Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Avustralya'da Dil Okulu

Avustralya dil okulları İngilizceyi uzun dönemde öğrenmek isteyenlerin tercih ettiği alternatiftir. Avustralya dil okullarında eğitim alanlar yeni bir dili farklı bir coğrafyada öğrenme zevkini yaşar. Avustralya dil okulları gerek avantajlı fiyatları gerekse ülkenin eşsiz doğasıyla öğrencileri cezbeder. Avustralya halkının sıcakkanlı ve hoşgörülü tutumu öğrencilerin ülkeye kolay adapte olmasını sağlar.

 

 

Devamını Oku

Neden Avustralya’da Bir Dil Öğrenmelisiniz

Avustralya yaşam giderlerinin diğer ülkelere göre daha uygun olması, eğitim ücretlerinin düşüklüğü ve eğitim kalitesiyle son dönemde öğrencilerin ilgi gösterdiği ülkelerden biri haline gelmiştir. İngiliz kültürünün etkisi altında kalan fakat aldığı göçlerle pek çok ülkenin kültüründen etkilenen ve çok uluslu bir ülke haline gelen Avustralya halkı insana saygı konusunda hassastır. Avustralya’da dil eğitimi alan gençler; hiçbir ayrıma maruz kalmadan, en iyi şekilde ağırlanır. 


Dünya çapındaki eğitim kalitesinin yanı sıra yabancı öğrencilere sunduğu farklı coğrafyası ile de tercih edilen Avustralya; yağmur ormanları, egzotik canlılarla dolu doğası, ödüllü mimari yapıları, Hint ve Büyük Okyanus’a olan kıyılarıyla öğrencilere bambaşka bir dünyanın kapılarını aralar. Avustralya, yüksek refah seviyesi ve düşük suç oranı da ailelerin çocuklarını gönül rahatlığıyla gönderebilecekleri bir ülkedir. Genellikle kendisine yakın ülkeler olan Çin, Hindistan, Güney Kore, Tayland, Tayvanlı öğrencilerin tercih ettiği ülkeye son dönemde Türkiye’den de ilgi artmıştır. Dil okuluna gelen öğrencilere haftalık 20 saat part-time çalışma izni veriliyor olması ülkeyi cazip kılmaktadır.


Avustralya dil okulları eğitim kalitesiyle dünya çapında saygı görmektedir. Eğitim kalitesi ve aynı zamanda ABD ve İngiltere’ye oranla daha cazip dil okulu ve yaşam ücretleriyle Avustralya; İngilizceyi yurtdışında öğrenmek isteyenler için karlı bir alternatiftir. Ülkede özellikle uzun dönem dil okulları oldukça düşük maliyetlidir. Avustralya’da; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Dil Sınavlarına Hazırlık, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Birebir İngilizce, Teacher Training programlarını tercih edebilir. Program detaylarına ilişkin bilgi Global Vizyon danışmanlarına ulaşarak edinilebilir. 

Devamını Oku

Avustralya’da Dil Eğitimini Kimler Tercih Etmelidir

Avustralya dil okulları eğitim alırken çalışmak isteyen öğrencilerin tercihidir. Avustralya’da uzun dönem dil okuluna gidenler part-time çalışma hakkına sahip olur. Avustralya dil okulunda 13 hafta ve üzerinde eğitim alan öğrenciler haftada 20 saat çalışma hakkına da sahip olur. Böylece öğrenci kendi cep harçlığını çıkarırken, girdiği sosyal etkileşimle İngilizcesini geliştirmek imkanı bulur. Öğrenciler 40 hafta ve üzerinde dil okuluna katılmaları dahilinde aldıkları Avustralya vizesini uzatma imkanı yakalar.

Avustralya’da dil eğitimi almanın bir diğer nedeni de Avustralya dil okullarının cazip ücretleridir. Avustralya dil okulu fiyatları Amerika ve İngiltere’ye oranla daha uygundur. Bütçesini düşünenler Avustralya dil okullarını tercih eder.

Avustralya; farklı bir kıtayı, coğrafyayı ve kültürü deneyimlemek isteyenler için idealdir. Avustralya filmlerde görülen ve kitaplarda okunan enteresan bir doğaya ve kültüre sahiptir. Öğrenciler,  Avustralya dil okulundan arta kalan zamanlarda bu eşsiz coğrafyayı keşfetme  fırsatı bulur.


Avustralya’da dil eğitimi alarak kariyerinize yatırım yapın

Avustralya’da dil eğitimi alanlar çalışma iznine sahiptir. Bu sayede öğrenciler yurt dışında çalışma deneyimi kazanma imkanı bulur. Yurtdışında çalışma deneyimine sahip olan öğrenci özgeçmişine çok önemli bir artı ekler. Ayrıca Avustralya’da dil eğitimi alan pek çok genç Avustralya’da lisans, Avustralya’da yüksek lisans, Avustralya’da sertifika ve diploma programlarına devam etmeyi tercih eder.  

Devamını Oku

Avustralya’da Yaşam ve Çalışma Koşulları

Avustralya dil okullarının tamamı ileri teknolojiyle donatılmış sınıflardan oluşur ve eğitmenler öğrencilerle birebir ilgilenir. Dersliklerde verilen eğitimin yanı sıra ülkedeki ilgi çekici aktivite olanakları ve çalışma izinleri sayesinde öğrenciler eğlenirken, günlük hayatın içerisinde dili pratik yapma imkanı bulurlar. Eğitim kurumları derslerden arta kalan zamanlarda öğrencilere çok çeşitli sosyal, kültürel ve sportif aktivite imkanı sağlar. Doğa gezileri, dünyaca ünlü sanat ve kültür merkezi gezileri, yerel kültürleri tanıma gezileri, trekkingler, doğu yürüyüşleri eğitim kurumlarınca organize edilerek gençlerin Avustralya’da kaldıkları zamanı en iyi şekilde değerlendirmeleri hedeflenir.


Avustralya’da dil eğitimi alanlar çalışma iznine sahiptir. Avustralya dil okulunda 13 hafta ve üzerinde eğitim alan öğrenciler haftada 20 saat çalışabilir. Böylece öğrenci kendi cep harçlığını çıkarırken, girdiği sosyal etkileşimle İngilizcesini geliştirmek imkanı bulur. Öğrenciler 40 hafta ve üzerinde dil okuluna katılmaları dahilinde aldıkları Avustralya vizesini uzatabilir.

Devamını Oku

YURTDIŞINDA HEM OKU HEM ÇALIŞ ZAMANI!

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Sıkça Sorulan Sorular

Avustralya Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları

  Avustralya dil okuluna kayıt yaptırabilmek için özel şartlara ihtiyaç yoktur. Her dil seviyesinden öğrenci Avustralya’da dil eğitimi alabilir. Avustralya dil okulu başvuru belgeleri Global Vizyon danışmanları tarafından öğrencilere iletilir. Bu evrakları toplayan öğrencilerin başvuruları gerçekleştirilir. Bu konuda en güncel bilgilendirme Global Vizyon danışmanlarından alınabilir. 


Hangi Şehirde Dil Okuluna Gidilmeli

  Eşsiz bir doğaya sahip olan Avustralya’nın her şehri birbirinden farklı güzellikler sunar. Ülkede en çok tercih edilen şehirler; Sydney, Melbourne, Brisbane, Canberra ve Perth’dir. Öğrenciler  kendilerine en uygun şehri Global Vizyon danışmanlarıyla birlikte seçebilir. 

Avustralya’da Konaklama Alternatifleri

  Ülkede kalınan süre zarfında öğrencilerin çeşitli konaklama alternatifleri vardır. Okul yurdu, özel yurtlar ve aile yanı konaklamalar öğrencilere konforlu ve eğlenceli bir konaklama sunar. Yurtların büyük çoğunluğu bir öğrencinin ihtiyacı olan tüm detayları içerisinde barındırmakta ve oldukça modern bir konaklama sunmaktadır.


Avustralya’da Yaşam Masrafları

  Avustralya’da yaşam giderleri yüksek olabilmektedir. Öğrencilerin yaşam tarzına bağlı olarak yaşam masrafları değişebilir. Ortalama bir yurt maliyeti 120-250 AUD arasındadır. Öğrencilerin aylık tüm masrafları için 1000-1500 AUD’ye sahip olmaları gerekir. 


Avustralya’da Ulaşım

  Avustralya’da ulaşım tren, otobüs, feribot ve tramvaylarla sağlanır. Dil okuluna gidecek öğrencilerin yurtları okullara genellikle yürüme mesafesindedir. Bu sebeple ekstra ulaşım ücreti ödemezler. Eğer öğrenci okuluna vasıta yardımıyla gitmesi gerekirse indirimli öğrenci kartları alabilir. 

Avustralya’da dil eğitiminin avantajları nelerdir?

  Avustralya'da dil eğitimi almanın en büyük avantajı dil eğitimi alanların çalışma iznine sahip olmasıdır. Çalışma iznine sahip olan öğrenciler aylık giderlerini karşılayabilir. Maddi imkanları kısıtlı olanlar için bu önemli bir avantajdır. Ayrıca ülkenin yaşam standartlarının çok yüksek olması, ülkenin huzurlu ve güvenlikli bir ülke olması diğer avantajlar arasında gösterilebilir. 

Avustralya’da bir dil okuluna kayıt yaptırdığımda dil seviyem ne olmalı?

  Avustralya dil okuluna kayıt yaptırırken herhangi bir seviyeye sahip olmak gerekmez. Öğrenci en temel seviyeden eğitimine başlayabilir.  

Avustralya dil okulları fiyatlarına neler dahildir?

  Avustralya dil okulu fiyatları genellikle sadece eğitim ücretlerini kapsar. Öğrencilerin eğitimleri sırasında kullanacağı materyaller dil kursu tarafından temin edilir. Bazı dönemlerde okullar konaklamayı da içeren paket fiyatları sunabilir. 

Avustralya Öğrenci Vizesine nasıl başvurabilirim?

  Avustralya’da dil eğitimi almaya karar verdikten sonra tüm vize süreciniz Global Vizyon danışmanlarınız tarafından yürütülecektir. Danışmanlar öğrencilere tüm süreç hakkında detaylı bilgi verir, gerekli evrakları düzenlemesini sağlar, vize başvuru randevularını alır ve süreç hakkında bilgilendirir. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım