Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Fransa'da Master & MBA

Kaliteli Eğitim Sistemiyle Dünyanın Önde Gelen Ülkelerinden Olan Fransa’da Yüksek Lisans Yaparak Prestij Kazanın, Geleceğinizi En İyi Şekilde Kurgulayın…

Pek çok açıdan dünya ülkeleri arasında öncü konumda olan Fransa’da eğitim alan öğrenciler kendilerini hem akademik anlamda hem de kültürel anlamda geliştirme imkanı yakalayacaktır. 

Dünyanın en saygın eğitim sistemlerinden birine sahip olan Fransa’da tüm eğitim kurumları devlet tarafından sıkıca denetlenerek, kurumlar arasında eşitlik sağlanır. Fransa’daki tüm eğitim kurumlarında öğrenciler üst düzey eğitim almaktadır. Eğitimde eşitlik ilkesine önem veren Fransız üniversitelerinde yerli ve yabancı öğrenci ayrımı yapılmaz. Tüm öğrenciler aynı şartlar altında, yüksek kaliteli eğitim alırlar. 

Fark yaratan eğitimin yanı sıra öğrenciler Fransa’da kendilerini kültürel ve vizyonel olarak en iyi şekilde geliştirme imkanı yakalar. Fransa müzeleri, sanat galerileri, sarayları, botanik bahçeleri, mutfağı, kültürü, tarihi ile öğrencileri pek çok anlamda geliştirmektedir. Fransa’nın her köşesinden sanat ve kültür fışkıran sokakları öğrencileri bambaşka bir vizyona kavuşturacaktır. 

Yüksek lisansını Fransa’da yapmak isteyen öğrenciler zorlu fakat çok prestijli bir eğitim alacaklarını akıllarından çıkarmamalıdır. Bu zorlu fakat prestijli eğitim öğrencilerin ilerleyen yaşlarında onlara büyük ayrıcalıklar sağlayacaktır. Bir Fransız üniversitesinden mezun olmak dünya çapında saygınlığa erişmektir. 

Devamını Oku

Program

Fransa; ABD ve İngiltere’den sonra en çok uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan ülkeler arasındadır. Eğitimde eşitlik ilkesine çok önem veren Fransa’da her öğrenci aynı şartlar altında eğitim alır ve eğitimde eşitliği sağlayabilmek adına tüm eğitim kurumları devlet tarafından sıkı bir şekilde denetlenir. Bu da tüm eğitim kurumlarının yüksek kalitede eğitim vermesini sağlar. 

Fransız eğitim sistemi diğer ülkelerden farklıdır. Fransa’da devlet üniversitelerinin yanı sıra Grandes Ecoles adı verilen yüksek eğitim kurumları bulunmaktadır. Devlet üniversiteleri eğitim harçlarının düşüklüğü, eğitimin ücretsiz olması ve devletin başarılı öğrencilere sağladığı burslarla dikkat çeker. Grand Ecoles adı verilen eğitim kurumları ise üstün başarılı öğrencileri kabul ederler. Bu öğrenciler Grand Ecoles kurumlarından zorlu fakat oldukça prestijli bir eğitim alırlar. 

Fransa’da yüksek lisans programları 2 yıl sürmektedir. Fransız üniversitelerinden mezun olan öğrenciler yüksek lisans programlarına doğrudan başvururken, farklı ülkelerden başvuru yapan öğrencilerin çeşitli koşulları yerine getirmesi gerekir. Türkiye’de 4 yıllık bir üniversiteden mezun olan öğrenci Fransa’da yüksek lisans programlarına 2. Seneden başlar. Yani Fransa’da yüksek lisanslarını 1 yılda tamamlayabilirler. Öğrenciler tüm yüksek lisans süresinde 120 kredilik ders alır. 

Fransa’da eğitim dili Fransızca olsa da yüksek lisans programları İngilizce dilinde de verilmektedir. Dil yeterliliği olmayan öğrenciler üniversitelerin anlaşmalı oldukları eğitim kurumlarında hazırlık eğitimi alarak dil becerilerini geliştirir ve sertifikalarını alıp eğitim hayatlarına başlayabilir. 

Devamını Oku

Neden Fransa’da Yüksek Lisans Yapmalısınız?

- Her yıl uluslararası pek çok öğrenciyi ülkesinde ağırlayan Fransa’da pek çok milletten kişiyle dostluklar kurma imkanı bulunur. Bu sayede öğrenci hem İngilizcesini hem de Fransızcasını geliştirebilir.
- Fransa’da yüksek lisans öğrencilerine part-time çalışma imkanı verili. Öğrenci bu şekilde hem sosyalleşme imkanı yakalar hem de kendi cep harçlığını çıkartabilir.
- Dünya çapında prestijli ve kaliteli bir eğitim alınır. Dünyaca ünlü ve saygın Fransız eğitim sistemi öğrencilere pek çok artı katar. Öğrenci eğitim hayatı boyunca pek çok ünlü ve değerli akademisyenden ders alma fırsatı yakalar.
- Fransa yüksek lisans programlarından mezun olan öğrencilere 1 yıl çalışma ve oturum izni verir. Öğrenci bu sayede geleceğini çizerken farklı alternatifleri değerlendirebilir.
- Fransa’da okurken alınan Schengen vizesi sayesinde Avrupa’nın pek çok ülkesine vize prosedürleriyle uğraşmadan seyahat edilebilir. Öğrenci, trenlerle cazip fiyatlarla seyahat ederek Avrupa kültürünü yakından tanıma fırsatı bulur.
- Bir kültür sanat ülkesi olan Fransa’da öğrenciler kendilerini bu alanda geliştirme imkanı yakalar. Her sokağından kültür, sanat ve tarih fışkıran bir ülkede öğrenci vizyonel olarak kendini geliştirir, ince zevklere sahip olur.
- Pek çok araştırmaya ev sahipliği yapan Fransa’da öğrenci kendi araştırma konusunu destekleyici burslar bulabilir.
- Başarılı öğrenciler dünya çapında ünlü markaları olan Fransa’da prestijli markaların bünyesinde çalışma imkanı yakalayabilir. 

Devamını Oku

Gerekli Belgeler ve Koşullar

Fransız üniversitelerine başvuracak öğrencinin iyi bir lisans ortalamasına sahip olması onu ön plana çıkartacak bir donedir. Öğrenci Fransızca dilinde eğitim veren bir okula başvuracaksa Fransızca yeterlilik belgelerine, İngilizce dilinde eğitim veren bir programa başvuracaksa da İngilizce yeterlilik belgelerine sahip olmalıdır.

• Lisans diploması ve transkript
• DALF, TFC-DAP Fransızca yeterlilik belgeleri ya da TOEFL ve IELTS İngilizce yeterlilik belgeleri
• Niyet mektubu
• Yüksek Lisans süresince yoğunlaşılacak konuya dair tanıtım dosyası
• Referans mektubu
• Staj bilgileri ve CV
• Sanat, moda tasarımı ve mimari alanında çalışma yapacak olanların portfolyo hazırlaması gerekir.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım