Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa

English Plus Sun and Fun

English Plus Sun and Fun

Bu program turizm sektöründe çalışan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Program bitiminde öğrenciler, İş İngilizcesi ve "Turizm" ile bağlantılı konularda çok daha akıcı ve verimli bir İngilizce kullanabilmektedir. Öğrenciler iş hayatlarındaki deneyimlerini turizm/iş derslerinde paylaşmaya teşvik edilirler, bu sayede program sırasında işlenecek farklı konu başlıkları öğrencilerin deneyimlerinden ve ihtiyaçlarından yola çıkarak yaratılır. Program süresince işlenecek konular ders kitapları ve gazete makaleleri, video vb gibi materyallerle gerçekleştirilmektedir.

Kursumuz aynı zamanda Turizm İngilizcesi sınavına girecek olan kişiler için de idealdir. Örneğin “LCCI EB Written English for Tourism” sınavı için de öğrencilere hazırlık kursu verilmektedir. Katılımcı ister turizm acentesi ister turizm rehberi veya bir otel müdürü olsun, kurs bitiminde mesleki İngilizcesini çok daha verimli kullanabilecek seviyeye ulaşır.

Özellikle turizm konusunda gereken kelime bilgisi geliştirilmekte ve gramer yapısı kurs boyunca yoğun olarak işlenmektedir. Aynı zamanda katılımcı, gerek seminer gerek grup toplantısı veya çeşitli sunumlarda mesleki İngilizce bilgisini nasıl kullanacağı konusunda eğitilmektedir.

Devamını Oku
Konu Başlıklarından Bazıları

Talep formları ve rezervasyon

Resepsiyon

Otel Servisi

Yiyecek & İçecek Servisi

Çevre Turları

Şikayetler

Check-out

Tur Operasyonu- Kontaklar

Tur Operasyonu- Planlama

Müzakere

Revizyon

Yazılı Turizm İngilizcesi- LCCI EB Sınav Hazırlığı- Seviye 1 ve 2

Bu sınavda göstereceğiniz başarı, mesleki İngilizcenizi ne kadar iyi ve doğru kullandığınızı belirlemektedir. Şayet dilerseniz kursumuz içerisinde özellikle sınav hazırlığı dersleri almak istediğinizi belirtebilir ve size özel müfredat oluşturulabilir.

Sınav içeriği, yazılı ve SEFIC sözlü bölüm olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Öğrenciler dilerlerse, okulumuz tarafından gerçekleştirilen İş İngilizcesi ağırlıklı sözlü sınavlara katılabilirler. LLCI EB sınav hazırlık kursu, kişiye özel esnek tarihlerde ve saatlerde verilebilir.

Program Süresi

Programın süresi kişinin seviyesine ve ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Standart Turizm İngilizcesi kursumuz 12 hafta sürmektedir.

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon