Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programı

Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programı

Yurtdışı Muhasebe Programı muhasebe alanında kariyer yapmak isteyenleri sektöre hızlıca hazırlayan bir programdır. Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programında finans ve yönetim muhasebesi, vergi, bilgi sistemleri, denetim, finans ve ekonomi eğitimleri verilmektedir. Yurtdışı Muhasebe Programında Excel gibi elektronik tablolarla işlem yapmak, Access gibi veri tabanı yazılımlarını kullanmak, ERP gibi entegre veri tabanı uygulama teknolojileri öğretilmektedir. Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programlarında alanında uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlerde vaka çalışmaları incelenmekte ve ayrıca projeler hazırlanmaktadır. Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programına katılanlar analitik düşünme, karar verme, bütçeleme ve iletişimin temellerini ve bunları profesyonel iş hayatına aktarabilmeyi öğrenecektir. Yurtdışı Muhasebe Diploma Programlarında Intraduction to Financial Accounting, Business Statistics, Introduction to Business Law, Finance, Business Information Systems, Micro Economics- Theory and Practice, Management Accounting, Intermediate Financial Accounting, Income Tax, Auditing, Macroecenomics- Theory and Practice, Intermediate Financial Accounting 2, Income Tax2, Mangement Accounting – Intermediate, Business Cases 1, Advanced Financial Accounting, International Strategic Management gibi dersler verilmektedir.

Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Kariyerine muhasebe alanında devam etmek isteyenler için Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programları güzel bir seçenektir. Yurtdışı Muhasebe Diploma Programı kapsamında öğrenciler hızlı bir şekilde meslek sahibi olabilecektir. Yurtdışı Muhasebe Diploma Programlarını tercih etmek için çok detaylı şartları yerine getirmeniz gerekmez. Bazı küçük detayları karşılayabilen öğrencileri Yurtdışı Muhasebe eğitimlerine katılabilir. Yurtdışı Muhasebe Programlarında öğrencilerin kapsamlı bir eğitim geçmişine sahip olması beklenmez. Öğrenci liseden mezun olduktan sonra Yurtdışı Muhasebe Programlarına kayıt yaptırabilir. Arzu eden öğrenciler bu programdan sonra muhasebe ya da finans gibi eğitimlere devam edebilmektedir. Yurtdışı Muhasebe eğitimleri günümüzde en garanti mesleklerden birine sahip olmanıza imkân tanır. Yurtdışı Muhasebe Diploma Programları günümüz teknolojisinin getirdiği gelişmeleri takip edebilen, yazılım programlarını kullanabilen, analitik düşünce gücü yüksek muhasebe elemanlarını iş hayatına kazandırır.

Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programlarından mezun olanlar garantili bir sektörde çalışabilmektedir. Her sektörden, her şirketin finans ve muhasebe departmanı bulunmaktadır. Bu departmanlara alanına hâkim, güncel teknolojiyle barışık, analitik düşünme ve karar alma becerisine sahip elemanlar aranmaktadır. Yurtdışı Muhasebe eğitimine katılanlar daha hızlı iş bulabilmektedir. Çünkü yurtdışı eğitim ve yurtdışı çalışma deneyimi işverenler için önemli bir özelliktir. Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programlarında eğitim alanlar, yurtdışında üniversite eğitimine devam etmek isterse bu amaçlarına da ulaşabilmektedir. Öğrenciler Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programlarında eğitimin önemli bir kısmını tamamlamış olacak ve bu programda aldıkları dersleri üniversitede saydırabilecektir. Neden Yurtdışı Muhasebe Sertifika Eğitimi Almalısınız? Yurtdışı Muhasebe Diploma Programlarına katılanlar kısa sürede, garantili sektörlerden olan finans sektöründe meslek sahibi olacaktır. Öğrenciler eğitim hayatlarını tamamladıktan sonra hızlıca iş hayatına atılabilecektir. Yurtdışı Muhasebe eğitimi alan öğrenciler ülkelerine döndüklerinde yurtdışı eğitim ve yurtdışı çalışma deneyiminin etkisiyle hızlıca iş bulabilecektir. Yurtdışı Muhasebe Sertifika Program ücretlerinin yurtdışında üniversite eğitimlerine göre daha uygun olması öğrencilerin maddi olarak da rahat bir şekilde meslek sahibi olmasına imkân tanır. Öğrenciler Yurtdışı Muhasebe eğitimlerinde sahip oldukları çalışma izni sayesinde maaşlı olarak çalışarak hem eğitim masraflarını çıkarır hem de para biriktirerek ülkelerine geri dönerler.

Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir?

Yurtdışı Muhasebe Programından mezun olanlar her sektörde iş bulabilmektedir. Şirketlerin, kurumların, kâr amacı gütmeyen derneklerin hepsinin finans ve muhasebe departmanı bulunmaktadır. Yurtdışı Muhasebe Programlarından mezun olanlar Financial Accounting Supervisor, Divisional and Corporate Accountant, Accounting Analyst ve Cost Accountant gibi pozisyonlarda çalışabilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Muhasebe Programlarının süresi genellikle bir yıl sürmektedir. Öğrenciler Yurtdışı Muhasebe Programı kapsamında farklı sürelerde eğitim alabilmektedir. Pek çok eğitim kurumu yarı zamanlı eğitimler de sunmaktadır. Öğrenci yarım gün eğitim alıp kalan yarın gün de part-time çalışabilmektedir. Bu programlarda eğitim süresi uzamakta ve Yurtdışı Muhasebe Programı ücretleri değişebilmektedir.

Çalışma İzni

Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programları kapsamında çalışma izni verilmektedir. Genellikle bir yıl süren programlar öğrencinin tercihlerine göre uzayabilmektedir. Durum böyle olunca öğrenci akademik eğitim süresini ne kadar uzatırsa çalışma süresini de uzatmış olacaktır. Öğrenci çalıştığı süre boyunca maaş almaktadır. Çalışma izni avantajı sayesinde öğrenciler Yurtdışı Muhasebe Program ücretlerini karşılayabilecek ve cep harçlıklarını çıkarabileceklerdir.
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Emerald Cultural Institute Dublin Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Muhasebe Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım