Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Macaristan'da Lisans Eğitimi

Macaristan'da Lisans Eğitimi

Pek Çok Bilim İnsanı ve Sanatçı Yetiştiren Macaristan’da Eğitimi Alarak, Cazip Fiyatlarla, Güçlü Bir Şekilde Hayata Hazırlanma İmkanı…
Avrupa Birliği’ne üyelik süreciyle büyük bir atılım gösteren Macaristan’da eğitim kalitesi de yükseliş göstermiştir. Avrupa Birliği sınırları içerisinde bulunan tüm ülkelerdeki eğitim kalitesinin belirli bir standartta olmasının ön gören kanunlar dolayısıyla Macaristan son dönemde eğitime önemli yatırımlar yapmıştır. Bu sebeple hali hazırda köklü bir eğitim sistemi olan Macaristan eğitim yatırımları neticesinde dünya standartlarında ve saygın eğitim kurumlarına kavuşmuştur.
Ülkede eğitim ücretlerinin diğer ülkelere göre daha uygun fiyatlı olması bu ülkeye olan ilgiyi artırmıştır. Uluslararası pek çok öğrenciye ülkesinde üniversitelerde eğitim veren Macaristan ekonomik bir üniversite eğitimi almak isteyenlerin ilk tercihlerindendir. 
Avrupa’nın en kaliteli ve en güçlü üniversitelerine sahip olan Macaristan pek çok bilim insanı ve sanatçı yetiştirmiştir. Kültürel olarak da çok zengin olan ülke uluslararası öğrencilerin kendilerini pek çok alanda geliştirmesine imkan sağlamaktadır.

Devamını Oku
Neden Macaristan’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

-Avrupa’daki pek çok ülke üniversite eğitimini kendi anadilinde vermektedir. Fakat Macaristan İngilizce dilinde eğitim veren üniversiteleriyle öğrencileri yeni bir dil öğrenme zorunluluğundan kurtarır. 

- Ülkede üniversite eğitim ücretleri diğer ülkelere nazaran oldukça uygundur. Bu sayede gençler; Türkiye’de bir özel üniversiteye ödeyecekleri meblağlara, yurtdışında saygın bir diplomaya sahip olma şansına sahip olurlar. Macaristan üniversitelerinden mezun olan öğrenci Avrupa’nın en saygın diplomalarından birine sahip olur.

- Avrupa’daki bazı ülkeler Türk gençlerin ülkemizdeki üniversite sınavlarında başarılı olması şartına sahiptir. Macaristan’daki üniversitelerde durum değişiktir. Macaristan üniversiteleri lise diploması olan tüm gençlere başvuru imkanı sunar. Böylece öğrenci; sınava stresine girmeden, istediği ve gelecekte çalışmaktan memnun olacağı bir bölümden mezun olunur.

- Schengen Vizesi sınırları içerisinde olan Macaristan; Avrupa’daki lokasyonu sayesinde öğrencilere sıkça seyahat edebilme imkanı sunar. Avrupa sınırları içerisinde gidecekleri ülkeler için vize alma zorunluluğu olmayan öğrenciler bu sayede uygun ücretleri trenler ve otobüslerle Avrupa’yı gezme, farklı kültürleri tanım ve etkileşime geçme imkanı kazanır. 

- Macaristan’da; tıp, eczacılık, diş hekimliği gibi özel bölümlerde kaliteli eğitim alınır. Macaristan üniversiteleri bu bölümlerde yetiştirdiği parlak isimlerle bilinmektedir. Bu sebeple; özel uzmanlık ve kalite isteyen bu bölümlere gönül rahatlığı ile kayıt yaptırılabilir.

- Macaristan üniversiteleri genellikle 3 yıl sürmektedir. Bu sayede öğrenci geleceğini daha hızlı bir şekilde kurma imkanı yakalar ve yaşıtlarından bir adım önde hayata başlar.

Devamını Oku
Programlar

Macaristan’da üniversite eğitimi genellikle 3 yıl sürmektedir. Mühendislik, tıp ve eczacılık gibi bölümlerde bu süre uzayabilmektedir. Örneğin; mühendislik fakülteleri 3.5 yıl, Tıp 6 ve eczacılık 5 yıl sürmektedir. Okuyacağınız bölüme karar verdikten sonra Glboal Vizyon danışmanları size net yılları aktaracaklardır. 

Macaristan’da üniversite öncesi hazırlık (foundation) eğitimi verilmektedir. Hazırlık eğitimi, öğrenciyi bölüme hazırlamak üzerine kuruludur. Hazırlık sınıflarında yoğun İngilizce eğitimi alan öğrenciler aynı zamanda seçekleri bölümünde derslerini görmeye ve bölüme ısındırılmaya başlar. Öğrenci; yabacı dil  ve bilimsel bilgisine güveniyorsa; hazırlık eğitiminden muaf olmak için açılan sınavlara katılabilir. Foundation eğitimine katılmak isteyen öğrenci orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olmalıdır. Orta seviyede İngilizce bilgisiyle hazırlık sınıfına başlayan öğrenci, yıl sonunda bölüme geçip, dersleri rahatlıkla anlayacak seviyeye erişmiş olacaktır. Öğrencinin orta seviyede İngilizce bilgis yok ise bu öğrenciler yoğunlaştırılmış İngilizce kurslarına katılarak, kendilerini foundation programına hızlıca hazırlayabilir. Hazırlık programı hemen hemen her bölüm için aynı olmakla birlikte Tıp Bölümü için farklı bir hazırlık programı sunulmaktadır. 

Hazırlık programına katılan öğrenci okuyacağı bölümü hızlıca seçmek zorunda değildir. Sosyal bilimler, mühendislikler, Tıp… gibi alanlara ayrılan hazırlık sınıflarına başlayabilir ve sonrasında özel olarak hangi bölümü tercih edeceklerini seçebilirler. 

Devamını Oku

Konaklama

Macaristan’da konaklama üniversite yurtları ve özel yurtlarda yapılmaktadır. Uluslararası pek çok öğrencinin tercih ettiği ülkede arzu edilen yurtta konaklama yapabilmek için hızlı hareket edilmelidir. Başvuru tarihleri son dakikaya bırakılmamalı ve Global Vizyon danışmanlarıyla birlikte hareket edilmelidir. Yurtlar bir öğrencinin kendini rahat ve güvende hissetmesi için gerekli donanımlara sahiptir. Yurt odalarında genellikle 3 kişi konaklama yapılmaktadır. Daha konforlu konaklama yapmak isteyen öğrenci hostellerde kalabilir yada ev kiralayabilir. 

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım