Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

California Institute of Technology (Caltech)

California Institute of Technology (Caltech)

Bilim ve mühendislik alanında etki yaratan bir okul olan California Teknoloji Enstitüsü topluma, yenilikçi düşünen lider ve iş insanları kazandırıyor. 1891'de Throop Üniversitesi olarak kurulan ve 1920'de adı değişerek California Teknoloji Enstitüsü olan okul, birçok önemli keşfe de sahip. Jet Propulsion Laboratuvarı, Caltech Sismolojik Laboratuvarı ve birçok uluslararası gözlemevi ağı da California Teknoloji Enstitüsü’nin dünya çapındaki tesisleri arasında. 


California Teknoloji Enstitüsü’nün öğretim üyeleri, öğrencileri ile geleceğin teknolojilerini üreterek evren hakkındaki anlayışı genişletiyor, yeni araştırmaları ile geleceğin teknolojilerini icat ediyor. California Teknoloji Enstitüsü bölümlerindeki eğitimi ile; yaşamın doğası, insan davranışı, kuantum bilimi, ekonomi, enerji ve sürdürülebilirliğe kadar her alanda dönüştürücü adımlar atıyor. California Teknoloji Enstitüsü (Caltech) acil küresel sorunları ve bilimsel soruları ele alıyor ve dünyanın en başarılı öğrencileri ile bilim ve mühendislik alanında gelişmelere ve yeniliklere imza atıyor. 


California Teknoloji Enstitüsü bölümleri küresel çapta oluşturuluyor. California Teknoloji Enstitüsü; 28 Lisans ve 30 Yüksek Lisans programı ile yıllık % 8 oranda yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen yabancı öğrenciyi bünyesine dahil ediyor. “California Teknoloji Enstitüsüne nasıl girilir?” diye merak ediyorsanız California Teknoloji Enstitüsü başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz.


California Teknoloji Enstitüsü’nün 124 dönümlük kampüsünde; sanat binaları, kütüphane, restoranlar, yurt binaları bulunuyor. Atletizm, sanat, spor gibi birçok alanda kendinize zaman ayırırken, arkadaşlarınız ile keyifli zaman geçirebileceğiniz yerleşkede, öğrencilerin hayatı için her şeyin düşünülmüş. Son teknoloji ile donatılmış kampüste sağlık, konaklama, yemek gibi birçok alanda konforlu bir yaşam sunuyor.


Dünyanın en iyi üniversiteleri sıralamasını değiştiren son 3 yıldır 4’üncü sırada yerini koruyan, öğrencilerine hibeler ve burslar, krediler ve work&study imkanları da sunan California Teknoloji Enstitüsü bölüm ücreti 52.000-60.000 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Rekabetin yüksek olduğu California Teknoloji Enstitüsü başvuru yapmak isteyen öğrenciler için; 1 Kasım erken başvuru, 3 Ocak son başvuru tarihi. California Teknoloji Enstitüsü bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

California Teknoloji Enstitüsü’nün fiyatları ve burslar

Öğrencilerine hibeler ve burslar, krediler ve work&study imkanları da sunan California Institute of Technology’deki lisans ve yüksek lisans öğrenim ücretleri 52.000-60.000 dolar arasında değişiklik gösteriyor.

California Teknoloji Enstitüsü’nün yerel bölümler

 • Aerospace 
 • Andrew and Peggy Cherng Department of Medical Engineering
 • Applied Physics & Materials Science
 • Computing & Mathematical Sciences
 • Electrical Engineering
 • Environmental Science & Engineering
 • Mechanical & Civil Engineering
 • Business, Economics, and Management;
 • Economics 
 • English 
 • History 
 • History and Philosophy of Science
 • Philosophy
 • Political Science


Lokasyon

California’da Los Angeles’tan sonraki en eski şehir olan Pasadena’da bulunan California Teknoloji Enstitüsü, köklü bir tarihe sahip. Los Angeles’a 20 dakika mesafede olan Pasadena, öğrenciler için rahat ve konforlu hayat sunan bir şehir. Pasadena; Hollywood filmlerine ev sahipliği yapan 150 dönümlük rengarenk botanik bahçeleri, Van Gogh eserlerinin bulunduğu North Simon Müzesi ile turistlerin gözdesi. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım