Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Kanada'da Lise Eğitim

Kanada'da Lise Eğitim

Hayatına erken yaşta, güvenli bir ülkede, kaliteli eğitim alarak yön vermek isteyenlerin tercihi Kanada…
Dünyanın en güvenli ve en yaşanabilir ülkelerinden seçilen Kanada; erken yaşta yurtdışında eğitim almak isteyenler için en doğru adres olacaktır… Sıcak, samimi ve güvenilir insanlarla dolu olan ülke genç yaşta yurtdışına çıkacak ve ailesinden uzak yaşayanlar için yepyeni bir yuva olacaktır. Din, dil, ırk, cinsiyet ayrımcılığının en az olduğu ülkelerin başında gelen Kanada’da eğitime verilen önem çok yüksektir. Kanada; dünya sıralamasından en eğitimli ülkelerin başında gelmektedir. Bu ülkede öğretmen olabilmek için üniversiteden sonra 2-3 yıl süren özel bir eğitim alınmaktadır. Liseyi Kanada’da okuyan bir öğrencini kendini her yönde geliştirme, ilgi alanlarını keşfetme imkanı bulmakta ve liseden dünya çapında geçerliliği olan bir diplomayla mezun olmaktadır.

Devamını Oku
Eğitim Sistemi

Kanada'da temel eğitim 12 yıl sürmektedir. Kanada eyalet sistemiyle yönetilen bir ülke olduğundan dolayı her okul içerisinde bulunduğu eyaletlerin kanunlarıyla yönetilmektedir. Ülkede eyaletlerin ortaya çıkardığı 10 ayrı eğitim sistemi bulunmaktadır. Her bir sistemin kendi içerisinde oldukça olumlu özellikleri vardır. Eğitim sistemi konusunda oldukça zengin olan ülkede özgür düşünce ortamı oluşturmak herşeyin başında gelmektedir.
Her eyaletin ilkokul, orta okul ve lise eğitiminden sorumlu kendi Milli Eğitim Bakanı bulunmaktadır. Sistemler; bakanlıklar ve uzmanlar tarafından, bölge insanının istek ve ihtiyaçlarına göre belirlenir.
Ülkede özel ve devlet okulları bulunmaktadır. Okullar devlet tarafından sıkı bir şekilde denetlenmektedir. Uluslararası öğrenciler devlet okullarına da kayıt yaptırabilir. Özel okullarda ilk, orta ve lise eğitimi alınır. Bazı özel okullar sadece yabancı öğrenci almaktadır. 

Devamını Oku
Devlet Liseleri

Kanada’da devlet liselerinin eğitim kalitesi oldukça yüksektir. Öğrenciler matematik, fen bilimleri, edebiyat… gibi zorunlu derslerin yanı sıra ilgi alanlarına göre seçmeli dersler de almaktadır. Bilişim teknolojilerinden modaya kadar pek çok alanda seçmeli dersler açılmaktadır. Bu sayede öğrenci ilgi alanlarını ve yeteneklerini keşfeder.
Devlet okulları uluslararası öğrenciler için her yıl belli sayıda kontenjan açmaktadır. Öğrencilerin belirli bir İngilizce yeterliliğe sahip olması tercih sebebidir. Kimi devlet liseleri başlangıç seviyesinde İngilizcesi olan öğrencileri de kabul edebilmektedir. Bu öğrenciler verilen hazırlık eğitimi sonrasında lise 1’inci sınıfa başlayabilmektedir.
Kanada vatandaşları için ücretsiz olan liselere uluslararası öğrenciler bir ücret ödemek zorundadır. Okulların yıllık eğitim ücretleri değiştmektedir. Okulların çoğu öğrencilere konaklama imkanı da sunmaktadır. Kanada’da eğitimin en büyük artılarından biri de ülkede Fransızca ve İngilizce konuşulmasıdır. İsteyen öğrenci Fransızca eğitim veren bir liseye devam edebilir. İngilizce liseye devam eden öğrenci de ülkede yaşarken Fransızca öğrenme imkanına sahip olur.

Özel Liseler

Kanada’da özel ve devlet liseleri arasında eğitim kalitesi açısından uçurum yoktur. Ülkede eğitime büyük önem verilmekte olduğungan her eğitim kurumu devlet ve çeşitli kuruluşlar tarafından titizlikle incelenmektedir. Bu sebeple eğitim kurumları arasından bir standart tutturulabilinmiştir.
Özel okullar devlet okullarına kıyasla fiziki olarak daha yüksek standartlara sahiptir. Şehirden uzakta büyük alanlara kurulmuş olmaları, öğrencilere kampüs yaşantısı sunmaları ve aktivite olanaklarıyla uluslararası öğrenciler için iyi bir alternatiftir. Öğrenciler şehirden uzakta konumlanan bu okullarda sosyal ve sportif aktivitelerle ilgilenebilir, zamanlarını sıkılmadan geçirebilirler.
Okullarda eğitim 08:30  - 15:30 saatleri arasında devam etmektedir. Özel okullarda bu saatler dışında özel etüdlerde verilmektedir. 

Devamını Oku
Başvuru Şartları

Mezun öğrenciler için mezuniyet belgesi veya diploma
Lise eğitimine devam eden öğrenciler için ders notlarını gösteren transkriptleri,
3 adet referans mektubu (Öğretmenlerinin yazdığı ve İngilizce Referans Mektupları (3 adet),
Öğrenci tarafından yazılmış motivasyon mektubu
İngilizce dil bilgisi seviyesini kanıtlayan belge (IELTS, TOEFL belgeleri veya İngilizce eğitim alınan okuldan alınan belge olabilir)
Banka hesabında para olduğuna dair bankadan alınan belge
Anneden ve babadan alınan noter onaylı muvafakatname

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım