Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Kanada Yaz Okulları

Aktivitelerle Dolu, Aynı Zamanda Eğitimi Destekleyici Bir Yaz Dönemi Geçirmek İçin Adres Kanada...

Kendine has ve büyüleyici doğası, sıcak ve güleryüzlü insanları, kaliteli eğitim kurumlarıyla yaz okullarının en çok tercih edilen destinasyonlarından olan Kanada, her yıl binlerce öğrenciyi topraklarında ağırlamaktadır. Sosyal ve ekonomik olarak yapılan sıralamalarda, her yıl dünyanın en yaşanabilir ülkelerinden seçilen Kanada’daki yaz okulları; eğitim kaliteleri ve yoğun aktiviteleriyle ön plana çıkmaktadır. Yaz okulu programlarının içerikleri her yaş grubuna göre ayrı ayrı düzenlenmektedir. Katılımcının yabancı dilini geliştirirken sosyal ve kültürel olarak da kendini geliştirmesi amaçlanmaktadır. 

Devamını Oku

Yaz Okulu Programları

Kanada’da resmi olarak iki dil konuşulmaktadır. İngilizce ve Fransızca’nın konuşulduğu ülkede her iki dil için de açılan yaz okulları bulunmaktadır. Toronto ve Vancouver şehirleri genellikle İngilizce, Montreal ise Fransızca eğitim almak isteyenler tarafından tercih edilmektedir. 

Okullarda az kişilik sınıflarda, birebir ilgi gösterilerek eğitim verilmektedir. Teknolojik sınıflarda, duyusal ve görsel eğitim teknikleri kullanılarak verilen derslerle öğrenci kısa sürede hızlı bir gelişme kaydeder. Dersler ortalama olarak haftalık 15-20 saat aralığındadır. İsteğe bağlı olarak haftalık daha yüksek ders saatine sahip olan programlar tercih edilebilir. Derslerde konuşma, okuma, yazma ve dinlemeye yönelik eğitimler verilir. Kanada’da yaz okuluna giderek, dil öğrenmenin en iyi tarafı ülkenin kozmopolit yapısından dolayı pek çok aksanın konuşulması ve öğrencinin tüm aksanlarda İngilizce’yi anlayabilmesidir. 

Öğrenci yabancı dili sadece sınıflarda aldığı eğitimle değil sosyal hayatın içerisinde öğrenme fırsatı yakalar. Yaz okullarında öğrencilerin eğitimlerine olduğu kadar sosyal aktivitelerine de önem verilmektedir.  Katılımcılar ilgi alanlarına göre desteklenir. Katılımcılar; dil eğitiminin yanı sıra sportif, sosyal ve sanatsal faaliyetlerle de desteklenmektedir. Programlar kapsamında öğrencilerin bulundukları kentin tarihi, kültürel ve simgesel yerlerini ziyaret etmeleri, sosyalleşmeleri ve bu sayede İngilizce’yi günlük hayatın içerisinde kullanma fırsatı bulmaları amaçlanır. Kimi programlar da öğrencinin özel olarak ilgilenmek istediği alana yönelik açılmaktadır. Futbol, voleybol,basketbol, tenis, su sporları, doğa sporları, sanatsal aktiviteler… gibi birçok özel alana hitap eden ayrı ayrı dil okulları bulunmaktadır. Bu sayede öğrenci eğitim alırken, kendi ilgi alanına da vakit ayırma fırsatı bulur. 

Devamını Oku

Konaklama

Kanada’da yaz okulu eğitimleri genellikle; lise, kolej ve üniversite bünyelerinde verilmektedir. Öğrenciler bu eğitim kurumlarının kendilerine tahsis ettikleri yurtlarda konaklayabilir veya aile yanı konaklamayı terci edebilirler. Aile yanında konaklayan öğrenci ev konforundan uzaklaşmadan, aile fertleriyle dil pratiği yaparak kendini geliştirirken, yurtta konaklayan öğrenci kendi sorumluluğunu kendi üstlenerek, yaşıtlarıyla dil pratiği yapar. Her iki alternatifin kendi içerisinde olumlu özellikleri bulunmakta birlikte, her iki alternatifte oldukça güvenlidir. Konaklama noktaları devlet tarafından düzenli olarak denetlenmektedir. Kurumların ve devletin denetleme mekanizması, öğrencilere özel atanan grup liderleri sayesinde katılımcıların güvenliği sağlanmaktadır. Kanada’da suç oranlarının çok düşük olması, vatandaşlarının yardımsever ve sıcakkanlı olması, çokkültürlü bir yapıya sahip olması gibi etkenler çocuklarını Kanada’ya yollayan ailelerin gönül rahatlığı duymasını sağlayacaktır.

Kanada’daki başlıca yaz okullarımız;
ST GILES
Embassy English
ELS
SPRACHCAFFE
EC English
University Of Toronto
ILAC
Talk English

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım