Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Fransa'da Master & MBA

Fransa'da Master (Yüksek Lisans)

Kaliteli Eğitim Sistemiyle Dünyanın Önde Gelen Ülkelerinden Olan Fransa’da Yüksek Lisans Yaparak Prestij Kazanın, Geleceğinizi En İyi Şekilde Kurgulayın…

Pek çok açıdan dünya ülkeleri arasında öncü konumda olan Fransa’da eğitim alan öğrenciler kendilerini hem akademik anlamda hem de kültürel anlamda geliştirme imkanı yakalayacaktır. 

Dünyanın en saygın eğitim sistemlerinden birine sahip olan Fransa’da tüm eğitim kurumları devlet tarafından sıkıca denetlenerek, kurumlar arasında eşitlik sağlanır. Fransa’daki tüm eğitim kurumlarında öğrenciler üst düzey eğitim almaktadır. Eğitimde eşitlik ilkesine önem veren Fransız üniversitelerinde yerli ve yabancı öğrenci ayrımı yapılmaz. Tüm öğrenciler aynı şartlar altında, yüksek kaliteli eğitim alırlar. 

Fark yaratan eğitimin yanı sıra öğrenciler Fransa’da kendilerini kültürel ve vizyonel olarak en iyi şekilde geliştirme imkanı yakalar. Fransa müzeleri, sanat galerileri, sarayları, botanik bahçeleri, mutfağı, kültürü, tarihi ile öğrencileri pek çok anlamda geliştirmektedir. Fransa’nın her köşesinden sanat ve kültür fışkıran sokakları öğrencileri bambaşka bir vizyona kavuşturacaktır. 

Yüksek lisansını Fransa’da yapmak isteyen öğrenciler zorlu fakat çok prestijli bir eğitim alacaklarını akıllarından çıkarmamalıdır. Bu zorlu fakat prestijli eğitim öğrencilerin ilerleyen yaşlarında onlara büyük ayrıcalıklar sağlayacaktır. Bir Fransız üniversitesinden mezun olmak dünya çapında saygınlığa erişmektir. 

Devamını Oku
Program

Fransa; ABD ve İngiltere’den sonra en çok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan ülkeler arasındadır. Eğitimde eşitlik ilkesine çok önem veren Fransa’da her öğrenci aynı şartlar altında eğitim alır ve eğitimde eşitliği sağlayabilmek adına tüm eğitim kurumları devlet tarafından sıkı bir şekilde denetlenir. Bu da tüm eğitim kurumlarının yüksek kalitede eğitim vermesini sağlar. 

Fransız eğitim sistemi diğer ülkelerden farklıdır. Fransa’da devlet üniversitelerinin yanı sıra Grandes Ecoles adı verilen yüksek eğitim kurumları bulunmaktadır. Devlet üniversiteleri eğitim harçlarının düşüklüğü, eğitimin ücretsiz olması ve devletin başarılı öğrencilere sağladığı burslarla dikkat çeker. Grand Ecoles adı verilen eğitim kurumları ise üstün başarılı öğrencileri kabul ederler. Bu öğrenciler Grand Ecoles kurumlarından zorlu fakat oldukça prestijli bir eğitim alırlar. 

Fransa’da yüksek lisans programları 2 yıl sürmektedir. Fransız üniversitelerinden mezun olan öğrenciler yüksek lisans programlarına doğrudan başvururken, farklı ülkelerden başvuru yapan öğrencilerin çeşitli koşulları yerine getirmesi gerekir. Türkiye’de 4 yıllık bir üniversiteden mezun olan öğrenci Fransa’da yüksek lisans programlarına 2. Seneden başlar. Yani Fransa’da yüksek lisanslarını 1 yılda tamamlayabilirler. Öğrenciler tüm yüksek lisans süresinde 120 kredilik ders alır. 

Fransa’da eğitim dili Fransızca olsa da yüksek lisans programları İngilizce dilinde de verilmektedir. Dil yeterliliği olmayan öğrenciler üniversitelerin anlaşmalı oldukları eğitim kurumlarında hazırlık eğitimi alarak dil becerilerini geliştirir ve sertifikalarını alıp eğitim hayatlarına başlayabilir. 

Devamını Oku
Neden Fransa’da Yüksek Lisans Yapmalısınız?

- Her yıl uluslararası pek çok öğrenciyi ülkesinde ağırlayan Fransa’da pek çok milletten kişiyle dostluklar kurma imkanı bulunur. Bu sayede öğrenci hem İngilizcesini hem de Fransızcasını geliştirebilir.
- Fransa’da yüksek lisans öğrencilerine part-time çalışma imkanı verili. Öğrenci bu şekilde hem sosyalleşme imkanı yakalar hem de kendi cep harçlığını çıkartabilir.
- Dünya çapında prestijli ve kaliteli bir eğitim alınır. Dünyaca ünlü ve saygın Fransız eğitim sistemi öğrencilere pek çok artı katar. Öğrenci eğitim hayatı boyunca pek çok ünlü ve değerli akademisyenden ders alma fırsatı yakalar.
- Fransa yüksek lisans programlarından mezun olan öğrencilere 1 yıl çalışma ve oturum izni verir. Öğrenci bu sayede geleceğini çizerken farklı alternatifleri değerlendirebilir.
- Fransa’da okurken alınan Schengen vizesi sayesinde Avrupa’nın pek çok ülkesine vize prosedürleriyle uğraşmadan seyahat edilebilir. Öğrenci, trenlerle cazip fiyatlarla seyahat ederek Avrupa kültürünü yakından tanıma fırsatı bulur.
- Bir kültür sanat ülkesi olan Fransa’da öğrenciler kendilerini bu alanda geliştirme imkanı yakalar. Her sokağından kültür, sanat ve tarih fışkıran bir ülkede öğrenci vizyonel olarak kendini geliştirir, ince zevklere sahip olur.
- Pek çok araştırmaya ev sahipliği yapan Fransa’da öğrenci kendi araştırma konusunu destekleyici burslar bulabilir.
- Başarılı öğrenciler dünya çapında ünlü markaları olan Fransa’da prestijli markaların bünyesinde çalışma imkanı yakalayabilir. 

Devamını Oku

Gerekli Belgeler ve Koşullar

Fransız üniversitelerine başvuracak öğrencinin iyi bir lisans ortalamasına sahip olması onu ön plana çıkartacak bir donedir. Öğrenci Fransızca dilinde eğitim veren bir okula başvuracaksa Fransızca yeterlilik belgelerine, İngilizce dilinde eğitim veren bir programa başvuracaksa da İngilizce yeterlilik belgelerine sahip olmalıdır.

• Lisans diploması ve transkript
• DALF, TFC-DAP Fransızca yeterlilik belgeleri ya da TOEFL ve IELTS İngilizce yeterlilik belgeleri
• Niyet mektubu
• Yüksek Lisans süresince yoğunlaşılacak konuya dair tanıtım dosyası
• Referans mektubu
• Staj bilgileri ve CV
• Sanat, moda tasarımı ve mimari alanında çalışma yapacak olanların portfolyo hazırlaması gerekir.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım