Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Kaplan English Oxford Dil Okulları

Kaplan English Oxford Hakkında

Kaplan English Oxford, kökleri 8. Yüzyıla kadar uzanan ve dünyanın en köklü üniversitelerinden birine ev sahipliği yapan Oxford şehrinde bulunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri, muhteşem bir mimarinin eşlik ettiği kozmopolit bir atmosferde ağırlayan bu büyülü şehirde, Kaplan English Oxford Dil Okulları deneyimli kadrosu ve üstün eğitim metodları ile eksiksiz bir dil eğitimi sunuyor. 

Kaplan English Oxford, 40 yılı aşkın tecrübesi ile İngiltere, İskoçya, İrlanda, Yeni Zerlanda, Malta, Singapur, Amerika, Kanada ve Avusturalya olmak üzere 43 dil okulu bulunan Kaplan İnternational’ın modern eğitim kaynakları ile kurduğu Kaplan English Oxford, yurtdışı ingilizce eğitim için uluslararası öğrencilerin ilk tercihi oluyor. Şehir merkezine otobüsle 5 dakika uzaklıkta bulunan Kaplan English Oxford hem merkezi konumu hemde Oxford’un kültürel ve sanatsal güzelliklerine olan yakınlığı ile sosyal bir eğitim fırsatı veriyor. 

Kaplan English Oxford’a  yurtdışında İngilizce eğitim için Oxford’u seçen birbirinden farklı ülkelerden gelen öğrenciler sayesinde farklı kültürleri de tanıyabileceğiniz ve eğitim döneminiz boyunca Kaplan Education’ın uluslararası standartlara uygun eğitim materyalleri ve son teknoloji ekipmalarla donatılmış sınıflarında dil eğitiminizi eksiksiz bir şekile gerçekleştirebilirsiniz. 

Neden Kaplan English Oxford?

Kaplan English Oxford şehir merkezine sadece 5 dk mesafede bulunur. Okulun hemen önünde otobüs durağı bulunmaktadır. Mükemmel eğitim materyalleri ve son teknolojiye sahip ekipmanlara sahip sınıflarda ayrıcalıklı bir eğitim sizleri beklemektedir. Nehirde sal ile gezme ve Oxford üniversite kolejlerini gezmenin dahil olduğu birçok heyecan verici aktivite sizleri beklemektedir. 

Kaplan English Oxford, 12 yaş ve üzeri herkes için sunduğu eğitim programları ile 43 ülkede eğitim faliyetlerini sürdürmektedir. Öğrenci salonları, sınırsız Wi-Fi hizmeti ve bilgisayar laboratuvarları ile yurt dışı dil eğitimi için Kaplan International Oxford’u seçen öğrencilerine derslerden kalan zamanlarında keyifli zamanlar sunan bu özel dil okulu, maksimum 15 kişilik sınıfları ile öğrencilerine bire bire yakın bir eğitim olanağı tanıyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi için Kaplan Education okullarında eğitim gören tüm öğrenciler gibi Kaplan International Oxford’da eğitim programlarına katılan öğrenciler de aile yanında veya öğrenci yurtlarında kalabiliyor.

Kaplan English Oxford’daeğitim gören öğrencilerinin yaş ortalaması 24 olup, Kaplan International Oxford, dinamik ve deneyimli eğitim kadrosu ile de dikkat çekiyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi almak isteyenler için genel İngilizce’den IELTS sınav hazırlığına kadar birçok farklı seçeneğe sahip olan Kaplan InternationalOxford, öğrencilerini aynı zamanda yaz sporlarına katılabilecekleri büyük bir bahçe, özel etkinliklerini yapabilecekleri yemyeşil alanlar ve doğayla iç içe bir alan içerisinde ağırlıyor. Kaplan International ruhuna sahip olduğu tüm okullarda olduğu gibi Oxford okulunda da öğrenciler eğitimi ve eğlenceyi bir arada yaşıyor.

Kaplan English Oxford; Yurtdışı üniversite hazırlık programları için okul arayanların listesinde ilk sıralarda yer alan Kaplan International Oxford, bu konuda yüksek başarı oranı ile tanınıyor. Sıradan bir dil okulu olmak yerine çağı yakalayan, yenilikleri uygulayan ve dilin gelişen noktalarını öğrencileriyle paylaşan okulda yurt dışı eğitimin tüm avantajları bir arada görülüyor. Oxford’un tarihi güzellikleri arasında İngilizce dil kursuna gitmek isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden biri olan Kaplan International Oxford, eğitim döneminde sunduğu avantajlarla da biliniyor.

Kaplan English Oxford, rahat ancak İngiliz disiplinine sahip ders saatleri, modern derslikleri ve yenilikçi bakış açısı ile birçok insanın hayalindeki yurt dışı dil eğitim beklentilerini karşılayıp Oxford’da en çok tercih edilen dil okullarının başında yer almaktadır.

Kaplan English Oxfordİngilizce dil kursu denince akla gelen isimlerin öncüsü olup, her ülkede olduğu gibi İngiltere’de de ağırladığı yurt dışı öğrencilerine rahat bir yaşam stili sunuyor. Evlerindeki konforu bulabilecekleri konaklama seçeneklerinden yararlanan ve sıcacık bir arkadaş ortamında yeni insanlarla tanışan öğrenciler aldıkları bu İngilizce dil kursu sayesinde kişisel gelişimlerine katkı sağlarken kariyerleri için de önemli bir adım atıyor.

Kaplan English Oxford İngilizce dil kursu denince akla gelen isimlerin öncüsü olup, her ülkede olduğu gibi İngiltere’de de ağırladığı yurt dışı öğrencilerine rahat bir yaşam stili sunuyor. Evlerindeki konforu bulabilecekleri konaklama seçeneklerinden yararlanan ve sıcacık bir arkadaş ortamında yeni insanlarla tanışan öğrenciler aldıkları bu İngilizce dil kursu sayesinde kişisel gelişimlerine katkı sağlarken kariyerleri için de önemli bir adım atıyor.

Kaplan English Oxford girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku

Kaplan English Oxford Kursları

London, Oxford, Cambridge, Bournemouth, Liverpool, Manchester, Bath, Torquay şehirlerinde dil eğitimi veren Kaplan English sadece İngiltere’nin değil dünyanın en iyi zincir dil okullarındandır. Kaplan English İngiltere dil okullarında;

  •  Genel ingilizce, 

  • Yoğun ingilizce

  •  IELTS

  • İş İngilizcesi

  • Birebir İngilizce 

  • Toefl IBT hazırlık kursları sunar.

İngiltere’nin en kaliteli dil kurslarından olan Kaplan English, Türk öğrencilere aile yanı ya da yurt konaklaması sunar. Kaplan English İngiltere’nin en popüler şehir merkezlerinde eğitim verir. Kaplan ingilizce kursları haricinde İngiltere üniversitelerine hazırlık eğitimi verir.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kaplan English Oxford Programları

Yarı Yoğun Programlar Genel İngilizce programları öğrencilerin İngilizce dil becerilerinin tamamını geliştirmeyi amaçlayan esnek program süresi ve esnek başlangıç tarihleri olan kurslardır. Program süresi öğrencilerin talebine göre 2 Hafta ile 52 Hafta arası değişmektedir. Genel İngilizce programları yurtdışı dil okulları tarafından her düzeyde dil bilen öğrencilere sunulabilmekte olup okullarda Beginner (başlangıç) seviyesinden Advanced (ileri) seviyeye kadar sınıflarlar mevcuttur. Genel İngilizce kurslarında dinleme ve konuşma becerilerinin gelişimine özellikle ağırlık verilmektedir. 

Yurtdışındaki Dil Okullarında sınıflar maksimumum 12 kişi olmakla birlikte bazı ekonomik okullarda sınıflar maksimum 16 kişi olabilmektedir. Kursu başarı ile tamamlayan, gerekli devamlılıkta bulunan öğrenciler kurs bitiminde özel bir rapor ve sertifika alma hakkına sahip olurlar.

Genel İngilizce programlarının tamamında öğrenciler kurs başlangıcında sözlü ve yazılı seviye sınavına tabi tutulur ve seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler. Öğrencinin dil becerilerinin gelişimine, derslere katılımına ve yapılan sınavlarda ki başarı durumlarına göre öğrenciler üst kurlara çıkarılırlar. 

Genel İngilizce Programlar;;ı okullarda ders saat sayısına göre iki farklı şekilde sunulmaktadır. 

Haftada 15, 18 veya 20 ders saati olarak dizayn edilen programların ders saatleri genel olarak günde 3-4 saat olup öğleden önce veya öğleden sonra alınabilmektedir. 

Genel İngilizce Yarı Yoğun programları yurtdışı eğitimlerini uzun bir süreye yayarak eğitim sırasında sosyal hayata daha fazla vakit ayırmak isteyen, aynı gün içerisinde yoğun ders saatlerinden sıkılabilen veya yaz aylarında kısa sureli programlarla sahip oldukları dil bilgilerini pratik etmek isteyen öğrenciler için uygun olan program türüdür.

Yoğun Programlar; Haftalık ders saati 25,28, 30 veya 35 olarak dizayn edilen programların günlük ders saati 5 ile 7 arasında değişmekte olup kurslar tam gün olarak sunulmaktadır. Yoğun İngilizce programları genel olarak sabahları haftada 20 ders genel İngilizce, öğleden sonraları ise 10 saat “Seçmeli (Elective) Dersler” olarak sunulur.

Yoğun İngilizce, İngilizceye temel düzeyde başlayanlar, kısa süreli yaz okulu öğrencileri, Genel İngilizce ile birlikte İş İngilizcesi, sınav hazırlık gibi seçmeli dersleri almak isteyen kursiyerler ve İngilizceyi kısa zamanda hızlı bir şekilde öğrenmek isteyenler için ideal programlardır.

Süper Yoğun Programlar; Genel İngilizce programları öğrencilerin İngilizce dil becerilerinin tamamını geliştirmeyi amaçlayan esnek program süresi ve esnek başlangıç tarihleri olan kurslardır. Program süresi öğrencilerin talebine göre 2 Hafta ile 52 Hafta arası değişmektedir. Genel İngilizce programları yurtdışı dil okulları tarafından her düzeyde dil bilen öğrencilere sunulabilmekte olup okullarda Beginner (başlangıç) seviyesinden Advanced (ileri) seviyeye kadar sınıflarlar mevcuttur. Genel İngilizce kurslarında dinleme ve konuşma becerilerinin gelişimine özellikle ağırlık verilmektedir. 

Yurtdışındaki Dil Okullarında sınıflar maksimumum 12 kişi olmakla birlikte bazı ekonomik okullarda sınıflar maksimum 16 kişi olabilmektedir. Kursu başarı ile tamamlayan, gerekli devamlılıkta bulunan öğrenciler kurs bitiminde özel bir rapor ve sertifika alma hakkına sahip olurlar.

Genel İngilizce programlarının tamamında öğrenciler kurs başlangıcında sözlü ve yazılı seviye sınavına tabi tutulur ve seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilirler. Öğrencinin dil becerilerinin gelişimine, derslere katılımına ve yapılan sınavlarda ki başarı durumlarına göre öğrenciler üst kurlara çıkarılırlar. 

Genel İngilizce Programları okullarda ders saat sayısına göre iki farklı şekilde sunulmaktadır.

Devamını Oku

Kaplan English Oxford Yaş ve Ulus Dağılımları

Kaplan English Oxford dil okulunda İngilizcenizi geliştirirken farklı yaşa sahip olan arkadaşlarınız olabilmektedir. Kaplan International İngilizce dil eğitim programlarında minimum yaş sınırı olmaktadır. Kaplan Oxford merkezde katılan öğrencilerin yaş ortalaması ise 22-25 arasındadır. Dönemsel olarak katılımcı öğrencilerin yaş aralığı ortalamasının değiştiğine söyleyebiliriz.

Kaplan English Oxford Sosyal Olanakları

Yurt dışı dil eğitimi için Kaplan English Oxford’u seçen öğrenciler okulun sunduğu çeşitli sosyal aktivitelerin yanısıra kültürel gezi programlarını da katılabilmektedir. Bu kültürel aktiviteler sayesinde farklı birçok şehri gezebilir ve turistlik yerleri ziyaret edebilirsiniz. Sosyal aktiviteler sayesinde dil becerilerinizi de geliştirme olanağı bulabilirsiniz

Ülke

Öğrenci Oranı

İtalya

64%

Uruguay

12%

İspanya

11%

Arjantin

7%

Suudi Arabistan

6%Kaplan English Oxford her yıl bir çok farklı ülkeden gelen öğrencilerini ağırlamaktadır. Kaplan International Oxford merkezini İngilizce dil eğitim programı için tercih eden ülkeler her sene farklılık göstermektedir. Aşağıda son yıllar baz alınarak en çok hangi ülkeden katılımcının Kaplan Oxford dil okulu tercih ettiğine göz atabilirsiniz.

Ülke

Öğrenci Oranı

İtalya

64%

Uruguay

12%

İspanya

11%

Arjantin

7%

Suudi Arabistan

6%

Kaplan English Oxford Konaklama

Aile Yanı Konaklama;Yurtdışı eğitim için gidilen ülkenin kültürünü daha yakından tanımak o kültürden insanlarla aynı ortamı paylaşmak ve daha doğru yabancı dil pratiği yapabilmek için aile yani konaklama ideal bir alternatiftir. Aileler dil okulları tarafından belirli kriterlere göre özenle seçilmiştir. Öğrenciler aile yanlarında tam pansiyon ya da yarım pansiyon şeklinde kalabilirler. Aile yanı konaklama opsiyonunda bazı dil okulları çift kişilik konaklama seçeneği de sunmaktadır. Genel olarak aile yanlarında internet erişimi bulunmakta olup bazı aileler bu hizmet için extra ücret talep edebilmektedir.

Yurt;Yurtdışındaki dil okullarının kendi yurtları veya o şehirde bulunan üniversite yurtlarında sağlanan konaklama opsiyonunda odalar genelde tek kişilik olup bazı yurtlar da özel bazılarında ise paylaşımlı banyo imkanı sunulmaktadır. Her yurtta en çok 6 öğrencinin ortak kullanımına sunulan mutfak bulunup öğrenciler kendi yemeklerini pişirebilmektedirler. Yurt konaklama oldukça eğlenceli ve rahat olmakla birlikte bazı bölgelerde yurt fiyatlarının aile yanı konaklamaya göre pahalı olması ve yerel halkla pratik imkanı olmaması dezavantajlarıdır. Odaların temizliği görevliler tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Hemen hemen her yurtta kablosuz internet erişimi mevcuttur. Yurtta konaklayan öğrencileri daha eğlenceli ve hareketli bir konaklama yeri beklemektedir.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Kaplan English Oxford Fiyatları

Kaplan English Oxford çok farklı süre ve seviyelerde, farklı tarihlerde, çok çeşitli eğitim olanakları sunmaktadır. Kaplan International Oxford interenet sayfasında seçeceğiniz merkeze, yıla, kurs çeşidine, haftada kaç saat ve kaç hafta ders almak istediğinize göre fiyat hesaplama robotu bulunmaktadır. Bu seçeneklere konaklama, hava alanı transferi, sigorta isteyip istemediğiniz gibi seçenekleri de ekleyerek toplam bir fiyat almak mümkündür.

Kaplan English Oxford maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Kaplan English Oxford Öğrenci Vizesi Başvurusu

Kaplan English Oxford ‘ da eğitim görmeye geliyorsanız ve vize alması gereken bir ülke vatandaşıysanız aşağıdaki vize türlerinden size uygun olanı temin etmeniz gerekmektedir.

  • Standart Ziyaretçi Vizesi (1 hafta ile 6 ay arası sürecek kurslar için)
  • Kısa süreli Öğrenci vizesi (6 aydan-11 aya kadar olan kurslar için)(16 yaşından büyükler içindir.)
  • Çocuk Öğrenci Vizesi (4-17 yaş arasındaysanız.)

18 yaşın altındaysanız ayrıca Ebeveyn Seyahat Onay Formu'nu da doldurmanız gerekecektir.Öğrencilerin derslerinin en az %80'ine devam etmeleri Öğrenci Vizelerinin bir gereğidir. Kaplan English Oxford ın bu yüzdenin altında kalan öğrencileri yetkililere bildirmesi gerekmektedir ve devam durumu düzelmezse kursunuz iptal edilebilir.

Kaplan English Oxford Rezervasyon ekibi eğitiminiz için hangi vizeye ihtiyacınız olacağını doğrulayabilir. Okulun İngiltere’deki tüm merkezleri akredite olduğundan, kursunuzun ve rezervasyon yaptığınız konaklamanın ayrıntılarını içeren, vize başvurunuzu destekleyen bir mektubu okul sağlamaktadır.

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım