Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Polonya'da Lisans Eğitimi

Polonya'da Lisans Eğitimi

Polonya kaliteli eğitimi, uygun eğitim ücretleri ve düşük yaşam giderleriyle uluslararası öğrenciler tarafından; yurtdışı lisans eğitiminde, en çok tercih edilen ülkelerdendir. Avrupa’nın en genç nüfusuna sahip ülkelerden olan Polonya; sıcakkanlı ve yardımsever halkı sayesinde öğrencilerin ülkeye kolay adapte olmasını sağlamaktadır. Yüksek kalitede eğitim verilen üniversiteleri ve gençler için oldukça keyifli şehir hayatıyla Polonya son dönemde öğrenciler arasındaki popülaritesini artırıyor. Ülke eşsiz doğası, tarihi, mimarisi ile öğrencilere üniversite hayatlarını unutulmaz bir ortamda geçirmelerini sağlıyor. Genç nüfusun oldukça yüksek olduğu ülkede okuyan öğrenciler; aldıkları dünya çapında geçerli diplomaların yanı sıra unutulmaz anılar biriktirerek ülkelerine dönüyorlar.


Neden Polonya’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

Polonya dünyanın en iyi üniversiteleri listesinde var olan üniversiteleriyle eğitimdeki başarısını kanıtlamış bir ülkedir. Polonya üniversiteleri uluslararası arenada saygı görür. Polonya; eğitim kalitesi yüksek fakat eğitim maliyetleri oldukça cazip bir ülkedir. Polonya üniversitelerinde uygun fiyatlara, dünya çapında geçerli bir diplomaya sahip olmak mümkündür. Polonya’da üniversite okurken sadece üniversite ücretlerinin düşük olması değil ülkedeki yaşam maliyetlerinin düşük olması da bütçeleri korur. Polonya para birimi olarak Euro değil Zloti kullanmaktadır. Bu da ülkede cazip fiyatlara yaşamayı kolaylaştırır.


Gerekli şartlar yerine getirildiği takdirde Polonya üniversitelerinden alınan tüm diplomaların YÖK denkliği bulunmaktadır. Bunun için alanında deneyimli yurtdışı eğitim danışmanlık firmalarıyla yola çıkmak önemlidir. Polonya uluslararası öğrencilere çalışma izni veren sayılı Avrupa ülkelerindendir. Polonya’da üniversite eğitimi alanlar part-time çalışma iznine sahiptir. Ayrıca Polonya üniversitelerinden mezun olanlar bu ülkede kalmak isterse bunun da yolu açıktır. Polonya’da lisans eğitimi alıp, mezun olduktan sonra bu ülkede geçici çalışma ve yaşama izni alınabilir.


Polonya, Avrupa’daki en genç nüfusa sahip ülkelerdendir. Aynı zamanda uluslararası öğrencilerin çok tercih ettiği bir ülke olduğundan bu ülkede zaman geçirmek keyiflidir. Öğrenciler keyifli bir sosyal ortamda lisans eğitimi alır. Polonya halkının oldukça sıcakkanlı ve yardımsever olması ve özellikle Türklere büyük sempati beslemeleri öğrenciler ülkeye hızlı adaptasyonunu sağlar. 


Polonya eşsiz doğal güzelliklere, mimariye ve tarih sahiptir. Ülkenin her bir şehrinde birinden farklı güzellikler keşfedilir. Ülkedeki bu çeşitlilik öğrencilerin; üniversite hayatları boyunca pek çok hobi edinmesini ve kültürel olarak gelişmelerini sağlar.Schengen vizesiyle giriş yapılan Polonya’da Avrupa’nın diğer ülkelerine de seyahat etme şansı yakalanır. Bu da öğrencilerin vizyonunu genişletmesini sağlar. 


Polonya Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

Polonya’da üniversite okumak için lise diplomasına sahip olmak yeterlidir. Türkiye girilen üniversite sınavında başarı beklenmez. Polonya üniversiteleri; başvuru yapan adayların lisedeki başarı durumlarını, yeterlilikleri inceler ve bu inceleme neticesinde karar verir. Polonya’da lisans eğitimi 3 yıl sürer. Bazı özel bölümlerde bu süre 4 yıla çıkabilir. Eczacılık, tıp ve diş hekimliği gibi bölümler ülkemizde olduğu gibi normal bir bölümden daha uzun sürmektedir. Tıp 6 yıl, eczacılık ve diş hekimliği 5 yıl, bazı mühendislik bölümleri ise 4 yıldır. 

Ülkede eğitim dili Lehçe’dir fakat uluslararası öğrencilerin yoğun başvuruları sonrasında pek çok Polonya üniversitesi İngilizce dilinde eğitim vermeye başlamıştır. Özellikle tıp, eczacılık, işletme ve mühendislik gibi sıkça tercih edilen bölümlerde eğitim dili İngilizcedir. Öğrencilerin IELTS sınavından minimum 6 alması gerekir. Özel üniversiteler kendi yeterlilik sınavlarını yapar. İngilizce yeterliliği olmayan yada bölüme hazırlanması gerektiğine karar verilen öğrencilere 1 yıl hazırlık eğitimi verilir. Bu hazırlık süresi sonrasında öğrenci İngilizcesini geliştirir, Polonya eğitim sistemine adapte olur ve eğitim alacağı bölüm hakkında bilgi edinir. Arzu eden öğrenciler; Polonya üniversitelerinde Lehçe hazırlık eğitimi alarak ikinci bir dil öğrenebilir ve bölüm seçeneklerini genişletebilir.   

Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık gibi tıbbi alanlarda okulların kendi giriş sınavlarına girilmelidir. Başarısız olan öğrencilere hazırlık eğitimi olanağı da sunulur. Mühendislik alanlarında da yine bir giriş sınavı yapılır. Sosyal bilimler alanlarında giriş sınavına gerek yoktur. 


Polonya’da Hazırlık Eğitimi için Gerekli Belgeler

Akademik Not Çizelgesi (Transkript)

Mezuniyet Diploması

İngilizce Yeterlilik Sertifikası – IELTS/TOEFL/PTE Test/Diğer.

Niyet Mektubu (Personal Statement)

Referans Mektupları

CV(özgeçmiş) Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

Polonya’da da tüm ülkelerde olduğu gibi yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Yurt konaklamaları oldukça konforlu olmasına rağmen uluslararası düzeyde çok öğrenci başvurduğu için kimi zaman yetersiz kalabilmektedir. Bu sebeple başvuruların erken yapılması önemlidir. Polonya üniversitelerinin yurt ücretleri diğer ülkelere oranla çok daha caziptir. Öğrenci ister yurtta, ister öğrenci evlerinde, ister aile yanında konaklama yapsın hepsinde aradığı konforu ve sıcaklığı uygun ücretlerde bulacaktır. Başvuru süreci ve hangi konaklama seçeneğinin öğrenci için en uygunu olduğuna dair ilgili kapsamlı bilgi Global Vizyon danışmanlarından alınabilir. 

Polonya Üniversite Fiyatları

Polonya’da üniversite fiyatları öğrencilerin ve ebeveynlerin en merak ettiği kısımlardan... Polonya’da üniversite okumak; Polonya para birimi Zlotinin; Dolar ve Sterlin gibi para birimlerine göre daha düşük seviyede olması dolayısıyla çok daha uygundur. Polonya’nın en iyi üniversitesinde bile eğitim alındığında fiyatlar cazip kalır. Polonya’da üniversite fiyatlarının uygun olması Polonya üniversitelerine başvuruların artmasını sağlar. Polonya’da üniversite fiyatları hakkında en doğru bilgiyi Global Vizyon danışmanlarına ulaşarak edinmenizi öneririz.


Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak
Bizimle konuşun

Polonya Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım