Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Avustralya'da Work& Study

AVUSTRALYA 

Bugüne kadar uzak mesafesi dolayısıyla öğrenci ve ailelerin sıcak bakmadığı Avustralya; dil okulu seçeneklerinin artması, teknolojinin ve ulaşım imkânlarını gelişmesiyle hak ettiği yeri bulmaya başlamıştır. Avustralya’nın sıcakkanlı, yardımsever ve güler yüzlü vatandaşlara sahip olması, ülkedeki suç oranlarının dünya geneline göre çok düşük olması, insan haklarının ön planda tutulması, her vatandaşın bir diğerine gösterdiği saygılı tutum bu ülkenin bir yıldız gibi parlamasını sağlar. Avustralya’ya öğrenim görmeye giden gençler; hiçbir ayrıma maruz kalmadan, en iyi şekilde ağırlanır. Avustralya; aborjin kabileleri, yağmur ormanları, egzotik canlılar, Hint ve Büyük Okyanus’a olan kıyılarıyla öğrencilere bambaşka bir dünyanın kapılarını aralar. Avustralya’da bir koalayı kucağınıza alıp sevebilir, kanguruyla hatıra pozu çektirebilir, yağmur ormanlarında keşfe çıkabilir, balina izleme gezilerine katılabilirsiniz. Bu yönleriyle Avustralya belki de insan ömründe sadece bir kez yaşanabilecek deneyimleri sunmasıyla cezbedicidir. Türk öğrencilerin; Avustralya’da eğitime olan ilgisinin altında, uzun dönem dil okulu öğrencilerine part-time çalışma izni sunması da vardır. Avustralya’da dil okulu programına katılan öğrenciler haftalık 20 saat part-time çalışma izni alır. Öğrenciler dil eğitimi ile başladıkları eğitim hayatına akademik programlarla devam edebilir ve bu sayede ülkede kalma sürelerini 4 yıla kadar uzatabilir. 

Yaşam kalitesi sıralamasında Avustralya dünyanın en iyisi olan Norveç’ten hemen sonra gelir. Gelişmiş altyapısı, sağlık hizmetlerindeki kalitesi, aktif toplu taşıma sistemi, sayısız öğrenci hizmetleri ve nispeten ucuz olan yaşam maliyeti ile Avustralya; yurtdışında eğitim görmek isteyenlerin sığınacakları güvenli bir limandır. Ülke; öğrencilerin yaşam kalitesi, çalışma olanakları, yaşam giderleri ve sahip olduğu öğrenci birliği açısından değerlendirildiğinde dünyanın öğrenciler için en iyi olan 30 şehrinden beşine sahiptir. Ayrıca Avustralya Hükümeti; ülkesinde eğitim görmek isteyen yabancı öğrencilere 200 milyon dolarlık burslar, çeşitli alanlarda çalışma/iş vizeleri, çok sayıda araştırma fırsatı ve mezun olduktan sonra sürekli oturum iznine sahip olma gibi birçok teşvik de sunmaktadır. 

Uluslararası öğrenciler için popüler olan şehirler: Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Perth, Adeilade 

Dil okulları: ILSC, Kaplan English, IH Sydney, IH Brisbane, Browns English, Hawtorn English, Navitas English, ELC 

Üniversiteler: Macquaire University, La Trobe University, Curtin University, Charles Sturt University, Deaking University, RMIT, UNSW, Griffith Univeristy, Bond University


SYDNEY

Sydney; Avustralya’nın güney kıyısına kurulu olan, ülkenin en eski yerleşim yerlerindedir. Ekonomi ve nüfus açısından Avustralya’nın en gelişmiş şehridir. Dünyanın en görkemli ve en önemli limanlarından birine sahip şehri, hem turistik hem de ekonomik açıdan ülkeye çok fazla katkı sağlar. Sydney, dünyanın her yerinden pek çok turisti bünyesine çeken bir şehirdir. İklimi, birbirinden güzel plajları ve gece hayatının renkliliği sayesinde şehrin Avustralya’nın turizm başkenti olduğunu söyleyebiliriz. Yaklaşık 5 milyon nüfusu olan kültür ve sanat şehri Sydney, dünya sıralamasında üst sıralarda yer alan üniversitelere de ev sahipliği yapar. Sanılanın aksine ülkenin başkenti değildir. Ülkenin başkenti Canberra’dır. Sydney Avusturalya’nın doğu kesiminde bulunan New South Wales eyaletinin başkentidir. Uyumayan şehir Sydney’de bir öğrencinin sıkılmaya vakti olmaz.

ILSC SYDNEY 

Sydney şehir merkezinde bulunan okul; muhteşem olanakları, iş bulma kulübü, sınav hazırlık programları, iş İngilizcesi programları, akademik İngilizce program alternatifleri, seçmeli dersleri ve sosyal etkinlikleri ile oldukça kaliteli eğitim sunmaktadır.
INTERNATIONAL HOUSE SYDNEY 
Sydney’de çok merkezi bir konumda olan okul; Opera Binası ve Harbour Bridge’e yürüme mesafesindedir. İngilizce kursları için farklı alternatifler sunan okulun sınıfları oldukça donanımlı olup, tecrübeli, iyi eğitimli öğretmenleri ile meşhurdur.

MELBOURNE

Melbourne, Avustralya’nın en büyük ikinci şehridir. Victoria eyaletinin başkenti olan Melbourne, 4 milyondan fazla nüfusu sahiptir. Melbourne 2011 yılından beri dünyanın en yaşanabilir şehri seçilmektedir. Bu listenin belirlenmesindeki kriterler; kültürel nitelik, iklim, yaşam ücreti, sağlık koşulları ve suç oranı gibi sosyal konulardır. 

Melbourne, iş ve spor dünyasının bir arada bulunduğu gelişmiş bir şehirdir. Avustralya’nın en büyük şirketlerinin pek çoğu burada yer alır. Aynı zamanda Avustralya’nın en büyük spor organizasyonları da yine bu şehirde düzenlenir. Melbourne’da çok çeşitli etnik gruptan insan bulunur. Bu grupların etkisiyle ortaya karma bir kültür çıkar. Melbourne’da seyahat etmek kolaydır. Dünyanın en büyük tramvay ağı bu şehirde yer alır. Ayrıca Melbourne bir liman kenti olduğundan denizle ilgili pek çok aktivite gerçekleştirilebilir.

ILSC MELBOURNE 

Melbourne şehir merkezinde bulunan okul; muhteşem olanakları, iş bulma kulübü, sınav hazırlık programları, iş İngilizcesi programları, akademik İngilizce program alternatifleri, seçmeli dersleri ve sosyal etkinlikleri ile oldukça kaliteli eğitim sunar.INTERNATIONAL HOUSE MELBOURNE 

Okul, Melbourne şehir merkezindedir. Sosyal aktiviteleri, iş kulübü ve sosyal aktiviteleri yönünden öğrencilere pek çok imkân sağlar.HAWTHORN ENGLISH MELBOURNE 

University of Melbourne hazırlık programını da yürüten okul Melbourne’daki en kaliteli dil okullarındandır. Özellikle Akademik İngilizce eğitimi konusunda oldukça iddialıdır. Okul, Melbourne şehir merkezine yaklaşık 45 dakika mesafede yer alır. Yaklaşık 1000 öğrenci kapasitesi vardır.

BRISBANE

Queensland eyaletinin başkentidir. Avustralya’nın üçüncü büyük şehridir. Brisbane; gökdelenler, doğal parklar, tarihi yapıların uyumuyla eşsiz şehir manzaraları sunar. Gold Coast ve Sunshine Coast, deniz turizminin ve su sporlarının merkezidir. Dünyanın en büyük koala parkı Lone Pine’in yanı sıra; Brisbane Forest Park, City Botanic Gardens, Roma Street Parkland kentin tropikal bitki çeşitliliğini gözler önüne serer. Ayrıca galeri, müze ve performans merkezi olarak kullanılan Queensland Kültür Merkezi, Brisbane Müzesi, Parlamento Binası, St. Stephan Katedrali, Eski Hükümet Binası kentin başlıca sanat ve mimari gezi noktalarıdır. Brisbane, sıcak ve ılıman iklim etkisindedir.

ILSC BRISBANE 

Brisbane şehir merkezinde bulunan okul; muhteşem olanakları, iş bulma kulübü, sınav hazırlık programları, iş İngilizcesi programları, akademik İngilizce program alternatifleri, seçmeli dersleri ve sosyal etkinlikleri ile oldukça kaliteli eğitim sunar.LSI BRISBANE 

Okul; şehrin tam kalbinde, ulaşım hizmetlerine, restoranlara ve mağazalara yakın mesafede bulunan tarihî binada yer alır. TOEFL ve Cambridge Sınavı’na hazırlık kurslarının yanında Genel İngilizce programları da sunar. Baş döndürücü plajlara ve görülmeye değer kırsal bölgelere kolay erişim imkânı sağlayan şehir; iş, eğlence ve kültür açısından da çok gelişmiştir.


AVUSTRALYA’DA SERTİFİKA PROGRAMLARI GREYSTONE COLLEGE/ ILSC EDUCATION GİRİŞ KOŞULLARI 

• Minimum 18 yaş ve üzeri olmak,

• Sertifika II için; ILSC B4 seviyesi / IELTS 4,0 

• Sertifika III için, ILSC I1 seviyesi /IELTS 4,5 

• Sertifika IV Busıness programları için ILSC I2 seviyesi /IELTS 5,0 

• Sertifika IV Marketing Diploma, Adv.Diploma programları için ,ILSC I3 seviyesi /IELTS 5,5 gereklidir.
NASIL EĞİTİM VİZESİ ALINIR ? Avustralya’da eğitim vizesi almak için belirli şartların yerine getirilmesi gerekir. Şartları yerine getiren kişilere büyük olasılıkla vize verilir. Vizede Ana Şartları Nelerdir? • Tercihen 4 yıllık bir üniversite öğrencisi olmak ya da mezun olmak • Mezun olanların bir iyi kariyer geçmişi veya iyi bir kariyer planı olması gerekir. • Yeni lise mezunları ya da 2 yıllık okullardan mezun olanlar başvuru yapabilir. Ancak mezuniyet sonrası uzun bir kariyer boşluğu vermemelidir. • Yukarıdaki şartları yerine getirenler; kendilerinin ya da ailelerinin banka hesabında gitmek istedikleri ülkenin istediği miktarlarda nakit para bulunduruyor ise vizelerini rahatlıkla alabilir. Yukarıdaki 4 temel şartı yerine getirenlerin yapması gereken sadece vize için diğer evrakları Global Vizyon Vize Birimi ile birlikte hazırlamak ve dosyayı hazır hale getirmektir. Global Vizyon Vize Departmanı 25 yıllık deneyime sahiptir ve her bir öğrencisi için özel olarak vize başvuru dosyalarını hazırlamaktadır. PROGRAMLARA GÖRE BANKADA GÖSTERİLMESİ GEREKEN TUTARLAR AŞAĞIDAKİ GİBİDİR. • Work And Travel: Banka’da para gösterilmesi gerekmez. • İrlanda’da Work and Study: 25 haftalık eğitimin vize başvurusu için bankada para gösterilmesi gereken minimum tutar 10.000 Euro’dur. • Kanada 24 hafta dil eğitimi programının vize başvurusu için bankada gösterilmesi gereken tutar minimum 18.000 CAD’dır. • 92 Hafta Kanada Co-op’lu programlarda vize başvurusu için bankada para gösterilmesi gereken minimum tutar 28.000 CAD’dır. • Georgian @Ilac eğitiminin vize başvurusu için bankada gösterilmesi gereken tutar 38.000 CAD’dır. • Kanada devlet kolejlerinde eğitim vize başvurusu için bankada gösterilmesi gereken minimum tutar 38.000 CAD’dır. • University of Canada West’te programın vize başvurusu için bankada gösterilmesi gereken tutar minimum tutar 38.000 CAD’dır. • Amerika’da Maaşlı Staj Programı vize başvuru yapmak için bankada para gösterilmesine gerek yoktur. • İngiltere’de Childcare Programının vize başvurusu için bankada para gösterilmesi gerekmez. • Avustralya 24 Haftalık programa vize başvuru yapmak için bankada para gösterilmesi gereken tutar minimum 20.000 AUD’dir. • Dubai’de eğitim için vize başvuru yapıldığında bankada gösterilmesi gereken bir tutar yoktur. • Camp USA Programın vize başvurusu için bankada para gösterilmesi gerekmez. • Amerika’da CPT VE OPT hakkı veren programların vize başvurusu için bankada gösterilmesi gereken minimum tutar; dil okullarında 10-12 bin USD, Lisans ve Yüksek Lisans programlarında 20-25 bin USD ’dır. • Malta’da 24 hafta dil eğitimi vizesine başvurmak için bankada gösterilmesi gereken minimum tutar 6.000 Euro’dur. Avrupa’da üniversite vizesine başvuru yapıldığında bankada gösterilmesi gereken tutar 5.000 ile 20.000 Euro arasında ülkesine göre değişir.


Devamını Oku
YURTDIŞINDA HEM OKU HEM ÇALIŞ ZAMANI!

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Sıkça Sorulan Sorular

Avustralya Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları

  Avustralya dil okuluna kayıt yaptırabilmek için özel şartlara ihtiyaç yoktur. Her dil seviyesinden öğrenci Avustralya’da dil eğitimi alabilir. Avustralya dil okulu başvuru belgeleri Global Vizyon danışmanları tarafından öğrencilere iletilir. Bu evrakları toplayan öğrencilerin başvuruları gerçekleştirilir. Bu konuda en güncel bilgilendirme Global Vizyon danışmanlarından alınabilir. 


Hangi Şehirde Dil Okuluna Gidilmeli

  Eşsiz bir doğaya sahip olan Avustralya’nın her şehri birbirinden farklı güzellikler sunar. Ülkede en çok tercih edilen şehirler; Sydney, Melbourne, Brisbane, Canberra ve Perth’dir. Öğrenciler  kendilerine en uygun şehri Global Vizyon danışmanlarıyla birlikte seçebilir. 

Avustralya’da Konaklama Alternatifleri

  Ülkede kalınan süre zarfında öğrencilerin çeşitli konaklama alternatifleri vardır. Okul yurdu, özel yurtlar ve aile yanı konaklamalar öğrencilere konforlu ve eğlenceli bir konaklama sunar. Yurtların büyük çoğunluğu bir öğrencinin ihtiyacı olan tüm detayları içerisinde barındırmakta ve oldukça modern bir konaklama sunmaktadır.


Avustralya’da Yaşam Masrafları

  Avustralya’da yaşam giderleri yüksek olabilmektedir. Öğrencilerin yaşam tarzına bağlı olarak yaşam masrafları değişebilir. Ortalama bir yurt maliyeti 120-250 AUD arasındadır. Öğrencilerin aylık tüm masrafları için 1000-1500 AUD’ye sahip olmaları gerekir. 


Avustralya’da Ulaşım

  Avustralya’da ulaşım tren, otobüs, feribot ve tramvaylarla sağlanır. Dil okuluna gidecek öğrencilerin yurtları okullara genellikle yürüme mesafesindedir. Bu sebeple ekstra ulaşım ücreti ödemezler. Eğer öğrenci okuluna vasıta yardımıyla gitmesi gerekirse indirimli öğrenci kartları alabilir. 

Avustralya’da dil eğitiminin avantajları nelerdir?

  Avustralya'da dil eğitimi almanın en büyük avantajı dil eğitimi alanların çalışma iznine sahip olmasıdır. Çalışma iznine sahip olan öğrenciler aylık giderlerini karşılayabilir. Maddi imkanları kısıtlı olanlar için bu önemli bir avantajdır. Ayrıca ülkenin yaşam standartlarının çok yüksek olması, ülkenin huzurlu ve güvenlikli bir ülke olması diğer avantajlar arasında gösterilebilir. 

Avustralya’da bir dil okuluna kayıt yaptırdığımda dil seviyem ne olmalı?

  Avustralya dil okuluna kayıt yaptırırken herhangi bir seviyeye sahip olmak gerekmez. Öğrenci en temel seviyeden eğitimine başlayabilir.  

Avustralya dil okulları fiyatlarına neler dahildir?

  Avustralya dil okulu fiyatları genellikle sadece eğitim ücretlerini kapsar. Öğrencilerin eğitimleri sırasında kullanacağı materyaller dil kursu tarafından temin edilir. Bazı dönemlerde okullar konaklamayı da içeren paket fiyatları sunabilir. 

Avustralya Öğrenci Vizesine nasıl başvurabilirim?

  Avustralya’da dil eğitimi almaya karar verdikten sonra tüm vize süreciniz Global Vizyon danışmanlarınız tarafından yürütülecektir. Danışmanlar öğrencilere tüm süreç hakkında detaylı bilgi verir, gerekli evrakları düzenlemesini sağlar, vize başvuru randevularını alır ve süreç hakkında bilgilendirir. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım