarda Avustralya üniversitelerine olan başvurularda artış görülmektedir. Avustralya üniversite fiyatlarına ilişkin genel bilgiler aşağıda paylaşılacaktır. Fakat en net bilgi Global Vizyon danışmanlarından alınabilir. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım