Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Fransa'da Master & MBA

Fransa'da Master (Yüksek Lisans)

Kaliteli Eğitim Sistemiyle Dünyanın Önde Gelen Ülkelerinden Olan Fransa’da Yüksek Lisans Yaparak Prestij Kazanın, Geleceğinizi En İyi Şekilde Kurgulayın…

Pek çok açıdan dünya ülkeleri arasında öncü konumda olan Fransa’da eğitim alan öğrenciler kendilerini hem akademik anlamda hem de kültürel anlamda geliştirme imkanı yakalayacaktır. 

Dünyanın en saygın eğitim sistemlerinden birine sahip olan Fransa’da tüm eğitim kurumları devlet tarafından sıkıca denetlenerek, kurumlar arasında eşitlik sağlanır. Fransa’daki tüm eğitim kurumlarında öğrenciler üst düzey eğitim almaktadır. Eğitimde eşitlik ilkesine önem veren Fransız üniversitelerinde yerli ve yabancı öğrenci ayrımı yapılmaz. Tüm öğrenciler aynı şartlar altında, yüksek kaliteli eğitim alırlar. 

Fark yaratan eğitimin yanı sıra öğrenciler Fransa’da kendilerini kültürel ve vizyonel olarak en iyi şekilde geliştirme imkanı yakalar. Fransa müzeleri, sanat galerileri, sarayları, botanik bahçeleri, mutfağı, kültürü, tarihi ile öğrencileri pek çok anlamda geliştirmektedir. Fransa’nın her köşesinden sanat ve kültür fışkıran sokakları öğrencileri bambaşka bir vizyona kavuşturacaktır. 

Yüksek lisansını Fransa’da yapmak isteyen öğrenciler zorlu fakat çok prestijli bir eğitim alacaklarını akıllarından çıkarmamalıdır. Bu zorlu fakat prestijli eğitim öğrencilerin ilerleyen yaşlarında onlara büyük ayrıcalıklar sağlayacaktır. Bir Fransız üniversitesinden mezun olmak dünya çapında saygınlığa erişmektir. 

Program

Fransa; ABD ve İngiltere’den sonra en çok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan ülkeler arasındadır. Eğitimde eşitlik ilkesine çok önem veren Fransa’da her öğrenci aynı şartlar altında eğitim alır ve eğitimde eşitliği sağlayabilmek adına tüm eğitim kurumları devlet tarafından sıkı bir şekilde denetlenir. Bu da tüm eğitim kurumlarının yüksek kalitede eğitim vermesini sağlar. 

Fransız eğitim sistemi diğer ülkelerden farklıdır. Fransa’da devlet üniversitelerinin yanı sıra Grandes Ecoles adı verilen yüksek eğitim kurumları bulunmaktadır. Devlet üniversiteleri eğitim harçlarının düşüklüğü, eğitimin ücretsiz olması ve devletin başarılı öğrencilere sağladığı burslarla dikkat çeker. Grand Ecoles adı verilen eğitim kurumları ise üstün başarılı öğrencileri kabul ederler. Bu öğrenciler Grand Ecoles kurumlarından zorlu fakat oldukça prestijli bir eğitim alırlar. 

Fransa’da yüksek lisans programları 2 yıl sürmektedir. Fransız üniversitelerinden mezun olan öğrenciler yüksek lisans programlarına doğrudan başvururken, farklı ülkelerden başvuru yapan öğrencilerin çeşitli koşulları yerine getirmesi gerekir. Türkiye’de 4 yıllık bir üniversiteden mezun olan öğrenci Fransa’da yüksek lisans programlarına 2. Seneden başlar. Yani Fransa’da yüksek lisanslarını 1 yılda tamamlayabilirler. Öğrenciler tüm yüksek lisans süresinde 120 kredilik ders alır. 

Fransa’da eğitim dili Fransızca olsa da yüksek lisans programları İngilizce dilinde de verilmektedir. Dil yeterliliği olmayan öğrenciler üniversitelerin anlaşmalı oldukları eğitim kurumlarında hazırlık eğitimi alarak dil becerilerini geliştirir ve sertifikalarını alıp eğitim hayatlarına başlayabilir. 

Neden Fransa’da Yüksek Lisans Yapmalısınız?

- Her yıl uluslararası pek çok öğrenciyi ülkesinde ağırlayan Fransa’da pek çok milletten kişiyle dostluklar kurma imkanı bulunur. Bu sayede öğrenci hem İngilizcesini hem de Fransızcasını geliştirebilir.
- Fransa’da yüksek lisans öğrencilerine part-time çalışma imkanı verili. Öğrenci bu şekilde hem sosyalleşme imkanı yakalar hem de kendi cep harçlığını çıkartabilir.
- Dünya çapında prestijli ve kaliteli bir eğitim alınır. Dünyaca ünlü ve saygın Fransız eğitim sistemi öğrencilere pek çok artı katar. Öğrenci eğitim hayatı boyunca pek çok ünlü ve değerli akademisyenden ders alma fırsatı yakalar.
- Fransa yüksek lisans programlarından mezun olan öğrencilere 1 yıl çalışma ve oturum izni verir. Öğrenci bu sayede geleceğini çizerken farklı alternatifleri değerlendirebilir.
- Fransa’da okurken alınan Schengen vizesi sayesinde Avrupa’nın pek çok ülkesine vize prosedürleriyle uğraşmadan seyahat edilebilir. Öğrenci, trenlerle cazip fiyatlarla seyahat ederek Avrupa kültürünü yakından tanıma fırsatı bulur.
- Bir kültür sanat ülkesi olan Fransa’da öğrenciler kendilerini bu alanda geliştirme imkanı yakalar. Her sokağından kültür, sanat ve tarih fışkıran bir ülkede öğrenci vizyonel olarak kendini geliştirir, ince zevklere sahip olur.
- Pek çok araştırmaya ev sahipliği yapan Fransa’da öğrenci kendi araştırma konusunu destekleyici burslar bulabilir.
- Başarılı öğrenciler dünya çapında ünlü markaları olan Fransa’da prestijli markaların bünyesinde çalışma imkanı yakalayabilir. 

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak
Bizimle konuşun

Fransa Yüksek Lisans Eğitimi Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım