Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Bize Ulaşın
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Yurtdışı Dil Yaz Okulları (12 - 17 yaş)
Yurtdışı Dil Yaz Okulları (12 - 17 yaş)

Yurtdışı Dil Yaz Okulları, 8-18 yaş arasındaki öğrencilerin yurt dışında yabancı dil öğrenmesi adına açılan programlardır. Eğlence ve Eğitimin Bir Araya Geldiği Yurtdışı Dil Yaz Okulları
Yurtdışı dil yaz okullarında gençler, İngilizce öğrenirken bir yandan da farklı kültürleri tanıma ve kendilerini geliştirme olanağı bulurlar. Programlar genellikle Haziran-Eylül ayları arasında düzenlenmektedir. 1-12 hafta süren programlarda, haftada 15-20 saat (standart) veya tercihe göre 28-30 saat (yoğun) İngilizce eğitimi verilmektedir. Öğrenciler yaz tatillerini sadece dil eğitimi alarak geçirmezler. Programlar kapsamında çeşitli bedensel, zihinsel, sanatsal etkinlikler ve aktiviteler düzenlenmektedir. Yurtdışı dil yaz okulu programlarına katılacak olan öğrenci kendi yaş gruplarıyla eğitim alır. Gruplar 8-12 ve 13-18 yaş olarak ayrılmaktadır.  Bu şekilde katılımcılar kendi yaş gruplarıyla paylaşımlarda bulunabilecekleri ortamlarda eğitim alır ve sosyalleşirler. 

Devamını Oku
Konaklama

Yurtdışı Dil Yaz Okulu programında konaklama 2 farklı şekilde yapılabilir. İlki aile yanında konaklama, ikincisi yurtta konaklamadır. Her iki seçeneğinde kendi içerisinde artı özellikleri bulunmaktadır. 

Özenle seçilen ailelerin yanında konaklayan öğrenciler, ev ortamından kopmadan bir yaz geçirebilirler. Aile yanında konaklayan öğrenciler tek veya çift kişilik odalarda kalırlar. Aile yanı konaklamada öğrenciler, aileyle iletişime girip günlük hayatta da yabancı dilini geliştirebilir, gittikleri ülkenin kültürünü yakından tanıyabilir ve ev konforundan uzaklaşmazlar. 

Tam pansiyon yurtlarda kalan öğrenciler ise; 2, 3 veya 4 kişilik büyük odalarda konaklarlar. Yurt konaklamalarının avantajı ise gençlerin kendi yaş grubundan, farklı milletlerde öğrencilerle tanışması, arkadaşlık kurması ve bağımsız bir ortamda eğitim görmeleridir. Aile yanında konaklayan öğrenciler kıyafetlerinin yıkanması, yemek hazırlanması, ev temizliği gibi konularda aile bireyleriyle işbirliği içerisinde olurlar fakat yurtta konaklayan öğrenciler bu gibi işlerinin sorumluluğunu tamamıyla kendileri almak zorundadır. 

Aktiviteler

Yurtdışında eğitim kurumları, eğitime olduğu kadar sosyal gelişime de önem verdiklerinden öğrencilere çok çeşitli aktiviteler sunarlar. Farklı ilgi alanlarına sahip öğrencilerin ihtiyaçları gözetilerek hazırlanan programlarda; spordan sanata, şehir gezilerinden özel hobilere kadar pek çok alanda etkinlikler düzenlenmektedir.

Okullarda öğrencilerin spor yapabilecekleri saha ve salonlar, açık ve kapalı yüzme havuzları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra; sanat, dans, hobi atölyeleri, şehir gezileri, sinema ve karaoke geceleri, define oyunları organize edilmektedir. 

Yurtdışı Dil Yaz Okulları

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon