Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

 • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

  Merkez Santral: 444 1 287 

  +90 212 249 19 81

  +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş
 • yurtdışı eğitim

Sıcak İklimin Tadını Çıkarırken Dil Eğitimi Almak Mümkün!

Malta’da Eğitim

Yurtdışında Dil Eğitimi Almak İsteyenler İçin Malta Dil Okulları Sevilen Destinasyon

Güney Avrupa’da yer alan ada ülkesi Malta’da dil okulları gerek kaliteleri gerekse sosyal imkanlarıyla öğrenciler için bir cazibe merkezi… Malta dil okulları; sıcak iklimin tadını çıkararak İngilizce eğitimi almak isteyenlere özel programlar sunuyor. Malta’da dil eğitimi; uzun yıllardır, öğrenciler için keyifli seçenekler arasında yer alıyor. Malta; sıcak bir ülke olması, yaz aylarının keyifli geçmesi, denizi, plajları ile İngilizcenin keyifle öğrenileceği adreslerden… İngilizce Malta’da ikinci dil olarak konuşulduğundan bu ülkede günlük hayatta da pratik yapılması da mümkün… Malta’yı cazip kılan etkenlerden bir diğeri de Malta’da dil okullarının uygun fiyatlara eğitim sunması. Malta’daki dil okulları; İngiltere dil okulları, Amerika dil okulları ve Kanada dil okullarına oranla daha uygun fiyatlara sahip. Malta dil okulları özellikle kış aylarında, yaz aylarına kıyasla daha cazip fiyatlar sunarak bütçesini minimumda tutmak isteyenler için alternatif oluyor. Küçük bir ada ülkesi olan Malta’da dil okullarının fiyatları uygun olduğu gibi yaşam giderleri de düşük. Bu küçük ada ülkesi Malta’da dil okulu sayısı oldukça fazla… Ülkenin en önemli gelir kaynakları turizm ve eğitim olduğundan devlet bu alanlara önemli yatırım yapmaktadır. Malta’daki 50’nin üzerinde dil okulu; uluslararası öğrencileri ağırlayarak, ülkeye ekonomik kazanç sağlamakta. Durum böyle olunca; devlet, bu sektörü koruma ve denetim altına alıyor. Malta’nın İngilizce eğitiminde tercih edilen destinasyon olmasının devam etmesi için devletin gösterdiği bu çaba; Malta dil okullarındaki eğitim kalitesini yükseltiyor.  

Malta’da Dil Okulları Hakkında Öğrenmeniz Gereken Her şey Burada!

Küçük bir ada ülkesi olan Malta’da pek çok dil okulu bulunur. Malta dil okullarında; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Tatilde İngilizce, Akademik İngilizce, Pratik İngilizcesi, Birebir İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Yaz Okulu programları açılıyor. Her yaştan ve her seviyeden öğrenciye uygun programlar açan Malta dil okulları; tarih konusunda da öğrencilere yardımcı oluyor. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler; Malta’da yılın her dönemi dil okulu programlarına kayıt yaptırabiliyor. Okulun ilk günü seviye belirleme sınavına alınan öğrenciler, sınav sonuçlarına göre en uygun sınıflara yerleştiriliyor. Bu yerleştirilmede sınav sonucunun yanı sıra öğrencinin yaşı, milliyeti ve hedefleri de göz önünde bulunduruluyor. Aynı milletten öğrenciler mümkün olduğunca aynı sınıflara yerleştirilmiyor. Malta dil okullarında; öğrencilerin sürekli olarak İngilizce konuşması amaçlandığından aynı milletten gruplar oluşmasının önüne geçiliyor. Malta dil okullarında 4-8-12-24 haftalık programlara katılmak mümkün. Malta dil okullarında haftada en az 15 saatlik bir programa katılmanız gereklidir. Malta dil okulları; haftalık 15, 20, 25 ve 30 saatlik programlar açar. Okullar her yaş grubu için düzenlenebilmektedir. Malta’da dil eğitimi alınacak başlıca şehirler; St. Julians, Sliema, Gozzo’dur.

Malta Dil Okulları Listesi

 • International House
 • LAL**
 • Chamber College
 • Bels

St. Julians

 • Sprachcaffe**
 • EC**
 • ESE**
 • International House
 • Clubclass Malta**
 • Maltalingua
 • Magıster Academy***
 • ACE School of English

St. Paul’s Bay

 • Sprachcaffe***

Sliema

 • Eurocentres
 • LAL**
 • Am Language Studio

Malta’da Yaşam ve Konaklama

Güney Avrupa’da bir ada ülkesi olan Malta’da hayat oldukça keyifli akmaktadır. Genel geçim kaynakları turizm ve eğitim olan ülkede çok sayıda uluslararası öğrenci yaşar. Uluslararası öğrenciler adadaki sosyal hayatı renklendirir. Yıllarca İngiliz, Arap, Fransız sömürgesinde kalan Malta’da hali hazırda çok kültürlü bir hayat mevcuttur. Bu durum öğrenci nüfusunun fazlalığıyla katlanır. Malta’da özellikle yaz ayları çok keyifli geçer. Bu durumdan dolayı Malta dil okullarının fiyatları yaz aylarında, kış aylarına göre biraz yüksektir. Ada kış aylarında da ılıman bir iklime sahip olduğundan ve hareketli hayatını kaybetmediğinden Malta dil okullarına kış aylarında da gitmenizi öneririz. Yurtdışında her ülkede olduğu gibi Malta’da da konaklama; aile yanı, okul yurdu, öğrenci evi, özel ev kiralama ve otel konaklaması şeklinde olmaktadır. Ülke kültürünü yakından tanımak, ev konforunda uzaklaşmamak ve daha uygun fiyatlara konaklama yapmak isteyenler aile yanı konaklamayı seçmektedir. Malta’da dil okuluna gidecek öğrenciler; yurt konaklaması ve öğrenci evi seçeneklerini de sıkça tercih etmektedir.

Yurtdışına İlk Kez Çıkıyorum Ne Yapacağım?

Malta’ya Nasıl Giderim?

 Malta’ya ülkemizden direkt uçuş bulunmaktadır. Valetta’daki International Airport’a özellikle yaz dönemlerinden hemen her gün uçuş bulunuyor. Türkiye Malta arası uçuşlar yaklaşık 2 buçuk saat sürüyor. Türkiye ve Malta arasındaki saat farkı ise sadece 1 saat.  Malta’ya uygun uçak bileti almak istiyorsanız bilet almayı son dakikaya bırakmayın ve Avrupa’nın başka bir şehrinden aktarmalı uçuşlara bakın. Bazen çok uygun uçuşlar denk gelebiliyor.  Peki; yurtdışına ilk kez çıkacaksanız ne yapacaksınız? Hiç endişe etmeyin tahmin ettiğinizden daha kolay… Gelin anlatalım…  Türkiye’den Çıkış: Türkiye’de havalimanına gittiğinizde, biletinizi aldığınız uçuş şirketinin kontuarına gidip biletinizi almanız ve bagajınızı teslim etmeniz ilk işiniz. Sonrasında çeşitli güvenlik kontrollerinden geçip, gümrük kapısına geleceksiniz, burada memurdan aldığınız onay sonucunda uçağınızın kalkacağı kapıya (gate) doğru yol alınız. Bekleme alanında uçuş saatinizi bekleyin ve saat gelince uçağınıza gidip, koltuğunuzu bulup oturun. (Tüm uçuş bilgileri biletinizde yazar fakat kapınızın değişme olasılığına karşılık havalimanı içerisinde kurulu kocaman ekranlardan uçuş numaranızı ve kapı numaranızı kontrol edebilirsiniz)

 Uçuşunuzu gerçekleştirdiniz ve Malta’dasınız peki şimdi ne olacak?

 Malta’ya Varış: Uçaktan indiniz, birazdan pasaport kontrolü için sıraya gireceksiniz. Uçaktan indikten sonra hosteslerin ve uçak kafilesinin yönlendirmesiyle pasaport kontrolüne varacaksınız. Sıra size geldiğinde birkaç basit soru yöneltilecek. Bu sorulara en düzgün yanıtları veriniz. Örneğin ne için ülkeye giriş yaptığınızı, hangi okulda okuyacağınızı, ne kadar süre kalacağınıza dair soruların cevaplarını önceden kafanızda hazırlayın. Eğitim alacağınıza dair belgeleriniz yanınızda olsun. İngilizceniz çok temelse birkaç soruya önceden çalışmanızı öneririz.

Havalimanından Ulaşım: Pasaport kontrolünden çıktıktan sonra diğer yolcularla birlikte bagaj alanına doğru yürümeye başlayacaksınız. Bagaj alanlarının üzerlerindeki ekranlarda hangi uçuşa ait bagajların geldiği yazar, zaten uçaktaki insanlara göz aşinalığınız olacaktır… Gidince doğru sırada bekleyip, valizinizi alın ve otobüslere doğru yönelmeye başlayın.

Malta International Airport Valetta’nın merkezinden 8 km uzaklıktadır. Şehir merkezine havalimanı servisleriyle ya da 8 numaralı otobüslere binerek ulaşabilirsiniz. Havalimanından çıkar çıkmaz otobüsleri göreceksiniz. 8 numaralı otobüs seferleri sabaha kadar sürmektedir.

Size önerimiz ilk kez yurtdışına çıkıyorsanız okulunuzdan karşılama istemeniz olacak. Okul karşılamasına belli bir miktar ücret ödeyeceksiniz ama hem strese girmemiş olur hem de kocaman valizinizi sokaklarda sürüklemek zorunda kalmazsınız.

Yazın Bitmediği Malta’da Öğrencilik Hayatı!

Malta uzun yıllar Arap, İngiliz ve Fransız sömürgesi olan Malta çok kültürlü bir ülkedir. Bu sebeple ülke; insanlarından mutfağına, kültüründen geleneklerine kadar oldukça renklidir… Ayrıca ada ülkesi olması sebebiyle de hareketli ve eğlenceli bir hayata sahiptir. Karnavalları, konserleri, plaj etkinlikleriyle Malta’da yaz ayları oldukça keyifli geçmektedir. 

Orta Akdeniz’de bulunan ve Sicilya’nın hemen güneyinde yer alan Malta; 3 büyük ve 2 küçük adadan oluşuyor. Takımadalardan oluşan bu ülke; güney ikliminin etkisi altında bir ülke olması dolayısıyla kışın bile ılıman bir havaya sahiptir. Bu sebeple kış aylarında dil eğitimi almak isteyenler için çetin soğuklara sahip olmayan bir ülke olarak iyi bir alternatiftir. Ülkedeki dil okullarının, kış aylarında normalden daha uygun fiyatlarla hizmet sunduğu olduğu da unutulmamalıdır. 

Malta’da ikinci dil olarak İngilizce konuşulması İngilizceyi okul haricinde günlük hayatta da kullanabilmenizi sağlar. Sınıfta öğrendiğiniz İngilizceyi sosyal ortamlarda günlük hayata da taşırken eğlenceye de doyacaksınız. Güneşi, denizi, plajları, tarihi ve sıcakkanlı insanlarıyla Malta sokaklarında dolaşmak çok keyiflidir. Karnavalları, açık hava konserleri, plaj partileriyle özellikle yaz aylarında çok keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Ülkedeki eğitim kurumları sundukları sınırsız seçeneklerle öğrencilerin kendilerine uygun programları seçmeleri konusunda kolaylık sağlar. Esnek başlangıç tarihleri, her seviyeye uygun sınıflar ve her yaş grubuna uygun programlar sayesinde öğrencilere ihtiyacı olan eğitimi alabilme imkânı sunmaktadır.

Malta’da nereleri gezmek gerekir öğrenmek istiyorsanız listemizi veriyoruz…

Game of Thrones’un Çekildiği Sokaklarda Dolaşın!

 Mdina: Unesco Dünya Mirasları listesinde yer alan Mdina, en iyi korunmuş Orta çağ şehirlerinden bir tanesidir. ‘Sessiz şehir’ anlamına gelen Mdina dar sokakları ve sarı tonlarındaki binalarıyla kendinizi farklı bir atmosferde hissetmenizi sağlayacak.

Valetta: Malta’nın başkenti olan Valetta dar sokakları, cumbalı evleriyle her köşesinden tarih akan bir şehir. Game of Thrones sahnelerinin büyük çoğunluğunun çekildiği yerlerden olan Valetta’da eğitim alırken bir bakmışsınız kendinizi Game of Thrones setinin içerisinde bulmuşsunuz… Bu güzel şehrin sokaklarında opera gösterileri görürseniz şaşırmayın. Her köşesinden sizi şaşırtacak bir şey çıkan sokaklarda gönlünüzce gezinip, sosyalleşin.

Büyük Üstatlar Sarayı: Game of Thrones etkisini hissetmek için illa bir sete denk gelmeniz gerekmiyor. Valetta’da bulunan Büyük Üstatlar Sarayı şövalye hikayeleri ve şövalye zırhlarıyla sizi adeta Game of Thrones dünyasına taşıyor.

Aziz John Katedrali: Maltalı şövalyelerin kullandığı bir katedraldir. Dışarıdan iddiasız gözüken bu katedral içeri girildiğinde büyük bir şatafatı içerisinde barındırır. Kesinlikle içine girip görülmesi gereken bir yapı…

Gazo: Malta’nın ikinci büyük adası Gozo’yu görmeden dönmeyin. Game of Thrones karakterleri Daenerys Targarian ve Khal Drogo’nun düğün sahnesinin çekildiği Azur Penceresini bu adada göreceksiniz

Comino Adası: Comino Adası ülkenin en güzel plajlarına sahiptir. Meşhur Blue Lagoon bu adadadır. Bu şahane plajda yüzmeden dönmeyin.

Upper Barrack Gardens: Upper Barrack Gardens’a gidip o şahane manzarayı görmeden bu şehrin ne kadar güzel olduğunu anlayamayabilirsiniz. Canınız sıkıldıkça gidin ve güzel manzaranın tadını çıkarın.

Popeye Village Fun Park: Temel Reis filminin çekimleri için inşa edilen film seti hala korunmaktadır. İlginç bir duraktır, uğramanızı öneririz.

Marsaxlokk: Bu küçük balıkçı kasabası rengarenk kayıkları ve mimarisiyle kendinizi huzurlu ve mutu hissetmenizi sağlayacak. Bu güzel kasana bir yemek yemeden dönmeyin… 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım