Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

UCLA Extension Diploma Programları

UCLA Extension Diploma Programları

Amerika’da sertifika programına katılmak ve bunu dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde gerçekleştirmek isteyenler için en doğru adres UCLA Extension olacaktır. Dünyanın en iyi 15 üniversitesi içinde bulunan UCLA sertifika ve diploma programları katılımcıların kariyerleri ve hayatları için dönüm noktası olacaktır. UCLA (University of California Los Angeles) bünyesinde kurulan, sadece yurtdışı sertifika ve diploma programları üzerine yoğunlaşan UCLA Extension 1917 yılından bu yana dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere eğitimler sunmaktadır. 

UCLA Extension açtığı sayısız sertifika ve diploma programıyla farklı ihtiyaçlara cevap vermektedir. UCLA Extension sertifika ve diploma programları tamamıyla UCLA’nın Akademik Senatosu tarafından hazırlanır. Bu sebeple UCLA Extension sertifika ve diploma programları aynı UCLA’nın lisans dersleri kadar kalitelidir. UCLA Extension’da dersler UCLA’nın akademik kadrosu tarafından verilir. Fakat bu eğitmenlerin yanı sıra UCLA EXtension’da alanının önde gelen saygın isimleri de derslere katılmaktadır. Bu da öğrencilerin; çalışmak istedikleri sektörü, bu sektörün önde gelenlerinden öğrenmelerine fırsat verir. UCLA’nın akademik kadrosundan ders almak ve Amerika’da sektörün önde gelenlerinin tecrübelerini paylaşmak öğrencilere eşsiz bir donanım kazandırır

UCLA Extension sertifika ve diploma programları ‘çeyrek’lere ayrılmıştır. Her bir çeyrek 3 aya tekabül etmektedir. Eğer öğrenci 3 çeyrek yani 9 aylık bir sertifika ve diploma programına katılırsa OPT (Optional Practical Traning) yapabilmektedir. OPT, Amerikan hükümetinin uluslararası öğrencilere eğitimlerinin ardından bir yıl ülkede çalışma izni verdiği bir sistemdir. 

UCLA Extension sertifika programlarına katılan ve dil yeterliliği olmayan öğrenciler dil kursu arama sıkıntısı yaşamazlar. UCLA, American Language Center bünyesinde dil okulu hizmeti vermektedir. 

UCLA Extension Sertifika ve Diploma Programları

Dünyanın en iyi 15 üniversitesi arasında bulunan UCLA’nın açtığı UCLA Extension sertifika ve diploma programları her yıl pek çok uluslararası öğrenciyi ağırlamaktadır. Eğitim kalitesini ve başarısını kanıtlamış olan UCLA’nın akademik kadrosunun içeriğini hazırladığı ve eğitimler verdiği UCLA Extension programı dünyadaki en iyi programlar arasındadır. UCLA Extension’da öğrenciler sadece bu köklü okulun akademik kadrosundan eğitim almakla kalmaz aynı zamanda sektörün önde gelen isimlerinden de eğitimler alır. Bu da öğrencileri teorik olduğu kadar pratikte de sektöre en iyi şekilde hazırlar. 

UCLA Extension’a uluslararası öğrenciler katıldığı gibi Amerikalı öğrenciler de katılabilir. Programa genellikle hali hazırda çalışmakta olan, işi dolayısıyla gün içinde katılamayanlar olabileceği için dersler akşamüstleri başlamaktadır. Bu da öğrencilere günlerini iyi bir şekilde değerlendirme fırsatı verir. 

UCLA Diploma Programlarına Kimler Katılır?

UCLA Extension sertifika ve diploma programlarına dünyanın en iyisinde eğitim almak isteyenler katılmalıdır. Dünyanın en iyi ilk 15 üniversitesi arasında yer alan UCLA’dan alınmış bir sertifika ve diploma katılımcıların özgeçmişlerinde büyük fark yaratacaktır. 

UCLA Extension programına katılanlar üst düzey bir eğitimi deneyimleme, dünyanın en iyi akademisyenlerinden eğitim alma, sektörün önde gelenlerinin tecrübelerinden yararlanma ve dünyanın en iyi üniversitelerinden birinin atmosferini soluma imkânı bulacaktır. 

UCLA sertifika programlarının diğerlerinden farkı UCLA Extension’da tecrübeye çok değer verilmesidir. İş hayatından tecrübleri paylaşacak alanının lider isimlerinden eğitim almak isteyenler programa katılmalıdır. Aynı zamanda okul öğrencilerin tecrübe kazanmasına da önem verir. Bu yüzden OPT programı sayesinde öğrencilerin iş tecrübesi kazanması hedeflenir. OPT programlarıyla çalışma fırsatı bulan öğrenciler eşsiz bir tecrübe kazanmış olur. 

UCLA Extension dil yeterliliği olmayan öğrencilere de güzel imkanlar sunar. UCLA Extension sertifika ve diploma programlarına katılanlar ayrıca bir dil okulu aramak zorunda kalmaz. Dil yeterliliğine dair şüphesi olanlar UCLA Extension, American Language Center bünyesinde İngilizce eğitimi alabilir.

Neden UCLA Extension Diploma ?

UCLA Extension dünyanın en iyi üniversitelerinden birinde eğitim alma imkânı sağlar. Dünyanın en iyi 15 üniversitesinden olan UCLA’da alınan eğitim öğrencilerin tüm yaşamlarını değiştirecek bir dönüm noktası olacaktır. 

Özgeçmişinde UCLA Extension sertifika ve diploma programları bulunduran bir kişinin rakipleri arasından hemen sıyrılacaktır. Kolay iş bulmak, dünyanın dört bir yanında geçerli bir diplomaya sahip olmak, rekabetçi iş dünyasında fark yaratmak ve arzu ettiği gelecek için çaba sarf etmek isteyenler UCLA Extension’u seçmelidir. 

Bu programı tercih edenler; UCLA kampüslerinde, UCLA’nın akademik kadrosundan ve alanının en iyilerinden eğitim alabilecektir. Ayrıca öğrenciler bu programlarda dünyanın dört bir yanından gelen meslektaşlarıyla tanışacak ve kuvvetli bir network oluşturacaktır. Farklı kültürlere hakim olmak, farklı iş yapma biçimlerini gözlemlemek küreselleşen dünyada iş hayatında fark yaratmanızı sağlayacaktır. 

UCLA Diploma Programları

UCLA dünyanın en iyi üniversiteler sıralamasında ilk 30 içerisinde yer almaktadır. UCLA Extension’ın Amerikalı ve diğer uluslardan öğrencilere sunmus olduğu sayısız sertifika programı bulunmaktadır. Merkezde ayrıca yetişkinler için full-time Academic Intensive English Program ve Intensive English Communication Program verilmekte ve 11-18 yas arası gencler için summer discovery programları düzenlenmektedir. UCLA Extension ayrıca üniversite kredi programları da sunmaktadır.

 

Dünyanın en karma şehirlerinden biri olan Los Angeles'ın güzel plajları, heyecan verici gece hayatı, mükemmel alışveriş olanakları, hayal edilebilecek her türlü dünya mutfağını barındıran harika restoranları, dinamik galeri ve müzeleri, eğlence parkları ve tabii ki yıl boyu süren yumuşak iklimi ve güneşli havası vardır. Los Angeles'ın büyüyen ekonomisi, eğlence sektöründen uluslararası finansa kadar profesyonel eğitim ve kariyeriniz için gereken kişilerle bağlantı kurma fırsatı sağlar.

Bunların dışında katılımcıya hem okuyup hem çalışarak eğitim alabilecekleri profesyonel akşam sertifika programları, program bitiminde katılımcıya OPT hakkı vermektedir. Program süresi İngilizce seviyesi ve kurs türüne bağlı olarak 9 ay ile 4 yıl arasında değişmektedir. İstenilen minimum İngilizce seviyesi 550 PBT/213 CBT/79 IBT TOEFL yeterliliğidir. Program başlangıç tarihleri genel olarak Ocak, Nisan, Haziran ve Eylül ayları olup programa son başvuru tarihi program başlangıcından 8 hafta öncesidir.

 

UCLA Extension, profesyonel gelişim için tam zamanlı uluslararası eğitim şartlarını karşılayan 50'den fazla sertifika programı sunmaktadır. Çoğunun tamamlanması bir ila iki yıl sürmektedir.

Sertifika programlarından, branşlarında ilerlemek ya da kariyerler değişikliği yapmak isteyen profesyonellerin yanı sıra profesyonel hayata henüz yeni adım atan öğrenciler de yararlanmaktadır. Sektörün uzmanları tarafından verilen kurslarda pratik deneyim ve işle ilgili uygulamalar ön plana çıkarılır. Uluslararası öğrenciler Los Angeles'ın yerlisi olan öğrencilerle birlikte öğrenim görürler.

Kaliteli bir UCLA Extension sertifika programını tamamlayan öğrenciler kariyerlerini geliştirecek ve dünyanın her yerinde işverenleri etkileyebilecek bir deneyim olan bir yıl Amerika Birleşik Devletlerinde çalışmaya hak kazanabilmektedirler. Pek çok öğrenci, çoğunluğu çalışan profesyoneller olan eğitmenleri ve okul arkadaşlarıyla bağlantı kurarak ilgilendiği alanda iş bulabilmektedir.

Çoğu program TOEFL için 79 (iBT) puan veya IELTS için 6.5 puan şartı koyarken bazıları da iBT için 100 puan ya da IELTS için 7 puan şartı aramaktadır. İstenen puanın altında kalan öğrencilerin American Language Center'da İngilizce lisanı eğitimlerine devam etmelerini memnuniyetle teşvik ederiz, ek olarak UCLA Extension sertifika programlarına girmek isteyen American Language Center öğrencileri için şartlı kabul mektupları da bulunmaktadır. 

Devamını Oku

UCLA Diploma Programları nerede?

UCLA; Amerika’nın California Eyaleti’nde bulunmaktadır. UCLA Extension diploma ve sertifika programlarına katılanlar UCLA’nın Westwood Village’daki UCLA kampüsünde eğitim almaktadır. Bu kampüs 163 binası ile devasa bir kampüstür. Bazı dersler kampüsün yakınında bulunan binalarda verilir. Los Angeles’da bulunan UCLA kampüsü içerisindeki yaşam alanları ile öğrencilere unutulmaz bir öğrencilik hayatı sunar. 

UCLA Diploma Öğrenci Yorumları

İsim yapmış bir üniversitede eğitim almamış olmak kariyerimde hep önüme duvar ördü. Ben de dünyanın en iyisinden eğitim alıp bu duvarı yıkmayı hedefledim. Dünyanın en iyi 15 üniversitesinden olan UCLA’nın UCLA Extension sertifika ve diploma programlarına katıldım. Kariyerimde hedeflediğim noktaya ulaşmam da benim için çok büyük bir artı oldu. CV’mi gören tüm şirketlerden dönüş alıyorum.

Didem Başak Öğrenci
UCLA Diploma programları Öğrenci Yorumları

Dünyanın en iyi okullarında eğitim almak herkesin hayalidir. Ben bu hayalimi UCLA Extension sertifika ve diploma programlarıyla gerçekleştirdim. Hayatımda verdiğim en doğru karar diyebilirim.  

Semiramiz Aydan Öğrenci
UCLA Diploma Öğrenci Yorumları

Dünyanın en iyi okullarında eğitim almanın kariyerimi ve hayatımı nasıl değiştirebileceğini biliyorum. Akademik kariyeri düşünmediğim için yüksek lisans programları yerine yurtdışı sertifika programlarını araştırdım. UCLA Extension’un açtığı programı görünce bundan iyisi olamaz dedim ve doğru bir karar vermişim.

Emre Kutlu Öğrenci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz sertifika & diploma eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım