Bize Ulaşın Bilgi Alın 1
Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education olarak Covid - 19 sonrasi yeni döneme uyum sağlayarak danışmanlık hizmetlerimize devam ediyoruz. Global Visions tüm departmanları ile tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Yapmanız gereken tek şey hem sizin hem de bizlerin sağlığı ve güvenliği için yapmak istediğiniz görüşme türünü seçmeniz. Online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz yada online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.

Ocak, Mayıs ve Eylül 2022 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDISI ÜNIVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2022 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.

Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya Whats App yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.

İrlanda, Kanada, İngiltere, Amerika, Dubai, Avustralya, Avrupa Ülkeleri ve Malta’da eğitimlere devam etmekte, konsolosluklar eğitim vizelerini vermekte ve uçuşlarda yapılmaktadır.

Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada whats upp ile ulaşmak.

Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız

  • Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181

    Merkez Santral: 444 1 287 

    +90 212 249 19 81

    +90 533 747 64 21


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)

Whatsapp Hattı : +90 535 643 3181
Ögrenci Vizeleri Evrak Hatti - +90 535 340 04 71

Akademik Üniversite Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
0212 244 40 00

Yurtdışı Lise Departmanı
Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82

Work and Travel Work and Study Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287
Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) - +90 507 388 4405

Global Vize Departmanı
Merkez Santral: 444 1 287

ŞUBELERİMİZ
Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82
Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61
Göktürk Şube – +90 530 150 78 02
Ankara Şube – +90 541 571 03 90
Izmir Şube – +90 530 774 46 01
Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Muhasebe Departmani
Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com

Ayrica mail adresimizden ya da websitemizde yer alan basvuru formumuzdan da bizlere rahatlikla ulasabilirsiniz

E-mail :
info@globalvizyon.com

Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/

Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.
Bina girisinde güvenlik tarafindan ates ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapilmaktadir.
Bina ve kat girislerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.
Iki kattan olusan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.
Görüsme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatligi ile mesafeli görüsmeler yapabilmektesiniz.
Ofisimizin temizlik görevlisi her görüsmenin ardindan odalarimizi havalandirmakta ve dezenfekte etmektedir.
Her aksam ofisin genel temizligi yapilmaktadir.
Ofis görüsmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Bize Ulaş

Estonya'da Lisans Eğitimi

Estonya'da Lisans Eğitimi

Avrupa’nın Yükselen Değerlerinden Olan Estonya’da Kaliteli Eğitim Fırsatı…

Estonya son dönemde Avrupa’da uluslararası öğrenci çekmek için yaptığı atılımlarla dikkat çekmektedir. 1.3 milyon nüfuslu ülke 69.000 uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Bu rakam her yıl artış göstermektedir.
Kaliteli bir eğitim sistemi ve dünya çapında bilinir üniversitelere sahip Estonya’da uygun fiyatlı eğitim almak mümkündür. Ülkenin yaşam giderleri Türkiye ile benzer olduğundan öğrencilerin yaşam masrafları diğer Avrupa ülkelerine nazaran düşüktür.
Estonya’da bir üniversiteye başvurmak için Türkiye’deki üniversite giriş sınavından taban puan almak yeterlidir. Taban puan aldığını ispatlayan öğrenci Estonya’daki üniversitelere başvurabilir. Bu da son dönemde bu ülkenin ön plana çıkmasını sağlayan etkenlerden biridir.
Estonya’da eğitim almayı seçen bir öğrenci 1600’lü yıllardan beri var olan köklü üniversitelerde, Avrupa Birliği standartlarında üst düzey eğitimi uygun fiyatlara alabilecektir. Estonya’daki üniversitelerin büyük çoğunluğunun YÖK denkliği olduğundan ve Avrupa’da geçerliliği olduğundan öğrenciler herhangi bir sorun yaşamazlar.
Ülkede 9 üniversite bulunmaktadır. Bu üniversitelerin 7’si İngilizce dilinde eğitim seçeneği sunmaktadır. Bu sebeple öğrenciler üniversite ve bölüm seçiminde zorlanmazlar. İngilizce dilinde eğitim alan öğrenci idealist ise ülkede Rusça, Estonca gibi ikinci bir yabancı dil öğrenme şansı yakalayabilir. Bir dili öğrenmenin en iyi yolu o ülkede yaşamak olduğundan öğrenciler biraz azim ile ikinci yabacı dili kısa sürede öğrenebilirler.
Baltık ülkelerinin Silicon Valley’i olarak bilinen Estonya özellik IT alanında oldukça gelişmiştir bu sebeple üniversitelerin bu alandaki bölümleri yoğun ilgi görmektedir. Bu alanda mezun olan öğrencilere ise ayrıcalıklar tanınır. Bu alanlardan mezun olan öğrencilere mezuniyetlerinin ardından ülkede 1 yıl tam zamanlı çalışma hakkı verilir. Ayrıca tüm öğrenciler üniversite hayatları süresince çalışma iznine başvurarak haftada 20 saat çalışma izni alabilir ve böylelikle kendi masraflarının çıkartıp, iş deneyimi edinebilirler. 

Devamını Oku
Program:

Estonya’da lisans süresi 3 yıldır, bazı bölümlerde süre 4 yılda tamamlanabilir. Tıp, veterinerlik, eczacılık, mimarlık, diş doktorluğu ve mühendislik gibi bölümlerde ise eğitim süresi yükselmektedir. Bu bölümlerde eğitim süresi genellikle 5-6 yıldır.
Genelde 3 yıl olan lisans süresi boyunca öğrenciler 180 ECTS kredisi almak zorundadır. Kredileri başarıyla tamamlayan öğrenci “bakalaureusekraad” adı verilen lisans diplomasını alır. Mesleki ağırlıklı eğitim almak isteyen öğrenciler ise “rakenduskõrgharidusõppe” adındaki diplomayı veren eğitim kurumlarında 180-240 arasın kredi tamamlayarak mezun olurlar.
Estonya’da programların büyük çoğunluğu İngilizce dilinde eğitim vermektedir. Bu sebeple öğrencilerin bölüm alternatifleri çoktur. İngilizce zaten genel olarak ülkede de yaygın olarak konuşulduğundan öğrenci günlük hayatta da sıkıntıyla karşılaşmaz.
Estonya’da üniversite eğitimi almak için dil yeterliliğine sahip olmak gereklidir. Öğrenci İngilizce yeterliliğini TOEFL ve IELTS gibi sınavlarla kanıtlamak zorundadır. 
Şartlar ve Koşullar
Lisans başvuruları için lise diplomasına sahip olunması ve Türkiye’de yapılan sınavlardan en az taban puan alınması zorunludur. Öğrencinin lise diplomasının 5 üzerinden en az 3 olması beklenir. Ayrıca dil yeterliliği de zorunlu olan ülkede, öğrencilerin TOEFL’dan en az 75, IELTS’den en az 5.5 alması beklenir. 

Devamını Oku
Konaklama

Öğrenciler genellikle yurtlarda kalmaktadır. Yurtlar oda paylaşımlı ya da özel odalar olabilir. Yurtların aylık ücretleri oldukça makuldür. Genellikle aylık 90-100 Euro verilerek yurtlarda kalınabilir. Konforuna daha düşkün öğrenciler ise ev kiralama yöntemine başvurabilir. 250-400 Euro arasında değişen ev kiraları 3-4 arkadaş tarafından paylaşılarak öğrenci evinde uygun fiyatlarla yaşanabilir. 

Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım