Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programı

Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programı

Yurtdışı Wireless Networking Programı kablosuz cihazların yapılandırılmasını ve entegrasyonunu yapabilecek beceriye sahip öğrenciler yetiştirmeyi amaçlar. Öğrenciler Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programı kapsamında kablosuz ağların tasarımı, işletimi ve yönetimindeki gelişmiş teknolojiler hakkında eğitim alacaktır. Yurtdışı Wireless Networking Diploma Programı müfredatı genel olarak kablosuz bağlantılı alanlar aracılığıyla verilerin toplanması ve aktarılmasına odaklanır. Öğrenciler eğitimlerinin son döneminde proje hazırlar ve sonrasında çalışma dönemine geçiş yaparlar. Bu sayede öğrenciler sınıflarda öğrendikleri teorik bilgileri gerçek çalışma hayatında deneyimleme ve pratiğe dökme fırsatı bulur. Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programında; Data Communications & Security, Fundamentals of RF Communications, Enterprise WLAN Administration, Operating Systems for Wireless Networking, Workplace Diversity, Advanced Wireless Security, Mobile Communications, IP Telephony, Cloud Infrastructure and Virtualization, LTE Fundamentals Voice and Data, Advanced Network Analysis and Design, Emerging Networking Technologies, Project Management gibi dersler verilmektedir. Yurtdışı Wireless Networking Programları uzun soluklu ve yoğun programlardır. Öğrencilerin bunu göz önünde bulundurarak ve müfredatı iyice inceleyerek tercih yapmasını önermekteyiz.

Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Wireless Networking Diploma Programlarını elektronik mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, telekomünikasyon, IT gibi alanlarda üniversite eğitimi almış kişilerin tercih etmesi beklenir. Öğrenciler iki yıllık elektronik, elektrik ya da bilgisayar bölümlerinden mezunlarsa da bu programa başvuru yapabilirler. Öğrenciler; Yurtdışı Wireless Networking Diploma Programına kabulün zor olduğunu bilerek kendilerini bu süreci hazırlamalıdır. Yurtdışı Wireless Networking Diploma Programı spesifik bir alanda uzmanlaşmak isteyenler için idealdir. Örneğin bilgisayar mühendisliği mezunu binlerce kişi arasında ‘wireless networking’ alanında uzmanlaşmış bir bilgisayar mühendisi olmak fark yaratacaktır. Böyle özel bir alanda uzmanlaşan öğrenci iş arama sürecinde de ön plana çıkıp, rakiplerine nazaran daha hızlı iş bulabilecektir. İyi bir alt yapısı olup özel bir alanda uzmanlaşmak isteyenlerin Yurtdışı Wireless Networking eğitimlerini tercih etmesi önerilir.

Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Wireless Networking Programları mühendislik alanlarında diploması olup, kendini rakiplerinden farklılaştırmak isteyenlere büyük avantaj sağlar. Sektörde pek çok bilgisayar mühendisi, yazılım mühendisi, elektronik mühendisi olabilir fakat ‘Wireless Networking’ gibi özel bir alanda ekstra eğitim alarak uzmanlaşmış bir mühendis sektörde fark yaratabilecektir. Öğrencinin bu farklılığa sahip olması iş bulma sürecinde kendisi için büyük avantajdır. Yurtdışı Wireless Networking eğitimlerine katılanların bir diğer avantajı da yurtdışındaki meslektaşlarıyla bağlantı kurabilecek olmalarıdır. Özellikle yurtdışında kariyer planı olan öğrenciler için bu program güzel bir fırsattır. Öğrenciler; farklı ülkelere mensup meslektaşları, okullarındaki uzman eğitmenleri ve iş hayatına girdiklerinde buradaki yöneticileri sayesinde farklı iş fırsatları yakalayabilir. Bu da yurtdışında kariyer isteği olanlar için avantaj olacaktır.

Neden Yurtdışında Wireless Networking Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programı öğrencilere özel bir alanda uzmanlaşma fırsatı sunar. Rakiplerinden ayrılarak farklılaşmak isteyen öğrenciler bu alana yönelip Yurtdışı Wireless Networking Programlarına katılabilir. Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programları hızlı iş bulmak isteyenler için de iyi bir fırsattır. Yurtdışında eğitim ve yurtdışında iş deneyimi olan öğrenciler işverenler tarafından tercih edilmektedir. Öğrenciler iş bulma sürecinde sıkıntı yaşamadan, yeterliliklerini ispat etmek istiyorlarsa bu programda bu isteklerini gerçekleştirebilecektir. Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programından mezun olanlar Hücresel Ağ Teknisyeni, Kablosuz LAN Yönetimi ve Desteği, Ağ Yöneticisi, Kablosuz LAN Teknisyeni, Kablosuz Servis Sağlayıcı, Telekomünikasyon Ağı Uzmanı gibi pozisyonlarda çalışabilirler. Fakat unutulmamalıdır ki mezunlar sadece bu pozisyonlarla sınırlı kalmazlar, farklı pozisyonlarda da çalışabilirler.

Program Süresi

Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programı 2 yılı kapsayan uzun soluklu bir programdır. Öğrenciler program kapsamında hem akademik eğitim almakta hem de çalışma deneyimi kazanmaktadır. Öğrenciler çalışma dönemine geçiş yapmadan önce bu döneme hazırlanacakları dersler alırlar. Öğrencilerin Yurtdışı Wireless Networking eğitimleri kapsamında çalışma dönemi de geçirmeleri deneyim kazanmaları için önemlidir. Bir de bunun yanı sıra öğrenciler çalışma dönemleri boyunca para da kazanacakları için Yurtdışı Wireless Networking Program ücretlerini de kendileri karşılayabilir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programı akademik eğitimi ve çalışma dönemini birleştiren programlardandır. Öğrenciler Yurtdışı Wireless Networking eğitimlerinde çalışma dönemi de yaşarlar. Öğrenciler bu dönemde eğitim kurumları tarafından kendilerine ayarlanan işlerde çalışma fırsatı yakalar. Öğrenciler çalışma deneyimi elde ederken para kazanırlar. Bu sayede pek çok öğrenci Yurtdışı Wireless Networking Program ücretlerini karşılayarak ülkelerine geri dönüş yapabilir.

Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Wireless Networking Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım