Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş

Avustralya'da Staj

Dünyanın En Güzel Ülkelerinden Birinde Staj Yaparak Geleceğe Hazırlan!
Yurtdışında staj programları; üniversite eğitimi devam edenler, deneyim kazanmak isteyen yeni mezunlar ve hali hazırda çalışma hayatına giriş yapmış genç profesyoneller için tasarlanmış bir çalışma sürecidir. Son dönemde ülkemizde iş bulmanın zorlaşması ve rekabetin artması gibi sebeplerden dolayı genç mezunlar iş bulma süreçlerinde bir adım öne çıkmak adına CV’lerine artı değer katmak zorundadır. Bunun en güzel yollarından biri de yurtdışında staj yaparak uluslararası şirketlerde deneyim kazanmak, yurtdışı çalışma referanslarına sahip olmak ve çok kültürlü şirketlerin yapısını anlamaktır. 
Yurtdışında staj denildiğinde de akla Avustralya gelmektedir. Dünyanın en yaşanabilir ülkesi olması, dünya çapında saygın pek çok şirkete ev sahipliği yapması, ülkedeki iş yapma biçimlerinin dünyayla entegre olması gibi sebeplerden dolayı bu ülkede staj yapmak pek çok genç mezunun hayallerini süslemektedir. 
Avustralya’da; Turizm, Gastronomi, Medya ve iletişim, Ticaret ve Finans, Mühendislik, Mimarlık, Sosyal Bilimler… gibi alanlarda çalışma imkanı sunan programlar ile deneyim kazanmanın yanı sıra birikim de yapılabilmektedir.

Devamını Oku

Program

Avustralya’da Work and Holiday programı kapsamında çalışabilir ve staj yapabilirsiniz. Bu ülkede staj yapmak için bilmeniz gereken en önemli nokta; Avustralya’da diğer ülkelerden farklı olarak staj programlarına başvuracak kişilerin eğitim aldıkları yada mezun oldukları bölümlerle uyumlu alanlar seçme zorunluluğu bulunmasıdır. Kendi bölümünüzle ve mesleğinizli alakalı seçtiğiniz programlar 6-26 hafta arasında sürmektedir.

Avustralya’da maaşlı ve maaşsız staj seçenekleri bulunmaktadır. Maaşlı staj seçenekleri genellikle turizm ve otelcilik alanındadır. Çok iyi bir şirkette maaşsız staj yaparak geleceklerine yön verme şansı yakalayan pek çok insan bu programlarda karşımıza çıkabiliyor. Bu sekmede verilen bilgilerin dışında daha kapsamlı bilgi almak isterseniz Global Vizyon danışmanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Devamını Oku

Staj Türleri ve İş Örnekleri

1) Avustralya’da Turizm ve Otelcilik Programı – Maaşlı Staj
Turizm ve otelcilik programı turizm otelcilik eğitimini tamamlayacak, tamamlamış ve turizm otelcilik ile alakalı
deneyime sahip olan yüksek becerili adaylara önerilen maaşlı bir staj programıdır. Turizm otelcilik programında 6, 9 ve 12 ay süreli seçenekler vardır.

Katılımcılar; yiyecek içecek, resepsiyon, oda hizmetleri ve mutfak pozisyonlarında çalışma imkanı bulabilirler.

Turizm otelcilik programındaki hakkında bilmeniz gerekenler; 
Staj başvuruları program başlangıcından veya Avustralya’ya varmadan en az 6 öncesinden yapılmalıdır.
Bütün adaylar staj programına kabul edilmeden önce telefon mülakatını tamamlamalıdır.
Adaylar, hotel, resort, restoran veya Avustralya’da herhangi büyük turist merkezlerinde stajlarını tamamlamak için istekli olmalıdır.
İşyerindeki ilk hafta bütün stajyerler eğitime odaklanır.
Stajyerler seyahat ve konaklama masraflarını ödemek zorundadır.

Turizm ve Otelcilik Adayları için Staj Ödemeleri

Stajlar, haftada minimum 25 saat ve tam zamanlı olacak şekilde ayarlanır. Ortalama saatlik ücret 12-15 AUD arasındadır. Bu ücret ev sahibi kuruluşa ve stajyerin çalışma saatlerine göre farklılık gösterebilir. 

Alkol Servis Sorumluluğu
Turizm otelcilik staj programını tercih eden bütün stajyerler alkol servisi yapabileceklerine dair güncel bir sertifikanın kopyasını sunmak veya online alkol servis kursunu Avustralya’ya gelmeden önce tamamlamak zorundadırlar. Alkol servisi ile ilgili ek bilgi için internet sayfasındaki ek hizmetler kısmına bakabilirsiniz.

Devamını Oku

Avustralya’da Maaşsız Staj

Avustralya’da maaşsız staj programı, adaylara kendi alanları da dahil olmak üzere hemen her alanda profesyonel bir deneyim kazanma fırsatı sunmaktadır. Staj programı, adaylara Avustralya’nın önde gelen şirketlerinde çalışma şansı sunmaktadır.

Avustralya Staj Programları adayların eğitim geçmişleriyle uyumlu bir iş deneyimi kazanmasını temin etmektedir. Staj süresi adaya bağlı olarak değişmektedir. 6 ile 26 hafta arası çalışılmaktadır.

Başvuru Şartları:

18-30 yaş aralığında olmak (30 yaş dahil)
Staj yapılacak alan ve bölümün birbiriyle ilişkili olması
IELTS’ den toplamda 4,5 puan almış olmak /eğitim dili İngilizce olan bir üniversitede eğitim almak/Avustralya’ da 1 yıl eğitim almış olmak
İngilizcesi yetersiz adayların İngilizce kurs programına kayıtlı olması gerekmektedir.
Mezuniyetinizden üzerinden en fazla 24 ay geçebilir.


Başvuru İçin Gerekli Evraklar
Transcript.
Mezuniyet belgesi veya diploma.
Üniversiteden izin belgesi (hali hazırda eğitimleri devam eden üniversite öğrencileri için)
Work and Holiday programına daha önce katılmamış olmak
Geçerli bir pasaport ve gidiş-dönüş bileti ile Avustralya’da geçimini sağlamak amacıyla 5000 Avustralya doları
karşılığı TL/AUD bulunan banka hesap cüzdanı.
Erkek adaylar için tecil/terhis belgesi.

Devamını Oku
Neden Global Vizyon?

Global Vizyon 1996’dan bu yana Türkiye’deki gençlere yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. Her yıl binlerce öğrenci Global Vizyon’un yönlendirmeleriyle yurtdışında eğitim almaktadır. Global Vizyon; öğrencilerin kendileri için en doğru kararı almasını sağlayan eğitim danışmanlarına sahip, en kaliteli eğitim kurumlarıyla iş birliği içerisinde olan, akreditasyona sahip güvenilir kurumlarla çalışan, öğrencilerine en uygun fiyatı sunan köklü bir eğitim danışmanlığı şirketidir. Geleceğini kurgularken en doğru kararı vermek isteyenler için Global Vizyon en doğru adres olacaktır.

1
Global Vizyon

Öğrenci Yorumları

Merhabalar, ben Deniz Ecemnur Sevinç. Medipol Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finansman mezunuyum. Uzun bir bekleyişin ardından sonunda İrlanda vizeleri açıldı ve vakit kaybetmeden başvurdum. Danışmanım Merve Hanım’la birlikte Twin Okulu Genel İngilizce programına kaydımı gerçekleştirdim. Heyecanlı ve uzun bir bekleşin ardından 11’inci haftada vizemi aldım. Çok mutluyum! Bu süreçte bana her konuda titizlikle destek olan danışmanım Merve Ortakçı’ya ve tüm Global Vizyon ailesine çok teşekkür ederim.

Deniz Ecemnur Sevinç

Merhaba, ben Cansu. İrlanda Dublin’deki eğitimimin dördüncü ayındayım, her şey çok güzel ilerliyor. Şu anda Starbucks’ta barista olarak çalışmaya devam ediyorum, saatlik kazancım ortalama 10.40 Euro. Haftada 20 saat çalışarak hem yaşam giderlerimi karşılıyor hem de İngilizce pratiği yapıyorum. Okulda öğrendiklerimi, iş hayatında pratiğe döküyorum. İrlanda’ya ekim ayında geldim ve gelir gelmez zorluk yaşamadan iş bulma şansım oldu. Bu noktada daima beni destekleyen, her sorumda bana yardımcı olan danışmanım Semra Esgün’e sonsuz teşekkür ederim. Sizler de hem eğitim alıp hem çalışmak istiyorsanız İrlanda bunun en muazzam yer. İnsanlar inanılmaz sevecen ve yardımsever, kesinlikle tavsiye ederim.

Gözde Işık

Merhaba, ben Zahid.Lisans eğitimim devam ederken bölümüm gereği yabancı dilimi geliştirmek için dil eğitimimi yurt dışında devam ettirme kararı aldım. Bu yolculuğa; IEFT Yurt Dışı Eğitim ve Kariyer Fuarı’nda, ilgi ve alakalarından memnun kaldığım Global Vizyon ile tanışarak başladım. Yurt dışına dil eğitimi için gitmeye kesin karar verdikten sonra Ankara Global Vizyon ofisinden Özge Hanım ile tanıştım. Birçok ülke hakkında bilgi aldıktan sonra benim için en doğru kararın İrlanda olduğunu anladım. Emerald Dil Okulu için İrlanda’ya gidiyorum. Vizeye başvuru sürecinden, vizemin geliş tarihine kadar her zaman desteğini ve yardımını esirgemeyen; her zaman yanımda olan başta Özge Hanım olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. 

Zahid D.

Merhaba ben, Anıl. Eli Dil Okulu için İrlanda vizemi aldım ve yarın uçuyorum. Uzun zamandır hayalini kurduğum İrlanda eğitimi için, uzun uğraşlar ve meşakkatli süreç sonrası mutlu sonra ulaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Başta Özge Hanım olmak üzere tüm Global Vizyon ailesine, bu süreçte yanımda oldukları için teşekkür ederim. 

Anıl Öz

ELI Dublin Dil Okulu’na giden öğrencimiz Salih Demirci’den gelen bir fotoğraf. Öğrencimiz şu anda İrlanda’da, kendisine başarılı ve keyifli bir eğitim hayatı dileriz. İrlanda ELI Dublin okulunda çok sayıda öğrencimiz 25 hafta work and study programı yapmaktadır. Özellikle Cenker Ozan beyin Türk öğrencilere göstermiş olduğu çok önemli destekler nedeniyle Türk öğrenciler ELI İrlanda okullarına büyük ilgi gösterirler. 


Salih Demirci
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım