Bize Ulaşın Duyurular
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

SOAS University of London

SOAS Londra Üniversitesi

1916 yılında İngiltere’nin en iyi devlet üniversitesi olma hedefiyle kurulan; Asya, Afrika ve Orta Doğu odaklı eğitim programları sayesinde dünyanın en başarılı üniversitelerinden biri olmayı başaran SOAS Londra Üniversitesi (The School of Oriental and African Studies), yenilikçi bakış açısıyla yaklaşık 15.000 öğrenciye eğitim sunuyor. 400 kişiden oluşan ve politik alanlarda hükümetlere danışmanlık hizmeti veren, akademik kadrosu ile öğrencilerine siyaset ve ekonomi bölümlerinde kusursuz bir eğitim sunan SOAS Londra Üniversitesi; okul sonrasında işe girme konusunda tüm mezunlarına yardımcı oluyor. SOAS Londra Üniversitesi akademik mükemmeliyetçiliği ile Afrika ve Asya Orta Doğu ülkeleri ticaret hukuku, ekonomi ve çevre hukukları, insan hakları araştırmaları ile dünya çapında saygınlık kazanmasına etki sağlamış bir okul. SOAS Londra Üniversitesi bölümleri, 5200 lisans ve yüksek lisans, 3000 online öğrenciye eğitim sunuyor. 


SOAS Londra Üniversitesi, uluslararası danışmanlık başarısının yanı sıra İngiltere okulları arasında yüzde 90 öğrenci memnuniyeti sağlayan üniversiteler arasında ilk sırada. SOAS Londra Üniversitesi öğrencilerinin yüzde 44’ü farklı milletlerden gelen yabancı öğrencilerden oluşuyor ve kampüs içi yaşamında da bunu ortaya koyuyor.  


SOAS Londra Üniversitesi bölümleri de okulun akademisyen kadrosu da oldukça iddialı. Okulun; Uluslararası Kalkınma, Politika Çalışmaları, Ekonomik Kalkınma, Uluslararası Hukuk, MBA alanlarında sunduğu lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimlerinin yanı sıra International öğrencilerine özel sunduğu, online programlar, foundation (hazırlık) kursları, kısa süreli dil eğitimi ve yaz okulu programları da bulunuyor.


SOAS Londra Üniversitesi’ni tercih eden öğrencilerin, yurt ve burs konusunda danışmanlık hizmetleri departmanıyla iletişime geçebilmesi ve hobilere yönelik öğrenci kulüpleri okulun en önemli avantajlarından bazıları.


Başarılara imza atmış, modern mimarisi ve teknoloji ağırlıklı eğitim anlayışıyla öğrencilerinin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olan SOAS Londra Üniversitesi bölüm ücretleri 20.000-27.000 dolar arasında değişiyor. Öğrenci memnuniyet oranı en yüksek olan SOAS Londra Üniversitesi başvuru tarihi ise 7 Eylül. “SOAS Londra üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, SOAS Londra Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. SOAS Londra Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Eğitim Programları

Yurtdışı Üniversite Summer Session

Summer Session, Amerika'nın University of California Los Angeles, University of California Berkeley gibi önde gelen üniversitelerinde üniversite öğrencilerinin yaz tatilleri boyunca dersler alabildikleri ve bu dersleri Türkiye'de kredi olarak saydırabildikleri bir eğitim programıdır. Kişiler bu programa katılırken aldıkları kredilerin okullarında ki geçerliğini kontrol etmelidir. 

PHD Programları

Doctor Of Philosophy'nin kısaltması olan Phd günümüzde bilinen yaygın adıyla doktora programıdır. Yurtdışında Doktora programına katılan bireyler sadece üniversitelerde akademik bir kariyer için değil dünya klasmanında bir standartta sahip olabilmek adına bu programı tercih ederler. Tamamen üniversiteler bünyesinde sunulan bir programdır.

Yurtdışında Master MBA

Yurtdışında İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı demektir. İş insanlarına yönelik olarak geliştirilmiş lisansüstü bir yeterlik derecesidir. Türkiye'de ve dünyada  üniversiteler İşletme yüksek lisans programlarına MBA ismini vermeyi tercih etmektedirler. Yurtdışında ki en popüler programlardandır.

Lisans Programı

Yurtdışında lisans eğitimi, orta öğretimden sonra ve lisansüstü eğitimden önce yapılan eğitimdir. Genel olarak, lisans derecesine kadar olan tüm lise sonrası programları içerir. Bireyin eğitim hayatında en önemli eğitim derecelerindendir. Kişinin kariyer hayatında da gerekliği olan eğitim türüdür.

Yurtdışı Üniversite Hazırlık Programı

Yurtdışında bir üniversitede eğitim almak isteyen bir öğrenci üniversiteye kabul almak yada kaul şartlarıını yerine getirebilmek için bu programa katılır. Tamamen kişinin lisans eğitimine hem dil olarak hem de kalifikasyon olarak hazır hale getirilmesini hedefler. Bir çok öğrenci yurtdışı üniversitelerinden şartlı kabul alırlar. Bu programı başarı ile tamamlarlarsa üniversiteye kabul edilirler.

Yurtdışı Üniversite Yüksek Lisans Programı

Yurtdışında yüksek lisans derecesi, ustalık veya belirli bir çalışma alanının veya profesyonel uygulama alanının yüksek dereceli genel bakışını gösteren bir eğitim kursunu tamamladıktan sonra üniversiteler veya kolejler tarafından verilen akademik bir derecedir. Lisans Eğitiminden sonra yapılabilen bir eğitimdir. 

Yurtdışı Üniversite Lisans Tamamlama

Yurt dışında lisans tamamlama, iki yıllık ön lisans eğitimini Türkiye'de almış ve kalan iki yılını yurt dışında bir üniversitede tamamlayarak eğitim sonunda lisans diplomasına sahip olmak isteyen öğrencilere sunulan programdır. Bu programda kişinin almş olduğu dersler ve kredilerin uygunluğu ve geçerliliği çok önemlidir.

Genel Bilgiler

Mezunları arasında, Enoch Powell, Zeinab Badawi ve Bülent Ecevit gibi isimler bulunan SOAS Londra Üniversitesi, Londra’da bulunuyor. Yaklaşık 400 kişiden oluşan ve politik alanlarda hükümetlere danışmanlık hizmeti veren akademik kadrosu ile öğrencilerine siyaset ve ekonomi bölümlerinde kusursuz bir eğitim sunan SOAS Londra Üniversitesi, okul sonrasında işe girme konusunda tüm mezunlarına yardımcı oluyor. SOAS Londra Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler yurt ve burs konusunda danışmanlık hizmetleriyle iletişime geçerken; hobilere yönelik öğrenci kulüpleri SOAS Londra Üniversitesi’nin en önemli avantajlarından. Londra’nın eşsiz güzellikleri arasında keyifli zamanlar geçirmenin yanı sıra kültürel aktivitelere bir adım ötede okuma fırsatı tanıyan SOAS Londra Üniversitesi, kampüsünde kütüphane, restoran ve kafeler bulunduruyor.


SOAS Londra Üniversitesi fiyatları

Kampüsünün modern mimarisi ve teknoloji ağırlıklı eğitim anlayışıyla öğrencilerinin başarısına alan hazırlayan SOAS Londra Üniversitesi’nin senelik eğitim ücreti 20.000-27.000 dolar arasında.

Lokasyon

SOAS Londra Üniversitesi İngiltere başkenti Londra’nın merkezi sayılan Bloomsbury’de bulunuyor. Londra’nın eşsiz güzellikleri hareketli ve sosyal şehir yaşamı ile keyifli zamanlar geçirme imkanı sunan SOAS Londra Üniversitesi, kültürel aktivitelere bir adım ötede okuma fırsatı tanıyor. 


Üniversitenin Başarıları

 • SOAS University of London, İngiltere’nin en iyi üniversiteleri arasında ilk 20’de bulunuyor.

 • SOAS University of London, QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında ilk 310’da bulunuyor.

Üniversitenin Kabul Şartları

 • En az 105 (IBT) TOEFL puanı

 • En az 7 IELTS puanı

SOAS Londra Üniversitesi başvuru zamanı

İngiltere’nin en modern ve en öğrenci odaklı üniversitesi olarak hizmet veren SOAS Londra Üniversitesi’nin son başvuru tarihi 7 Eylül.

SOAS Londra Üniversitesi bölümleri

  • Anthropology and Sociology
  • Arts 
  • English Studies
  • History of Art and Archaeology
  • Music
  • Development Studies
  • East Asian Languages & Cultures
  • China and Inner Asia
  • Japan and Korea
  • Economics
  • Finance and Management
  • History, Religions and Philosophies
  • History
  • Religions and Philosophies
  • Interdisciplinary Studies
  • Development, Environment and Policy
  • Gender Studies
  • Global Media and Communications
  • International Studies and Diplomacy
  • Sustainable Finance
  • Languages, Cultures and Linguistics
  • Africa
  • Linguistics
  • Near and Middle East
  • South Asia
  • South East Asia
  • Law
  • Politics and International Studies
  •  

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım