Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Dubai'de Work and Study

Neden Work and Study için Dubai?

Dil eğitimi almak için küçük şehirler yerine dinamik ve yaşayan metropolleri tercih edenler, her türlü aktiviteye kolay ulaşmayı amaçlayanlar, turistik ve yenilikçi bir ülke arayanlar, eğitim alırken çalışma imkanı isteyenler, vize işlemleriyle yorulmak istemeyenler, sıcak ülkeleri ve farklı kültürleri sevenler, güvenliği kırmızı çizgisi olanlar için en doğru ülkelerden biri Dubai’dir. Dubai, yüksek yaşam standardı ve gelişmiş altyapısıyla bilinir. Güvenli bir şehir olması ve geniş sosyal imkanlar sunması da tercih edilmesinde önemli bir faktördür. Dubai'deki çok sayıda uluslararası firma ve etkinlik, geniş bir profesyonel ağ oluşturma imkanı sunar. Bu da kariyer gelişimi için önemlidir.

Dubai Work and Study Kimler Katılabilir?

Dubai work and study programına 18 yaşından büyük olan kişiler katılabilmektedir. Work and study programı, kişilerin eğitim alırken çalışma deneyimi kazanmalarına olanak tanımaktadır. Böylelikle öğrenciler dil becerilerini geliştirirken aynı zamanda para kazanarak yaşam masraflarını karşılayabilmektedirler.

Dubai Work and Study Başvuru Şartları

Dubai work and study programına başvuru yapabilmek için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. 18 yaşından büyük olan herkes bu programa başvuru yapabilme imkanına sahiptir. Programa başvuranların İngilizce dil seviyeleri, iş bulma süreçlerinde önemli bir faktör olarak öne çıkmaktadır. Dolayısıyla, başvuru sahiplerinin İngilizce seviyelerinin yeterli olduğundan emin olmaları önerilmektedir.

Dubai’de Çalışma ve İş Olanakları

 • En az 8 hafta ve üstü kayıt olan öğrencilerin part-time haftada 20 saat olarak çalışma hakkı vardır. 
 • Okulda iş bulma konusunda full time olarak bir görevli çalışır ve öğrencilerin CV’lerini toplayıp onlara uygun iş bulma konusunda yardımcı olur. Ancak okul asla iş garantisi vermemektedir.
 • Okulun dışında öğrenciler de kendileri iş bulma imkanına sahiptir. Kendi buldukları işlerde de çalışabilirler. 
 • Intermediate (orta seviye) ve üstü seviyede öğrencilerin iş bulma süreci daha hızlı olmaktadır. Bulunacak part-time işlerde öğrencinin kazanacağı ücret işe, iş yerine ve öğrencinin İngilizce yeteneğine ve karakterine bağlı olarak değişir. Sosyal ve girişken bir kişiliğe sahip öğrenciler çok daha hızlı iş bulabilmektedir.
 • Öğrenciler part-time işlerde ortalama saatlik 6$-8$ arası kazanabilirler. Aylık olarak minimum 700- 800 USD gelir elde edilir. Bu da öğrencinin aylık konaklama ve yasam masraflarınızı karşılar. Genel çerçeveden bakıldığında öğrencilerin aylık kazancı 1000 USD’nin üzerine çıkar. 
 • Ayrıca Dubai diğer dil eğitimi veren destinasyonlardan farklı olarak öğrencilere kendi mesleklerini yapma olanağı tanımaktadır. Özellikle mühendislik okuyan ya da mezun olan öğrenciler kendi meslekleri ile ilgili işleri daha kolay bulur. 
 • Mesleki işlerin dışında öğrenciler genel olarak, restoran, cafe, eğlence mekanı gibi yerlerde çalışabilir. Buralarda garson, kasiyer, vale vb. işlerde çalışılır.

Work and Study Dubai Ne Kadar Kazandırır?

Dubai’de work and study yaparken öğrencilerin kazanacağı ücret işe göre farklılık göstermektedir. Öğrenciler haftalık 20 saat çalışma imkanına sahiptir. Ortalama olarak ise saatlik 8-9 USD kazanç elde edilmektedir. Böylelikle öğrenciler yaşam giderlerini karşılayabilmektedir.

Dubai Work and Study Vize Şartları Nedir?

Dubai’de work and study yapmak isteyen öğrencilerin vize alması için gereken evraklar şunlardır:

 1. Fotoğraf
 2. Pasaportun kopyası
 3. Doldurulmuş başvuru formu
 4. Ödeme dekontu

Dubai’de hem okuyup hem çalışmak isteyen öğrenciler başvurularında sıkıntı yaşamamaktadır. Bugüne dek, uygun evraklarla başvuru yapan öğrencilerin tamamının vize aldığını belirtelim. Bu vizeler ilk önce 3 ay+3 ay olarak verilmektedir. Dolayısıyla 6 ay sonunda öğrencinin Dubai’den çıkış yapması gerekmektedir. Vizesini uzatmak isteyen öğrencilerin, eğitim danışmanlarıyla iletişime geçmesi önerilmektedir.

Dubai Work and Study Fiyatları

Dubai work and study ücretleri farklılık göstermektedir. Ortalama olarak 12 hafta eğitim ve 12 hafta konaklama 4.968 dolardır. Ancak doğru fiyat bilgisi için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Global Vizyon Dubai Work and Study Danışmanlığı

Global Vizyon, uzun yıllardır Dubai work and study danışmanlığı sağlamaktadır. Global Vizyon danışmanları, öğrencileri doğru bir şekilde yönlendirerek sürecin etkili olmasına yardımcı olmaktadır. Böylelikle öğrencilerin hedeflerine ulaşmaları desteklenmektedir.

Öğrenci Yorumları

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Kaplan Dublin’e giden öğrencimiz Erkin Ocak’tan gelen bir fotoğraf. Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. Umarız ki keyifli vakit geçiriyorsundur.

Erkin Ocak

Sıkça Sorulan Sorular

Dubai’de work and study var mı?
  Dubai’de work and study programı bulunmaktadır.
Dubai’de saatlik çalışma ücreti ne kadar?
  Dubai’ye work and study için giden öğrenciler saatlik 8-9 USD kazanabilirler. Ancak bu ücret işe göre farklılık göstermektedir.
Work and study Dubai’de yaş sınırı var mı?
  Work and study yapmak için Dubai’ye gitmek isteyen kişilerin 18 yaşından büyük olması gerekmektedir.
Bizimle konuşun

Dubai Work & Study Projeniz için
Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Hemen Sizi Arayalım