Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

University of Zurich

University of Zurich – Zürih Üniversitesi

İsviçre’nin en büyük üniversitesi olan Zürih Üniversitesi, 100’den fazla alanda eğitim sunuyor. 1833 yılında Avrupa'da, dini veya kraliyet himayesi olmaksızın demokratik bir devlet tarafından kurulan ilk üniversite unvanını taşıyan Zürih Üniversitesi; Avrupa Araştırma Üniversiteleri Birliği’nin bir üyesi olarak dünyanın en prestijli araştırma kurumlarından biri olarak biliniyor. Mükemmel araştırma ve öğretimiyle uluslararası üne sahip olan Zürih Üniversitesi, dinamik bir küresel ağın parçası. Zürih Üniversitesi, dünya çapındaki ortak kurumlar ve diğer paydaşlarla yenilikçi iş birlikleri kuruyor, geliştiriyor ve bu sayede eğitimi de araştırmayı da güçlendiriyor.


Hukuk Fakültesi, İşletme Fakültesi, Teoloji Fakültesi, Tıp Fakültesi, Veterinerlik Fakültesi, Beşeri Bilimler Fakültesi ve Bilim Fakültesi bünyesinde bulunan Zürih Üniversitesi bölümleri 28.000’den fazla öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Eğitim programlarının birçoğunu Almanca dilinde sunan Zürih Üniversitesi’nde İngilizce dilinde yüksek lisans programları bulunuyor. Zürih Üniversitesi bölümleri içinde özellikle tıp, immunoloji, yapısal biyoloji, genetik, nörobilim ve iktisat programları dünyaca tanınıyor. Üniversite bünyesinde bulunan 5 hastane, tıbbi araştırma ve klinik hizmetler arasında yakın ilişki sağlıyor.


Mezunları ve öğretim üyeleri arasında, başta Albert Einstein olmak üzere Nobel ödüllü 12 bilim insanı bulunan Zürih Üniversitesi’nde, 5 milyondan fazla esere sahip Zürih Merkez Kütüphanesi bulunuyor. Etnografya müzesi, antropoloji müzesi, botanik müzesi, veterinerlik tarihi müzesi gibi Zürih Üniversitesi müzeleri, değerli kültürel eserleri koruyor ve araştırma bulgularını halka iletiyor. 


Uluslararası öğrenciler, lisans derecesi programının ilk yılını başarıyla tamamladıktan sonra mali yardım alma hakları varsa, eğitimleri için mali destek başvurusunda bulunabiliyor. Araştırma ve öğretimde sınırsız özgürlüğe kendini adayan Zürih Üniversitesi bölüm ücretleri 1.500-4.000 CHF arasında değişiyor. Mükemmellik konusunda uluslararası üne sahip Zürih Üniversitesi başvuru için sonbahar döneminde son gün 30 Nisan, ilkbahar döneminde ise 30 Kasım. “Zürih üniversitesi nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız, Zürih Üniversitesi başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Zürih Üniversitesi bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

Zürih Üniversitesi başvuru zamanı

University of Zurich sonbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Nisan, ilkbahar dönemine kayıt için son başvuru tarihi 30 Kasım.

Zürih Üniversitesi bölümleri

 • Geology, Environmental, Earth & Marine Sciences
 • Mathematics & Statistics
 • Chemistry
 • Physics & Astronomy
 • Geography
 • Sociology
 • Communication & Media Studies
 • Politics & International Studies
 • Art, Performing Arts & Design
 • Archaeology
 • History, Philosophy & Theology
 • Architecture
 • Languages, Literature & Linguistics
 • Computer Science
 • Psychology
 • Economics & Econometrics
 • Accounting & Finance
 • Business & Management
 • Biological Sciences
 • Veterinary Science
 • Agriculture & Forestry
 • Education
 • Law
 • Medicine & Dentistry

Lokasyon

Zürih Üniversitesi, İsviçre’nin en büyük şehri ve kültür başkenti olan Zürih’te yer alıyor. Zürih; Zürih Opera Binası, Schauspielhaus Tiyatrosu, Tonhalle Konser Salonu ve Kunsthaus Sanat Müzesi gibi uluslararası üne sahip kurumların yanı sıra, her zevke uygun bol eğlence sunan çok sayıda mekana ev sahipliği yapıyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım