Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Delfin English School

Neden Delfin English School?

2005 yılında İrlanda Dublin’de kurulan Delfin English School, kısa bir süre sonra İngiltere Londra kampüsünü de açan, uluslararası standartlarda eğitim sunan bir okul. Delfin İrlanda, şehir merkezindeki Parnell Square Caddesi üzerindeki iki katlı binasında sıcak bir ortamda eğitim almanızı sağlıyor. Delfin English School öğrencilerinin konuşma becerilerini geliştirmesine önem veriyor ve yakından takip ediyor. Delfin English School bu nedenle kampüs içinde oluşturduğu sosyal aktivite alanları ile, ders sonrasındaki zamanlarda da öğretmenlerin ve öğrencilerin bir arada keyifli zaman geçirmesine olanak sağlıyor. Delfin Dil Okulu’ndaki çeşitli İngilizce programlarıyla spesifik alanlarda eğitim alırken, 25 hafta ve üzeri Akademik Yıl İngilizce Programı ile yasal olarak çalışmak da mümkün.  

Delfin İngilizce Kursu ve Dublin Hakkında

Delfin Dublin İngilizce Dil Okulu

Delfin Dublin İngilizce dil okulu Dublin şehir merkezinde eğitim verir. Delfin dil okulu öğrencilere ekonomik kurslar sunar ve aile yanı yada yurt konaklama sunar.


117,8 km² gibi küçük bir yüz ölçüme sahip olan Dublin, aynı zamanda 4,5 milyon nüfusu ile ülkenin en büyük şehri. Dünyanın en mutlu yaşayan insanları anketlerinde ilk 5’te yer alan Dublin; doğası, tarihi, korunan mimarisi, farklı mutfağı, dansları ve eğlenceli yaşamı ile öğrencilerin ve turistlerin ilgisini çekiyor. Ana dili İngilizce olan, eğitim düzeyi yüksek insanlarla bir arada yaşamanın ve bu şehirde eğitim almanın keyfi ise bambaşka. Dublin; dünyanın birçok farklı ülkesinden gelen öğrencilere, dolu dolu ve eğlenceli bir eğitim serüveni sunuyor. Festivallere katılabileceğiniz, nehir kenarında yürüyüşler yapabileceğiniz 24 saat yaşayan bu şehirde, günün her saati, otobüs ve tramvay gibi toplu taşıma araçlarına ulaşmak mümkün. Dublin’de eğitim alan öğrencilerin ve İrlandalıların şehirde kullandığı en çok tercih ettiği ulaşım aracı ise bisiklet. 

Yurt Dışı Dil Eğitimi İçin Neden Delfin English School?

Delfin Dil Okulu, İngilizce konuşma becerilerini geliştirmek isteyen öğrencilere özel programlar sunuyor. Delfin English School’un üç farklı başlık altında topladığı Genel İngilizce kursları ile kendinize uygun programı seçebiliyorsunuz. Genel İngilizce 15 saat; İngilizce eğitiminin temeli oluşturan okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini geliştirmenizi sağlıyor. Genel İngilizce 20 saat; haftada 15 saatlik program ile temel İngilizce becerilerinizi geliştirirken, ekstra 5 saatlik derslerde ise iş, seyahat gibi spesifik bir alanda eğitim almanızı sağlıyor. Genel İngilizce 30 saat; kısa sürede en üst seviyeye ulaşmak isteyen öğrencilere tüm gün dolu dolu bir eğitim içeriği sunuyor. Delfin English School, Genel İngilizce programlarındaki eğitim çeşitliliğinin yanı sıra sabah ve öğleden kursları ile öğrencilerinin eğitim alacakları zaman dilimini seçmelerinde de imkan sağlıyor. Delfin İrlanda Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı’na katılarak minimum 25 hafta İngilizce eğitimi alabiliyorsunuz. Ayrıca Delfin English School’un İngilizce seviyesi orta düzeyde olan öğrencilere sunduğu sınav hazırlık programı ile IELTS ve Cambridge exam kurslarına katılabiliyorsunuz. Çeşitli eğitim içerikleri ve farklı ders saati seçenekleri ile öğrenciler tarafından tercih edilen Delfin İrlanda Dil Okulu, Türk öğrencilere yönelik özel promosyonlar sunuyor ve ücretleri süreye göre değişim gösteriyor. Delfin English School fiyatları, 580-2970 EU arasında yer alıyor. Sosyal imkanları ve özel eğitim programları ile dünyanın birçok ülkesinden öğrencinin tercih ettiği bu okulda hemen yerinizi ayırabilirsiniz. Güncel promosyonlar ve bilgi için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Delfin English School Dublin Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Delfin Dublin Dil Kursu, sunduğu avantajlar ile hızlı ve etkili bir eğitim almanızı sağlıyor. Delfin Dil Okulu; öğrencilerini ailenin bir ferdi olarak görüyor, okul içi ve okul dışı tüm etkinliklerde öğretmenlerin ve öğrencilerin bir arada zaman geçirmesine yardımcı olacak sosyal aktivite programları oluşturuyor. Ayrıca; ülkeye adaptasyon sürecinizi Delfin English School tarafından sunulan piknik, kahve sohbetleri, tiyatro, gezi gibi etkinliklere katılarak daha hızlı bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz. Delfin İrlanda’da 2 haftadan 36 haftaya kadar eğitim almak mümkün. Delfin İrlanda Dil Okulu’nda Akademik Yıl İngilizce (Work and Study) Programı’na katılım gerçekleştirerek haftada 20 saat çalışma iznine sahip olabiliyorsunuz. Uluslararası alanda eğitim sunan Delfin Dil Okulu Dublin; CELA, Cambridge English Language Assesment, British Council ve English UK ile akreditedir. 

Delfin Dublin Sosyal Olanaklar

Konuşma Kulüpleri: Sıradan sınıf içi konuşma kulüplerini unutun! Sinema ve tiyatro etkinlikleri sonrasında bir araya gelerek dinleme ve konuşma pratiğinizi geliştirin. 

Gezi Programları: Haftalık sosyal aktivite programlarına katılın ve Dublin’in eşsiz doğasını, spor aktivitelerini gerçekleştirirken ülkenin kültürünü doyasıya yaşayın.

Festivaller Şehri: Yıl boyunca Dublin’de gerçekleşen; çizgi roman, St. Patrick’s Day, dans, Bram Stoker gibi festivallere katılarak eğitim hayatınıza renk katın.

Delfin Dublin English Lokasyon ve Fiyatları

Delfin Dil Okulu, Parnell Sqaure Caddesi’nde yer alıyor. Dublin’i ziyaret eden turistlerin uğrak noktası olan meşhur Spier Heykeli, O’Connell Caddesi ve Liffey Nehri’ne yürüme mesafesinde olan Delfin İrlanda Dil Okulu’nda eğitim alırken; rengarenk kafelerinde ve her zevke uygun restoranlarında Dublin şehir hayatını doyasıya yaşayabilirsiniz. 


Delfin Dublin İngilizce Dil Okulu Fiyatları

25 Hafta Sabah Programı : 3465  Euro

25 Hafta Öğlen Programı:2790 Euro

Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama : 240 Euro

Aile Yanı konaklama için Yüksek sezon farkı : 28 Mayıs -17 Eylül arası haftalık: 40 Euro

Yurt Konaklaması Haftalık : 270 EURO

Kayıt : 70 Euro, Konaklama Bulma : 80 Euro

Sağlık sigortası :250Euro

Sınav Ücreti :220 Euro

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Gizem Güvenilir. İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. Mezun olduktan sonra Türkiye'de önemli firmalardan biri olan Borusan Otomotiv’de Mali Planlama Yetkili Uzmanı olarak çalıştım. 1,5 yıl bir bekleyişin ardından nihayet İrlanda vizemi aldım. Delfin English School'da eğitime başlayacağım. Bu süreçteki yardımlarından ve her konudaki desteğinden dolayı danışmanım Merve Ortakçı'ya teşekkürlerimi sunarım.

Gizem Güvenilir Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım