Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

İrlanda'da Lisans Eğitimi

İrlanda’da üniversite eğitimi son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Uluslararası öğrencilerin uzun yıllardır ilgi gösterdiği İrlanda üniversiteleri, Türkiye’den öğrencilerin de ilgisini çekmeye başladı. İngiliz eğitim sistemini benimseyen İrlanda’da lisans eğitimi kalitesi yüksek ve eğitim ücretleri uygun fiyatlıdır. Bu sebeple İrlanda; kaliteli eğitimi uygun fiyatlara almak isteyenler için cazip alternatifler arasındadır.

Devamını Oku

İrlanda Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

İrlanda’da üniversite eğitimi 3 yıl sürer. İrlanda üniversitelerine eğitimi almaya giden öğrencilerin ‘Foundation’ (hazırlık) eğitimi almaları gerekmektedir. Bunun sebebi İrlanda’da İngiltere’deki gibi A Level zorunluluğu olmasıdır. Yani İrlandalı bir öğrenci bile sadece liseden mezun olarak üniversiteye giremez. Üniversiteye girebilmesi için liseden sonra 2 sene süren A Level seviyesini de okuması gerekmektedir. Türkiye’deki liseler A Level seviyesinde eğitim vermediğinden dolayı öğrenciler 1 yıl hazırlık eğitimine tabi tutulur.


A Level eğitimi öğrencileri üniversiteye hazırlayan bir süreçtir. Öğrenciler okumak istedikleri bölüme yönelik dersler alır ve üniversite birinci sınıfa adapte edilirler. Foundation sistemi de A Level programının hızlandırılmış şeklidir. Hazırlık eğitimi alan öğrencinin sadece İngilizce becerilerini geliştirmesi beklenmez. Foundation programına başlayacak öğrencinin hali hazırda iyi seviyede İngilizce bilmesi gerekir. Öğrenci yeterli İngilizce’ye sahip değilse Foundation programından önce dil okuluna giderek İngilizcesini geliştirir ve iyi seviyede İngilizceyle hazırlık programına başlar.

Öğrenci foundation programı süresince akademik İngilizcesini geliştirir. Bunun yanı öğrenci üniversite birinci sınıfa ve okuyacağı bölüme hazırlanır. Bu programda öğrenciye; fen, matematik ve sosyal bilgiler alanlarında tamamlayıcı dersler verilir. Öğrenci bu tamamlayıcı derslerin yanı sıra okumak istediği bölüme göre de hazırlık dersleri alır. Bir yıl süren ‘Foundation’ programı sayesinde öğrencinin akademik İngilizcesi gelişir, araştırma yapmayı, not tutmayı, sunum yapmayı öğrenir. Türk eğitim sistemine aşina olan öğrenci ‘Foundation’ programı sayesinde eğitim sistemini öğrenir ve adapte olur.


Öğrenci ‘Foundation’ programında 2 temel alanda eğitim alır. Academic Skills (Akademik Beceriler) adı verilen bölümde öğrenci akademik öğrenimi için temel becerileri kazanır. Öğrenci; eğitim hayatında sürekli karşısına çıkacak olan teknoloji kullanma, araştırma teknikleri, sınav teknikleri, kompozisyon yazımları, analiz teknikleri... gibi konularda kendini geliştirir. Bunun yanı sıra Specialist Subjects (Alan Bilgisi Dersleri) alanında da eğitim alır. Bu alanda ise öğrenci okumak istediği bölüme yönelir. Okuyacağı bölümle ilgili temel bilgileri alır ve yeterlilik kazanır.


Foundation’ın yanı sıra iyi bir lise mezuniyet ortalaması, güçlü referans ve niyet mektupları, öğrencinin bireysel başarıları İrlanda üniversitelerinden onay almayı kolaylaştırır.Devamını Oku

Neden İrlanda’da Üniversite Eğitimi Almalısınız

İrlanda sınırları içerisinde 7 üniversite bulundurmaktadır. İrlanda üniversiteleri dünyanın en iyileri arasında yer alan eğitim kurumlarıdır. İrlanda’da üniversiteleri YÖK tarafından kabul edilmektedir. Öğrencilerin unutmaması gereken nokta İrlanda üniversitelerinde eğitim almaya başlayacak bir öğrencinin zorlu bir akademik hayata başlangıç yaptığını bilmesidir. İrlanda’da üniversite eğitimi İngiltere’deki gibi titiz ve zorlu bir süreçtir. 


İrlanda’da üniversite eğitimi İngilizce dilinde verilmektedir. Türkiye’den İrlanda’ya giden öğrencilerin çok ekstrem örnekler dışında ‘Foundation’ yani hazırlık eğitimi alması şarttır. Hazırlık eğitimini tamamlayarak akademik İngilizcesini geliştiren, üniversitede okuyacağı bölüme hazırlanan, eğitim sistemine adapte olan öğrenci 3 yıl sürecek olan üniversite eğitimine başlar. Veterinerlik, mimari, diş hekimliği ve tıp alanlarında eğitim süresi 3 yıldan uzundur.


Bütçesini gözetmek isteyen öğrenciler İrlanda’da lisans eğitimini incelemelidir. İrlanda üniversiteleri fiyat konusunda Amerika ve İngiltere’ye göre çok daha caziptir. İrlanda’da lisans eğitimi almak okul ücretlerinin yanı sıra; ülkedeki yaşam giderlerinin diğer ülkelere daha makul olması ve öğrencilere çalışma hakkı tanınması sebebiyle de avantajlıdır. Öğrenciler İrlanda’da üniversite eğitimleri süresince haftada 20 saat çalışma hakkına sahiptir. Çalışan öğrenci hem cep harçlığını çıkarma hem de ana dili İngilizce olan insanlarla birebir konuşarak sosyalleşme imkânı yakalar. 


İrlanda üniversitelerinin verdiği kaliteli eğitimin yanı sıra İrlanda’da yaşamak da başlı başına bir ayrıcalıktır. İrlanda muhteşem doğası, sıcak kanlı insanları ve güvenli yapısıyla öğrenciler için ideal bir ülkedir. 


Devamını Oku

Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

İrlanda’da üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrenci yurtlarda, aile yanında  ya da özel daire kiralayarak konaklama sorununa çözüm getirebilir. Sayılan bu konaklama seçeneklerinin her birinin kendine göre artısı bulunur.  Her birinden kısaca bahsedecek olursak; İrlanda’da lisans eğitimi alan gençler genellikle yurt konaklamasını tercih eder. Yurtlarda konaklayan gençler yaşıtlarıyla iletişim halinde olduklarından yeni bir ülkeye ve yeni bir ortama daha çabuk alışır. Sosyalleşme ve oryantasyon konusunda sıkıntı yaşamazlar. Üniversite yurtlarında öğrenciler genellikle 3-4 kişilik odalarda kalırlar. Yurtlar; kampüs içerisinde yada üniversiteye yürüme mesafesinde bulunur.  


Diğer konaklama alternatifleri de aile yanı yada ev kiralamaktır. Aile yanı konaklama daha hesaplı olurken, ev kiralamak biraz daha maliyetli olabilir. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler ülke kültürünü daha yakından tanıma ve anadili İngilizce olan kişilerle uzun vakitler geçirme imkanı bulur. Aile yanında konaklayan öğrenciler ailelerin kurallarına uygun yaşamak durumundadır. 


Devamını Oku

İrlanda’da Lisans Eğitimi için Gerekli Belgeler


Lise diploması ve transkript (80 üzeri puan önerilir)

TOEFL (80-90) / IELTS (6.0) sınav sonucu

Referans mektubu

Öğrencinin başarı sertifikaları

Niyet mektubu


Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
  • Süreç Nasıl İşlemektedir

    İrlanda’da lisans eğitimi alacak öğrenci danışmanları ile birlikte üniversite ve bölüm seçimini yapar. Gerekli evrakları danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlar. Evraklar okulun başvuru dönemlerinde iletilir ve gelen cevabın ardından öğrencinin İrlanda’ya gidiş işlemleri başlatılır. Öğrencinin konaklaması, uçuşları ayarlanır, gerekli oryantasyondan geçirilir ve İrlanda’ya gidişi sağlanır. Öğrenci eğitim süresi boyunca yaşadığı sıkıntılı durumlarda Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilir. 

  • İrlanda’da Üniversite Fiyatları

    İrlanda’da üniversite fiyatları İngiltere ve Amerika gibi ülkelere kıyasla daha uygundur. Bu sebeple son yıllarda İrlanda üniversitelerin Türk öğrencilerin ilgisi artmıştır. İrlanda üniversite fiyatlarının uygun olması ve İrlanda’da lisans eğitimi alırken çalışma iznine sahip olunması bu ülkeyi popüler bir hale getirmiştir. İrlanda’da üniversite fiyatlarının bir kısmını aşağıda paylaşıyoruz. Detaylı bilgi için Glboal Vizyon danışmanlarıyla görüşülmesi önerilir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım