Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Avustralya Dil Okulları

Avustralya Hakkında

Avustralya’da dil okulu seçeneklerinin artması, teknolojinin ve ulaşım imkanlarını gelişmesiyle dil eğitimi için tercih edilen ülkelerden biridir. Ülkedeki suç oranlarının dünya geneline göre çok düşük olması ve insan haklarının ön planda tutulması nedeniyle güvenli ülkelerden biridir. Gelişmiş altyapısı, sağlık hizmetlerindeki kalitesi, aktif toplu taşıma sistemleri, sayısız öğrenci hizmetleri ve uygun yaşam maliyetleriyle Avustralya yurtdışında eğitim görmek isteyenlerin tercihidir.

Neden Avustralya’da Bir Dil Öğrenmelisiniz?

Avustralya, dünya çapında saygın üniversitelere ve eğitim kurumlarına sahiptir. Bu kurumlar, eğitmenleri, modern öğrenme materyalleri ve öğrencilere özel sunduğu desteklerle dil öğretme süreçlerini etkili hale getirir. Avustralya, öğrencilerin yaşam kalitesi, çalışma olanakları, yaşam giderleri ve sahip olduğu öğrenci birliği açısından değerlendirildiğinde dünyanın öğrenciler için en iyi olan 30 şehrinden beşine sahiptir. Ayrıca Avustralya Hükümeti; ülkesinde eğitim görmek isteyen yabancı öğrencilere 200 milyon dolarlık burslar, çeşitli alanlarda çalışma vizeleri, çok sayıda araştırma fırsatı ve mezun olduktan sonra sürekli oturum iznine sahip olma gibi birçok teşvik sunmaktadır.

Avustralya’da Dil Eğitimi Programları

Avustralya dil okullarında öğrenciler için birçok dil eğitim programı seçenekleri bulunmaktadır. Avustralya’da dil eğitim programları aşağıdaki gibidir:

 • Genel İngilizce
 • İleri İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Mesleki İngilizce
 • IELTS hazırlık

En İyi Avustralya Dil Okulları

Dil Okulu Eğitiminde Avustralya

Avustralya Dil Okulu Vizesi

Avustralya’da eğitim vizesi almak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekilir. Vizede ana şartlar aşağıdaki gibidir:

 • Tercihen 4 yıllık bir üniversite öğrencisi olmak ya da mezun olmak. 
 • Mezun olanların bir iyi kariyer geçmişi veya iyi bir kariyer planı olması gerekir. 
 • Yeni lise mezunları ya da 2 yıllık okullardan mezun olanlar başvuru yapabilir.
 • Ancak mezuniyet sonrası uzun bir kariyer boşluğu vermemelidir.

Yukarıdaki şartları yerine getirenler; kendilerinin ya da ailelerinin banka hesabında gitmek istedikleri ülkenin istediği miktarlarda nakit para bulunduruyor ise vizelerini rahatlıkla alabilirler.

Avustralya Dil Okulları Konaklama

Avustralya’ya dil eğitimine giden öğrenciler için farklı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Yerel kültürü daha yakından tanımak ve dil becerilerini hızla geliştirmek isteyen öğrenciler aile yanı konaklamayı tercih edebilir. Diğer öğrencilerle sosyalleşmek için öğrenci yurtlarını da tercih edebilirsiniz. Bağımsız olmak isteyen öğrenciler ise kendilerine özel daire kiralayabilirler.

Avustralya’da Sosyal Hayat

Avustralya, dünya genelinden gelen insanların bir arada yaşadığı çok kültürlü bir ülkedir. Bu nedenle dil eğitimi için Avustralya’ya gittiğinizde farklı kültürlerden arkadaşlar edinebilirsiniz. Avustralya muhteşem doğal güzelliklere sahip bir ülkedir. Arkadaşlarınızla doğa yürüyüşleri ve sörf yapabilir veya piknikler düzenleyebilirsiniz. Ayrıca öğrencilerin ve yerel halkın ilgi alanlarına göre çeşitli sosyal kulüpler ve organizasyonlar bulunmaktadır. Sanat, spor, müzik veya gönüllülük gibi ilgi alanlarınıza uygun bir kulübe katılarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Avustralya Dil Okulu Fiyatları

Avustralya dil okulu fiyatları okula, şehre, konaklama şekline ve başka nedenlere göre değişmektedir. Avustralya’da dil eğitimi alırken ortalama 1 aylık yaşam maliyetleri aşağıdaki gibidir:

Avustralya Dil Okulu Maliyetleri

Eğitim (12 Hafta)

2500 AUD - 5000 AUD

Konaklama (12 Hafta)

3000 AUD - 4000 AUD

**Tabloda yer alan Avustralya dil okulu maliyetleri, ortalama olarak gösterilmiştir. Dil eğitim programına ve konaklama seçeneklerine göre maliyetlerde farklılık yaşanmaktadır.

Global Vizyon Dil Okulu Danışmanlığı

Global Vizyon, uzun yıllardır öğrencilere Avustralya'da dil eğitimi danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci, Global Vizyon'un rehberliği ile Avustralya'da eğitim fırsatlarına kavuşmaktadır. Avustralya'da dil eğitimi almayı hedefleyen öğrenciler, Global Vizyon'un uzman danışmanlarından destek alarak dil eğitimi için adım atabilirler.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

Avustralya’da dil eğitimi alırken çalışabilir miyim?
  Evet, Avustralya’da dil eğitimi alırken çalışabilirsiniz. 13 hafta ve üzeri dil eğitim alan öğrenciler haftada 20 saat çalışabilirler.
Avustralyadaki dil okulları hangi şehirlerde bulunuyor?
  Avustralya'da dil okulları; Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Perth, Adelaide şehirlerinde bulunmaktadır.
Avustralya’da dil eğitimi alırken konaklama nasıl olur?
  Avustralya’da dil eğitimi alırken aile yanı konaklama, öğrenci yurtları veya öğrenci evlerinde konaklayabilirsiniz.
Avustralya’da dil eğitimi sırasında ulaşım alternatiflerim neler?
  Avustralya’da metro, tren, otobüs gibi birçok ulaşım alternatifleri bulunmaktadır.
Bizimle konuşun

Avustralya Dil Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım