Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Humber College Toronto Kanada

Humber College College Toronto

Yurtdışı sertifika programları konusunda başarısını kanıtlamış bir okul olan Kanada Humber College’ın 6 binin üzerinde uluslararası öğrencisi bulunmaktadır. 3 farklı kampüste eğitim veren Humber College’ın kampüslerinden biri sadece uluslararası öğrenciler için açılmıştır. Öğrenciler; North Campus, Lakeshore Campus ve Downtown Campus’de eğitim alabilmektedir. Humber Canada’nın kampüsleri öğrencilerin düzenli, güvenli ve eğlenceli bir hayat yaşaması için planlanmıştır. Kampüs içerisinde yurtladan spor alanlarına kadar her şey incelikle oluşturulmuştur. Öğrencilerin kampüse ve şehre alışabilmesi için mentorluk programı bile bulunmaktadır. 


50 yılın üzerinde bir eğitim geçmişine sahip olan Humber Canada öğrencilerine iş hayatıyla entegra çalışma imkanı sunar. Bu şekilde öğrencilerini gelecek kariyerlerine en iyi şekilde hazırlar. Teorik eğitim ve kariyer arasındaki köprüyü iş dünyasıyla kurduğu ortaklıklarla kuvvetlendiren okul; mezun öğrencilerinin hızla iş bulması ile tanınmaktadır. Humber College, öğrencilerine kendi işlerini kurma konusunda da destek eğitimler sunmaktadır. 

2022 Kanada Humber College için yeni programların da yılı olmuştur. Okul bu sene bir çok alanda açacağı yeni eğitimlerin duyurusunu da yapmıştır. Okul; sadece günümüzde gerekli olan mesleklere eleman yetiştirmeyi değil, henüz ihtiyacı fark edilmemiş fakat önümüzdeki yıllarda adını sıkça duyacağımız alanları domine etmek için eleman yetiştirmeye de kendini adamıştır. Bu sebeple hemen hemen her yıl farklı alanlarda yurtdışı sertifika programları açtığını görmek mümkündür. 

Humber College Toronto’nun eğitmen kadrosu alanında deneyimli ve uzun süredir aynı okulda görev yapan isimlerden oluşmaktadır. Eğitmen kadrosunun istikrarının okul başarısını artırdığı gözlemlenmektedir. 

Kanada sertifika programları arasında ön plana çıkan Sales and Marketing, İşletme, Data Analitiği gibi programların yanı sıra Gıda ve Beslenme Yönetimi, Hospitality ManagementHealthcare Administration, Wireless Networking gibi daha kısıtlı alanlarda da eğitimler açmaktadır. Humber College’ın özellikle işletme, yönetim ve hospitality alanlarında başarılı bölümlere sahip olduğunu belirterek bu alanlarda kariyer planlayanların okulu özellikle değerlendirmesi gerektiğini söylemek isteriz. Okul özellikle bu alanlarda önde gelen şirketlerle işbirliği yapmakta ve öğrencilerine güzel iş fırsatları sunmaktadır. 


Devamını Oku

Humber College Sertifika ve Diploma Programları

Humber College her yıl açtığı yurtdışı sertifika programlarıyla dikkat çeken okullardandır. Humber College diğer okullara nazaran program genişliği konusunda daha iddialıdır. Bu okulun sabit ve başarısı kanıtlanmış programlarının yanı sıra günümüz ihtiyacına uygun olarak oluşturduğu farklı programlarla sektördeki boşluğu doldurması gözlerden kaçmamaktadır. Yönetim, işletme ve hospitality gibi lider programlarının yanı sıra beslenme, yazılım, gastronomi, sağlık alanında açtığı güncel programlarla da öğrencilerin beğenisini kazanan bir okuldur. Kanada’da açılan programlara hızlıca göz atmak isteyenler Kanada sertifika ve diploma başlığı altında ilgi çekici bölümleri inceleyebilir.

Humber College Kanada Programa Kimler Katılmalıdır

Kanada Humber College yurtdışında eğitim almak isteyen; özellikle işletme, yönetim ve hospitality alanlarında kariyer hedefleyenlerin tercih etmesi gereken bir okuldur. Humber College saydığımı üç alanda çok iyi seviyede eğitim sunmanın yanı sıra bu alanda işbirliği yaptığı şirketlerle de adından söz ettirmektedir. Co-op programına katılmak ve yurtdışında çalışma deneyimi de kazanmak isteyenlerin Humber Canada’nın sunacağı şirketlerde çalışması onlar için büyük bir kazanım olacaktır. 

Ayrıca Humber Canada farklı alanlarda açtığı sertifika programları ile diğer okullarda bulunamayan programlara da sahiptir. Farklı bir alanda uzmanlaşmak isteyenlerin Humber College’ın her yıl açtığı yeni programları dikkatle incelemesini öneririz. Okul; sağlıktan yazılıma, sosyal hizmetlerden sanata kadar pek çok alanda açtığı güncel bölümlerde sektördeki açığı dolduran bireyler yetiştirmektedir. 

Neden Humber College Kanada

Humber College saygın araştırmalarda yüksek rankinglere sahip bir okuldur. Kanada’daki Top 50 Araştırma Okulu sıralamasında 6. olarak iddiasını ortaya koymuştur. Bunun yanı sıra okulu uluslararası öğrenciler tarafından sıkça tercih edilmesi de önemli bir ölçüdür. Okulun 6 binin üzerinde uluslararası öğrenci bulunmaktadır hatta kampüslerinden biri sadece uluslararası öğrencilere ayrılmıştır. Humber College’ın köklü eğitmen kadrosu okulun başarıda istikrarı yakalamasında önemli bir etkendir. Alanında uzman, sektörde tanınan eğitmenlerden eğitim almak öğrenciler için büyük bir şanstır. Öğrenciler; eğitmenlerin referanslarıyla başvurdukları işlerde olumlu sonuçlar almaktadır. Sadece yurt dışında eğitim almakta kalmayıp, yurtdışında kaliteli ve üst düzey bir eğitim almak isteyenler Humber College’ı tercih edebilir. 


Humber College Nerede?

Humber College Kanada’nın en büyük şehri Toronto’da bulunmaktadır. Okulun; uluslararası öğrenci sayısının fazlalığı ile bilinen Toronto şehrinde 3 kampüsü bulunmaktadır. 


Humber North Campus, Lakeshore Campus ve Humber Orangeville Campus’lerinde eğitim sunmaktadır. Tüm kampüslere merkeze yakın lokasyonda olmalarının yanı sıra doğa ile de iç içedir. Bu da öğrencilerin hem şehir hayatına hızlıca ulaşmasını hem de doğadan kopmamasını sağlar. 

Humber College Toronto Öğrenci Yorumları

Kanada sertifika programlarını uzun zamandır araştırıyordum. Humber College sertifika ve diploma programlarını incelemeye başladığımda ne kadar çok program açtıklarını görmek beni etkiledi. İlgilendiğim alanla ilgili özelleştirilmiş alternatifler bulunuyordu. Global Vizyon eğitim danışmanımla birlikte bana en uygun olanını seçtik. Şu An Kanada Humber College’da eğitim alıyorum ve her yönüyle çok memnunum. 

 

Alihan Özsaygı Humber College öğrenci
Humber College Toronto Öğrenci Yorumları

Kanada dil okulu için araştırma yaparken bu ülkede uzun süre kalmak istediğimi fark ettim. Hatta belki Kanada’da yaşam bile kurabilirim diye düşündüm. Kanada sertifika programı fiyatları ve Kanada dil kursu fiyatlarını karşılaştırınca arada çok da fazla fark olmadığını anladım. Bir de sertifika programlarında çalışma hakkına da sahip olabiliyorsunuz. Bu yüzden Humber College’da web dizayn eğitimi almaya başladım. Hayalim burada çalışıp, yaşamaya devam etmek. 

 

İpek Balcı Humber College öğrenci
Humber College Toronto Öğrenci Yorumları

Humber College’ın başarılarını görünce bu okulda eğitim almak istemiştim. Gerek kampüsü gerek eğitmenleriyle çok güzel bir okuldu. Burada eğitim almak Türkiye’deki kariyerimi güzel etkiledi. Döndükten kısa süre sonra pazarlama alanında iş buldum. İngilizcemin de çok geliştiğini eklemek isterim. 

Hande Salyangoz Humber College
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım