Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

İngiltere'de Lisans Eğitimi

Dünyanın en iyi üniversitelerine ev sahipliği yapan İngiltere'de lisans eğitimi almak öğrencilerin hayata 1-0 önde başlamasını sağlayacaktır. İngiltere'nin en iyi üniversitelerinde eğitim alan gençler dünyanın her yerinde saygı gören bir diplomaya sahip olmanın yanı sıra alanlarında en iyi eğitimi alarak mezun olma şansını edinecektir. 


İngiltere, Türk öğrencilerin üniversite eğitimi için tercih ettiği ülkeler arasında ilk sırada yer alır. Dünyanın en iyi üniversiteleri arasına giren pek çok okula sahip olan İngiltere’de yüksek kaliteli bir eğitim sistemi vardır. İngiltere  üniversitelerinde okuyan öğrenciler dünya çapında geçerliliğe sahip diplomalarla mezun olurlar. Yapılan araştırmalara göre İngiltere’de üniversite eğitimi almaya giden öğrencilerin %90’ından fazlası mükemmel bir eğitim aldıklarını ve iyi standartlarda yaşadıklarını beyan etmiştir.

Devamını Oku

İngiltere Üniversiteleri Kabul ve Başvuru Şartları

İngilterede üniversite okumak için gerekenler hakkında bilgi vermeden önce İngiliz eğitim sistemi hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak uygun olacaktır. İngiltere’de lisans eğitimi 3 yıl, yüksek lisans eğitimi 1 yıl sürer. Türk ve İngiliz eğitim sistemleri örtüşmediğinden Türk öğrenciler genellikle İngiliz üniversitelerine başlamadan önce bir yıl ‘Foundation’ adı verilen hazırlık eğitimi almak zorundadır. ‘Foundation’ aşaması İngilizcenin öğretildiği bir dönem değildir. Bu dönemde öğrenci üniversite derslerine hazırlanmaktadır. Eğer öğrencinin İngilizce seviyesi yeterli değilse öğrenci ‘Foundation’a başlamadan önce İngilizce kurslarına katılır. 


İngiltere üniversitelerine hazırlık okumadan doğrudan başlamak isteyenlerin yüksek ortalamaya, yeterli İngilizce seviyesine ve bunun yanı sıra IB diploma ya da A Level diploma veren liselerden mezun olması gerekir. Eğer öğrenci bu şartları sağlayamıyorsa 1 yıl foundation eğitimi alır. Özel eğitim kurumlarının yanı sıra birçok İngiltere üniversitesi kendi bünyelerinde Foundation Year sunmaktadır. Öğrencilerin İngiltere üniversitelerinden kabul alması için en az 5.5 IELTS puanına sahip olması gerekir. 


İngiltere'de üniversite okumak için gerekenler sadece İngilizce yeterlilik, yüksek not ortalamasıyla sınırlı kalmaz. Bunların yanı sıra ders dışı aktivitelerde de başarılı olması kabul oranını artıracaktır. Sportif, kültürel, sanatsal ya da gönüllülük esaslı etkinliklere katılım gösteren öğrenci rakipleri arasından sıyrılır.

Devamını Oku

Neden İngiltere’de Üniversite Eğitimi Almalısınız ?

İngiltere'de üniversite eğitimi alan bir öğrenci dünya çapında kabul gören bir diplomaya sahip olur. ‘Dünyanın En İyi Okulları’ listesine çok sayıda okul sokmayı başaran İngiltere’de hemen hemen her üniversitenin dünya çapında geçerliliği vardır.

Dünya çapındaki tüm işverenler ve akademisyenler İngiltere üniversitelerine saygı duymaktadır. Bu da öğrencilerin mezuniyetlerinin ardından iyi şirketlerde iş bulma şansını artırır. İngilizce’nin anavatan olan İngiltere’de üniversite eğitimi alan bir öğrenci akademik düzeyde bir İngilizceye sahip olur.

İngiltere üniversitelerinin sosyal imkanları yüksek olduğundan; öğrenciler sadece akademik olarak değil sportif, kültürel ve sanatsal alanda da kendini geliştirme imkanı bulur.


Pek çok ülkeden öğrenci İngiltere’ye lisans eğitimi görmek amacıyla gittiğinden çok fazla milletten kişiyle tanışma imkanı yakalanır. Bu da öğrencilerin dünyaya geniş bir perspektiften bakmasını sağlar. Ayrıca İngiltere'de eğitim almanın iyi taraflarından biri de Türkiye'ye olan yakınlığıdır. İngiltere Türkiye’ye arası uçuş 3.5 saat sürmektedir.


İngiltere’de üniversite eğitimi 3 yıl sürmektedir. Bu da öğrencilerin yaşıtlarına oranla bir yıl önce hayata atılmasını sağlar. Ayrıca bir yıl daha az üniversite masrafı yapılır. Fakat öğrencilerin lisans eğitimlerini 3 senede tamamlamaları için bazı katı şartları yerine getirebilmeleri gerekir. Bu konuda Global Vizyon danışmanları en doğru bilgilendirmeyi yapacaktır.  


İngiltere'de üniversite okumanın en iyi yanlarından bir diğeri de öğrencilerin eğitim dönemlerinde haftada 20 saat, tatil dönemlerinde ise sınırsız çalışma hakkına sahip olmasıdır. Öğrenciler bu sayede yaşam masraflarının bir kısmını karşılayabilir ve sosyal hayata karışabilir.

İngiltere'de lisans eğitimi alan bir öğrenci yüksek lisans ve master programlarına devam etmek için gerekli bağlantıları ve networkleri kurabilir ve akademik hayatının ilerlemesini daha kolay sağlayabilir. 


Devamını Oku

Nasıl Konaklama Sağlarsınız?

İngiltere üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrenci yurtlarda, aile yanında  ya da özel daire kiralayarak konaklama sorununa çözüm getirebilir. Sayılan bu konaklama seçeneklerinin her birinin kendine göre artısı bulunur.  Her birinden kısaca bahsedecek olursak;

İngiltere'de lisans eğitimi alan gençler genellikle yurt konaklamasını tercih eder. Yurtlar üniversite yurdu ya da özel yurtlar olarak ayrılır. İngiltere üniversitelerinin çoğunun kendi yurdu bulunur. Pek çok İngiltere üniversitesi öğrencilere ilk seneler için yurt garantisi sunar. Yurtlarda konaklayan gençler yaşıtlarıyla iletişim halinde olduklarından yeni bir ülkeye ve yeni bir ortama daha çabuk alışır. Sosyalleşme ve oryantasyon konusunda sıkıntı yaşamazlar. Üniversite yurtlarında öğrenciler genellikle 3-4 kişilik odalarda kalırlar. Yurtlar; kampüs içerisinde yada üniversiteye yürüme mesafesinde bulunur.  


Diğer konaklama alternatifleri de aile yanı yada ev kiralamaktır. Aile yanı konaklama daha hesaplı olurken, ev kiralamak biraz daha maliyetli olabilir. Aile yanı konaklamalarda öğrenciler İngiliz kültürünü daha yakından tanıma ve anadili İngilizce olan kişilerle uzun vakitler geçirme imkanı bulur. Aile yanında konaklayan öğrenciler ailelerin kurallarına uygun yaşamak durumundadır. 

Devamını Oku

İngiltere’de Eğitim Alabileceğiniz En İyi Üniversiteler

READING UNIVERSITY 
BRUNEL UNIVERSITY
BOURNEMOUTH UNIVERSITY 
COVENTRY UNIVERSITY 
UNIVERSITY OF EAST ANGLIA UNIVERSITY 
LONDON SOUTH BANK UNIVERSITY 
KINGSTON UNIVERSITY 
ROEHAMPTON UNIVERSITY 
SWANSEA UNIVERSITY
UNIVERSITY OF ARTS LONDON 
UNIVERSITY OF WEST ENGLAND 
MIDDLESEX UNIVERSITY 
UNIVERSITY OF BRIGHTON 
SOUTHAMPTON SOLENT UNIVERSITY 
UNIVERSITY OF CENTRAL LANCASHIRE 
WOLVERHAMPTON UNIVERSITY 
WEST LONDON COLLEGE
LIVERPOOL JOHN MOORES UNIVERSITY
LONDON SOUTH BANK UNIVERSITY 
OXFORD BROOKES UNIVERSITY 
QUEEN MARY UNIVERSITY OF LONDON 
UNIVERSITY OF EXETER 
UNIVERSITY OF LEICESTER 
KING’S COLLEGE LONDON 
UNIVERSITY OF SUSSEX 
ROYAL HOLLOWAY UNIVERSITY OF LONDON 
GLAMORGAN UNIVERSITY 
KEELE UNIVERSITY 
BUCKS UNIVERSITY  

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci
  • Nasıl Başvuru Yapabilirim?

    İngiltere'de üniversite eğitimi almak isteyen bir öğrencinin yurtdışı eğitim danışmanları aracılığıyla süreci yönetmesi hem doğru kararlar almasına hem de kabul oranını  artırmasına yardımcı olacaktır. Global Vizyon'un deneyimli danışmanları öğrencilerin başvuru sürecini en doğru şekilde yönetmektedir. Öğrenciler; başvuracakları okulu ve bölümü danışmanlarıyla seçtikten sonra, doğru yönlendirmelerle evraklarını hazırlayıp süreçlerini başlatır. Ayrıca İngiltere üniversitelerine online olarak da başvuru yapılır. 


  • Süreç Nasıl İşlemektedir

    İngiltere'de lisans eğitimi alacak öğrenci danışmanlarıyla birlikte üniversite ve bölüm seçimini yapar. Gerekli evrakları danışmanlarının yönlendirmesiyle hazırlar. Evraklar okulun başvuru dönemlerinde iletilir ve gelen cevabın ardından öğrencinin İngiltere'ye gidiş işlemleri başlatılır. Öğrencinin konaklaması, uçuşları ayarlanır, gerekli oryantasyondan geçirilir ve İngiltere'ye gidişi sağlanır. Öğrenci eğitim süresi boyunca yaşadığı sıkıntılı durumlarda Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilir. 

  • İngiltere Üniversite Fiyatları

    İngiltere'de üniversite fiyatları öğrencilerin ve ebeveynlerin en merak ettiği kısımlardan... İngiltere'de üniversite eğitimi almak; Sterlin'in TL karşısında değerli olmasından dolayı diğer ülkelere göre biraz daha yüksek. Özellikle İngiltere'nin en iyi üniversiteleri dünyanın en iyi üniversiteleri arasında olduğundan fiyatlar biraz yükselebiliyor... Bunun yanı sıra Londra'da üniversite okumak da bütçeleri biraz daha yüksek tutmayı gerektirebilir. Fakat yine de İngiltere'de farklı bütçelere göre alternatifler bulunabiliyor. Özellikle başarılı gençler için burs imkanları var. Burslar ve İngiltere'de üniversite fiyatları hakkında en doğru bilgiyi Global Vizyon danışmanlarına ulaşarak edinmenizi öneririz. İngiltere'de üniversite fiyatları yüksek olsa da öğrenciler okurken verilen çalışma iznini kullanarak cep harçlıklarını çıkarabiliyor. Bu da bütçelerini rahatlatmalarına imkan sağlıyor

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım