Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Malta Dil Okulları

Malta Hakkında

Güney Avrupa’da yer alan, güneşi, denizi, plajları, tarihi dokusu, sıcakkanlı insanları ile tanınan Malta; İngilizcesini geliştirmek isteyenlerin tercih ettiği ülkeler arasındadır. Gerek Türkiye’ye olan yakınlığı gerek cazip fiyatlarıyla Malta; Türkiye’deki öğrencilerin de tercihlerinden biridir. Malta’da ikinci dil olarak İngilizce konuşulması öğrencilerin okul haricinde günlük hayatta da dili konuşmasına olanak sağlamaktadır.

Orta Akdeniz’deki takımadalardan oluşan bu ülke ile Türkiye arasında sadece 1 saatlik zaman farkı bulunmaktadır. Malta, güney ikliminin etkisi altında bir ülke olması dolayısıyla kışın bile ılıman bir havaya sahiptir. Bu sebeple kış aylarında dil eğitimi almak isteyenler için çetin soğuklara sahip olmayan bir ülke olarak iyi bir alternatifir. Ülkedeki dil okullarının, kış aylarında normalden daha uygun fiyatlarla hizmet sunduğu olduğu da unutulmamalıdır.

Neden Malta’da Bir Dil Öğrenmelisiniz?

Malta, dil öğrenmek için tercih edilen ülkelerden biri olmasının en büyük nedenlerinden biri eğitim sistemidir. Malta, dil okulları ve dil kursları açısından zengin bir seçenek sunar. Malta’nın resmi dili İngilizce olduğu için dil öğrenme süreci etkili ve hızlı olmaktadır. Ayrıca, Malta’daki dil okulları genellikle uluslararası öğrencilere hitap eder ve yüksek kalitede eğitim imkanları sunmaktadır.

Malta’da Dil Eğitimi Programları

Malta, öğrencilere dil eğitimi konusunda sınırsız seçenek sunmaktadır. Öğrenciler kendilerine en uygun olan programı ve tarih aralığını seçebilir. Eğitim kurumları her seviyeden ve her yaş grubundan öğrenci için esnek başlangıç saatlerine sahiptir. Malta’da dil eğitim programları ise şu şekilde sıralanabilir: 

 • Genel İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Cambridge Sınavları
 • IELTS
 • TOEFL

En İyi Malta Dil Okulları

Malta’nın En İyi İngilizce Dil Kursları

Malta’nın en gözde İngilizce dil okulları; ESE Malta, ACE Malta, IELS Malta, Atlas Malta ve EP Malta isimli İngilizce dil kurslarıdır. Malta dil okulları, Türk öğrenciler için çok iyi kampanyalar yapmaktadırlar. Kampanyalar için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

ACE- MALTA İngilizce Dil Okulu

ACE Malta İngilizce dil kursu Malta adasının tam merkezinde denize sıfır bir bölgededir. Büyük bir alışveriş merkezi içinde bulunan ACE Malta İngilizce dil kursu öğrencileri; hem Malta merkezin hem alışveriş merkezi ortamının hem de deniz kenarında olmanın tadını çıkarırlar. ACE Malta İngilizce dil okulları Türk öğrencilerin en fazla ilgi gösterdiği dil kurslarından birisidir. 

Atlas Malta İngilizce Dil Okulu

Atlas Malta İngilizce dil okulu Malta adasının en iyi İngilizce dil kurslarını veren okullardan birisidir. Uluslararası ve Türk öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Atlas Malta’da genel ve yoğun İngilizcenin yanı sıra IELTS, TOEFL iBT ve İngilizce yaz okulları verilir.

Malta’nın En İyi İngilizce Dil Okulu; ESE Malta

ESE Malta’da en köklü ve en büyük İngilizce dil okuludur. Her yıl on binlerce öğrenci ESE Malta’da İngilizce dil kurslarına katılır. Türk öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği ESE Malta İngilizce dil okullarının Türk öğrencilere yardımcı olan Müdür Fatih Erdoğan bey 20 yıldır Malta adasında yaşamakta ve Türk öğrencilere; konaklama, okul problemleri, çalışma ve Malta’da sosyal yaşam konularında yardımcı olmaktadır. ESE Malta İngilizce dil okullarında genel İngilizce, yoğun İngilizce, IELTS hazırlık vs pek çok farklı kurs yapılabilir. Yaz aylarında ilköğretim ve lise öğrencileri için ESE Malta İngilizce yaz okulları düzenlenmektedir. 

EP English Malta İngilizce Dil Okulu

EP English Malta adanın en iyi İngilizce dil kurslarında birisidir. Malta’da çok güzel bir bölgede denize yakın bir binada eğitim veren EP Malta kesinlikle Türk öğrencileri memnun eden bir İngilizce dil okuludur. Özellikle Malta yaz okulu öğrencileri ve uzun dönem gelip hem çalışıp hem İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir Malta İngilizce dil okuludur.

IELS -MALTA Dil Okulu

IELS Malta İngilizce dil okulları Malta adasının en güzel bölgesinde denize sıfır bir bölgede bulunur. IELS Malta Ada’nın en eski en köklü İngilizce dil okuludur. Özellikle Avrupalı öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği IELS Malta Türk öğrencilere çok özel paket fiyatlar ile İngilizce kursları vermektedir.

Eğitim programları; genel, yoğun İngilizce, mini grup İngilizce eğitimleri, 50 yaş üstü öğrenciler için İngilizce eğitimi, Cambridge, IELTS sınavına hazırlık kursları, yaz döneminde 17 yaş altı öğrenciler için yaz kursları, İngilizce öğretmenleri için özel dersler ve Malta Üniversitesine yerleştirme servisi ile hizmet vermektedir. Kaliteli, ekonomik kursları ehliyetli, deneyimli eğitmenler aracılığıyla görebilirsiniz. Konaklama aile yanında ya da yurtlarında tek ve çift kişilik odalar şeklinde seçilebilir.

Devamını Oku

Dil Okulu Eğitiminde Malta

Malta Dil Okulu Vizesi

Malta, eğitim amaçlı seyahatler için kolay vize alınabilen ülkeler arasında yer alır. AB üyeliği nedeniyle Malta, Schengen vize sistemine tabi tutulmaktadır. Yeşil pasaporta sahip öğrenciler 3 ay süren eğitimler için vize başvurusu yapmak zorunda değillerdir. Eğitim süresi 3 aydan fazla ise ulusal öğrenci vizesi başvurusunda bulunulmalıdır.

Malta Dil Okulu Çalışma İzni

Malta’ya dil eğitimine giden öğrenciler, hükümetin sağladığı bir yıllık geçerliliği olan çalışma izninden faydalanabilirler. Malta, uzun dönem dil eğitimi alan öğrencilere haftada 20 saat çalışma izni sağlamaktadır. Böylelikle öğrenciler eğitim alırken para kazanma imkanına da sahip olurlar.

Malta dil okulu sırasında çalışma izni hakkında daha detaylı bilgi almak için "Malta Work and Study" yazımızı inceleyebilirsiniz.

Malta Çalışarak İngilizce Eğitim Fırsatı

Malta’da 24 hafta ve üzeri eğitim alan Türk öğrenciler haftada 20 saat çalışma izni bulunmaktadır. Türk öğrenciler Malta’da genelde hizmet sektörü, IT sektörü, Call center gibi alanlarda çalışabilmektedir. Böylelikle öğrenciler Malta’da vizelerini uzatabilirler. Birçok Malta firması Türk öğrencilere bir süre sonra “yasal çalışma” izni almakta ve öğrencilerimiz full -time çalışma ve oturma hakkı elde edebilmektedir.

Malta Dil Okulları Konaklama

Yurtdışında her ülkede olduğu gibi Malta’da da konaklama; aile yanı, okul yurdu, öğrenci evi ve otel kiralaması şeklinde olmaktadır. Ülke kültürünü yakından tanımak, ev konforunda uzaklaşmamak ve daha uygun fiyatlara konaklama yapmak isteyenler aile yanı konaklamayı seçmektedir.

Malta’da Sosyal Hayat

Malta’da dil okuluna giden öğrenciler bir yandan kendilerini geliştirirken diğer yandan sıkılmadan keyifli vakit geçirebilirler. Uzun yıllar Arap, İngiliz ve Fransız sömürgesi olan Malta çok kültürlü bir ülkedir. Bu sebeple ülke; insanlarından mutfağına, kültüründen geleneklerine kadar oldukça renklidir. Ayrıca ada ülkesi olması sebebiyle de hareketli ve eğlenceli bir sosyal hayata sahiptir. Karnavalları, konserleri, plaj etkinlikleriyle Malta’da yaz ayları oldukça keyifli geçmektedir.


Malta Dil Okulu Fiyatları

Malta’da dil okulu fiyatları; okula, şehre ve konaklama şekline göre değişmektedir. Malta’da dil eğitimi alırken 1 aylık yaşam maliyetleri ortalama olarak aşağıdaki gibidir:

Eğitim

£700 - £900

Konaklama

£400 - £800

Beslenme

£100 - £400

Ulaşım

£30 - £50

Diğer

£70 - £150

**Tabloda yer alan Malta dil okulu maliyetleri ortalama rakamlara sahiptir. Dil eğitim programına ve yaşam koşullarına göre maliyetlerde farklılık yaşanmaktadır.

Global Vizyon Dil Okulu Danışmanlığı

Global Vizyon 1996’dan beri Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle Malta dil okullarından eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip kaliteli eğitim kurumudur.

TÜRSAB ve YEDAB Üyesi Global Vizyon ile Malta’da İngilizce

Malta dünya genelinde en ekonomik İngilizce dil eğitimi alacağınız ve en ekonomik konaklama bulacağınız bir ülkedir. Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak size en ekonomik, kaliteli ve vize sıkıntısı yaşamadan Malta’da çalışarak bir eğitim fırsatı sunuyoruz.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

Malta’da dil eğitimi almanın avantajları nelerdir?
  Malta'da dil eğitimi almanın avantajları arasında İngilizceyi etkili bir şekilde öğrenme fırsatı, güzel iklim ve deniz manzarası, tarihi ve turistik yerleri keşfetme şansı, kültürel çeşitlilik, dil okulları ve program çeşitliliği, kişisel gelişim gibi faktörler yer alır.
Dil okulu seçiminde neden Malta’yı tercih etmeliyim?
  Dil okulu seçiminde Malta’yı tercih etmek için birkaç önemli neden bulunmaktadır. Malta, resmi olarak İngilizce konuşulan bir ülkedir. Bu nedenle İngilizceyi yaşam koşullarında öğrenebilirsiniz. Ayrıca Malta, zengin tarih ve kültüre sahip bir ülkedir. Böylece tarihi mekanları keşfedebilirsiniz. Dil okulları ve program çeşitliliği sayesinde ihtiyacınıza uygun eğitim seçebilirsiniz.
Malta dil okulları kaliteli midir?
  Malta dil okulları kalitelidir. Çünkü Malta, yüksek standartlara sahip dil okulları nedeniyle popüler bir destinasyon haline gelmiştir.
Malta'da bir dil okuluna başvuru yaptığımda dil seviyem ne olmalı?
  Malta'daki bir dil okuluna başvuru yaptığınızda, dil seviyeniz ne olursa olsun eğitim alma fırsatınız bulunmaktadır.
Malta dil okulları hangi şehirde?
  Malta dil okulları St. Julians, Sliema ve Gozzo gibi popüler şehirlerde bulunmaktadır.
Malta dil eğitimi alırken çalışma izni var mı?
  Malta’da dil eğitimi alırken çalışmanız mümkündür. Malta’da dil eğitimi alırken haftada 20 saat çalışabilirsiniz.
Malta’da hangi okullar popülerdir?
  Malta deyince akla gelen ilk iki okul ESE Dil okulları ve ACE Dil okullarıdır. Her ikisi de Türk öğrenciler için cazip kampanyalar yapar.
Bizimle konuşun

Malta Dil Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım