Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Fransada Dil Okulu

Fransada Dil Okulu

Dünyanın En Keyifli Dillerinden Olan Fransızcayı Doğru Bir Aksanla Konuşmak İsteyenler Soluğu Fransa’da Alıyor.
Dinlemesi ve konuşması en keyif veren dillerinden olan Fransızcayı en güzel şekilde konuşabilmek için telaffuzlara hakim olmak ve doğru aksanı yerleştirmek gereklidir. Türk gırtlağına uzak vurgulara sahip olan Fransızcayı hakkıyla öğrenebilmek için ana dili Fransızca olan kişileri dinlemek, onlarla iletişime geçmek ve bolca pratik yapmak gereklidir… Bu sebeple; Fransızcayı bir Fransız gibi konuşmak isteyenler Fransa’nın büyülü şehirlerine bu dili öğrenmek için gidiyor…
Her biri birbirinden güzel şehirleri, doğal güzellikleri, bohem sokakları, eşsiz mutfağı, keyifli şehir hayatı ile Fransa bu ülkeye eğitim için gidenleri her açıdan geliştiriyor ve unutamayacakları anılar yaşamalarını sağlıyor. 
Fransa’da dil eğitimi almak isteyenler ülkeye gittiklerinde kendilerini sadece dil olarak geliştirmekle kalmıyor, her köşesinden kültür-sanat fışkıran ülkenin eşsiz müzelerinde, tiyatrolarında, sergilerinde kendilerini kültürel olarak da geliştirme imkanı buluyorlar. Ayrıca Fransa’da lokasyonu sayesinde öğrencilere Avrupa’daki başka ülkeleri de gezme imkanı vermektedir. Schengen vizesine sahip olan öğrenciler, oldukça cazip fiyatlarla tren yolculukları yaparak Fransa haricinde Avrupa’nın diğer güzel ülkelerini de gezme şansı yakalarlar. Böyle bir fırsat öğrencilerin kişisel gelişimleri için oldukça önemlidir.

Devamını Oku
Bilgi

Fransa; uzun dönemli eğitim almayan giden ve iyi derecede Fransızca bilen gençlere ülkede kaldıkları süre zarfında çalışma imkanı sunuyor. Bakanlıktan alınan özel bir izin sayesinde Fransızcası yeterli olan ve ülkede uzun süre eğitim alacak gençler çalışarak kendi harçlıklarını çıkarma şansı yakalıyor. Konu hakkında detaylı bilgi Global Vizyon danışmanlarıyla yapılacak yüz yüze görüşmeler sorasında alınabilir. Fransa’da dil eğitimi almak isteyenler genellikle Paris, Nice, Vichy, Ambois, Rochelle, Cannes gibi şehirleri seçmektedir. 

Devamını Oku
Program

Fransa’daki dil okullarında uzun ya da kısa dönem eğitim alınabilir. Arzu edenler yaz aylarını kaliteli bir şekilde değerlendirme isteğiyle kısa süreli dil okullarına kayıt yaptırırken, zaman sıkıntısı olmayanlar uzun dönemli kurslara katılarak Fransızca’yı anadil seviyesinde öğrenebiliyor. Fransa’da dil eğitimi almak isteyenler üniversitelerin açtığı programlar ya da özel dil kurslarına başvurabiliyor. Ülkede her yaş grubu, her seviye ve her ihtiyaca göre dil kursları açılmaktadır. Bu sayede öğrenciler; kendi seviyelerine uygun sınıflarda, yaşıtlarıyla eğitim alarak kendilerini geliştirmek ve sosyalleşme fırsatı bulur. Fransa’da okullar ve eğitim kurumları yüksek kalitede ve eşitlikçi bir eğitim sistemi benimsemiştir. Bu sebeple ülkede eğitim alan gençlerin hepsi eşit şartlara sahiptir. Eşitlikçi bir sistemde eğitim alan gençler herhangi bir ayrımcılığa maruz kalamadan yüksek kalitede eğitim alabilir. Bu anlayış Fransa’ya olan ilgiyi artırmaktadır. Fransa’daki üniversiteler ve dil okullarında eğitim alan gençler; Genel Fransızca, Yoğun Fransızca, İş Fransızcası, DELF Sınav Hazırlık, Fransızca Akademik yıl veya Sömestır ve Fransızca+ programlarına katılabilmektedir. 

Konaklama

Konaklama tüm ülkelerde olduğu gibi Fransa’da da yurt ya da aile yanı şeklindedir. Aile yanı konaklamalarda öğrenci; anadili Fransızca olan ailelerle uzun zaman geçireceğinden ve Fransızca iletişim kurması gerektiğinden kendini kısa sürede geliştirebilmektedir. Yurtlarda ise öğrenciler çeşitli milletlerden, kendi yaşıtlarıyla iletişim kurabilmekte ve vizyonel olarak kendilerini geliştirme şansı yakalamaktadır. Her iki seçenekte de öğrencinin karlı çıkacağız noktalar bulunmaktadır. Her iki alternatif de; öğrencilerin konforları ve güvenlikleri düşünülerek organize edilir. 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım