Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

KTH Royal Institute of Technology

KTH Royal Institute of Technology – KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü

1827 yılında kurulan, İsveç’in en büyük ve en saygıdeğer üniversitelerinden biri olan KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü, İsveç’in teknolojik alandaki yeniliklerinin merkezinde yer alıyor.


Kampüsü Stockholm’de bulunan KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü, yaklaşık 15.000 öğrenciye eğitim veriyor. Mimarlık Fakültesi, Elektrik Mühendisliği ve Bilgisayar Bilimi Fakültesi, Endüstri Mühendisliği ve Yönetim Fakültesi, Kimya Mühendisliği, Biyoteknoloji ve Sağlık Fakültesi ve Mühendislik Bilimi Fakültesi’nden oluşan KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü, Avrupa’nın önde gelen teknik ve mühendislik yüksekokullarından biri sayılıyor.


KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü bölümleri arasında; İngilizce eğitim veren Bilim ve Teknoloji alanındaki 3 yıllık lisans eğitimleri ve yine İngilizce eğitim veren 60’ın üzerinde yüksek lisans programı bulunuyor. KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü bölümleri arasındaki Avrupa'nın en iyi Teknik ve Mühendislik Okulu, inovasyonun önemli bir merkezi. İlham veren araştırmacılar ve öğretim üyeleri ile İsveç’in en büyük teknik araştırma eğitimini sunan KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü, dünyanın her yerinden gelişim ve yenilik için gelen öğrencilere ev sahipliği yapıyor.


Dünya ve gelecek için çalışmalarını sürdüren KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü; iklim değişikliği, gelecekteki enerji arzı, kentleşme ve hızla artan yaşlı nüfusu, yaşam kalitesi gibi insanlığın en büyük sorularına sürdürülebilir çözümler arıyor. KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü; bilim, mimari, endüstriyel yönetim, şehir planlama ve felsefe alanlarında lider araştırmalar düzenleyerek, çalışmalarını büyük bir ciddiyetle sürdürüyor. “KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz.


Bilim ve teknolojinin inovasyon ile bir araya geldiği KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü bölüm ücretleri 270.000-600.000 SEK arasında değişiyor. KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü başvuru yapacak öğrencilerin 15 Ocak tarihine dek belgelerini iletmesi gerekiyor. KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü başvuru zamanı

KTH Royal Institute of Technology’ye kayıt için son başvuru tarihi 15 Ocak.

KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü bölümleri:

Physics & Astronomy

Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences

Chemistry

Mathematics & Statistics

Biological Sciences

Computer Science

Mechanical & Aerospace Engineering

General Engineering

Chemical Engineering

Electrical & Electronic Engineering

Civil Engineering

Arts & humanities

Architecture Business & Management

Lokasyon

KTH Kraliyet Teknoloji Enstitüsü, Stockholm şehrindeki kampüsü ile öğrencilerine ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en kozmopolit şehirlerinden biri olan Stockholm, iş ve yaşam alanında dengeli sistemi ile tüm dünyadan öğrencileri ve araştırmacıları kendisine çekiyor. Birçok öğrencinin yaşamayı hayal ettiği bu şehir, sade ama bir o kadar zengin hayat sunuyor. Stockholm; tarihi dokusu, doğası ve yüksek kaliteli yaşam standardı ile adından sıkça söz ettiriyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım