Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programı

Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programı tüm sektörlerin ihtiyaç duyduğu elemanları yetiştirir. Her sektör etkili ve donanımlı proje yöneticilerine ihtiyaç duyar. Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programı kapsamında öğrenciler başarılı bir proje lideri olabilmek için gerekil olan bilgiyi edinir, süreçler hakkında bilgi sahibi olur, gerekli araç ve gereçleri öğrenme imkânı bulurlar. Günümüzün rekabetçi ve kompleks iş dünyasında her sektör takımları en iyi şekilde idare edebilecek, çok yönlü düşünebilen, becerikli takım yöneticilerine ihtiyaç duyar. Yurtdışı Proje Yönetimi Programı öğrencilerin potansiyel becerilerini gün yüzüne çıkarmayı amaçlar. Yurtdışı Proje Yönetimi Programı kapsamında teknik yönetim bilgileri, liderlik becerileri, stratejik yönetim bilgileri, bütçelendirme, zaman yönetimi gibi beceriler öğrencilere kazandırılır. Bu bilgileri teorik olarak alan öğrenciler akademik eğitimin ardından başladıkları çalışma hayatında bu bilgileri pratiğe dökme fırsatı yakalar. Bu dönem öğrenciler için oldukça geliştirici olmaktadır. Eğitimler kapsamında İş birliği ve Proje Yönetimi, Kalite Yönetimi, Liderlik, Stratejik Portfolyo Yönetimi, Proje İletişimi Yönetimi, Yöneticiler için İş Yönetimi, İleri Proje Planlama ve Risk Yönetimi, Karar Vericiler için Karar Verme Desteği, İleri Proje Kontrolü, Değişim Yönetimi, Bitirme Projesi gibi dersler verilmektedir.


Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programını Kimler Tercih Etmelidir?

Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programını tek bir sektöre sıkışıp kalmadan, farklı sektörler arasında tercih yaparak iş bulmayı isteyenler tercih edebilir. Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programından mezun olanlar başarılı proje yöneticileri olacaklarından ve proje yöneticilerine her sektörde ihtiyaç duyulduğundan bu kişiler arzu ettikleri sektörde çalışmayı tercih edebilirler. Daha önce üniversitelerin farklı bölümlerinde mezun olan ve şirketlerin yönetim kademelerinde yer almak isteyenler Yurtdışı Proje Yönetimi Programlarına başvurabilir. Bu kişiler takım lideri olmaya ve proje yönetmeye dair kapsamlı bilgiye Yurtdışı Proje Yönetimi eğitimlerinde sahip olacaklarından sektörün aranan elemanları olacaklardır. Üniversitede aldıkları eğitimi böyle tamamlayıcı bir programla birleştirenler hızlıca iş bulabileceklerdir. Yurtdışı Proje Yönetimi Diploma Programında öğrencilere bir projenin tüm aşamalarıyla ele alınması öğretilir. Bütçelendirmeden zamanlamaya, hedef belirlemeden performans değerlendirmeye kadar çok kapsamlı bir yönetim tekniği öğretilir. Bunları öğrenmek ve edindikleri bilgileri iş hayatına pratik olarak aktarmak isteyenler Yurtdışı Proje Yönetimi eğitimi almayı tercih etmelidir. Yurtdışı Proje Yönetimi Diploma Programları öğrencileri fiyat konusunda da rahatlatacaktır. Kısıtlı bir bütçeye sahip olanlar Yurtdışı Proje Yönetimi program ücretlerini okurken çalışarak çıkartabilecektir. Bu sebeple kısıtlı bütçeye sahip olanlar tercih edebilir.

Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programına Katılmanın Avantajları Nelerdir?

Yurtdışı Proje Yönetimi eğitimi alanlar hemen hemen her sektörde çalışabilmektedir. Bu sebeple iş başvurusu yaparken tek bir sektöre saplanıp kalmazlar. Yurtdışı Proje Yönetimi Diploma Programından mezun olanlar iş başvurusu seçeneklerini artırabilecekleri için iş bulma sürecinde avantajlı olacakladır. Yurtdışı Proje Yönetimi Diploma Programından mezun olanlar sağlıktan turizme, teknolojiden finansa kadar pek çok sektörde çalışabilmektedir. Pek çok sektör donanımlı Proje Yöneticilerine ihtiyaç duyar. Şirketlerde orta kademeli çalışanlar olarak işe girmenin yolu Yurtdışı Proje Yönetimi eğitimi almaktan geçer. Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programında çok kültürlü sınıflarda eğitim alınır. Öğrenciler bu sayede farklı kültürlerle içi içe olma ve o kültürleri tanıma fırsatı yakalar. Proje Yöneticisi olmak isteyenlerin iş birliğine dayalı bir proje ortamı sağlaması, ekibinin ve paydaşlarının en profesyonel şekilde iletişimde olmasını organize etmesi gerektiğinden böyle bir ortamda eğitim almak onlar için avantajlıdır. Sürekli farklı kültürlerle iletişimde olan öğrenciler iş hayatına atıldıklarında yönetim sürecinde daha başarılı kişiler olacaktır. Yurtdışı Proje Yönetimi Programı fiyatları diğer programlara göre avantajlı olduğundan öğrenciler sertifika programı arayışlarında bu programa yönelmektedir. Özellikle kısıtlı bütçeye sahip olanlar için Yurtdışı Proje Yönetimi Program ücretleri karşılanabilecek düzeydedir. Hele ki öğrenci eğitim aldığı sırada part-time çalışırsa para bile biriktirme imkânı bulabilir.

Neden Yurtdışında Proje Yönetimi Sertifika Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışında Proje Yönetimi Eğitimi almak öğrenciler için çığır açıcıdır. Proje Yönetimi gibi takım çalışması ve liderlik gerektiren mesleklerde farklı kültürleri tanımak, onları anlamak ve saygı duymak en önemli gerekliliklerdendir. Yurtdışı Proje Yönetimi Programına katılanlar çok kültürlü sınıflarda aldıkları eğitimlerde farklı kültürlere, farklı bakış açılarına saygı duymayı öğrenir. Proje Yönetimi alanında çalışacak bir kişi ne kadar farklı kişi tanır ve ne kadar farklı hayata dokunursa iş hayatında o kadar başarılı olur. Proje Yönetimi sadece bir takımı yönetmeyi değil farklı paydaşları yönetmeyi de kapsadığı için Yurtdışı Proje Yönetimi Programına katılmak mesleki ilerlemenin önünü açacaktır. Yurtdışı Proje Yönetimi Diploma Programına katılanlar; üretim, teknoloji, danışmanlık, hükümet, sanat, medya, kar amacı gütmeyen kuruluşlar gibi birbirinden farklı sektörlerde çalışabileceklerdir. Bu sebeple Yurtdışı Proje Yönetimi eğitimlerinde proje yönetiminin farklı sektörlere nasıl uyarlanabileceği öğretilir. Yurtdışı Proje Yönetimi program ücretlerinin üniversite ve yüksek lisans ücretleri kadar yüksek olmaması, iş hayatına atılmadan önce donanım kazanmak ve yurtdışı iş deneyimi elde etmek isteyenler için karlı bir alternatiftir. Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programından Mezun Olanlarla Hangi Alanlarda Çalışabilir? Yurtdışı Proje Yönetimi Programından mezun olanlar pek çok sektörde çalışabilmektedir. Bu programdan mezun olanlar; teknoloji, danışmanlık, sanat, medya, sağlık sektörleri gibi sektörlerde Proje Yöneticisi olarak işe başlayabilirler. Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programı mezunları Supervisor, Yönetici, Proje Yöneticisi, Program Yöneticisi, Takım Lideri, Organizasyon Yöneticisi gibi orta kademeli pozisyonlarda iş bulabilmektedir.

Program Süresi

Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programının süresi eğitim kurumlarına göre değişim gösterebilmektedir. En çok tercih edilen süreler 1 yıl ya da 2 yıl olarak değişebiliyor. Daha fazla çalışma iznine sahip olmak isteyen öğrenciler akademik eğitim süresini uzatarak çalışma sürelerini uzatmayı tercih edebiliyor. Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programları farklı kurumlarda farklı sürelerde açılabildiğinden sizin için en doğru kararı Global Vizyon danışmanlarıyla almanızı öneririz.

Çalışma İzni

Yurtdışı Proje Yönetimi Programı çalışma izni veren programlar arasındadır. Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programlarında akademik eğitimin süresi ne kadar uzarsa çalışma izni alınacak süre de o kadar artar. Bazı eğitim kurumlarında bu süre 2 yıla kadar uzayabilmektedir. Öğrenciler kimi kurumlarda akademik eğitim alırken de part-time çalışma iznine sahip olabilmektedir. Öğrenciler bu sayede Yurtdışı Proje Yönetimi program ücretlerini karşılayabilmektedir. Bu gibi detay bilgileri öğrenmek ve kendiniz için en uygun olanı seçmek için danışmanlarınızla görüşmenizi öneriyoruz.
Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Öğrenci
Twin English Centres Dublin Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Öğrenci
Öğrenci Yorumları

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Öğrenci
Kaplan English Dublin Öğrenci Yorumları

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Öğrenci
Bizimle konuşun

Yurtdışı Proje Yönetimi Sertifika Programı Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım