Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Massachusetts Institute of Technology

Massachusetts Institute of Technology

Eğitim, araştırma ve inovasyon yoluyla daha iyi bir dünya yaratmayı amaçlayan, “en iyi” unvanını uzun yıllardır kaptırmayan bir okul Massachusetts Teknoloji Enstitüsü.

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü özellikle; mühendislik, bilim, ekonomi alanlarındaki başarılarıyla biliniyor ve bu konuda tüm dünyaca tanınmış mezunlara ve öğretim görevlilerine sahip. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü, yaratıcılığını ortaya koyan dünyanın her yerinden yetenekli insanlara kapısını açıyor. Yetenek ve iyi fikirlerin peşinde olan Massachusetts Teknoloji Enstitüsü güçlü yönlerini, ilgi alanlarını ve değerlerini ortaya koyan 118 ülkeden, 50 eyaletten öğrenciye lisans ve yüksek lisans alanında ev sahipliği yapıyor. Akademik sıralamalarda ve birçok dalda, uzun yıllardır en iyi üniversite olarak gösterilen Massachusetts Teknoloji Enstitüsü bölümlerinden mezun; politikacılar, uzay bilimciler, liderler, ünlü iş insanları, aktör ve aktrisler, fizikçiler yer alıyor.


Dünyanın 1 numaralı üniversitesi “Massachusetts Teknoloji Enstitüsü nasıl girilir?” diye aklınızdan geçirdiğinizi biliyoruz. Eğer ki; meraklı, keşfetmeye açık, analitik düşünebilen, yaratıcı, uygulama ve sonuç odaklı büyük yeni fikirlere sahipseniz, hayalinizdeki eğitimi Massachusetts Teknoloji Enstitüsü bölümleri içinde bulabilirsiniz.  


Kaliteli bir sanat kültürüne de hakim olan Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nün kampüsünde müzik, dans, tiyatro grupları da mevcut. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü kampüsü içinde; MIT Media LAB, konferans salonları, konut ve yurtlar, fitness merkezi, bilgisayar bilimleri ve yapay zeka laboratuvarı, müze ve galeriler yer alıyor. İçinde yemek salonları ve restoranlar bulunan Maseeh Hall ise Massachusetts Teknoloji Enstitüsü öğrencilerinin konakladığı büyük bir konut binası.


Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Massachusetts Teknoloji Enstitüsü başvuru tarihleri, lisans ve yüksek lisans için farklılık gösteriyor. Lisans için 1 Kasım ve 1 Ocak olmak üzere iki başvuru tarihi bulunuyor, Yüksek Lisans için ise 1 Ocak’a kadar başvuru alınıyor. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü bölüm ücretleri 73.000-80.0000 dolar arasında değişim gösteriyor. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü bursları, hibeleri, iş ve araştırma fırsatları, öğrenci kredileri için hayallerinizdeki üniversiteye kabul edilmek için doğru bir planlama yapmanız şart. Ayrıca Massachusetts Teknoloji Enstitüsü başvuru için aşağıda yer alan kabul şartlarını okumanızı öneririz. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü bölüm ücretleri hakkında detaylı bilgi için ise Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Devamını Oku

Massachusetts Teknoloji Enstitüsü bölümleri

Aeronautics and Astronautics 

Anthropology 

Architecture 

Biological Engineering 

Biology 

Brain and Cognitive Sciences 

Chemical Engineering 

Chemistry 

Civil and Environmental Engineering

Comparative Media Studies/Writing

Data, Systems, and Society 

Earth, Atmospheric, and Planetary Sciences 

Economics 

Electrical Engineering and Computer Science 

Global Studies and Languages 

History 

Humanities 

Humanities + Engineering/Science 

Linguistics 

Literature 

Management 

Materials Science and Engineering 

Mathematics 

Mechanical Engineering 

Media Arts and Sciences 

Medical Engineering and 

Music and Theater Arts 

Nuclear Science and Engineering 

Philosophy 

Physics

Political Science

Science, Technology, and Society STS 

Urban Studies and Planning

 

Massachusetts Institute of Technology Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Massachusetts Institute of Technology’de eğitim görmüş tanınmış kişiler


Dropbox'ın kurucusu Drew Houston, Khan Academy'nin kurucusu ve eğitimci Sal Khan, Birleşmiş Milletler eski Genel Sekreteri Kofi Annan, yönetmen ve aktör Dolph Lundgren, elektrik mühendisi ve mucit John G. Trump, bankacı ve ekonomist Mario Draghi, fizikçi Richard Phillips Feynman, tasarımcı ve profesör Neri Oxman, aktör James Howard Woods, gazeteci ve yazar Ernesto Sabato, Massachusetts Institute of Technology’nin ünlü ve başarılı mezunlarından sadece birkaç tanesi.


Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nün fiyatları ve bursları


Burslar, hibeler, iş ve araştırma fırsatları, öğrenci kredileri sunan Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde lisans eğitimi görmenin ücreti 73.000-80.000 dolar arasında değişiyor. 


Lokasyon

Boston’un banliyölerinden biri olan Cambridge’te bulunan Massachusetts Teknoloji Enstitüsü, Charles Nehri kıyısındaki devasa kampüsünde öğrencilerine, yenilikçi ve iyi eğitim bir eğitim sunuyor. MIT ve Harvard Üniversitesi’ne ev sahipliği yapan Cambridge; müzeleri, sanat galerileri, ulusal tarihi alanları ile tam bir öğrenci şehri. Gelişen inovasyon ortamı ile dikkat çeken şehirde, canlı ve eğlenceli bir öğrencilik geçirebilirsiniz. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım