Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı dil eğitimi

Dünyanın Diğer Ucunda Eğitim Alırken Bambaşka Kültürleri Tanıyacaksınız!

Avustralya’da Eğitim

Avustralya’da Dil Eğitimi Almak İsteyenler İçin Önemli Bilgiler Bu Başlıkta!

Türkiye’ye olan uzaklığına bakıldığında, Avustralya dünya öteki ucu gibidir… Aramızda büyük bir mesafe ve saat farkı olmasına karşın Avustralya’da dil okulu seçenekleri son dönemde gittikçe popülerleşmektedir. Uluslararası öğrencilerin yurtdışında dil eğitimi için sıklıkla tercih ettiği lokasyon olan Avustralya’nın Türkiye’deki popülaritesi de gün geçtikçe artmaktadır. Bugüne kadar uzak mesafesi dolayısıyla öğrenciler ve ailelerin sıcak bakmadığı Avustralya’da dil okulu seçenekleri, teknolojinin ve ulaşım imkanlarını gelişmesiyle hak ettiği yeri bulmaya başlamıştır. Avustralya’da dil eğitiminin sıklıkta tercih edilmesinin altında pek çok neden yatmaktadır. Avusturalya dil okullarının, diğer ülkelerdeki okullara göre daha cazip fiyatlı olması, Avustralya dolarının diğer para birimlerine göre daha karşılanabilir olması, ülkenin yaşam giderlerinin uygun olması, ülkenin çok güvenli olması gibi faktörler bu ülkeye ilgiyi artırmaktadır. Avustralya halkının sıcakkanlı, güleryüzlü ve yardımsever oluşu Avustralya dil okullarının seçilmesinde bir diğer faktördür. Çocuklarının güvenli bir yerde eğitim almasını isteyen aileler tüm faktörleri özenle inceler. Ülkedeki suç oranları, halkının yabancılara karşı tutumu, insan haklarına verilen önem, ötekileştirme yapılıp yapılmadığı ailelerin önem verdiği konulardandır. Avustralya’nın çok sıcak kanlı, yardımsever ve güler yüzlü vatandaşlara sahip olması, ülkedeki suç oranlarının dünya geneline göre çok çok düşük olması, insan haklarının ön planda tutulması, her vatandaşın bir diğerine gösterdiği saygılı tutum bu ülkenin bir yıldız gibi parlamasını sağlar. Uzun sözün kısası Avustralya’ya öğrenim görmeye giden gençler; hiçbir ayrıma maruz kalmadan, en iyi şekilde ağırlanmaktadır. Avustralya dil okullarının ön plana çıkmasının altında bu ülkenin şahane doğası olduğunu söylemiştik. Fakat bu şahane doğa öyle üstün körü anlatılıp geçilecek gibi değildir. O yüzden biraz daha detaylandırmak istedik…Avustralya; aborjin kabileleri, yağmur ormanları, egzotik canlılar, Hint ve Büyük Okyanus’a olan kıyılarıyla öğrencilere bambaşka bir dünyanın kapılarını aralar. Avustralya’da bir koalayı kucağınıza alıp sevebilir, kanguruyla hatıra pozu çektirebilir, yağmur ormanlarında keşe çıkabilir, balina izleme gezilerine katılabilirsiniz. Bu yönleriyle Avustralya belki de insan ömründe sadece bir kez yaşanabilecek deneyimleri sunmasıyla cezbedicidir. Genellikle kendisine yakın ülkeler olan Çin, Hindistan, Güney Kore, Tayland, Tayvanlı öğrencilerin tercih ettiği ülkeye son dönemde Türkiye’den de ilgi artmıştır. Türk öğrencilerin bu ilgisinin altında Avustralya’nın uzun dönem dil okulu öğrencilerine part-time çalışma izni sunması da vardır. Avustralya’da dil okulu programına katılan öğrenciler haftalık 20 saat part-time çalışma izni alır. Bu çalışmanın karşılığında öğrenciler bir aylık cep harçlıklarını çıkartacak kadar para kazanır. Böyle aile bütçesinden bir kalem azalmış olur.

Avustralya Dil Okulu Eğitim Sistemi ve Açılan Programlar

Avustralya dil okulları eğitim kaliteleriyle dünya çapında saygı görmektedir. Avustralya’da dil okulu programlarının kaliteli ve cazip fiyatlı olduğunu belirtmiştik. Fakat atlanmaması gereken önemli bir noktaya da değinip eğitim sistemini anlatmaya başlayacağız. Avustralya’da dil okulu eğitimi almak isteyen öğrenciler özellikle uzun dönem programlarına katılmayı tercih ederlerse çok avantajlı olurlar. Avustralya’da uzun dönem dil okulu fiyatları çok caziptir ayrıca uzun dönem dil okuluna gidenler Avustralya’da çalışma izni de alırlar. Avustralya dil okullarında; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Dil Sınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Bire-bir İngilizce programları açılmaktadır. Öğrenciler ihtiyaçlarına ve hedeflerine en uygun olan eğitimi tercih edebilir. Avusturalya dil okulları; ileri teknolojiyle donatılmış sınıflardan oluşur ve eğitmenler öğrencilerle birebir ilgilenmektedir. Avustralya dil okullarının; eğitim kalitesinde belirli bir seviyeyi tutturmaları için çeşitli denetlemeler ve düzenlemeler yapılır. Devletin ve çeşitli özel kuruluşların yaptığı bu denetlemeler sayesinde Avustralya dil okullarının eğitimin kalitesi dünya genelinin üzerindedir. Avustralya’da dil okuluna giden öğrenci ilk gün seviye belirleme sınavına alınır. Bu sınavın sonucuna göre öğrenci kendi seviyesine uygun bir sınıfa yerleştirilir. Tabi bu yerleştirme sadece sınav sonucuna bakılarak yapılmaz, öğrencinin yaşı, milliyeti, hedefleri ve amaçları da incelenir. Avustralya dil okullarında aynı milletten öğrencilerin tek bir sınıfta toplanmamasına dikkat edilir. Türk bir öğrenci genellikle Türk öğrencilerin olduğu bir sınıfta değil de farklı milletten gençlerin bulunduğu sınıfa alınır. Bunun nedeni aynı dili konuşan öğrencilerin eğitim alırken kendi ana dillerinde konuşmalarının önüne geçebilmektir. Yurtdışında dil eğitimi almaya giden öğrencinin ana motivasyonu 7/24 İngilizce konuşmak olduğundan bunun önüne geçecek tüm nedenler okul tarafından yok edilir. Yurtdışında eğitimi süresince, kesintisiz İngilizce konuşan öğrenci hızlı ve etkili bir ilerleme kaydeder. Avustralya’da dil okulu programlarında 13 hafta ve üzerinde eğitim almak isteyen öğrenciler haftada 20 saat çalışma hakkına da sahip olur. Öğrenci toplamda 80 saat çalıştığı bir ay sonunda ortalama 1000 Avustralya Dolarına yakın para kazanır. Bu da tüm ay boyunca kendisine yetecek bir meblağdır. Bundan da önemlisi çalıştığı süre boyunca ana dili İngilizce olanlarla girdiği etkileşimle İngilizcesini geliştirme imkânı da bulur. Öğrenciler 40 hafta ve üzerinde dil okuluna katılmaları dahilinde aldıkları Avustralya vizesini uzatma imkânı yakalar.  Avustralya’da dil okulları hemen hemen her dönem açılır. Özel bir tarih beklemenize gerek yoktur. Yurtdışında eğitim kararınızı verdikten sonra en yakın tarihte okulunuza başlarsınız. Sadece üniversitelerin açtığı yaz okullarında özel dönemleri beklemeniz gerekebilir. Avustralya dil okullarında sınıflar mümkün olduğunca az mevcutludur. Sınıf mevcutları maksimum 15’e yükselir. Genellikle 12 kişiyle sınırlı kalır. Avustralya dil okullarında özel eğitim alır gibi olmak isteyenlere kış döneminde dil okuluna gitmelerini öneririz. Avustralya’da dil okulları kış dönemlerinde daha az öğrenciye sahiptir.

Avustralya’da Dil Okulları Listesi:

BRISBANE

 • GLOBAL VILLAGE
 • LSI
 • Kaplan International College
 • International House
 • Embassy English***
 • Eurocentres
 • ILSC***
 • Navitas English
 • Griffith English Language Institute
 • Shafston International College
 • Oxford House College***

BYRON BAY

 • GLOBAL VILLAGE

CAIRNS

 • Eurocentres

MELBOURNE

 • International House
 • Eurocentres
 • Embassy English***
 • EC English***
 • Kaplan International Colleges***
 • Navitas English
 • Hawthorn Melbourne
 • Southern Cross Education Institute
 • Cambridge International College
 • Ability English
 • ILSC
 • Discover English
 • Oxford House College***

NOOSA

 • GLOBAL VILLAGE

PERTH

 • Kaplan International College
 • Eurocentres
 • Embassy English
 • Navitas English
 • Milner International College of English
 • Cambridge International College

SYDNEY

 • GLOBAL VILLAGE
 • Kaplan International College***
 • International House
 • Eurocentres
 • EC English***
 • Embassy English***
 • ELS
 • ILSC***
 • Navitas English
 • Strathfield College
 • Ability English
 • Oxford House College***
 • Greenwich School f English

GOLD COAST

 • Mbassy English
 • Eurocentres
 • Shafston International College

Avustralya’da Dil Okulu Tercih Etmeniz İçin 10 Neden!

 • Eğitim kalitesiyle dünya çapında saygı görür
 • Uzun dönem dil okuluna katılanlara part-time çalışma izni verir.
 • Eğitim ve yaşam giderleri diğer ülkelere göre daha caziptir.
 • Dünyanın en güvenli ülkelerindendir. Suç oranları çok düşüktür.
 • Çok kültürlü bir toplum yapısına sahiptir. Irkçılığa rastlanmaz.
 • Harika bir doğası ve tabiat güzellikleri vardır.
 • Avustralya’daki dil okulları eğitime olduğu kadar sosyal etkinliklere de önem verir. Öğrencinin sosyalleşmesi önemlidir.
 • Yüksek hayat standartları ile dünyanın en yaşanabilir ülkesidir.
 • Sıcakkanlı, güleryüzlü ve yardımsever bir halka sahiptir.
 • Müzeleri, sanat galerileri ve dünyanın en büyük markalarının genel merkezleriyle bir çekim noktasıdır.

Avustralya’da Yaşam ve Konaklama

Avustralya dil okulu programlarında; öğrencilerin sosyalleşmesine büyük önem verilir. Pek çok ilgi çekici aktiviteye sahip olan Avustralya’da; öğrenciler pek çok aktiviteye katılabilir böylece günlük hayatın içerisinde dili pratik yapma imkânı da bulurlar. Eğitim kurumları derslerden arta kalan zamanlarda öğrencilere çok çeşitli sosyal, kültürel ve sportif aktivite imkânı sağlar. Doğa gezileri, dünyaca ünlü sanat ve kültür merkezi gezileri, yerel kültürleri tanıma gezileri, trekkingler, doğu yürüyüşleri eğitim kurumlarınca organize edilerek gençlerin Avustralya’da kaldıkları zamanı en iyi şekilde değerlendirmeleri hedeflenir.  Avustralya dil okulları öğrencilerine; okul yurdu, özel yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunar. Yurtlar bir öğrencinin ihtiyacı olan tüm imkanlara sahiptir ve modern bir konaklama imkânı sunmaktadır. Yurtların okula yakın olmasına dikkat edilir. Aile yanı konaklama yurt konaklamasına göre biraz daha uzak mesafede olabilir. Öğrenciler her iki konaklama alternatifinde de kendilerini evlerinde gibi hisseder. Öğrencilerin güvenli ve güzel bir konaklama deneyimi yaşaması İngilizcelerini geliştirmeleri için de önemlidir. Bu sebeple Avustralya dil okulları konuklama konusuna özel bir ilgi gösterir. Aileler özenle seçilir, yurtlarda farklı milletten öğrenciler aynı odalarda konaklatılır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım