Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Kanada'da Lise Eğitim

Hayatına erken yaşta, güvenli bir ülkede, kaliteli eğitim alarak yön vermek isteyenlerin tercihi Kanada…
Dünyanın en güvenli ve en yaşanabilir ülkelerinden seçilen Kanada; erken yaşta yurtdışında eğitim almak isteyenler için en doğru adres olacaktır… Sıcak, samimi ve güvenilir insanlarla dolu olan ülke genç yaşta yurtdışına çıkacak ve ailesinden uzak yaşayanlar için yepyeni bir yuva olacaktır. Din, dil, ırk, cinsiyet ayrımcılığının en az olduğu ülkelerin başında gelen Kanada’da eğitime verilen önem çok yüksektir. Kanada; dünya sıralamasından en eğitimli ülkelerin başında gelmektedir. Bu ülkede öğretmen olabilmek için üniversiteden sonra 2-3 yıl süren özel bir eğitim alınmaktadır. Liseyi Kanada’da okuyan bir öğrencini kendini her yönde geliştirme, ilgi alanlarını keşfetme imkanı bulmakta ve liseden dünya çapında geçerliliği olan bir diplomayla mezun olmaktadır.

Devamını Oku

Eğitim Sistemi

Kanada'da temel eğitim 12 yıl sürmektedir. Kanada eyalet sistemiyle yönetilen bir ülke olduğundan dolayı her okul içerisinde bulunduğu eyaletlerin kanunlarıyla yönetilmektedir. Ülkede eyaletlerin ortaya çıkardığı 10 ayrı eğitim sistemi bulunmaktadır. Her bir sistemin kendi içerisinde oldukça olumlu özellikleri vardır. Eğitim sistemi konusunda oldukça zengin olan ülkede özgür düşünce ortamı oluşturmak herşeyin başında gelmektedir.
Her eyaletin ilkokul, orta okul ve lise eğitiminden sorumlu kendi Milli Eğitim Bakanı bulunmaktadır. Sistemler; bakanlıklar ve uzmanlar tarafından, bölge insanının istek ve ihtiyaçlarına göre belirlenir.
Ülkede özel ve devlet okulları bulunmaktadır. Okullar devlet tarafından sıkı bir şekilde denetlenmektedir. Uluslararası öğrenciler devlet okullarına da kayıt yaptırabilir. Özel okullarda ilk, orta ve lise eğitimi alınır. Bazı özel okullar sadece yabancı öğrenci almaktadır. 

Devamını Oku

Devlet Liseleri

Kanada’da devlet liselerinin eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Öğrenciler matematik, fen bilimleri, edebiyat… gibi zorunlu derslerin yanı sıra ilgi alanlarına göre seçmeli dersler de almaktadır. Bilişim teknolojilerinden modaya kadar pek çok alanda seçmeli dersler açılmaktadır. Bu sayede öğrenci ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfeder.
Devlet okulları uluslararası öğrenciler için her yıl belli sayıda kontenjan açmaktadır. Öğrencilerin belirli bir İngilizce yeterliliğe sahip olması tercih sebebidir. Kimi devlet liseleri başlangıç seviyesinde İngilizcesi olan öğrencileri de kabul edebilmektedir. Bu öğrenciler verilen hazırlık eğitimi sonrasında lise 1’inci sınıfa başlayabilmektedir.
Kanada vatandaşları için ücretsiz olan liselere uluslararası öğrenciler bir ücret ödemek zorundadır. Okulların yıllık eğitim ücretleri değiştmektedir. Okulların çoğu öğrencilere konaklama imkanı da sunmaktadır. Kanada’da eğitimin en büyük artılarından biri de ülkede Fransızca ve İngilizce konuşulmasıdır. İsteyen öğrenci Fransızca eğitim veren bir liseye devam edebilir. İngilizce liseye devam eden öğrenci de ülkede yaşarken Fransızca öğrenme imkanına sahip olur.

Özel Liseler

Kanada’da özel ve devlet liseleri arasında eğitim kalitesi açısından uçurum yoktur. Ülkede eğitime büyük önem verilmekte olduğungan her eğitim kurumu devlet ve çeşitli kuruluşlar tarafından titizlikle incelenmektedir. Bu sebeple eğitim kurumları arasından bir standart tutturulabilinmiştir.
Özel okullar devlet okullarına kıyasla fiziki olarak daha yüksek standartlara sahiptir. Şehirden uzakta büyük alanlara kurulmuş olmaları, öğrencilere kampüs yaşantısı sunmaları ve aktivite olanaklarıyla uluslararası öğrenciler için iyi bir alternatiftir. Öğrenciler şehirden uzakta konumlanan bu okullarda sosyal ve sportif aktivitelerle ilgilenebilir, zamanlarını sıkılmadan geçirebilirler.
Okullarda eğitim 08:30  - 15:30 saatleri arasında devam etmektedir. Özel okullarda bu saatler dışında özel etüdlerde verilmektedir. 

Devamını Oku

Başvuru Şartları

Mezun öğrenciler için mezuniyet belgesi veya diploma
Lise eğitimine devam eden öğrenciler için ders notlarını gösteren transkriptleri,
3 adet referans mektubu (Öğretmenlerinin yazdığı ve İngilizce Referans Mektupları (3 adet),
Öğrenci tarafından yazılmış motivasyon mektubu
İngilizce dil bilgisi seviyesini kanıtlayan belge (IELTS, TOEFL belgeleri veya İngilizce eğitim alınan okuldan alınan belge olabilir)
Banka hesabında para olduğuna dair bankadan alınan belge
Anneden ve babadan alınan noter onaylı muvafakatname

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım